Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98901) i2k válasza Csapoati (#98899) üzenetére


i2k
senior tag

Még csak el sem kezdődött a Fekete Péntek...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98902) djculture válasza Csapoati (#98899) üzenetére


djculture
félisten

Call of Duty
Black Ops 2 se rossz 3 ezerért régebbiek 2 ezerért..

(#98903) Csapoati válasza i2k (#98901) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az árak már valósak, nem egészen értem a problémád.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98904) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hát én ettől nem estem hanyatt... ennél tényleg vannak/voltak jobb online ajánlatok.
Persze akinek még kell a fizikai cucc, vagy ódzkodnak az online vásárlástól, azoknak jó. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98905) tomsolo válasza djculture (#98896) üzenetére


tomsolo
őstag

Megy az, csak lassan.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98906) djculture válasza tomsolo (#98905) üzenetére


djculture
félisten

Csak huszonhétszer kell rá frissíteni, majd hajnalban..

(#98907) cyberkind válasza djculture (#98902) üzenetére


cyberkind
félisten

Én szerintem ezeket behúzom, mást úgyse lehet Steam-en aktiválni. :)

Paranormal Cocktivity

(#98908) Assimilator válasza eami (#98891) üzenetére


Assimilator
őstag

Hat igen. De te nyugodtan vegyed csak, ahogy latom ezt neked talaltak ki. ;] (bocsi nem tudtam kihagyni)

(#98909) DFlash


DFlash
tag

Company of Heroes Anthology
CD Galaxys 1690Ft, ez jónak tűnik. :F

(#98910) eami válasza Assimilator (#98908) üzenetére


eami
addikt

azért azt elfelejtitek hogy tudni lehetett előre hogy mi lesz a season passba. na ezek már kint vannak mind.... Ezek után jönnek a fejlesztők és azt mondják hogy dolgozunk valami faszántos cuccon, de értékeljük a korábbi bizalmat ezért az expansiont is megkapjak akiknek van SP. Aztán azt mondják hogy úgy döntöttek hogy emelnek az SP áron és a DLC sem annyi lesz mint a többi mert többet ér a content. De ahelyett hogy sunyiba emeltek volna az áron és később magyarázkodnak, inkább szólnak előre, hogy legyen majdnem két hét még beszerezni az eredeti áron. Hát ez tényleg felháborító....

Én anno elorendeltem és önmagában megért nekem annyit a játék. DLC vonalon ahogy varialtak az elején az nekem sem tetszett. Vissza lehet keresni nem egyszer szóvá tettem, de amióta a The followingon dolgoznak, teljesen korrekt a kommunikáció.

[ Szerkesztve ]

(#98911) arty válasza eami (#98910) üzenetére


arty
veterán

az a gond, hogy nem látod: ez csak egy "olcsó" húzás (hogy némi képzavarral éljek :D ), hogy rávegyenek a vásárlásra, úgyérezd most jobban megéri, lemaradsz, stb

bicskanyitogató, remélem rájukrohad (nemfog, emberi pszichológia)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#98912) tomsolo válasza eami (#98910) üzenetére


tomsolo
őstag

> de amióta a The followingon dolgoznak, teljesen korrekt a kommunikáció.

A bugok javításáért nem számolnak fel semmit? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98913) eami válasza arty (#98911) üzenetére


eami
addikt

meglátjuk, nem tartok tőle hogy rossz dolgot raknának össze.

(#98914) tomsolo


tomsolo
őstag

elterjedt a hír hogy a ubi shopban nem engedi a 20% kupont az akciósokra használni:

simán lehet, az előbb teszteltem -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98915) Assimilator válasza eami (#98910) üzenetére


Assimilator
őstag

Most komolyan elhiszed, hogy a fejlesztok csak dolgoztak es dolgoztak, aztan amikor egyszer felkaptak a fejuket, kiderult, hogy sokkal tobbet csinaltak, mint amit terveztek? Nem hinnem. :)
S ha mar ennyire tulbuzgoak voltak es nem figyeltek, hat mast nem tudtak tenni, emeltek, mert hat megiscsak sokat dolgoztak.
De ha meg igy is lenne, ez csak akkor lett volna jofej dolog ha nem emelnek.
Vagy ma mar olyan alacsony a szinvonal, hogy az se baj, ha tobbet lehuznak az emberrol csak jelentsek be elore? De jo fejek. :DDD

(#98916) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Itt vannak a CDGalaxisos Feketés Péntekes árak: [link]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#98917) eami válasza Assimilator (#98915) üzenetére


eami
addikt

követem őket egy ideje és igen ahhoz képest hogy hatalmas siker volt eladások tekintetében a játék, nem álltak meg és folyamatosan csiszolgattak rajta. Az eredeti árért kaptunk egy teljes játékot (sőt multival még annál is többet, gyakorlatilag egy ingyen "Evolve"). minden más csak extra amit vagy egyesével vagy season passel lehetett megvenni. nem tudom hol itt a lehúzás.

más... biztos kapok érte de 2 héten belül már a második bethesda játékra ment a refund. Első alkalommal a fallout 4 második alkalommal a most akciós The Evil Withinre. Tudom hogy a grafika nem minden, de főleg az utóbbinál, azért akad nomálisabb alternatíva is.

[ Szerkesztve ]

(#98918) Crytek válasza tomsolo (#98914) üzenetére


Crytek
veterán

Frankó viszont eltűnt az uplayről a sima watch dogs .

Ott virított 7.49-ért örültem gyors akkor megveszem most kuponnal 5 eurért erre sima verziót nem ad ki a kereső :(

Next PC Upgrade: 2022

(#98919) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha egy dobozos játékot beaktiváltam a Steam-en, és a dobozt eladom, akkor a lemezes része használhatatlan lesz, vagy hogy megy ez?

Paranormal Cocktivity

(#98920) eami válasza cyberkind (#98919) üzenetére


eami
addikt

régi játéknál (10+év) még határeset, de a mostaniaknál igen, mehet a kukába,

(#98921) cyberkind válasza eami (#98920) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kukázni akarom hanem eladni, vannak fanatikusok akiknek kell, csak árat nem tudok. :DDD
De egyébként net nélkül se menne?

Paranormal Cocktivity

(#98922) Assimilator válasza cyberkind (#98921) üzenetére


Assimilator
őstag

A nejlon meg megvan? Csak, mert azt is lehetne adni akar jo penzert. :DDD

(#98923) FollowTheORI válasza eami (#98917) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem tetszik az Evil W... :)
De ugye minden szubjektív... grafikát sem látom vészesen rossznak, sőt itt-ott egész jó (mondjuk persze nem tudom te milyen gépen tolod, lehet alacsonyabb grafikával nem szép). :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98924) Dilikutya válasza cyberkind (#98921) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha fel bírja telepíteni a lemezről, akkor crack kéne hozzá. Ha fel bírja. Mivel Steam-es, telepíteni se tudja bejelentkezés nélkül. Egy lemezes Steam-es játékom van csak, azt még bejelentkezve se tudtam telepíteni, mindenáron újra le akarta tölteni magát. :)
Csak dísz lesz az a lemez.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98925) cyberkind válasza Dilikutya (#98924) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, akkor ilyen 500Ft-ot érnek ezek a díszek? :D

Paranormal Cocktivity

(#98926) cyberkind


cyberkind
félisten

A dobozos Battlefront-ot lehet regisztrálni az Origin-re?

Paranormal Cocktivity

(#98927) FollowTheORI válasza cyberkind (#98926) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kötelező.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98928) cyberkind válasza FollowTheORI (#98927) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor lehet hogy veszek egyet, mert 12k-ért megéri. :))

Paranormal Cocktivity

(#98929) Dilikutya válasza cyberkind (#98925) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó kérdés. Mivel csak porfogónak jó, én egy vasat nem adnék érte, ez nem ugyanaz, mint a film, zene, ott tudsz is mitkezdeni a lemezzel. Tényleg csak valami gyűjtő, vagy a játék/széria nagy rajongója adna érte pénzt szerintem. De csak úgy szerintem senki sem vesz meg egy random pluszegysorhoz való lemezt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98930) SAABPEPE válasza Dilikutya (#98929) üzenetére


SAABPEPE
tag

Nem tudjátok Nuuvverol bele lehet húzni a Assassin’s Creed Rogue Deluxe Edition nt?

(#98931) Crytek válasza SAABPEPE (#98930) üzenetére


Crytek
veterán

Belehet only VPN-el sajnos :(

Next PC Upgrade: 2022

(#98932) djculture


djculture
félisten

Ingyen hitman 2 [link]

FreeSilentAssassin kódot kell megadni fizetés előtt

Bejelentkezés nélkül nem fog menni!

[ Szerkesztve ]

(#98933) wwenigma válasza Crytek (#98918) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

G2A-s, biztoslopott, biztosatverés, biztosmegszivod 500ft-os Watch Dogs a mai napig megvan.... :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98934) Crytek válasza wwenigma (#98933) üzenetére


Crytek
veterán

Egészségedre én onnan akkor se vennék semmit ha 1 ft lenne a Steam összes akkor se.

De ahogy látom nuuvemről se lesz mert nem engedi venni semmit. Szerencsére látom másnak se. De akkor nem értem sokan másoknak meg miért lehet. Ez az 50 milliós kérdés :F

Next PC Upgrade: 2022

(#98935) KisApám válasza Crytek (#98934) üzenetére


KisApám
addikt

Én a G2Aról szoktam vásárolni. Eddig minden OK volt.
Sok tiszta játék van ott.
Pl. a Humble Bundle dolgokat is ott árulgatják sokan. Meg Isten tudja honnan, esetleg milyen bundle-ból való dolgokat, vagy videokártyákhoz adott kódokat árulnak még ott. Én megveszem, jó áron.
De gondolom ezt amúgy is tudod.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98936) Dilikutya válasza KisApám (#98935) üzenetére


Dilikutya
félisten

Humble Bundle cuccokat legolcsóbban a Humble-n tudsz venni. Amúgy undorító, hogy a parasztok többszörös áron feketéznek az 1$-os Humble kulcsokkal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98937) KisApám válasza Dilikutya (#98936) üzenetére


KisApám
addikt

Arról volt szó, hogy ott van sok tiszta játék szerintem.
Én sem tudtam kb. 1 hónappal ezelőttig, hogy van olyan, hogy Humble Bundle.
Akik meg nem tudják, azok is olcsóbban jutnak hozzá onnan játékhoz, minthogy itthon a boltban megvennék.
(A feketézésen meg azt érted ebben az esetben, hogy nem fizetnek adót azután, hogy többszörös áron adják el? Az tuti...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98938) Assimilator válasza djculture (#98932) üzenetére


Assimilator
őstag

Ad Steam kulcsot vagy teljesen DRM-free?

(#98939) DeFranco válasza djculture (#98932) üzenetére


DeFranco
nagyúr

To use the following coupon you will first need to sign in: FREESILENTASSASSIN

pedig be vagyok lépve mint iván az üzemi tanácsba.

(#98940) budo82 válasza DeFranco (#98939) üzenetére


budo82
tag

Nem elég, ha belépsz. Nyomj rá vmire a menüben (pl. Orders), akkor szépen feldobja: "You are being authenticated." Ha végzett, utána jó lesz.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#98941) DeFranco válasza budo82 (#98940) üzenetére


DeFranco
nagyúr

á, túl kevés adatot adtam meg, utólag csillagozott még be párat. köszi :R

(#98942) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Ne legyenek illúzióim, a Nuuvemen a New Vegas Ultimate és a Dishonored GOTY nem aktiválható nálunk, ugye?

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#98943) warcat válasza ZsZso (#98942) üzenetére


warcat
veterán

Az én New Vegas Ultimatem tőlük van de ez már vagy 2 éves vásárlás,azóta nem tudom változott-e valami.

Az biztos,hogy az EUs boltokban gyakran olyan kulcsot adnak el, ami nekünk pont nem jó, direkt ki vagyunk zárva belőle (lásd most gamesplanet akció) míg a nuuvemes az egy row kulcs volt

EA: It's in the crate!

(#98944) ZsZso válasza warcat (#98943) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Köszönöm szépen a választ, warcat! :R

Szerk: off topic

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#98945) DeFranco válasza ZsZso (#98944) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szólj már légy szíves, ha összejön a dishonored és sikerül aktiválni.

(#98946) NyMRooD válasza ZsZso (#98944) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha esetleg valamelyiket bepróbálod, majd légyszi oszd már meg itt, hogy sikerült-e.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98947) ZsZso válasza NyMRooD (#98946) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt kérés nélkül is megtettem volna természetesen :K - csak egy "család" vagyunk vagy mi a szösz, de nem vagyok az a nagy szerencsejátékos, úgyhogy amíg biztosat nem tudok (figyelem a redditet is) addig nem vásárlok. :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#98948) i2k válasza ZsZso (#98942) üzenetére


i2k
senior tag

Nuuvemről vettem:
Fallout: New Vegas Ultimate - 2013.06.01 - Nuuvem - 81%-os engedmény - 14,99 brazil real (1667 Ft)

Később a CDGalaxis, 990 Ft-os (3 in 1) csomagjábanis benne volt az Ultimate Edition.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98949) maross válasza ZsZso (#98942) üzenetére


maross
veterán

Nuuvemrol engem borderlands pre sequel season pass, castlevania mirror of fate, company of heroes 2, dead islan franchise pack, metal gear solid ground zero, far cry 4 season pass es talan-talan dirt rally regiofuggosege erdekelne :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98950) ZsZso válasza maross (#98949) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"MGS V Ground Zeroes can be bought with a VPN and it's ROW, multiple people confirmed it in another thread"

Reddit topikból

(#98951) DeFranco:
VPN kell több címhez is, aztán szurkolni, hogy aktiválható legyen. Amihez nem kell VPN az tuti aktiválható.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.