Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nekem már megvan :DDD

(#19352) Def26 válasza v!ct0y (#19351) üzenetére


Def26
félisten

:U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19353) Djuree válasza v!ct0y (#19351) üzenetére


Djuree
félisten

:))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19354) nokia párti válasza v!ct0y (#19351) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem adnád kölcsön? :C

(#19355) Sonja válasza v!ct0y (#19351) üzenetére


Sonja
veterán

Nekem is. :P :o :DDD

http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/11/Gran-Turismo-5-Collector%C2%B4s-Edition.jpg

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19356) v!ct0y válasza Sonja (#19355) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ugyanolyan az asztalunk is :DDD

(#19357) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Előrendelte rajtam kívül valaki a Call of Duty Black Ops-ot?

https://vertigostore.eu

(#19358) dunc válasza v!ct0y (#19356) üzenetére


dunc
nagyúr

Az asztalt hozzá adják :DDD

(#19359) Sonja válasza kelzsoca (#19357) üzenetére


Sonja
veterán

Én csak akartam, de két dolog visszatartott.

1. - Nem játszottam még CoD-ot multiban! Videók alapján tetszik, de ki kellene próbálni. Multi demó meg nem hiszem, hogy lesz. :(

2. - Lehet, hogy ez is olyan "fejgyilkos" lesz, mint a(z) MW2! Ráadásul csak egy sima port, ahogy a hivatalos fórumon írják. Inkább megvárom a tapasztalatokat. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19360) papsZa


papsZa
tag

Azt kell mondjam, hogy az Alpha Protocol bevaltotta a hozza fuzott remenyeimet. A hetvegen vegig ertem a torteneten, igazi elmeny volt. Nagyon vartam mar, hogy ne csak hack&slash es platform jatekokkal jatszhassam a PS3-on, es ime. Remek tortenet, jo jatekmenet, letehetetlen. Annyira visz elore es magaval ragad, hogy a jatek minden technikai negativumat hajlando voltam felretenni, pedig van belole boven. Nagyon jol ki van talalva az RPG resz es a befejezes is teljesen nyitott. Ha akarod minden ellenfeledbol szovetsegest kovacsolhatsz vagy egyedul szallhatsz szembe a “vilaggal”. Sokfelekeppen jatszhato a tortenet es abszolut rajtad all, hogy melyik kuldetest milyen sorrenben jatszod, aminek szinten hatasa van a vegkifejletre es kuldetesekre. Szamitogepek feltoresebol es egyeb forrasokbol szerzett informacioktol fuggoen nyilnak meg ujabb kuldetesek. En peldaul kihagytam egy ket kuldetest, ahol ujabb karaktereket ismerhettem volna meg, mar csak emiatt is ujrajatszom, mert mas skillekkel es haterrel ujabb jatekelmenyt ad. Vegig lehet lopakodni a jatekot, de akar keresztul is robbanthatod magad a torteneten.

Mint emlitettem, rengeteg technikai malor van a jatekban, de ezekkel egyutt is szeretheto a jatek. Azt kell mondjam, hogy ebben a jatekban a mesterseges hulyeseget implementaltak intelligencia helyett. Annyira barmok tudnak a ellenseges katonak, hogy mar nevetseges. Van, hogy egymas mellol lovod ki oket hangtopitossal es nem is reagal az elesett tarsara, szajaba nyitod az ajtot fedezekbol es semmi, van hogy fedezekbol, guggolasbol csupan felallsz, meg ha recsegne is a foszereplo terde sem lehetne fel palyarol meghallani es riadot fujni, de itt ilyen is van. Van, hogy total sotetseg es atgyalogolhatsz a palyan, de van, olyan is hogy “balrol jobbra nezel” es rogton riado. (Itt megjegyeznem, barmennyire is borzalmasan hangzanak ezek nem fogjak kulonosebben befolyasolni az RPG jatekelmenyt, mert csupan az fog erdekelni, hogy eljuss A-bol B-be es megszerezd az intel-t es haladjon a tortenet). Szerintem a skillekkel is van problema peldaul feltapolhatsz annyira lopakodos skillekbol, hogy lathatatlan lehetsz akar 30 masodperce, minden ket percben. Ebben az a baj, hogy ez nem a pancelbol vagy valamilyen technikai kutyubol jon (mint pl crysis), hanem az ember maga tud lathatatlanna valni (persze van ido korlat es nem lehet futni, lovoldozni sem stb, de akkor is gaz, hogy atsetalhatsz emberek es kamerak orra elott ket centire egy ingben es terdnadragban). Az, hogy mechanikus zarat EMP granattal ki lehet nyitni egyenesen botrany. Ha nem sikerul a zartores, rogton riado, fuggetlenul attol, hogy nem is elektromos a zar. Szoval rengeteg baromsag van benne szerintem, amire azert tobb idot kellet forditani es atgondolni.

A fentieket figyelembe veve az alabbiak szerint ertekelnem:

Aki szereti az osszeeskuves elmeleteket es szereti az akcio/szerepjatekokat, annak kifejezetten ajanlott. Technikailag nem er a Mass Effect nyomaba, de elmenyre nagyon kozel jar. Aki szerette a System Shock 2-t, Deus Ex es Mass Effect sorozatot, ki ne hagyja! Ne csuggedjen senki aki az elso egy/ket orat kicsit gagyinak erzi, mert meg zavaros es erthetetlen a torenet, emiatt felerosodnek a jatekkal kapcsolatos technikai negativumok. Az elso kuldetes sorozat utan viszont nem lesz eves/ivas/alvas csak Alpha Protocol ;)

Nem ajanlot azonban az akcio jatek kedveloknek fokent azert, mert nem fogja elvezni az akcio reszet a gyenge technikai megvalositas miatt. Unalmas es nevetseges lesz a harc helyenket. Valoszinuleg ezert is kapott nagyon rossz ertekelest zomeben szerintem. Barmennyire is akcio/rpg-nek eladva az akcio resze nem sikerult valami jol. Szamokban kifejezve:

Akcio: 3/10
Tortenet es RPG: 8/10 (tenyleg nagyon jo!)

HP 8710p

(#19361) Djuree válasza dunc (#19358) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19362) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Vicc, hogy valaki már játszik de nekünk még egy rohadt dátumot se mondanak.
[link]

(#19363) nokia párti válasza v!ct0y (#19362) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát egy jó ideig felejtsd el!
Túl gyenge a PS3-ad! :DDD
Komolyan mondom, hogy amikor már a kezemben lesz, akkor se fogom elhinni, hogy megjelent.

[ Szerkesztve ]

(#19364) v!ct0y válasza nokia párti (#19363) üzenetére


v!ct0y
veterán

jah:DDD Kéne venni még egyet és összekötöm a kettőt :DDD

(#19365) dunc válasza v!ct0y (#19364) üzenetére


dunc
nagyúr

SLI PS3 :DDD Nem értem mire jó ez az időhúzás :Y Mondjuk engem már nem érint a fórumtárs a héten megveszi a gépem ,de ez a kálvária nagyon vicces már :((( Kíváncsi vagyok arra a napra,arra a dátumra ,amikor európai kész a kezébe veheti,és európai kész a gépébe teheti....... :O

[ Szerkesztve ]

(#19366) nokia párti válasza dunc (#19365) üzenetére


nokia párti
őstag

Ha megjelnik a GT5, akkor ugye megint veszel egy Ps3-at?

(#19367) dunc válasza nokia párti (#19366) üzenetére


dunc
nagyúr

Majd ,de nem mostanában.

(#19368) dunc válasza nokia párti (#19366) üzenetére


dunc
nagyúr

Majd ,de nem mostanában.

(#19369) tijstijs válasza nokia párti (#19366) üzenetére


tijstijs
tag

úgy néz ki megvan a dátum:

GT5 USA: nov 27
GT5 EU: nov 30

http://n4g.com/news/642741/the-official-release-date-for-gran-turismo-5

és az egyik lehetséges ok a késésre, hogy a jailbreak miatt a sony - már a gold lemez készenléte után - úgy döntött hogy 3.50-es firmware kelljen a GT5 futtatásához. Ez kb. egy hét csúszást jelentett volna, de mivel a Blu-Rayt gyártó cégek be vannak táblázva, ezért késett egy hónapot.

Ki hol rendelte elő?:)

(#19370) Mazsika


Mazsika
őstag

mondanátok nekem jó split screenes autós játékokat!? köszi! (motorstormot ismerem)

Dáccsika

(#19371) kola99 válasza tijstijs (#19369) üzenetére


kola99
tag

Üdvözlet
A GT5-höz milyen kormányt kéne venni ?

A Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback kormányt néztem ki.
ez jó választás ? vagy ,lehet mást, jobbat?

a lényeg ,legyen ps3-hoz használható és Force Feedback-os , és 20-30k-t szánnék rá.
/Lassan nyakunkon a karáncsony és GT5 :))

(#19372) v!ct0y válasza kola99 (#19371) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor inkább Logitech és azokat tuti támogatja is a ps3.

(#19373) Xmodule válasza tijstijs (#19369) üzenetére


Xmodule
őstag

en a zavvi.com on rendeltem elö. szoval majd csak egy het postaval er ide. de nekem jo igy is::)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#19374) kelzsoca válasza tijstijs (#19369) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem mindenki úgy van már vele hogy nem érdekli miért késett, de késett, nagy a hype, vajon a game fog -e olyat ütni, mint amekkorát várnak tőle.

Persze már megy a szöveg az előre védekezés hogy kevés a PS3 a játékhoz, és nem tudta a "mester" a maximumot adni "gyermekeinek"

https://vertigostore.eu

(#19375) polonic válasza kola99 (#19371) üzenetére


polonic
félisten

Egy gt5-höz azért kuplung is kell meg H váltó. :K
Tudom, hogy borsosabb az ára, de azért gondold meg igazán. G25-öt lehet, hogy találnál jó áron.

(#19376) dagoniat válasza kelzsoca (#19357) üzenetére


dagoniat
tag

aham. 10-étől már nyomom én is. :)

(#19377) tijstijs válasza kelzsoca (#19374) üzenetére


tijstijs
tag

szerintem akkor se dobná ki senki, hogy ugyanaz lenne mint a prologue, csak plusz autók, és plusz pályák.
De biztos hogy hogy ennél jóval több dolgot tettek bele (éjszakai verseny, változó időjárás), úgyhogy nem aggódok.

lesznek majd fikázók, de...

(#19378) Sonja


Sonja
veterán

:C

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19379) v!ct0y válasza Sonja (#19378) üzenetére


v!ct0y
veterán

Tudod mit keressél meg inkább ? Azokat a vidiket amiket cenzúráztak a GTpla.neten :DDD

(#19381) v!ct0y válasza Sonja (#19380) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na ezaz ez már valami kösz :D

(#19382) blazsey2


blazsey2
senior tag

Épp most néztem hogy a GT5 egyik trófeája kicsit szűkmarkú lesz,ha mind az ezer autót összegyűjtöd csak egy bronzot ad érte.Ehez képest ha mondjuk sikerül 300-al menni arra is egy bronzot ad.

PSN ID:blazseydr

(#19383) tijstijs válasza Sonja (#19380) üzenetére


tijstijs
tag

oh,

ez a head tracking eléggé mokány.
Az a kérdés hogy mennyire lesz érzékeny (pl. hogyha teljesen balra kell fordítani a fejet, akkor nem jó, mert akkor már a monitort nem látni).

Ehhez amúgy elég egy Playstation Eye, és ennyi, ugye?

(#19384) Sonja


Sonja
veterán

Valaki megveszi innen a Need for Speed: Hot Pursuit-ot? :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19385) Djuree válasza Sonja (#19384) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha választani kell én inkább majd a gt5-öt veszem meg :)
nagyon rosszkor jön ez a need, nem hiszem hogy sokan megveszik, a gt5 miatt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19386) Sonja válasza Djuree (#19385) üzenetére


Sonja
veterán

Na jó, de talán vannak olyanok, mint én.:D Jobban szeretem az arcade autós játékokat, mert számomra a szimulátor/fél-szimulátor játékok mindig is irányíthatatlanok voltak. GT4-el se bírtam menni egy kört se. :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19387) papsZa válasza papsZa (#19360) üzenetére


papsZa
tag

Tegnap ujra elkezdtem az Alpha Protocol-t veteran hatterrel hard fokozaton. Nem mondom, hogy gyokeres valtozas van az akcio reszben, de hatarozottan jobban viselkedik az ellenseg. Sokkal eberebbek, mint normal modban. Nem piszmognak, ha latjak hogy valami nem stimmel, riado es golyozapor fogad. Jobb a fuluk is, ha pl egy szobaval arrebb atszaladok faltol falig, meghalljak es berontanak a szobaba. Az is elofordult, hogy bekeritettek es paran hatulrol tamadtak. Kommandos skilleket vettem fel, igy sokkal jobban megy a lovoldozes is, mivel a fegyver hasznalathoz is skillek kellenek, mar nem annyira esetlen, jobban gyorsabban celra tart, jobban sebez. Nem lehet host jatszani sem, mert hiaba vannak jo vedekezo skillek, ha lebuksz megszornak kezigranatokkal, tobb iranybol jonnek es kegyetlenul szorjak az olmot. Ennek fenyeben mindjart mas a helyzet az akcio reszt illetoen. A stealth problemak meg igy is fent allnak, azonban mivel most kommandos lettem, igy azok a hibak nem igazan jelennek meg.

Az a 3/10 inkabb olyan 5/10 az akcio reszt illetoen, ha hardon es megfelelo skillekkel jatszunk.

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#19388) polonic válasza Sonja (#19386) üzenetére


polonic
félisten

Mert gamepaddal toltad gondolom. :)

(#19389) Sonja válasza polonic (#19388) üzenetére


Sonja
veterán

Így van, de kormánnyal is próbáltam, de azzal is ugyan olyan béna vagyok. :K Sőt, azzal még rosszabb. :D Nem nekem valóak a szimulátorok/fél-szimulátorok. :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19390) Djuree válasza Sonja (#19389) üzenetére


Djuree
félisten

kormánnyal még szarabb. eddig akárhány kormányt próbáltam mindnek volt egy kis lagg-ja, ami elég volt ahhoz hogy élvezhetetlen legyen...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19391) tijstijs válasza Djuree (#19390) üzenetére


tijstijs
tag

nem szarabb a kormánnyal, hanem szimplán más. (a lag simán lehet rossz beállítástól is)

Én kontrollerrel kezdtem, és mire betanultam pár pályát, vettem egy kormányt (fanatec gt3 rs). Az első nap el akartam adni, egy ütközés, kipörgés nélküli, érvényes köröm nem volt, én meg azt hittem javulni fognak egyből a köridők. És amikor rájöttem hogy mi a különbség a kettő között, akkor kezdtek javulni az idők.

A lényeg, hogy amíg kontrollernél van egy kis "csillapítása" a GT-nek - mindenféle tractioncontrol, ASM nélkül -, kormánynál ez nincs. És ez rögzül a fejedben hogy mindig teljes gáz, és mindig teljes fék.
Kontrollernél kanyarban, murván, bárhol nyomhatsz tőgázt, ő visszaveszi és fokozatosan adagolja annyira, hogy ne pörögjön ki a segge. Kormánynál pedig végre értelmet nyer az ideális íven autózás, mert ott lehet jól összehangolni a kereszt- és hosszirányú terhelését a gumiknak

érdemes olvasgatni:)
http://www.drivingfast.net/car-control/grip.htm

(#19392) zso79 válasza tijstijs (#19391) üzenetére


zso79
őstag

Ennyire más lenne, mint a forza???? Ott ha kikapcsoltad az aideket, kontrollerrel sem lehetett satu gázt és féket használni, még betonon sem, nemhogy kavicson...

(#19393) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ma megérkezett a Cod Black Ops, sajnos csak estefelé ért vele ide a futár, így nagyon sokat nem tudtam vele játszani, kipróbáltam a multit ami szerintem jó, megnéztem a single részt, egyenlőre még érdekes, illetve coop-ban egyik barátommal a zombi hentelést, na az is jó lesz :)

Szerencsére nem dolgoztatja folyamatosan az optikai meghajtót (illerve a léptetőmotort) a játék, így valószínűleg nem lesz olvasófej gyilkos mint elődje.
Feltelepíteni egyébként semmit vagy csak nagyon minimálisat tesz fel a gép a HDD-re, viszont már meg is jelent egy hibajavító patch a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19394) DM-Fan válasza kelzsoca (#19393) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszi az infót! Megnyugtató, hogy nem nyírja úgy a fejet, mint a MW2, de azért kíváncsi leszek az 1-2 nappal későbbi véleményedre is, hogy fenntartod-e ezt. Értve ez alatt az optika single és a multi rész alatti viselkedését is. De amúgy majd írhatnál pár sort magáról a játékról is, hogy milyen lett érzetre! Előre is köszi!

Get Moded!

(#19395) kelzsoca válasza DM-Fan (#19394) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendben, mindenképpen írok egy kis beszámolót :K

https://vertigostore.eu

(#19396) Mazsika válasza kelzsoca (#19395) üzenetére


Mazsika
őstag

igen én is várok egy kis leírást... főleg a coopra lennék kíváncsi, remélem lesz olyan jó, vagy még jobb mint a mw2é!

Dáccsika

(#19397) Edgeri válasza kelzsoca (#19395) üzenetére


Edgeri
senior tag

Este láttam, hogy tolod már :K Első ránézésre milyen a grafikája? Jobb, mint az MW2-é, vagy ugyanaz? Csak mert nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet az MW2, de ha ez jobb (és nem gyilkolja az olvasófejet), akkor elgondolkodom a megvételén.

Én meg tegnap kipróbáltam az Apache Air Assaultot, nekem bejövős, leolcsózva kötelező vétel lesz :C

Üdv, Edgeri

(#19398) bordi10 válasza Edgeri (#19397) üzenetére


bordi10
senior tag

Apache Air Assault-ot én is kipróbáltam...576kb webshopjában 7999 pénz..megjelenés: 11/19!!
Nekem is megjött tegnap a Black OPs..ki is próbáltam: első 2 single pályán már túl vagyok+egy kis "zombizás"+egy multi, de csak tréning módban.
Én úgy vagyok vele, h nem szabad az MW2-hez viszonyítani a grafikát, inkább a WaW-hoz(treyarch vs infinity ward: 2 tök különböző team). Tényleg nem "eszi" az olvasófejet, viszont néha beszaggat. Hangulat nagyon ott van, a FAL hangtompítóval a kedvencem egyenlőre..nagyon üt :D

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#19399) Edgeri válasza bordi10 (#19398) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi az infót.
A PC-s haverok is azt mondják, hogy beszaggat itt-ott és vannak kisebb hibák is, de valami patch állítólag már készül rá, talán lesz PS3-ra is.

Üdv, Edgeri

(#19400) v!ct0y válasza Edgeri (#19399) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja pc-n szopika van:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.