Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) Mazsika válasza dunc (#18750) üzenetére


Mazsika
őstag

"Időjárás ,napszakok,törés nem minden pályán,és nem minden autó. Egy Blu-ray on fog tepeszkedni."
ezt nem nagyon értem!? tehát lesz időjárás változás, napszakok, törni fognak az autók, de nem mindegyik? és nem minden pályán fog változni az időjárás?

Dáccsika

(#18752) dunc válasza Mazsika (#18751) üzenetére


dunc
nagyúr

Napszak,időjárás változás mindenhol,törés nem minden pályán,és nem minden autó.
576 os dolgozók kész voltak nagyon, iszonyat jó játék lesz,már cuftra kész van (bár ők se látták az egészet,pl a menüt nem látták)

[ Szerkesztve ]

(#18753) Djuree válasza Mazsika (#18751) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha lesz verseny az egyenlítő mentén, meg az északi sarkon, ott biztos nem fog változni az időjárás :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18754) Mazsika válasza dunc (#18752) üzenetére


Mazsika
őstag

akkor mostmár csak tartsd meg azt a ps3-at :DDD, abban nem kételkedem hogy nagyon jó lesz! gondolom az meg állítható hogy törjön-e az autó vagy sem, vagy épp attól függ milyen fajta versenybe vagy!?
szerk.: amúgy én sem nagyon szeretem az autós játékokat, de erre kíváncsi leszek, ha sokan fogják dícsérni, még lehet elgondolkozok rajta!

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#18755) kelzsoca válasza Mazsika (#18754) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az hogy nem minden autó/márka fog törni azt jelenti hogy ők nem engedélyezték azt hogy az autó bármilyen szinten is törjön.

A Need For Speed játékban is azért nem láthattunk törött autókat mert az autógyártó cégek nem engedélyezték.

https://vertigostore.eu

(#18756) dunc válasza kelzsoca (#18755) üzenetére


dunc
nagyúr

Itt nem engedélyről van csak szó több mint ezer autó lemodelezése azért nem piskota,így is az autók viselkedése,plusz a tuning minden autónál úgy más viselkedést eredményez az se samli meló !!!

(#18757) Gebriel válasza dunc (#18756) üzenetére


Gebriel
veterán

Inkább amit kelzsoca mondott. Idejük meg volt rá elég. ;]

(#18758) DM-Fan válasza Edgeri (#18741) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez valóban bosszantó, viszont én már megfigyeltem, hogy némelyik DLC leírásában (ott a download gomb mellett) bizony leírják, hogy milyen BLES-kódú lemezhez jó, pl. emlékeim szerint a CoD DLC-k is ilyenek. Figyelni kell erre, vagy ha tényleg nincs odaírva, akkor nem árt egy gyors netes csekkolás, mert tényleg meg lehet szívni vele.

Amúgy nem általános ez az aktiválós dolog. Én elég sok collector's, meg limited kiadást vettem már játékokból, ahol ugyebár általában van valami extra tartalom, amit egy, a dobozban elhelyezett kód segítségével érhetsz el. Ezt kell beírni a redeem codes menüpontnál (mintha PSN-Card egyenleget töltenél fel) és akkor dob a Store azon szekciójába, ahol a DLC van, csak így már ugye ingyenes lesz. Így volt ez pl. az AvP-nél, de most a Mafia 2-nél is és ott bizony kőkeményen töltögetett sok száz MB-okat lefelé.

Amúgy a héten beszereztem a Heavy Rain-t is (nagyon olcsón, kéz alól - mázlim volt vele) és a sráctól kérdeztem is, hogy ugye ez még nem a Move edition, mire mondta is, hogy nem, ez még az első szériás. Erre első indításkor fölment csekkolni a frissítéseket és megtalálta a 2.0-ás patch-et és közölte, hogy valami 1100 MB! :Y Gyorsan le is töltettem vele, majd indulás után az volt az első kérdése a játéknak, hogy kontrollerrel, avagy Move-val kívánok játszani. Szóval ahogy nézem (és a neten olvasom) az van, hogy a 2.0-ás patch minden Heavy Rain-ből Move Edition-t csinál. Szóval, akinek van Move-ja és Heavy Rain-je, de még nem frissített, az tegye meg, mert gazdagodik egy újabb Move-os játékkal.
Amúgy még csak az első fejezeten vagyok túl (a héten nem nagyon volt időm rá), de az alapján nagyon tetszik, gyönyörűen kivitelezett, egyedi játék. Kíváncsi leszek rá, ha be is indul.

Get Moded!

(#18759) kelzsoca válasza DM-Fan (#18758) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gratula a Heavy Rain-hez, szerintem egy igazi gyöngyszem :)

https://vertigostore.eu

(#18760) Djuree válasza DM-Fan (#18758) üzenetére


Djuree
félisten

majd átveszem tőled a nehéz esőt nyomott áron :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18761) dagoniat


dagoniat
tag

sajnos az alábbi oldal már nem müxik.

http://www.yourgamercards.net/generators/kz2

nem ismer valaki valami hasonló oldalt?

(#18762) DM-Fan válasza kelzsoca (#18759) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszi és köszi a múltkori tippet is, eddig tényleg bejövős.

Djuree: hát, ha tetszeni fog, akkor nemigen, mert akkor nem válok meg tőle. :P Pláne, hogy exkluzív cím.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18763) dhcodoki válasza DM-Fan (#18758) üzenetére


dhcodoki
senior tag

"Kíváncsi leszek rá, ha be is indul."

Várom a későbbi véleményezésed is! :K

(#18764) DM-Fan válasza dhcodoki (#18763) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Rendben, beszámolok majd!

Get Moded!

(#18765) dhcodoki válasza Djuree (#18736) üzenetére


dhcodoki
senior tag

"viszont az olvasófejnek rosszabb..."

Erről egy szervizes tényleg nyilatkozhatna.... :U

(#18766) kelzsoca válasza dhcodoki (#18765) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én beszéltem szervizes emberrel, többel is, és mindannyian azt mondják nem számít hogy állítva vagy fektetve használod a gépet, attól annak nem lesz baja, ellenben ha állítva használod a konzolt, azzal segíted a megfelelő levegőáramlást, és nem a gépben reked meg a forró levegő.

https://vertigostore.eu

(#18767) TerryBogard


TerryBogard
tag

Tegnap valami volt a gépemmel de nem tudom mi? Bekapcsoltam Ninja Gaideneztem, azt utána beraktam a Naruto 2-öt, mondta hogy frissítsünk 3.15-ről 3.21-re, minden rendben ment és amikor már kész volt vele teljesen bekapcsoltam a joy-t nyomtam egy x-et beolvasta a lemezt fekete kép majd fél másodpercre sistergés (mint amikor a TV-n az egyik csatornán nincs adó) aztán hangyás kép (mint a tv-n nincs adás) PS gomb nyomásra sem történt semmi, monitor átkapcs PS3-ról PC-re és vissza és lán van kép (a menüt látom amikor a PS gombot megnyomom) és megy a játék, megprobáltam még 7-szer a fél másodperces sistergés még ott van de utána minden jó (csak ennél a játéknál).
Ez mi volt?

Sok játékosnál, akik megvették a Final Fantasy XIII-at, lefagyasztotta a gépeket, majd ezt követően azok teljesen működésképtelenné váltak.

Hozzátette azt is, hogy ennek ő is áldozatául esett, ugyanis amikor a megjelenés napján megvette a Final Fantasy XIII-at, és el akarta menteni a játékállást, a PS3 lefagyott, és az újraindítás után azóta egyáltalán nem volt hajlandó egyetlen lemezt sem lejátszani.

Sok lehetőség áll fenn, egyesek szerint a Sony legújabb, 3.21-es PS3 Firmware-je a ludas a dologban. Mindenesetre az, hogy a két cég azóta is egymásra mutogat, és egyikük sem hajlandó beismerni, hogy az ő hibája, együttesen eredményezte, hogy a játék ára ennyit esett.

Ez mennyire igaz?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18768) Gebriel válasza kelzsoca (#18766) üzenetére


Gebriel
veterán

Bocs, hogy délután köszönés nélkül leléptem, de betegen vagyok itthon és nagyon nem éreztem jól magam.
Jó ez a KZ multi, de a sima TDM az nagyon unalmas tud lenni.
Ha jó vagy akkor a Te csapatod szorítja be a másikat respawn helyre, ha meg Ti vagytok bénák akkor meg titeket. :(
Na meg azt nem értem, hogy azzal a bazi nehéz gépfegyverrel, hogy a francba tudjátok a fejest osztani amikor ráközelítve is olyan szórása van, hogy körbe lehet rajzolni vele a másikat. :F

(#18769) dunc válasza TerryBogard (#18767) üzenetére


dunc
nagyúr

Frissitsd le 3.50 re a gépet.

(#18771) TerryBogard válasza dunc (#18769) üzenetére


TerryBogard
tag

Hogy megy bedugom az UTP kábelt rámegyek hogy frissítés és kész vagy be kell jelentkeznem Storra vagy mi?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18772) kelzsoca válasza Gebriel (#18768) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi gond, ahhoz képest jó voltál :)

Nos igen, minden fegyvernek megvan a maga erősség és gyengesége is.

Az LMG egy érdekes csúzli, igazából meg kell tanulni vele lőni, de nem egyszerű.
Mivel nehezebb mint a többi fegyver, így a mozgásban is lassítja az embert, ami ugye hamar hátrány lesz, ha ki kell mozogni a lövések elől, illetve a valamivel pontosabb lövéshez le kell gugolni vele.

https://vertigostore.eu

(#18773) dagoniat válasza Gebriel (#18768) üzenetére


dagoniat
tag

hát, igaz ami igaz jó meccs volt

[ Szerkesztve ]

(#18774) TerryBogard válasza TerryBogard (#18771) üzenetére


TerryBogard
tag

Na megvan 3.50 most.
Az USA acc.-al is tudok DLC-ket letölteni vagy csak a UK-val?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18775) DM-Fan válasza TerryBogard (#18774) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

USA account-ról USA-régiós játékhoz tudsz DLC-t tölteni, UK-ről meg EU-shoz. Pár HSZ-szel följebb tárgyaltuk épp.

Get Moded!

(#18776) dunc válasza TerryBogard (#18771) üzenetére


dunc
nagyúr

Csinálsz netet a gépre,nam tudom milyen az otthoni neted,és lefrissited,vagy letöltöd pendrivera az updatot.(ps3 hivatalos oldaláról)
Látom rendben van,megoldotta a problémád ?

[ Szerkesztve ]

(#18777) TerryBogard válasza dunc (#18776) üzenetére


TerryBogard
tag

Nem! A sistergés még mindig ott van. De most legalább tényleg warez mentes. :C Nem mintha eddig nem lett volna az. :DDD
Hülye kérdés :U : multihoz nem kell a Store-ra bejelentkeznem ugye?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18778) Gebriel válasza kelzsoca (#18772) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah a 3 kill az jó volt amikor egyszerre szedtelek le titeket, de annyi is volt aznapra a tudásom.
Meg furcsa volt a MOH után játszani. Ráközelítés, helyet mindig az ütést nyomtam. :D

(#18779) dunc válasza TerryBogard (#18777) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem kell bejelentkezni,csak legyen meg a netkapcsolat,és inditod a játékot azon belül MP,és mehet a :)) móka.....

[ Szerkesztve ]

(#18780) TerryBogard válasza dunc (#18779) üzenetére


TerryBogard
tag

Köszönöm! :R

Más: Soulcalibur, Mortal, KOF XII, D.B. Raging Blast vagy Naruto 2-özik itt valaki?

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18781) DM-Fan válasza TerryBogard (#18777) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Bejelentkezned be kell a multihoz, csak nem a Store-ba, hanem a PlayStation Network-re. A Store arra való, aminek hívják: bolt. Külön nem kell mindig bemenni a "Sign In" menüpontba, mivel a játék is automatikusan feldobja a bejelentkező képernyőt, ha multit indítasz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18782) dunc


dunc
nagyúr

Srácok slimhez talpat hol tudok venni ? (állitot használat miatt)

(#18784) dhcodoki válasza dunc (#18783) üzenetére


dhcodoki
senior tag

hühh.. kösz.. én is veszek.. :R :D

(#18785) dunc válasza dhcodoki (#18784) üzenetére


dunc
nagyúr

Itt a legolcsobb :)) erre én is hörgök,mert nélküle csúszkálhat !!!

[ Szerkesztve ]

(#18786) kelzsoca válasza dunc (#18785) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem is ilyen van, megfelelően tartja a konzolt, és valóban nem csúszkál, ennyiért bőven jó vétel, én egy picit drágábban vettem, de megérte.

(#18780) TerryBogard

Soul Calibur 4 megvan, és ha szeretnél multizni, akkor szólj és párommal játszhattok multiban :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18787) dhcodoki válasza dunc (#18785) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Oks! Köszi!

Más:
Még egy szervizes kérdés. Mikrohifi van a PS3 közelében. Egész pontosan a hangfala, mely mágnesesen nem árnyékolt. Tehet benne kárt hosszútávon?? :F :F :F

(#18788) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Húúúú gyerekek!!!!!!!!!!!

Asszony is ideges volt múltkor, mikor a lara croft-ban már vagy harmadszor estünk neki az egyik bossnak, de ettől azért rohadt messze volt:

igaz, hogy XBox-os vidi, de muszáj linkelnem

:DDD :DDD :DDD

(a végén a gyerek, hogy bambul maga elé)

[ Szerkesztve ]

(#18789) Mazsika válasza dunc (#18785) üzenetére


Mazsika
őstag

a legeslegolcsóbb itt, csak várni kell rá 5-10 napot! :DDD

Dáccsika

(#18790) HaroWerks válasza olbaidhun (#18711) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Köszi!
Teljesen új gép, szóval még van rá 1+2 év Sony gari :)

(#18702) dunc
Neked is köszi!
Számomra meg a slimnél több a hátrány mint az előny :)
+ kisebb fogyasztás, nagyobb HDD (bár én jelenleg nem használnám ki, amíg nem lehet felmásolni a játékokat elég a 40-es is)
- külső, hangosabb (a CECH-2004A mindenképpen, olyanom volt, ahhoz tudok viszonyítani, a fat CECHH04), pattog a burkolat, állítva talp nélkül nem volt túl megnyugtató a stabilitása
Most is slimet vettem volna egyébként megint ha nem látom meg véletlenül ezt a gépet :)

[ Szerkesztve ]

(#18791) dunc válasza HaroWerks (#18790) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem pattog a burkolat,a talp megoldja a stabilitást,és az új cpu nak köszönhetően kicsit jobb a teljesitménye is. Amúgy meg a fatnak szebb a burkolata. :)) Én fatot vettem volna ha emberi áron lett volna ,de drágább volt mint a slim.

[ Szerkesztve ]

(#18792) kelzsoca válasza HaroWerks (#18790) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az új slim gépekben már a processzor és a videokártya chip is 45nm-es csíkszélességgel készül, ami nem csak a fogyasztásra van jó hatással, hanem a melegedésre is.

https://vertigostore.eu

(#18793) dunc válasza kelzsoca (#18792) üzenetére


dunc
nagyúr

Melyik típus ami már 45nm-es ? Nekem a 160 GB slim van ,vagy melyik az új ?

(#18794) HaroWerks válasza dunc (#18791) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Hogy érted, hogy jobb a teljesítménye? :)

(#18792) kelzsoca
Így van (de ha egész pontosak akarunk lenni akkor 45nm/40nm (Cell/RSX) :) ), csak közben maga a hűtés meg egyszerűbb lett, így nem annyira hatékony, a slimem burkolata sokkal jobban átmelegedett alul-felül mint a fat gép, plusz a hátulján is sokkal melegebb levegő jött ki, inkább volt forró, a fatnél meg langyos.
Tegyük hozzá nekem még a 45nm/65nm-es változat volt, a legújabb nem tudom mennyivel jobb/rosszabb ilyen téren.

(#18795) kelzsoca válasza dunc (#18793) üzenetére


kelzsoca
félisten

PS3 Slim CECH-2100

(#18794) HaroWerks

Igen, 40nm-es a gpu :K

Ameddig fektetve volt a slim gépem nekem is valóban forró volt a teteje-alja (a gép alatt az asztal lap szabályosan forró volt!!) és hátul is meglepően forró levegő távozott a gépből (egyszerűen így nem tud szellőzni)

Amióta állítva használom egész napos játék után is maximum langyos a géptest, és hátul sem jön ki olyan meleg levegő (egész napos használat után) mint amikor fektetve volt és ment 30 percet.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18796) TerryBogard válasza dunc (#18793) üzenetére


TerryBogard
tag

1.Hsz

Más:Valaki meg tudja mondani hogy mi ez a Master acc. , mert most van Német meg japán és a japánnal nem tudok játszani a német demókkal, de a némettel tudok mind kettővel.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18797) HaroWerks válasza kelzsoca (#18795) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Állítva nekem is sokkal hűvösebb volt, fektetve a gép alatt-felett jól felmelegítette a tv állványt is :D

(#18798) kelzsoca válasza TerryBogard (#18796) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez a master acc-os történet olyasmi lehet mint a számítógépeknél a felhasználó vagy rendszergazda jogok.

https://vertigostore.eu

(#18799) anulu válasza dunc (#18785) üzenetére


anulu
félisten

köszi a linket!

nem ismertem ezt az oldalt, viszont megvan náluk a Soul Calibur 4, ami miatt eddíg JB-znem kellett. asszem köv fizetés után megy a rendelés.

ja, és eladó lett ezzel egy V3-as JB. ha valakit érdekel pü (Budapest).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18800) TerryBogard válasza kelzsoca (#18798) üzenetére


TerryBogard
tag

Csináltam egy United Kingdom acc.-ot a PS3-al de nem volt olyan pont hogy master acc., mit csináltam rosszul :F ?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.