Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) zuzu000 válasza dunc (#18450) üzenetére


zuzu000
őstag

kinek a pap kinek a papné,és a változatok....(pap kuyája,lánya stb..)
Nekem tetszik

(#18452) Mazsika válasza zuzu000 (#18449) üzenetére


Mazsika
őstag

gondolom csak a nagyon szar utángyárott kontrollereket tiltották le, amik esetleg tényleg kárt tehetnek a gépben!

Dáccsika

(#18453) dunc


dunc
nagyúr

HARDVER-es kérdés.

Be lehet állitani,hogy kikapcsolt állapotban,is menjen a letöltés,töltse a kontrollert ?

(#18454) DM-Fan válasza zuzu000 (#18449) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ezen játék PS3 verzióját sok mindennek lehet nevezni, de szépnek egyáltalán nem! Megvan neked egyáltalán a játék? Csakmert én már vagy 30-40 órát ültem a PS3 verzió előtt, végigtoltam medium-on, hard-on, plusz kipörgettem a Betrayal of Jimmy c. kiegészítőt is, emellett láttam a játékot PC-n is, így van némi viszonyítási alapom. A PS3 verzió minden túlzás nélkül okádék. Recés, pixeles az egész, a textúrák alacsony felbontásúak, csomó fény-árnyék effekt hiányzik, az árnyékkezelés katasztrofális, a distance of view nagyon alacsony, emellett V-Sync problémák is vannak és mindehhez társul, hogy még így is max. 30 FPS-t látsz a legoptimálisabb esetben is, de leginkább a 20 FPS jellemző. Grafikai katasztrófa.

Nézd meg az Uncharted 2-t! Na, az szép. Múltkor közvetlen az Uncharted 2 után játszottam a Mafia 2-vel és azt hittem, elsírom magam. Zongorázni lehetne a minőségbeli különbséget. Ennyit jelent, hogy valamit kifejezetten PS3-ra készül, vagy csak egy gyenge port. A Mafia 2 PC verziója sokkal-sokkal szebb és nem kell hozzá erőgép sem. Hasonlítsd össze a demókat magad és meglátod!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18455) DM-Fan válasza dunc (#18453) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Röviden: nem.

Get Moded!

(#18456) kelzsoca válasza DM-Fan (#18454) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudom próbáltad -e már a Heavy Rain-t, demo vagy teljes játék formájában, de ajánlom a beszerzését, én most játszom vele, és nagyon beszippantott a világa, az egyik legjobb PS3 cím, igazi ps3 exluzív húzócím mint az Uncharted :)

https://vertigostore.eu

(#18457) szasanyi válasza kelzsoca (#18456) üzenetére


szasanyi
félisten

Én néztem, de nekem úgy tűnt van némi probléma a "játékkal", nevezetesen, hogy angol nyelv ismerete nélkül kevésbé jól játszható, illetve élvezhető. :U Természetesen ez user hiba, azért is tettem idéző jelbe a játékot, de ez akkor is lehet negatív tényező.

(#18458) Sundesz válasza kelzsoca (#18456) üzenetére


Sundesz
őstag

Nekem is a HR a nagy kedvenc, na persze csak az Uncharted sorozat mellett (+GT5 is beáll majd a sorba - remélem).

Hörcsög Powa'

(#18459) Djuree válasza dunc (#18453) üzenetére


Djuree
félisten

ugyan, ez nem xbox, hova gondolsz :N :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18460) kelzsoca válasza szasanyi (#18457) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, az angol nyelv ismerete előny, de nem kötelező, mert anélkül is megérthető a történet.

(#18453) dunc

Ha van pc a közelben, bedugod usb portra a joy-t és tölti.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18461) TerryBogard


TerryBogard
tag

Na megvettem a TP-LINK TL-WR741ND routert.
Tudtok mondani valami konkrétat hogy miért érdemes beledugnom a PS3-ba az UTP kábelt?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18462) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Miután vásároltam még egy irányítót, ajánlásotokra megvettem és letöltöttem a Lara Croft játékot, és asszonnyal co-opban nyomjuk. Tetszik mind a kettőnknek! Sztem jó a grafikája is. Jó választás volt!
Köszönet nektek!!!
:R

(#18463) dhcodoki válasza dunc (#18453) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Én is PC-n töltöm. :K

(#18464) v!ct0y válasza TerryBogard (#18461) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mert jobb mint a wifi.

(#18465) Xmodule válasza dhcodoki (#18462) üzenetére


Xmodule
őstag

Lara-t en is megveszem a hetvegen talan. Most toltuk vegig a demot uncsitesommal nagyon jo jatek szerintunk is. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18466) DM-Fan válasza kelzsoca (#18456) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Még nem próbáltam, de már felcsigázott a dolog korábban, csak még elég drága és még kicsit zsákbamacskának érzem, nem sok videót néztem még meg róla. Mindenesetre érdekel. Az angol nyelv nem probléma, felső fokon beszélem. Megéri az árát amúgy?

Az a baj, hogy több esélyes jelölt is összejött már: F1 2010, Medal of Honor, BF BC2, GoW 3, Heavy Rain, GT5... szóval sok minden van/lesz porondon és rangsorolnom kéne.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18467) kelzsoca válasza TerryBogard (#18461) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha bedugod, és felmászol netre búcsúzz el minden warez dologtól, számodra esetleg ez lehet negatívum, pozitívként pedig teljes mértékben ki tudod használni a géped az internettel, cseveghetsz, barátokat vehetsz fel, vagy ők vehetnek fel, ott a store, multis játékokkal lehet játszani stb...

(#18466) DM-Fan

Szerintem érdemes lenne beszerezned vagy kölcsön kérni valakitől, mert igaz hogy rétegjáték, de az egyik legjobb PS3 cím, a többi nagy név mellett, vétek lenne kihagyni, pláne az angol tudás birtokában.

Én úgy vagyok most vele, ha ezt kijátszom, vajon mi lesz az a másik játék amivel lesz kedvem ez után játszani :U

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18468) v!ct0y válasza TerryBogard (#18461) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja vagy úgy..az más :)

(#18469) Djuree válasza v!ct0y (#18464) üzenetére


Djuree
félisten

mitől lenne jobb :F
nekem is ilyen routerem van amúgy, teljesen jó, ennél jobb nem kell :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18470) Gebriel


Gebriel
veterán

Fincsi ez a Yakuza 3 game.
Grafika nagyon ott van, a játékot még kóstolgatom.

[ Szerkesztve ]

(#18471) DM-Fan válasza kelzsoca (#18467) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Értem, köszönöm! Hétvégén valószínű le is kapom a demót, aztán mérlegelek. Bár szerintem a következő a Medal of Honor lesz, az előzetes multiplayer videók alapján tetszetős, eléggé a CoD MW2 és a BF BC2 összegyúrásának néz ki, ami nem biztos, hogy rossz kombináció.

Get Moded!

(#18472) kelzsoca válasza DM-Fan (#18471) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát, szerintem próbáld ki a demot, de ne az alapján döntsd el :)

A Medal of Honor-t illetve a Cod Black Ops-t én is várom, és szerintem az egyik játék polcra is kerülhet.

https://vertigostore.eu

(#18473) moltam88 válasza DM-Fan (#18466) üzenetére


moltam88
tag

Szerintem a Heavy Rain valami fantasztikus játék. Volt olyan, hogy ott ült mellettem az egész család, és izgulta végig a történéseket a játékban egy egész délutánon keresztül. :) Ezen kívül végigjátszotta mind a két hugom is, akik pedig nem nagyon szoktak játszani. Én négyszer vittem végig, plussz még a trophy-k miatt jó párszor újrajátszottam néhány fejezetet. De szerintem még biztos elő fogom venni, legkorábban talán akkor, ha meglesz a move.

(#18474) vhunor válasza DM-Fan (#18471) üzenetére


vhunor
őstag

Én megjelenéskor játszottam végig a Heavy Rain-t, és azt tanácsolnám, hogy elsőre soha, semmilyen körülmények között ne tölts vissza játékot (hagyományos save/load nincs is benne), mert a történet csak úgy lesz a sajátod. Karácsonyra valószínűleg meglepem magam egy Move-val, és akkor újra megveszem a játékot. Végigjátszása után hetekig üresnek és laposnak tűnt minden, amit kipróbáltam. Nekem Game of the Decade :), de én amúgy is kalandjátékokon nőttem fel.

(#18475) Djuree válasza Gebriel (#18470) üzenetére


Djuree
félisten

na megvetted? én is meg akarom, videókról nekem is bejövős. szeretem a japó játékokat, fexenek nekem :))
majd írj hogy milyen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18476) Djuree válasza moltam88 (#18473) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is tervben van, majd a move-os. csak még drága nekem, 5-6k fölött nem veszek játékot. most úgy is elvagyok az ff13-al jó sokáig :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18477) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Milyen megoldást tudtok az FPS játékok jobb irányítására?? Konkrétan a COD-ot próbálgattam, de iszonyat sz*r. PC-n mondhatni profi szintre fejlesztettem magam, mondván csak ezzel a játékkal játszottam 5-6 éven keresztül. Hallottam erről a fragfx-ről, hogy a 3,5-ös frissítés után már nem működik. Nincs valami hasonló, vagy nem akar a Sony kiadni ilyen cuccot??? :F

(#18478) kelzsoca válasza dhcodoki (#18477) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem, nincs és most már semmi más nem működik játék alatt, mint az eredeti joy.

Ajánlom tanulj meg joyal játszani, szokni kell, de viszonylag hamar elsajátítható, sokáig én is PC-s voltam, szintén cod és társai, de gyorsan átszoktam a joyra, és most már mondhatni egész jól megy vele a játék, tehát megtanulható.

Gyorsaságra, pontosságra sosem lesz olyan mint egér+bill. társa, de azért el lehet vele lenni, ha ez neked így nem megfelelő ajánlom inkább add el a konzolt, és menj vissza PC-re.

A Sony pedig biztos hogy semmi ilyen irányítót nem fog kiadni, különben is folyamatosan csak elvesz dolgokat, nem hogy adna :)

https://vertigostore.eu

(#18479) dunc


dunc
nagyúr

A Logitech ChillStream Kézhütős megoldása,a 3.50 útán is működik ?

(#18480) dunc válasza dhcodoki (#18477) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem lesz jobb,sajnos a fps(multi) a konzolok gyengesége,letezik egy xfps nevű adapter,de szerintem a letiltott eszközök közé került.(és amúgy se 100%os) Talán a Move megoldás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#18481) Djuree válasza dunc (#18480) üzenetére


Djuree
félisten

szerintem nem gyengeség. az a gyengeség ha valaki nem tudja joy-al irányítani az fps-t, nem gyakorolt eleget. nekem pl mesteri szinten megy már, főleg cod-ban, valahogy nagyon eltalálták az irányítását, de a bf-nek sem rossz. nézz meg pár videót ahogy cod-oznak elit játékosok, meg nem mondanád hogy nem egérrel tolják :K
mondjuk a kz2-ben valóban elég szar...

amit nem lehet konzolon az rts. ahhoz tényleg nem jó a joy...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18482) Sonja válasza Djuree (#18481) üzenetére


Sonja
veterán

Kurva nehéz lehet CoD-ban, mivel auto aim van multiban is. Killzone-ban nincs, jó hogy nehezebb.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18483) v!ct0y válasza Sonja (#18482) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azért killzoneban is van egy kicsi.

(#18484) Sonja válasza v!ct0y (#18483) üzenetére


Sonja
veterán

Ott is? :F Na, ezt nem így tudtam! :) Köszi az infót! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18485) Djuree válasza Sonja (#18482) üzenetére


Djuree
félisten

nincs auto aim csak single-ben, de asszem ott is ki lehet kapcsolni :K én ki is szoktam ha van rá lehetőség, jó nagy baromság, sok értelme van úgy játszani...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18486) Sonja válasza Djuree (#18485) üzenetére


Sonja
veterán

De, van auto aim CoD multiban is, kikapcsolhatatlanul! Nagyon rosszul tudod, mint sokan mások is.

Szerk.: [link]

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18487) Djuree válasza Sonja (#18486) üzenetére


Djuree
félisten

hát több mint 300 órám van cod4 multiban, de nem vettem észre :U biztos valami nagyon enyhe van csak benne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18488) he7edik. válasza Djuree (#18481) üzenetére


he7edik.
addikt

FPS-re se

Égő szöveg a flém vázon

(#18489) dunc


dunc
nagyúr

?

(#18490) Edgeri válasza Djuree (#18481) üzenetére


Edgeri
senior tag

"nekem pl mesteri szinten megy már" - fő a szerénység :U

Üdv, Edgeri

(#18491) Djuree válasza Edgeri (#18490) üzenetére


Djuree
félisten

:DD amúgy nem én mondtam magamról, hanem aki látott cod4-ezni :)) de tényleg nincs gondom a célzással. kz2-ben kicsit még szokatlan, de inkább a lag ami idegesít, meg nagy csatáknál a belassulás...persze így is pozitív a mérlegem :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18492) dunc


dunc
nagyúr

Kiprobáltam a FFXIII at ......hát gyönyörű,de kb 1.5 órája nincs benne más ,mint menni anyíl felé,és nyomkodni az X-et,ez ennyire buta marad ? Most jelenleg csak egy karaktert kell írányitani,de halálba van butitva a játék pl a X hez képest a 8 ról meg inkáb nem is beszélek.....

(#18493) vhunor válasza dunc (#18492) üzenetére


vhunor
őstag

A tutorial része az első kb. 20 óra :).

(#18494) blazsey2 válasza dunc (#18492) üzenetére


blazsey2
senior tag

A vége felé amikor kijutsz végre a szabad térbe egész jó lesz,és bizony fel kell kötni a gatyát a szörnyvadászathoz ;)
Legalább 150 játékórám van benne.
A játékot kb 30 óra alatt is végig lehet vinni, de egy Adamantoist legyőzni a végén a minek 1000000 a hp-ja oda azért már kell némi tudás.
Vagy megszerezni a chocobót és felkutatni vele a kincseket.
Szóval van benne kihívás de az biztos hogy az elődöket nem múlja felül.

PSN ID:blazseydr

(#18495) vhunor válasza blazsey2 (#18494) üzenetére


vhunor
őstag

de egy Adamantoist legyőzni a végén a minek 1000000 a hp-ja oda azért már kell némi tudás.

Oda qrvasok HP és legalább maxolt tier 2 fegyverek kellenek, nem tudás :). Nekem tetszett a játék, a záróakkord minden szenvedést megért.

(#18496) blazsey2 válasza vhunor (#18495) üzenetére


blazsey2
senior tag

Jó akkor rossz példát hoztam fel,de Doomheraldot legyőzni azért már nem csak max hp meg full fegyver kell ott azért már észnél kell lenni.De ha teszerinted egy rpg-hez nem kell tudás csak max hp meg fegyver,akkor én már abba is hagyom az ilyen játékokat mert ezek szerint rosszul tudok valamit.

PSN ID:blazseydr

(#18497) Djuree válasza dunc (#18492) üzenetére


Djuree
félisten

jó lesz, 10 óra a bemelegítés, még én is csak 8-9 órát vertem bele, de még sehol nem járok :K

na megjött a dead space, este szétfosat remélem :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18498) vhunor válasza blazsey2 (#18496) üzenetére


vhunor
őstag

Csak a dínóra írtam, egy kis csipkelődéstől nem kell felkapni a vizet.

(#18499) Mazsika válasza Djuree (#18497) üzenetére


Mazsika
őstag

díídszpészről majd várom a véleményed, mert én is meg akarom venni.. ;)

Dáccsika

(#18500) dagoniat


dagoniat
tag

Október 25-én KILLZONE3 Béta!!! :))

ENG:
[link]

HUN:
[link]

Sajna nagyon messze van még. :(((
Egyelőre a PS+ előfizetőknek. :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.