Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) TerryBogard


TerryBogard
tag

Olvastam itt valamit erről a méltányossági garanciáról vagy mi ez, hogy is müxik?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18402) babli


babli
tag

Nem tudjátok, hogy mi van az amcsi store-al? Fel akartam tölteni a wallet-em az otp-s visa electronommal, ahogy eddig is, de nem engedi!!! Az uj frissités miatt lehet? Valakinél hasonló probléma? Kõszi...

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#18403) Gebriel válasza TerryBogard (#18401) üzenetére


Gebriel
veterán

Használd a keresőt. ;)

(#18404) TerryBogard válasza Gebriel (#18403) üzenetére


TerryBogard
tag

Megtaláltam! :Y De azt mondják a konzolvilágnál hogy szar az a Sony ahova szól az eredeti gari papír, mert ahova viszik ott forrasztgatják, ők meg adnak helyette új gépet. [link]
Mellesleg ez méltányossági garancia csak PS3-ra van?(Mármint PSP-re nincs?)

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18405) DM-Fan válasza TerryBogard (#18404) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Leírtuk már több ízben, hogy hova vidd a gépet, ha probléma van vele. Eddig már több fórumtársnak is megcsinálták, mindenkinek kész lett kevesebb, mint 3 hét alatt, mindenkinek felújítva jött vissza a gépe, hibamentesen, ráadásul úgy, hogy további fél év garanciát kaptak rá és nem csak a kicserélt alkatrészre, mindez nem került 17 eFt-ba sem, hibától függetlenül. Kétlem, hogy a konzolvilág ennél korrektebbül járna el.

Arról nem tudok, hogy ez PSP-re is érvényes-e, de PS3-ra biztosan, feltéve ha megvan a vásárlást igazoló számlád/blokkod és a Sony garanciajegyed, valamint sértetlen a géped oldalán levő plombamatrica.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18406) Djuree válasza DM-Fan (#18392) üzenetére


Djuree
félisten

ja, így csak 45 évig működik az olvasó :DD

box-nál is mindenki ezt a winyós baszást izélgeti, olyannyira felesleges hogy hihetetlen. 3 év alatt nem ment tönkre a boxomban az olvasó, pedig az egyik legkezdetlegesebb meghajtó volt benne, és nem keveset pörgött a gép :U mégcsak hangos sem volt, csak néha mikor swappelt picit, de észre sem lehetett venni szinte....főleg ha volt a gépben hűtésmod :DDD

gondolom a ps3-ban sincs olyan szar meghajtó, főleg ha blu-ray van benne....legalábbis haverok közül még senkinek nem ment tönkre a meghajtó, pedig van akinek első szériás gépe van :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18407) kelzsoca válasza Djuree (#18406) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért nekem pár ismerősöm már vitte szervizbe olvasófej hiba miatt a gépet, egy HDD install opció kellene, de hát a sony....

https://vertigostore.eu

(#18408) Jam.


Jam.
aktív tag

Sziasztok!

Most váltanék BOX-ról, PS3-ra, de nem nagyon tudom milyet lenne érdemes venni.
Elsősorban használt gépeket nézegetek, de egy újtól sem zárkózom el. A vinyó mérete számomra nem igazán fontos, csak 3.41-es fw.
A kérdésem az lenne, hogy vannak rossz, illetve jobb szériák, esetleg konkrétan olyan modell amelyiket érdemesebb választani, mint a többit?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#18409) DM-Fan válasza Djuree (#18406) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha csak a topicot végiglapozod is, igen sok embernek szállt már el az olvasófeje, köztudomású ugyanis, hogy ez a PS3 egyik legnagyobb gyengéje, mondhatni tömeges problémáról van szó, nem véletlenül álltak rá a konzolszervizek sem. Az Xbox DVD olvasójához hasonlítani meg teljesen fölöskeges, az is köztudomású ugyanis, hogy a BD meghajtók életkora jóval rövidebb a nagyobb energiájú lézer miatt. De mindegy, a Tiéd biztosan elmegy 35 évet, biztosan ebbe is Te vagy tájékozottabb, mint szokás szerint mindenben.

Get Moded!

(#18410) Djuree válasza DM-Fan (#18409) üzenetére


Djuree
félisten

hát akkor tényleg nem ártana egy hdd install, főleg ha már az ms is megoldotta :U én azt hittem amúgy mikor az mgs4 telepített elég sokat, hogy itt mindegyik játék telepít sokat winyóra, de nem...mondjuk amennyit én használom...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18411) babli


babli
tag

Jó reggelt mindenkinek!

Nem tudjátok, hogy mi van az amcsi store-al? Fel akartam tölteni a wallet-em az otp-s visa electronommal, ahogy eddig is, de nem engedi!!! Az új frissítés miatt lehet?! Valakinél hasonló probléma?!

Köszi...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#18412) Djuree válasza Jam. (#18408) üzenetére


Djuree
félisten

én is használtat nézegettem és azt is vettem, sztem fat-ből csak 80 gigásat érdemes venni, ha ilyet találsz és olcsóbb mint a slim akkor vedd meg, slimből meg mind1 :K

babli: nálam sem engedi feltölteni otp-s electronnal, de még mastercard-al sem :W lúzer szar sony...végülis csak a 2 legismertebb kártyatípus...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18413) kelzsoca válasza babli (#18411) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálam is ez van, eddig jó volt az OTP Visa kártyámmal most meg nem megy :(

(#18412) Djuree

Mi senkik vagyunk a sony szemében, ez az ország nem piac nekik, így konkrétan semmivel nem foglalkoznak ami itt probléma lehet.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#18414) babli


babli
tag

Zsírkirály!

Most akartam venni játékot, ennyit erről! :@ B@sszák meg...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#18415) kelzsoca válasza babli (#18414) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én meg tegnap vagy tegnapelőtt szerettem volna, de hát nem igazán jött össze :(((

https://vertigostore.eu

(#18416) Edgeri válasza kelzsoca (#18415) üzenetére


Edgeri
senior tag

Múlt hónapban vettem egy UK feltöltőkártyát ITT Utalsz, majd rögtön kapod a kódot és ennyi. Ajánlom mindenkinek.

Üdv, Edgeri

(#18417) PhoenixK válasza Edgeri (#18416) üzenetére


PhoenixK
őstag

Szintén ajánlom!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#18418) Mazsika


Mazsika
őstag

Esetleg itt is meg lehet nézni. Ha van paypalod, pár száz forintot lehet spórolni itt is! :K

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#18419) ako127


ako127
csendes tag

Vagy esetleg csatlakoztok a gameshare csoportunkhoz! :))

6 játék (Lara Croft, Shank, Scott Pilgrim, Trine, Flower, Braid) 15 dollárért ár/érték arányban verhetetlen! :D Azonkívül rengeteg trophy... :K

(#18420) TerryBogard válasza DM-Fan (#18405) üzenetére


TerryBogard
tag

A PS3-hoz megvan a gyári sony gari papír, csak a PSP-hez van konzolvilágos.
sértetlen a géped oldalán levő plombamatrica arra a fekete 2mm vastag izére gondolsz?
Olvasófej ügyben, csak tudta a sony hogy mit csinál mert a PSP-nél is így van hogy nem telepít semmit.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18421) TerryBogard válasza Djuree (#18406) üzenetére


TerryBogard
tag

Én úgy vagyok ezzel hogy le se szarom(már bocsánat a kifejezésért).
A, nem kell venni illetve használni a gépet.
B, van a gépre garancia és megcsinálják.
C, veszek egy másik gépet(persze nem azonnal).

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#18422) kelzsoca válasza Edgeri (#18416) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szépek és jók ezek a feltöltőkártyák, nekem mondjuk annyi a bajom hogy 1$ az nem 290Ft jelenleg, a srácnál a 10$-os kártya pedig 2900Ft

Tehát ha nem muszály miért is vegyek drágábban kártyát, mikor saját bankkártyáról annyit fizetek amennyibe a játék kerül :U

https://vertigostore.eu

(#18423) babli válasza kelzsoca (#18422) üzenetére


babli
tag

Detto így gondolkodom...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#18424) Djuree válasza kelzsoca (#18422) üzenetére


Djuree
félisten

én is így csinálnám, ha létezne ezen a rohadt világon olyan bankkártya amit a qrva sony elfogad :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18425) kelzsoca válasza Djuree (#18424) üzenetére


kelzsoca
félisten

Eddig érdekes módon elfogadta az OTP-s VISA kártyát, egyébként dombornyomott kártyát el kell fogadjon, ha van ilyened akkor nincs gond.

https://vertigostore.eu

(#18426) Mazsika válasza kelzsoca (#18425) üzenetére


Mazsika
őstag

paypalt vajon nem fogad el?

Dáccsika

(#18427) Djuree válasza Mazsika (#18426) üzenetére


Djuree
félisten

nem hinném :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18428) Edgeri válasza kelzsoca (#18422) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én sem vagyok a saját pénzem ellensége, mikor én vettem a 340-es GBP mellett a 20 Fontos feltöltőkártya 6.200 HUF-ért nem volt rossz biznisz :K . Nézni kell az árfolyamot, ennyi az egész :U

Üdv, Edgeri

(#18429) Mazsika válasza Djuree (#18427) üzenetére


Mazsika
őstag

ja közben utána jártam, és rájöttem hogy nem... pedig az sem lenne rossz megoldás! :N

Dáccsika

(#18430) pite4


pite4
tag

Hi All! Egy kis help kellene! Eddig LCD tévén használtam a PS+-at hdmi kábelel. Most szerettem volna összedugni az SD tévémmel és se kép se hang. Hogyan állíthatnám be hogy felismerje, ha nincs kép? Ugy emlékszem volt valami hogy hosszan nyomni valamelyik gombot, de nem emlékszem pontosan melyiket.... :F
Előre is THX!

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#18431) PhoenixK válasza pite4 (#18430) üzenetére


PhoenixK
őstag

Hosszan tartsd nyomva a bekapcs gombot...

[link]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#18432) Djuree válasza pite4 (#18430) üzenetére


Djuree
félisten

ezt mindenki benyalja, én is anno :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18433) pite4 válasza PhoenixK (#18431) üzenetére


pite4
tag

Köszönöm, működik ! :R A kép kissé remeg a tv-n, de gondolom az a tv hibálya :(
Djuree :DDD

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#18434) Mazsika


Mazsika
őstag

Slimek melyik oldalon szívják a levegőt befelé? a drive felől? vagy a másik oldalt?

Dáccsika

(#18435) heim válasza Djuree (#18432) üzenetére


heim
tag

:) én pont itt olvastam róla....és eszembe jutott mikor átraktam...de benyaltam volna... :)) :))

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#18436) dunc


dunc
nagyúr

Üdv GT5 Prologue-be amikor elérem az S kategoriát akkor tudom valahol tuningolni az autót,vagy csak verseny elött a beállitások ?

(#18437) vhunor


vhunor
őstag

Régebben már említettem, hogy valamiért nincs kép amikor a PS3-mal DVD-t akarok lejátszani, ma kipróbáltam egy másik TV-n is és sajnos ott is ugyanez a helyzet. A dashboardon még látja a lemezt, elindítom a lejátszást és utána fekete képernyő. Érdekes módon BD-ről vagy HDD-ről semmi gond nincs. Létezik, hogy valami beállítás a gond, vagy (nem ismerem a belső felépítését a gépnek) küldjem szervízbe?
Van másik DVD lejátszóm, de egy elég régi Sony és RGB-n összekötve a plazmával elég gyenge képe van (nagyon fakó színek), gondoltam kipróbálom milyen a PS3 ezen a téren, de eddig nem jártam sikerrel.

(#18438) blazsey2 válasza Mazsika (#18434) üzenetére


blazsey2
senior tag

Igen a drive felől szívja és hátul pedig kitolja a meleget.

PSN ID:blazseydr

(#18439) Mazsika válasza blazsey2 (#18438) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi szépen!

és mégvalami, a resident evil 5öt mondtátok hogy nagyon jó coopba, de letöltöttem a demot, és annak az irányítása valami hihetetlen rosszul van megoldva! ez a teljes verzióban másképp van?

Dáccsika

(#18440) jookomak válasza Mazsika (#18439) üzenetére


jookomak
őstag

Nem, ez ilyen alapból. Állsz és lősz, vagy mész. A lézer irányzék elég nehezen látszik sok esetben. Tényleg elég elcseszett egy irányítása van, de amúgy nem rossz játék.
Talán majd a következő részben barátibb lesz :)

off: el bírnám viselni, ha a hasonszorű játékoknak ugyanolyan irányítása lenne. tps, fps, autós. Nem hinném, hogy egy játék sokat vesztene az identitásából, ha jobb lenne az irányítás. Ez pc-n is megvan, hogy nagyjából midnenhol wasd, ctrl, space, e - az alap mozdulatoknál.

[ Szerkesztve ]

(#18441) DM-Fan válasza vhunor (#18437) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, nekem van egy gyanúm. Ugyebár a PS3 olvasófejeknél külön lézerdióda van a DVD-k és a BD-k olvasására, sőt, egyes típusokban levő fejnél még külön prizmarendszerrel is működik a két a dióda. Szóval simán elképzelhető, hogy a DVD-dióda elkoszolódott/meghalt, vagy elmozdult a rá tükröző prizma, a BD-diódának és prizmájának meg semmi baja. A DVD-t ettől még felismerheti, de lejátszani már nem tudja, a BD-lejátszással és játékokkal meg ugye szintén nincs gond ilyen esetben. Szerintem szerviz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18442) Djuree válasza Mazsika (#18439) üzenetére


Djuree
félisten

rosszul :F 2 perc alatt tökéletesen megszoktuk haverral. 2x toltuk coop-ban végig, olyan irányítása van mint a többi resi-nek :U nem rossz az csak más, de meg lehet szokni hamar :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18443) vhunor válasza DM-Fan (#18441) üzenetére


vhunor
őstag

Majd fél év múlva, mielőtt lejárna az 1 év gari :) , szerencsére nem létfontosságú funkció.

(#18444) dunc


dunc
nagyúr

ÁÁÁ leszedtem megnézni a Mafia2 demot :Y ...hát szörnyen gusztustalan ahogy kinéz,(mosott,élsimitást hírből se lát..)egy rettenet.....csalódás.(lehet azért mert egy középszintű pc n játszottam végig) Mindegy nem ezért vettem PS3 at :))
Amit kiprobáltam és rendben van.
Castlevania
Killzone2
Uncharted 2
God Of War
stb
Minek érdemes megkukkolni a demoját ? :U

Jah és a GT5 Prologue kellemes csalódás volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#18445) vhunor válasza dunc (#18444) üzenetére


vhunor
őstag

Infamous, Heavenly Sword, Little Big Planet, Enslaved, Uncharted, Ratchet-ek, Heavy Rain, Brütal Legend így hirtelen észbejutósan.

(#18446) dunc válasza vhunor (#18445) üzenetére


dunc
nagyúr

O köszi, Heavy Rain van bellöle sima,mert én csak Move editiont találtam. (vagy az is jó ? )

(#18447) vhunor válasza dunc (#18446) üzenetére


vhunor
őstag

A HR megjelenésekor "hagyományos" demó volt belőle, nem tudom, hogy a múvos megjelenésekor levették-e a régit.

(#18448) Xmodule


Xmodule
őstag

uhh most kicsit elbizonytalanodtam. megrendeltem a resident evil 5 öt de azt irta ott hogy move kompatibilis akkor most ettöl meg megy rendesen kontrollerrel nem?remelem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18449) zuzu000 válasza dunc (#18444) üzenetére


zuzu000
őstag

randa?baromi szépen néz ki,nem értem hogy mért panaszokodik mindenki a ps3-as verzióra...nagyon szép.nézd meg a vizet.de nem csak az szép.lehet csak nekem,mert nem szoktam a jó grafhoz,de szerintem szép.

am meg a logitech kontrollerek mennek(nekem cordless precision van és perfektül megy).
meg a microsoftos egér is,meg egy névtelen bill.el is együttműködik.

(#18450) dunc válasza zuzu000 (#18449) üzenetére


dunc
nagyúr

"nem értem hogy mért panaszokodik mindenki a ps3-as verzióra..." már válaszoltál is,mert aki látott pc verziót,vagy akár x360 az látja mennyire ronda a ps3 verzió......PS3 am van de ez akkor is okádék...... :Y
PC-n egy 5670 el néztem(ami egy 22K-s kari) és ezerszer szebb volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.