Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) Xmodule válasza wrathchild (#18019) üzenetére


Xmodule
őstag

Hello nem tudom hogy van e összefugges de frissitetted a legujabb fw re? Mert nekem sem ment a network elötte.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18052) Gebriel válasza Sonja (#18049) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó lett az avatárod. :K

(#18053) Sonja válasza Gebriel (#18052) üzenetére


Sonja
veterán

Észrevetted? :C :DDD Köszi! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18054) DM-Fan válasza chubii (#18050) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Megmondom őszintén, hogy ez a játékmód annyira nem hozott lázba. Én a klasszikus játékmódot nyomtam végig egy-egy karakterrel, ebbe csak bele-bele kaptam. Néha leülök és végigtolok egy oszlopot a gép ellen, engem az pont kielégít, a régi MK-hangulat néhol visszaköszön, eléggé mutatós a grafika és a DC-karakterek is jól eltaláltak, kiegyensúlyozott a játék, szóval jó, hogy ott van a gyűjteményben, ráadásul potom pénzért szereztem anno használtban.

Amúgy hamarosan megjelenik a Mortal Kombat, ami egy új kiadás lesz és igen szép grafikával fog bírni az eddig látott videók alapján. Eléggé musthave szaga van, ha kedvelted a szériát. Keress rá a gamepod-on, jópár videó van már fenn vele kapcsolatban!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18055) nickwaren válasza DM-Fan (#18045) üzenetére


nickwaren
tag

Na 1 órácskát csak sikerült vele játszani. A grafika kifejezetten szép, ha az ember nem nézi meg a gumit és a szerelőket (bár autós játékban nem ezen van a hangsúly). A főmenü és az alatta szóló zene a Gridet erősen idézi, viszont a bajnokság menü a Dirt 2-re hajaz a zenével együtt (erős túlzással).

A legrövidebb versenynapot választottam (10 kör), de ehhez jön egy idegesítően hosszú előrész (kb 40-50 perc) gyakorlás+időmérő. Szánom-bánom, de easyn kezdtem (mert szeretem az ótós játékokat, csak nem érzem :DDD ), viszont inkább custom lett a nehézség.
Az irányítását kb a Grid-ben található LM1 osztályhoz hasonlítanám, de valamiért mégis hiányzik a sebesség érzet illetve valami más is még, ami megfogja az embert, valami kis hangulati elem még hiányzik.

Verseny előtt meglehet nézni a pályaadatokat, gumit választani, a kocsin állítgatni (szárnyak,sebváltó,motor,felfüggesztés, stb.) vagy a mérnöködnél kérni gyors beállításokat.
A gyakorlás, és az időmérő átugorható.
Két cockpit nézet van (összesen, ha jól számoltam 6 nézet van), de a tükör egyiknél se ér semmit, mert az elsőnél mindkettőnek csak a fele látszik bár lehet a fej forgatása segít, a másiknál meg túl kicsi és feljebbről van a nézet, de mindkettőnél jól kivannak dolgozva a részek, és rece mennyiség is GT proloughoz hasonlítható. Egy-két dolog menet közben is állítható a kocsin. A homok és a kavicságy meglátszik a gumin, cseppet érezhető is. A grafika folyamatos, bár néha van egy kis olyan érzése az embernek, mintha meglassulna.

Mindenképpen hiánypótló a piacon és jó játék, tetszett a profil létrehozása és maga az egész amit eddig láttam kellemes,mint minden CM játék, de valami kis feeling mégis hiányzik belőle,ami magába szippantaná az embert, egy kissé szerintem túl sterilre sikerült.

Aki szereti az F1-et annak mindenképpen javasolt beszerzésre.

(#18056) DM-Fan válasza nickwaren (#18055) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszönöm, hogy leírtad!

Get Moded!

(#18057) MAXIMIZE válasza nickwaren (#18055) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Hatalmas hiányossága hogy az időmérőn nincs q1, q2, q3.

(#18058) Sonja válasza MAXIMIZE (#18057) üzenetére


Sonja
veterán

Codemaster Formula One 2010 topikban írják, hogy van! Méghozzá úgy hozhatod elő, hogy (idézem):

"mikor kezdted a szezont, megkérdezte hogy long vagy short legyen a futam, ahol a körök százalékát és időjárást is állítod, még a kamionban. Na, ott a long-ra menj és akkor lesz P1, P2, Q1, Q2, Q3 és a Race"

:K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18059) r3dsnake válasza DM-Fan (#18056) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

ez gáz :\ és van realtime hosszúságú verseny? mármint hogy tényleg végigtolod a 60-70 kört

(#18060) polonic válasza r3dsnake (#18059) üzenetére


polonic
félisten

Persze, hogy van.

(#18061) technoboy19 válasza polonic (#18060) üzenetére


technoboy19
tag

Sziasztok.

Vennék PS3-at, de érdekelne, hogy warezos cuccok mennek -e rajta DVD lemezről, és ha igen akkor milyen módon oldják meg. Hallottam olyat egyik ismerősömtől, hogy USB-ről ha elinditunk egy programot akkor mennek a másolt gamek, illetve a gari is megmarad. Tudom, hogy gáz ez a téma, de nincs tizenegynéhányezer forintom egy játékra.

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#18062) polonic válasza technoboy19 (#18061) üzenetére


polonic
félisten

Akkor nem játszol. Miért kötelező játszani? A játék egy luxuscikk. Ha nincs rá pénzed nem veszed meg, nem játszol. Ennyi az egész.

(#18063) kelzsoca


kelzsoca
félisten

ps3 firmware 3.50 ismét elvettek valamit

(#18061) technoboy19

Ha figyeltél volna, akkor tudnád hogy ezt a lehetőséget már a Sony befoltozta, tehát csak régi firmware-el működhet, továbbá meg kell hozzá venni 15k-ért ezt a kulcsot, a multiról lemondhatsz véglegesen, illetve nem minden játékról lehet ilyen mentést készíteni.

Jobban jársz ha elfelejted a ps3 warezt, és veszel olcsón egy használt/bannolt xbox360-at amivel aztán azt csinálsz amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18065) DM-Fan válasza technoboy19 (#18061) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ráadásul DVD-ről biztos nem fognak menni a másolt játékok, merthogy nemigen férnek fel rá, mivel a PS3 játékok kezdettől fogva Blu-Ray lemezen jelennek meg.

Amúgy meg a warez igencsak tiltott ebben a topicban is! Ha nincs pénzed játékra, akkor a PS3 nem neked való!

Get Moded!

(#18066) Sonja válasza DM-Fan (#18065) üzenetére


Sonja
veterán

De, felférnek. Max. 10GiB volt eddig a legnagyobb játék (GTA4), ami fent volt torrenten.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18067) technoboy19 válasza tomgabor (#18064) üzenetére


technoboy19
tag

Netem 50 megás, azzal nem lenne különösebb gond. Azt hallottam, hogy PS3 merevlemezről tud játékokat pörgetni. Bocsi akinek megsértettem az érzéseit ezzel a témával, de Microsoftos vackoktól meg igencsak tartok.

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#18068) vhunor válasza technoboy19 (#18061) üzenetére


vhunor
őstag

Tizenezer egy frászt, max. ha megjelenéskor veszed. Tucatnyi kiváló játékot lehet venni 3-6 ezer forintos sávban, és később cserélgetni.

Sonja: FF XIII :D .

[ Szerkesztve ]

(#18069) kelzsoca válasza Sonja (#18066) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kár ezen vitázni, a 10Gb, se megy rá egy 8.5gb-os lemezre, maximum gyenge régebbi játékok férnek fel dvd-re, az igazi exluzív címek, amiért esetleg érdemes lehet ezt a dolgot csinálni, biztos hogy nem mennek fel dvd lemezre (pl: uncharted stb..)

(#18067) technoboy19

Fejleszd fel a PC-d vagy vegyél boxot, hidd el jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18070) Sonja válasza kelzsoca (#18069) üzenetére


Sonja
veterán

Azok nem is, mert 20GiB. Oda Blu-ray lemezek kellenek.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18073) ollie válasza technoboy19 (#18061) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Figyelmeztetlek, hogy tilos a warez, és az abban való segítségkérés ill. nyújtás a fórumon!

***

(#18074) heihachi


heihachi
addikt

Srácok, a Slim 320Gb-os cucc, az a vinyó méreten kívül különbözik valamiben a többi géptől?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18075) vhunor válasza heihachi (#18074) üzenetére


vhunor
őstag

Elvileg a legfrissebb alaplap (45nm) van benne.

(#18076) tijstijs válasza Sonja (#18070) üzenetére


tijstijs
tag

@Sonja,

fent van itt-ott még a Final Fantasy is a maga 41gigájával:)
És Blu-rayről nem lehet lejátszani nem eredeti játékot.

Tehát vagy HDD, vagy DVD.

más:
Van esetleg valaki aki japán belpiacos ps3-at importál Magyarországra? (fehéret..)

(#18077) Djuree


Djuree
félisten

na jó ez a killzone2 multi, egyre jobban tetszik. bocs kelzso, itt van haver, itt játszik boxon mellettem nagy hangerőn, aztán nem igazán hallom amit mondasz, fülesem meg még nincs :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18078) kelzsoca válasza Djuree (#18077) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi gond, nekem is eye camom van, azon keresztül beszélek, hallottam hogy ment a nagy csata, a boxon is vmi multi ment?

https://vertigostore.eu

(#18079) MAXIMIZE válasza Sonja (#18058) üzenetére


MAXIMIZE
tag

köszönöm az infót :R , ez életmentő :) , ha haza értek ki is próbálom

[ Szerkesztve ]

(#18080) Vikthor válasza kelzsoca (#18063) üzenetére


Vikthor
nagyúr

a büdös qrva anyjukat szemét szar, fogadjunk, hogy downgradelni meg nem lehet a gépet....

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#18081) Sonja válasza Vikthor (#18080) üzenetére


Sonja
veterán

Azt bizony tényleg nem lehet. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18082) MAXIMIZE válasza Vikthor (#18080) üzenetére


MAXIMIZE
tag

szerintem erről nem a sony tehet, hanem az 1.3-s hdmi szűk keresztmetszete, én inkább örülök neki hogy egy 4 éves Blu-ray lejátszót is alkalmassá tettek a 3d lejátszására, egyszer még jól jöhet. Aki meg egyszerre akar 3d-t meg veszteségmentes hangot az úgysem ps3-n fog filmet nézni.

(#18083) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

vett már valaki Move-ot? ha akad ilyen leírná a tapasztalatait...

Aurea mediocritas

(#18084) MAXIMIZE válasza Vikthor (#18080) üzenetére


MAXIMIZE
tag

ja, most olvasom ezt a joy letiltást, ha arra gondoltál akkor tényleg a qurva anyjukat :((

(#18085) zuzu000 válasza MAXIMIZE (#18084) üzenetére


zuzu000
őstag

a logiteches joyok működnek,legalábbis az enyém még megy.remélem nem fog felrobbanni.mennyire írták ezt komolyan hogy felrobbannak?

[ Szerkesztve ]

(#18086) MAXIMIZE válasza zuzu000 (#18085) üzenetére


MAXIMIZE
tag

na az jó, akkor csak 1 joyt kell kukáznom :O

(#18087) dunc válasza kelzsoca (#18034) üzenetére


dunc
nagyúr

(#18088) Mazsika válasza MAXIMIZE (#18082) üzenetére


Mazsika
őstag

én sem érzem ezt olyan nagy érvágásnak, de akkor sem viszi át a lossless-t ha sima blueray megy? bár az sem érint! :DDD gagyi joyt meg amúgy sem dugnék rá... sőt örülök is neki hogy letiltották mindent, legalább a sok hamisított szar nem lesz a piacon!

Dáccsika

(#18089) kelzsoca válasza dunc (#18087) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, HDCP kompatibilis.

https://vertigostore.eu

(#18090) Mazsika válasza dunc (#18087) üzenetére


Mazsika
őstag

ott van az egyik képen nagyba hogy hdcp! szóval ez jó a ps3-hoz, de álltalában amelyiken van dvi, vagy hdmi az tudja a hdcp-t is! ;)

Dáccsika

(#18091) TerryBogard válasza kelzsoca (#18089) üzenetére


TerryBogard
tag

Lehet hogy csak én nem látom jól hogy DVI with HDCP, ő meg azt kérdezte hogy jó-e a HDMI-je.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18092) MAXIMIZE válasza Mazsika (#18088) üzenetére


MAXIMIZE
tag

sima blu-ray-nél átviszi. Az ok hogy gagyit nem dugnál rá, de aki (pl: én) már megvette az most kukázhatja, nem lett volna logikusabb alapból tiltani és akkor nem került volna megint kellemetlen helyzetbe a sony, egyébként én is csak azért vettem egy ilyen gagyit, mert ez a 4. számú joyom és az viszonylag ritkán van használatban, amikor a haverok átjönnek, azért pedig nem volt szívem 10 rongyot kifizetni.

(#18093) dunc válasza TerryBogard (#18091) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen pont ez zavart meg.

(#18094) robogár válasza AXisBOLD (#18083) üzenetére


robogár
csendes tag

Ez engem is nagyon érdekelne!

"Embernek lenni annyi, mint választani."

(#18095) Mazsika válasza dunc (#18093) üzenetére


Mazsika
őstag

hát ha dvin tudja a hdcp-t akkor hdmi-n is! a lényeg az hogy ez jó a ps3hoz!

Dáccsika

(#18096) kelzsoca válasza TerryBogard (#18091) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az mindegy mit kérdezett, mert ha az egyik port tudja a HDCP-t akkor a másik is, mivel akkor bent van a monitorban a HDCP-ért felelős áramkör.

https://vertigostore.eu

(#18097) dunc válasza Mazsika (#18095) üzenetére


dunc
nagyúr

Értem,hang hogy varázsolható ? (nincs a monitorba)

(#18098) kelzsoca válasza dunc (#18097) üzenetére


kelzsoca
félisten

RCA vagy optikai kábelen keresztül tudsz hangot csinálni.

https://vertigostore.eu

(#18099) Mazsika válasza kelzsoca (#18098) üzenetére


Mazsika
őstag

most megelőztél.. :DDD

Dáccsika

(#18100) dunc


dunc
nagyúr

Köszi mindenkinek egyenlőre ennyi.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.