Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98417) cskamacska


cskamacska
addikt

Ezer sturmovik és Keleti front, hát hogy nem értesültem erről elébb? :Y

Bundlistarson Graviteam Tactics Bundli van jövő hétfőig!

Az egyik legjobb háborgós RTT összecsomagolva az összes kiegészítőjével, és mindez csak 7,39€(vagy 7,5 dollár/5.59 font, de annyira megroggyant az Euro, hogy 100 forint alatt van a tunnelbéla haszna), ruszkiktól is drágább szokott lenni zakciósan. :K Bundlistars pluszegysor kulcsot ad, de maga a játék DRM nélküli, simán ki lehet másolni Steam mappából lemezre íráshoz, vagy csak kliens nélkül indítani.

Erősen szoktam ajánlani, mert jó grognard szimhez hűen kell pár nap mire az ember beletanul mi merre hány méter(bár easy módban Company of Heroes-ról áttérve sem vészes), de utána rettenetes élvezetes tud lenni. Egyik nagy erénye a ténylegesen dinamikus kampány: ahol az egyik alkalommal előretörtem és simán bekerítettem az AI-t, mert épp a front másik felén a beásott egységeim szórakoztatásával volt elfoglalva, ott a másik alkalommal a sunyuló taktika a támadó erők katlanba záródásával végződött, és a következő köröket az elit egységeim kimentésével töltöttem. :B
Nem válik hátrányára a körökre osztott stratégiai szint és a valósidejű zakciózás átjárhatósága sem, az ember tényleges századokat tologat a stratégiai térképen, amiket szépen meg lehet tapogatni 3D-ben. Mikor a térképen el lett rekesztve az utánpótlástól az ellen, akkor pár roham után tényleg nem lesz mivel lőni, legnagyobb meglepetésem volt az AI egyik kitörési kísérleténél, hogy nagy rakás járműve volt elvileg, de nem támadott egyikkel sem. Mint kiderült elfogyott az üzemanyag és a lőszer, az meg szépen hátrahagyta őket. :) De az sem volt rossz, mikor megtámadtak és én szépen az ellenséggel szemközt jól beástam magam gondolva a hülye AI majd jól besétál a csapdámba, aztán tényleg meg is jelent pár szakasz lekaszaboltatva magát, én már dörzsöltem a tenyerem és vártam a tankjait, erre a tankok hatalmas kerülővel jól oldalba kaptak, én meg vonulhattam vissza kvázi mindent hátrahagyva. :D

Érdemes még megemlíteni, hogy a Harkov melletti világháborús harcok felett olyan nyalánkságok szerepelnek a kiegészítők között, mint az angolai polgárháború Cuito-Cuanavale csatája, ahol másodvonalas hidegháborús ruszki és nyugati/dél-afrikai haditechnikát(pl T-55 vs Centurion) lehet összeakasztani, vagy egy képzelt afganisztáni összecsapás a szovjetek és az iráni hadsereg között, ahol már komolyabb vasak is előfordulnak(T62 - T55 vs M60 - Cheftain)

Most jöjjön a képspam ^^







[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.