Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) TerryBogard


TerryBogard
tag

Véleményeket kérnék tőletek mint játék vásárlók.
Kinéztem egy játékot amit csak külföldön lehet kapni, találtam is embert a vaterán aki be tudja szerezni, na a gond 18e Ft-ba kerül és előre kell utalni azt 2-3 héten belül érkezik meg, merjek bele vágni vagy nem (esetleg figyeljek oda valamire vagy hogy csináljam okosan)?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18202) PhoenixK válasza TerryBogard (#18201) üzenetére


PhoenixK
őstag

Mi az a játék - ha megkérdezhetem?

Tippek:
Zavvi
GAME.co.uk

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#18203) kelzsoca válasza TerryBogard (#18201) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát téged lehet hogy át akarnak vágni, egy ps3 exluzív játék, megjelenéskor is 12-13k, nem hogy 18k :N :)

https://vertigostore.eu

(#18204) TerryBogard válasza PhoenixK (#18202) üzenetére


TerryBogard
tag

Azért itt kérdezem mert a Playstation játékról van szó és a PSP topik egy kicsit ki van halva.
Igen megkérdezheted, PSP-re "Hatsune Miku: Project DIVA 2nd" csak japánban jelent meg, a Store-ban 5400 Yen-be kerül azaz 13e Ft. Csak az ebay-en van fent. Tegnap szedtem le a demót és nem tudom abbahagyni valamiért.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18205) v!ct0y válasza tome.jr (#18199) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezeket találtam neked. Bár elég borsós az áruk.
[link]
[link]

(#18206) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok

Ha minden igaz jövő héten megveszem a PS3 at.
Egy monitorra lesz rákötve HDMI kábellel,de hangot honnan szerzek ? (a monitorba nincs)
Milyen kimenete van hang céljára a ps3 nak? Milyen kábel kell ? (én sima 2.1 es hangfalsetre szeretném csatlakoztani)

És honnan érdemes megrendelnem ? (sima 120 as jó)

[ Szerkesztve ]

(#18207) Sonja válasza TerryBogard (#18204) üzenetére


Sonja
veterán

Itt 51EUR, azaz kb. 14eHUF.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18208) Djuree válasza dunc (#18206) üzenetére


Djuree
félisten

olyan kell amilyen boxhoz. ha minden igaz boxod volt nem? mivel 2 rca van a ps3 kábelén is, olyan átalakító kell, gondolom neked jack kéne :K bemész egy tescoba vagy media marktba :K
van amúgy optikai kimenete, de az gyanítom neked nem jó.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18209) dunc válasza Djuree (#18208) üzenetére


dunc
nagyúr

Király ugyanaz mint boxhoz? Akkor azt vágom :K Ha csak dvi van akkor milyen kábel kell? (tökmindegy mindenképpen kell vennem kábelt,de a monitor amin nincs HDMI ahoz olcsóbban jutok) Van hátránya dvi nek HDMI vel szemben ?
Volt x box ? csak 5x :D )

[ Szerkesztve ]

(#18210) kelzsoca válasza dunc (#18209) üzenetére


kelzsoca
félisten

HDMI to DVI kábel kell, jó lesz egy HAMA is, ~2500ft körül mozog az ára, HDMI-DVI között annyi a különbség hogy a HDMI átviszi a hangot is, a DVI jelen esetben nem, meg amugy sincs mire.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18212) TerryBogard válasza Sonja (#18207) üzenetére


TerryBogard
tag

Itt tudom megmondani hogy csomagolják és meddig tartson a szállítás nem?
Szóval ha még jövő héten betegállományba leszek és Fedex-el rendelem akkor át tudom venni

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18213) Mazsika válasza kelzsoca (#18210) üzenetére


Mazsika
őstag

én azt is ebay-n rendeltem, valami párszáz forint volt, de olyan vastag, meg valami védőháló van rajta, a múltkor be volt dugva a monitorba, és megforgattam hogy bedugja a ps3ba azt hittem hogy fejre áll a monitor! :D szerintem míg élek nem fog tönkremenni ez a kábel! :DDD

Dáccsika

(#18214) TerryBogard válasza TerryBogard (#18212) üzenetére


TerryBogard
tag

Áááá, túl nagy macerának tűnik ez nekem szerintem maradok a demónál.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18215) kelzsoca válasza Mazsika (#18213) üzenetére


kelzsoca
félisten

Na jó, de ha sürgősen kell a kábel, az ember nem ebayről rendeli be :)

https://vertigostore.eu

(#18216) PhoenixK válasza Sonja (#18207) üzenetére


PhoenixK
őstag

Affene, a play-asia.com nem jutott eszembe... :W

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#18217) Djuree válasza kelzsoca (#18210) üzenetére


Djuree
félisten

na megnéztem, nem megy a frag fx :( kib@szott qrva sony, ezt miért kellett? :(( :O ezt a tetves céget még jobban rühellem mostmár...ez csak kibaszás, üzleti érdekük nem származik belőle, mivel a sony-nak nincs hasonló terméke :W
most vettem ezt a frag fx-et nemrég, mégcsak kipróbáltam éppen bioshockban, mostmár nem is fogom mással sajna :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18218) kelzsoca válasza Djuree (#18217) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudtam hogy nem megy, mivel semmi olyan usb vezérlő nem megy ami nem eredeti.

Üzleti érdekük hogy az eredeti sony cuccot tudd csak használni, így kénytelen vagy azt venni, ne izgulj én is utálom az egész sony-t, ha nem lennének az exluzív címek, már gép se lenne nálam.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18219) Mazsika válasza kelzsoca (#18215) üzenetére


Mazsika
őstag

hát az is igaz... :DDD

Dáccsika

(#18220) dezz válasza awokado (#18180) üzenetére


dezz
nagyúr

Sehol, csak hobbi szinten foglalkozgatok vele. Tervez(t)em, hogy csinálok 1-2 minijátékot a store-ra, amik elsősorban a Cellre alapoznak, de egyelőre nincs belőle semmi.

olbaidhun: Kiábrándított a videó, vagy hogy érted?
(Amúgy szerintem is egy nagyon fontos mondás, amit írtál.)

(#18210) kelzsoca: Olyan különbség is van (többek között), hogy az adott megjelenítőnek HDMI-n YCbCr jelet is tudnia kell fogadni (sok eszköz ilyet küld, pl. a UPC mediaboxai), nem csak RGB. A DVI alapvetően az RGB-t használja. Egyes monitorok tudnak fogadni DVI-n is YCbCr-t (komolyabbak), mások meg nem. Úgy tudom (lehet rosszul), a PS3 is YCbCr-t küld HDMI-n.

Kérdés: van itt valaki, aki valamilyen olcsóbb monitor DVI bemenetén használja a PS3-mat?

(#18221) Djuree válasza kelzsoca (#18218) üzenetére


Djuree
félisten

igen, de mivel a sony-nak nincs hasonló terméke nem üzleti érdek. nem konkurense a sony-nak, mivel nem joy-okat gyárt :U szóval ez csak a sony szemétsége volt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18222) TerryBogard válasza dezz (#18220) üzenetére


TerryBogard
tag

Nem tudom hogy ez mennyire olcsó, de ezt vettem hozzá és DVI-n megy be a PS3(a HDMI a PC-é) [link]

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18223) dezz válasza TerryBogard (#18222) üzenetére


dezz
nagyúr

Amin van HDMI, az valószínű DVI-n is tud fogadni YCbCr-t.
(Egyébként miért nem fordítva van, vagy csak így jött ki?)

Djuree: Elromlott a Frag FX-ed, vagy hogy érted, hogy mással már nem is fogod sajna?

(#18224) TerryBogard válasza dezz (#18223) üzenetére


TerryBogard
tag

Mert azt hittem hogy HDMI-n nem tudja a HDCP-t és megvettem a 2 HDMI-DVI kábelt, most már így hagytam nem akarok megint kábelt venni.

Nem romlott el a FragFX-e csak a mostani új frissítéssel letiltották a használatát, mondjuk PC-n elvileg tudja használni ha erre érteted.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18225) kelzsoca válasza Djuree (#18221) üzenetére


kelzsoca
félisten

A fragfx és társai is irányításra használható (tehát konkurencia a gyári joynak) és akkor ugye nem a gyárit használod, na ez a probléma :)

Ha elromlik, széttöröd, meghibásodik, szintén nem a gyári kart veszed meg hanem veszel egy egeret+billentyűzetet, és ez a pénz megint nem a sonyhoz fog menni.

(#18223) dezz

Köszi a kiigazítást :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18226) Djuree válasza dezz (#18223) üzenetére


Djuree
félisten

nem, le lett tiltva a sony által, mondjuk nem is használtam, kb. 2 hete vettem, használni nem is akartam, olcsón vettem eladásra, de mostmár bebuktam vele :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18227) blazsey2


blazsey2
senior tag

Kipróbáltam a Castlevania demóját és bizony nagyon jónak ígérkezik :)
Nekem legalább is nagyon bejönnek az ilyen stílusú játékok.

PSN ID:blazseydr

(#18228) TerryBogard válasza Djuree (#18226) üzenetére


TerryBogard
tag

Ilyened van?

Mert 15.-én veszem meg a Naruto-t és ha nem teszi fel a 3.50 Firmware-t akkor lehet hogy érdekelne.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18229) Djuree válasza TerryBogard (#18228) üzenetére


Djuree
félisten

ilyen, csak a vezetékes. 5k-ért viheted, így beszerzési áron kapod :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18230) TerryBogard válasza Djuree (#18229) üzenetére


TerryBogard
tag

Visszatérhetünk rá jövő héten mert akkor kapok fizetést? Milyen jó hogy én nem használom a Store-t a PS3-al.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18231) Djuree válasza TerryBogard (#18230) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18232) kelzsoca válasza TerryBogard (#18230) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ebből is látszik hogy nem használod ki a gépet minden téren, ha multiznál már gondban lennél :)

https://vertigostore.eu

(#18233) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok Konzolstudió milyen bolt? Megbizható ?

(#18234) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

"Nintendo Wii developer Marcan has been sharing updates via Twitter on his progress with a PS3 Linux bootloader, one that is currently working on PlayStation 3 Firmware 3.41 (including on the PS3 Slim) and now named AsbestOS."

Read more: http://www.ps3news.com/#ixzz110RvWK00

!!!

(#18235) Djuree válasza dunc (#18233) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18236) dunc válasza Djuree (#18235) üzenetére


dunc
nagyúr

Ezt rendeltem HDMI vel lesz összekötve,alkalmas rá a monitor ?
120 as pack megszűnt a 160 as váltja fel,ezért azt veszem.

(#18237) kelzsoca válasza dunc (#18236) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez rendben van, menni fog minden, egy HDMI kábellel összekötöd a gépet a monitorral és kész is vagy.

https://vertigostore.eu

(#18238) Mazsika válasza kelzsoca (#18232) üzenetére


Mazsika
őstag

én hogy most killzone multiztam, meg megint megszereztem a cod:mw2őt, rájöttem hogy nem is érne nekem annyit hogy ne legyen storeom... :N

Dáccsika

(#18239) dunc válasza kelzsoca (#18237) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi,tehát akkor gép HDMi vel összeköt,alapba kapot kábelt is bedugom,és arról kukázok hangot. (ma megyek haverhoz,begyűjteni 7db gamát :)),jövő héten meg is lesz a gép)

[ Szerkesztve ]

(#18240) kelzsoca válasza Mazsika (#18238) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát igen, max mindenhol csak single kampány, de hát az meg milyen már a multira kihegyezett játékoknál :)

(#18239) dunc

Így van, hangot meg vagy optikai kábelen oldod meg (erősítő stb..) vagy RCA kábelen keresztül összekötöd valami hangforrással.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18241) dunc válasza kelzsoca (#18240) üzenetére


dunc
nagyúr

Én egyből lefrissitem,nekem kell a multi . Soul Caliburnak van multija ?

(#18242) kelzsoca válasza dunc (#18241) üzenetére


kelzsoca
félisten

De van ám ;]

Ha szeretnél játszani multiba, akkor csak szólj, mert megvan a game nekem is, bár inkább asszony szokott vele játszani multiban :D

https://vertigostore.eu

(#18243) ragingspears


ragingspears
tag

Sziasztok!

Először is gratula a remek közösségnek, jó időtöltés a fórumot olvasni.

Karácsonyra valószínűleg meglepem magamat egy PS3-mal, vagy XBox360-nal.
Ezt a kérdést még nem döntöttem el, valószínűleg megfogadom azt a sokszor leírt tanácsot, hogy az exclusive játékok alapján döntsek.
Jelenleg van egy PS2-m, ami kicsit már kezdi megadni magát, az olvasófej már nem a régi...
Kérdésem, hogy mennyire lehet még kapni itthon 60 GB-os FAT PS3-at, illetve olyat, amely hardveresen tudja olvasni a PS2-es lemezeket?
A PS2 memóriakártyát felismeri a PS3, és ugyanúgy menedzselhetőek a mentések rajta?
Egyik kedvenc PS2 játékom a Pro Evolution Soccer 6, szerintem a legjobb focis játék ezidáig... ezzel persze nem kell senkinek sem egyet értenie :-)
A játékban létezik online opció, a kérdés, hogy vajon PS3-on, netes hálózattal lehet-e játszani vele? PS2-nél ugye külön lehetett volna venni adaptert az online lehetőséghez.

Más. Hamarosan megjelenik PS3-ra az előzetesen igen sokra taksált DC Universe Online. Hírek szerint 15 dolcsi lesz a játék havidíja... egy kicsit borsos az ár, basszus.
PSN-en vannak olyan ismertebb játékok, ahol nem ingyenes az online játék?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#18244) Mazsika


Mazsika
őstag

kelzsoca látom kz2-zöl nem jössz multizni?

Dáccsika

(#18245) papsZa válasza dhcodoki (#18157) üzenetére


papsZa
tag

Hello,

En tegnap letoltottem a Lara Croft (The guardian of Light) demot, majd a demo utan meg is vettem PSN-rol. 10font volt, nem veszes es egesz jo hangulata. Nem tudom, hogy erre gondolsz-e mint uj TR. Arra figyelj, hogy ez nem Tomb Raider! Ez egy platform jatek, sokkal inkabb porgos, megyek lovok, robbantok es neha tologatok es gyengus fejtoroket oldogatok meg stilus. Grafikailag sajnos eleg ratyi szerintem, mert nem eles, hanem homalyos a kepe (legalabbis nalam, HD full HD monitoron), de nekem 10 fontot megert. Egy nagyon pici TR hangulat azert csak akad benne.

Udv.

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#18246) papsZa válasza babli (#18189) üzenetére


papsZa
tag

Az Enslaved nem rossz, hideg teli honapokra jo lehet, de azert nem fergetes sem hangulatra sem grafikailag.

Ellenben megneztem a Castelvania uj reszet (valami Lord of Shadow talan), annak jo grafikaja van viszont, eles kep, nem reces, szep. A demo tetszett, ha lesz jo tortenete is, akkor beszerzem.

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#18247) kelzsoca válasza Mazsika (#18244) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nemsokára megyek :)

https://vertigostore.eu

(#18248) vhunor válasza papsZa (#18246) üzenetére


vhunor
őstag

Igen kevés monitor képes a 720p jelet éles képre felskálázni a natív 1080p panelen.

(#18249) Djuree válasza kelzsoca (#18247) üzenetére


Djuree
félisten

ma asszem leszek én is :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18250) Mazsika válasza Djuree (#18249) üzenetére


Mazsika
őstag

én most léptem ki, jót játszottunk második lettem bár sokáig vezettem, kill szerint, bár a csapatom így is kikapott... :( meg lehet szokni azért az irányítást, bár én mindig keverem a coddal mert közbe annak is csinálom a coop részét!

Dáccsika

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.