Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) zso79


zso79
őstag

Van tippetek mitől lehet, hogy időnként elmegy pár másodpercre a kép (fekete képernyő)? Hang van, irányítás is megy, majd visszajön a kép is. Nincs meg régóta a cucc, de eléggé úgy tűnik, hogy huzamosabb idejű játék után csinálja csak.

(#19602) PhoenixK válasza zso79 (#19601) üzenetére


PhoenixK
őstag

A szellőzése rendben van? Nem melegszik túl a gép?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#19603) zso79 válasza PhoenixK (#19602) üzenetére


zso79
őstag

Nyitott helyen van és nem túl meleg szerintem. A néhai xbox-om jóval melegebbet fújt. Amúgy ez a melegedés jele? Azt hittem ez jobb konstrukció, mint az xbox....

(#19604) PhoenixK válasza zso79 (#19603) üzenetére


PhoenixK
őstag

Sajnos csak tipp, amikor hasonlót láttam az amiatt volt, mert nem volt elég helye szellőzni....
Ugye nem csak egy játék alatt csinálja?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#19605) kelzsoca válasza zso79 (#19601) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos nekem is ezt csinálta a frissen vásárolt ps3, még múlt évben, és szerviz lett belőle.

Először 1-1mp-re ment el a kép, ahogy nálad is, majd egyre többször és hosszabb időre, míg végül nem is adott képet HDMI-n keresztül.
Analóg csatin minden rendben volt.

Ez nem a grafikus chip hibája, hanem a HDMI-ért felelős Silicon Images chip meghibásodására utal.

A melegedéshez sincs semmi köze, de ettől függetlenül ha van rá lehetőség állítva használd a gépet, úgy sokkal jobb lesz a szellőzése.

https://vertigostore.eu

(#19606) zso79 válasza kelzsoca (#19605) üzenetére


zso79
őstag

Ez akkor garanciális probléma? Még csak kb. 3 hetes a gép és nem sokat volt használva. És persze nem csak egy játéknál csinálja.

(#19607) Sonja válasza zso79 (#19606) üzenetére


Sonja
veterán

Természetesen garanciális! :K Azonnal vidd is be! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19608) kelzsoca válasza zso79 (#19606) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, mindenképpen garanciális.

Ajánlom hogy ide vidd be:

Szerviz üzletág: Sat-Comp Kft.
Budapest, IX. ker. Mihálkovics utca 18.
Tel.: 06-1/324-8652, Fax: 06-1/323-0347

Mondd el milyen problémát tapasztaltál, és hogy mindent kipróbáltál már, de sajnos előjön a hiba.
A szervizes srác egyébként is összeköti egy tv-vel, és ránéz, bár a hiba random módon jön elő, így lehet nála nem is fog jelentkezni.

mod: lehet hülyén hangzik, de ha valamivel fel tudod venni (kamera, telefon) amikor ezt a jelenséget csinálja nálad otthon az sem hülyeség, és ha a szervizesnél nem jön elő, akár meg is tudod mutatni.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19609) BaliJack válasza Edgeri (#19581) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Nagyon nagy mindkettő :DDD :DD .

(#19610) dunc válasza zso79 (#19606) üzenetére


dunc
nagyúr

Van egy beállítás a videó alatt valami hdmi-s lehetőség ott az opciók full,illetve limited ha fullon van jelenleg akkor rakd át limitedbe,és akkor ok lesz.

(#19611) kelzsoca válasza dunc (#19610) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos hogy nem ez a baja :)

https://vertigostore.eu

(#19612) peretyo


peretyo
csendes tag

Sziasztok!
Régebben (ne kérdezzétek, hogyan) össze hoztam a PCmet Wifi-n keresztül a PS3al, mint média center és a C meghajtó dokumentumok mappába másolt tartalmakat meg tudtam nyitni PS3on így leegyszerüsítve a TVnézést. Most viszont valamiért semmi nem működik.
Tud valak iadni hozzá egyl eírás,t vagy tudja valaki mi ilyenkor a gond?

(#19613) zuzu000 válasza peretyo (#19612) üzenetére


zuzu000
őstag

ps3 media serverrel?
katt

(#19614) dunc válasza kelzsoca (#19611) üzenetére


dunc
nagyúr

Van amikor tv,monitor nem bírja a "maxot" de egy próbát megér,ha nem jön be akkor szerviz.

(#19615) Sonja


Sonja
veterán

Megérkezett. :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19616) Edgeri válasza Sonja (#19615) üzenetére


Edgeri
senior tag

Sok örömet hozzá, szerintem én is bevállalom majd, nagyon bejött :K

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#19617) anulu válasza Sonja (#19615) üzenetére


anulu
félisten

nagy gratula! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19618) peretyo válasza zuzu000 (#19613) üzenetére


peretyo
csendes tag

Most próbálkozom vele, de mivel alapból már össze van csatlakozva a PCmmel nem tudok új servert találni a meglévőt meg törölni nemtudom :S

(#19619) Djuree válasza Sonja (#19615) üzenetére


Djuree
félisten

a gt5-el jobban jártál volna :K de azért grat hozzá :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19620) Sonja válasza Djuree (#19619) üzenetére


Sonja
veterán

Nem jártam volna jobban.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19621) Djuree válasza Sonja (#19620) üzenetére


Djuree
félisten

oks, hát te tudod :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19622) Mazsika válasza Sonja (#19620) üzenetére


Mazsika
őstag

tapasztalatok jöhetnek, a demo nekem nagyon bejött!

Dáccsika

(#19623) kelzsoca válasza Djuree (#19619) üzenetére


kelzsoca
félisten

Neki arcade autós játék kellett, mint már korábban is írta, erre pedig az NFS nagyon is jó :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19624) Djuree válasza kelzsoca (#19623) üzenetére


Djuree
félisten

gt5-ben is lesz arcade mód, ahogy a forza-ban is van :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19625) v!ct0y válasza Djuree (#19624) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na jó de az nem azt jelenti, hogy 300 zal be lehet venni a kanyart mint a nfs ben :)

(#19626) Djuree válasza v!ct0y (#19625) üzenetére


Djuree
félisten

az igaz :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19627) Edgeri válasza v!ct0y (#19625) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nekem (is) viszont pont ezek az arcade autós játékok jönnek be, ahol a fizika kicsit szembe van köpve :DDD Ha annyira a valóságot akarom, akkor beülök a kocsimba :D
Nekem nagyon bejött a demóban az, mikor a rendőrautóval üldöztem a gyorshajtókat és felkentem őket a szalagkorlátra ;] De persze a játékélményt mindenki másban találja meg, szóval ez szerintem elég szubjektív dolog ;)

Üdv, Edgeri

(#19628) chubii


chubii
senior tag

Meg van valakinek a Singularity nevű játék ? Érdekelne egy-két személyes vélemény a játékkal kapcsolatban ...

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19629) v!ct0y válasza Edgeri (#19627) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem is tetszenek ezek az arcade játékok zúzásra teljesen jók:)
A saját autóddal meg vigyázz mert ott nincs olyan, hogy restart race :)

(#19630) polonic válasza chubii (#19628) üzenetére


polonic
félisten

Nekem pc-re van meg. Tetszett a játék. Nem az a AAA kategória, de elég kellemes volt ahhoz, hogy kétszer végigjátszam. Harmadjára is végig fogom vinni majd később, amikor a sztorija homályosodik. Egyébként a sztorija jó.
A multiplayerrel is el lehet szórakozni. Van sima team deathmatch, meg exterminaton, ez leginkább search & destroy módra emlékeztet. A szörnyeket tps nézetből irányítod multiban, az embereket fps nézetből. A tps nézet ott nem jelent semmilyen hátrányt.

(#19631) Sonja


Sonja
veterán

Mielőtt kérdezné valaki. Karbantartás van!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19632) AND1 válasza Sonja (#19631) üzenetére


AND1
őstag

Ezt a pech-et. Épp hazaértem, szeretném berakni az MK vs. DC Universe-t és nem tudom elindítani mert frissítés nélkül nem akar betöltődni :(((

Egy régi PH-s.

(#19633) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!
Valaki próbálta már a "red dead redemption"-t?? Vélemény?? :F

(#19634) blazsey2 válasza dhcodoki (#19633) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nagyon jó játék.
Hosszú játék idő,gyönyörű grafika és szenzációs hangulat.
Egyszerűen kötelező vétel :K

PSN ID:blazseydr

(#19635) rossitibi


rossitibi
tag

Sziasztok!

Lehet hogy most nagyon nagy hülyeséget kérdezek,de telepítettem egy frissítést a vaio-mra(Remote play with playstation3) és nem tiszta hogy mire tudom használni.annyit értek hogy párosítom a vaio-m a ps3-mal és távolról interneten keresztül be tudok lépni a ps menüjébe.de mire jó ez nekem? vagy talán játszhatnék rajta neten keresztül? Bocs ha hülyeséget kérdezek de nem világos amiket olvastam róla! a gépem:VPCF11M1E

(#19636) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sziasztok!
Valaki megmondaná nekem,hogy az F1 2010-ben online miért nem jön egy nyomorult játékos sem? :W Nagyon idegesít,hogy megvettem a játékot,és komolyan mondom,20perce ülök a tv előtt,és 1 játékos se lépett be.Még mozgás sincs.Pénzkidobás az egész :(((

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#19637) csimpi1 válasza kelzsoca (#19600) üzenetére


csimpi1
tag

Kiderült, hogy a csatinak 6mm vastagnak kellene lennie, ez meg csak 5mm... :((
Azt mondták, hogy cserélni nincs értelme, mert a többi is ilyen, így visszakapom a pénzt.
Ettől még nem lesz kábelem. Sajnos elég hosszú kellene (15-20 méter) és ekkorát nem kapok sehol emberi áron.
Amiről most beszélek az egy SENCOR optikai kábel, ilyet ne vegyen senki!!! :(

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19638) csimpi1 válasza manutdzoli (#19636) üzenetére


csimpi1
tag

Szerintem a psn még karbantartás alatt van...
Legalábbis nekem még nincs, bár ha jól olvastam már lennie kellene.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#19639) chubii válasza polonic (#19630) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi szépen. Akkor valószínű,hogy be fogom szerezni . Márcsak azért is mert olvastam egy cikkben,hogy eléggé Timeshift feelingje van a játéknak ( már vagy 3szor végigtoltam, egyik kedvenc játékom). Csak kíváncsi voltam egy személyes véleményre....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#19640) bezzeg21


bezzeg21
csendes tag

sziasztok tudtok segiteni??
vettem egy ps3-mat de nincs kép pedig bedugtam mindent! :U
Az jelent valamit hogy akitöl vettem az hdmi-s tv-vel nyomta én nekem meg hagyományos van??
segitsetek légyszives mert játszani akarok :R :))

(#19641) babli válasza bezzeg21 (#19640) üzenetére


babli
tag

Hosszan nyomd a bekapcs gombot a PS-n! Ekkor át fog állni alapértelmezett kimenetre vagymi...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#19642) Shadowfax válasza bezzeg21 (#19640) üzenetére


Shadowfax
addikt

Kapcsold ki a gépet, majd a bekapcs gombon kb. 5mp-ig tartsd az ujjad, míg egy pittyenést hallasz. Ezután már bejön a kép a TV-re.

(#19643) babli válasza Shadowfax (#19642) üzenetére


babli
tag

Igen, azt elfelejtettem írni, hogy kikapcsolt állapotban tartsd lenyomva. :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#19644) Edgeri válasza v!ct0y (#19629) üzenetére


Edgeri
senior tag

Természetesen, csak tudatosan :K

Üdv, Edgeri

(#19645) jookomak


jookomak
őstag

Feladták a GT5-ömet a shopto-nál, most kaptam az sms-t. Másfél éve erre várok, eddig direkt nem vettem semmilyen autós játékot a gépre. Véééégre

(#19646) anulu


anulu
félisten

na, jópár hónap után visszatértem a "fehér" zónába, megvettem a Hot Pursuit-ot, és frissítettem 3.50-re.
aki játszik vele online: ti sem tudjátok a pass-t aktiválni? nekem hibát ír, és azt, h próbáljam később. maga a netes játék megy, csak aktiválni nem tudok. US-ben voltak ilyen gondok de ahogy olvastam, ott már megoldották.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19647) Plutor válasza jookomak (#19645) üzenetére


Plutor
aktív tag

Hazánkba is megérkezett,csak nem adják oda előbb,mint a hivatalos megjelenés. :W
Már több konzolboltban is van.
Az Árkád üzletközpontban még a 3D-t is ki lehet próbálni.(középen az éttermeknél)

(#19648) dhcodoki válasza jookomak (#19645) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Várom az első reakciókat.. :K

(#19649) blazsey2 válasza jookomak (#19645) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nekem az Amazon,november 26 és december 4 között ígéri hogy megkapom a collectorst.Pár napon már nem múlik semmi sem.

PSN ID:blazseydr

(#19650) v!ct0y válasza jookomak (#19645) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor te már lehet, hogy hamarabb ki tudod próbálni mint mi :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.