Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98151) tomsolo válasza Crytek (#98148) üzenetére


tomsolo
őstag

sőt ha van 1 millió accod és mindre megnyered akkor kereshetsz 3-100-1000 dollárt!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98152) cskamacska válasza Dilikutya (#98144) üzenetére


cskamacska
addikt

Jól látom hogy az irányítás parancsok gépelésével történik? Ez nem ment ki a divatból a 80-as évek végén? :DDD
Az a gondom vele hirtelen, hogy a sok retró majmoló indie hasonlít a régi cuccokra, de általában azért modernebb játékmeneti megoldásokkal rendelkezik. De ez a cucc viszont mintha egy lomtalanításnál bújt volna elő egy poros MFM vinyóról, DOS 4.01 alatt Basicben megírva unatkozó egyetemista haverok által.

Tudom hogy a könnyes szemű múltba révedés nagy divat magyar scene körökben, de hogy echte 30 évvel ezelőtti játékokkal álljanak elő ma, azért talán kicsit túlzás. :P

Ha már autentikus ősmagyar retrózás, akkor Szakadt Csöves és a Revenge on School/Police/Army sorozat. Azt legalább tényleg huszonéve írta a Tomketbéla középiskolás szabadidejében. :R A rencer azóta is pikkel rá, mert már több mint fél éve előzetesben ül. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#98153) djculture válasza cskamacska (#98152) üzenetére


djculture
félisten

Tomcat féle játék kemény, ja itt van a vele való interjú: [link]

(#98154) KisApám


KisApám
addikt

Szeretném megvenni valamelyiket:
Assassin's Creed IV - BLACK FLAG mennyibe kerül a legolcsóbb helyen (5000 Ft-ért láttam eddig) ?
vagy az
Assassin"s Creed - Unity (6000 Ft) :F

Vagy talán legegyszerűbb valami karácsonyi akcóra várni...?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98155) NyMRooD válasza KisApám (#98154) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én még nem játszottam ezzel a két résszel de mindenki a Black Flaget dicséri, a Unity nagyon bug-os lett és nem is javítottak mindent (meg sok volt a tessék-lássék javítás). Szerintem ha nem sürgős várj, biztos lesz jobb árban is (a black flaget, én is megakarom már venni egy ideje, 3000 Ft körüli áron már volt, szerintem alatta is).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98156) Dilikutya válasza cskamacska (#98152) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem retro majmolás. Nagy rajongói a filmnek, ami a 80-as végén készült, és most csináltak hozzá egy autentikus rajongói játékot. Pont ez a lényege, hogy mindenben megfeleljen az adott kornak, ezért van floppy-n is, bár az csak ilyen szétosztogatós. A film alkotóinak is tetszett, amúgy az egész csak poén. Az egyik srác a PC Dome-on cikkíró.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98157) maross


maross
veterán

Kijott az Anno 2205, sajnos ez is kapja az ivet rendesen. Szep, viszonylag bugmentes, de butitottak az egesz gameplayen. Nincs nyersanyag tarolas, ha felepitesz valamit es pluszban vagy, akkor elveszik a folotte levo resz, ha minuszos vagy, gondolom lassul a raepulo dolgok gyartasa.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98158) Sify válasza NyMRooD (#98155) üzenetére


Sify
senior tag

Black Flaget próbáltam: jó kis játék (aki szereti az AC sorozatot), tengeri csaták nagyon jók, ebből akár lehetne egy külön játék is. Itt kb. 3000.- Ft. [link]
Unity: grafikailag állitólag szebb mint a syndicate. Persze a bugokat leszámitva (bár ezeket már csak javitották). De nincs olyan hangulata mint a mostaninak. Itt meg kb 5500.- Ft [link]

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#98159) maross válasza KisApám (#98154) üzenetére


maross
veterán

Black Flaggel varj valami akciot, 5-10 euro kozott lesz, unity-re ninsc tippem, de annak a valos erteke kozelebb van a 6000-hez, mint a black flagnek az 5-hoz. De kulonosebben nem lepne meg, ha karacsonykor steamre vagy uplayre 10euro lenne a unity is.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98160) duvi válasza KisApám (#98154) üzenetére


duvi
nagyúr

Az Assassin’s Creed IV Black Flag volt már 5 euróért (~1600Ft) is. Ha nem sürgős, akkor várj egy kicsit és nézegesd az itteni árakat.

Szerk:
maross :)

[ Szerkesztve ]

(#98161) Cheesus válasza Dilikutya (#98156) üzenetére


Cheesus
senior tag

Láttam fentebb, hogy szereztél belőle gyűjtőit, ha nem titok rakhatnál fel róla egy-két képet :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#98162) Dilikutya válasza Cheesus (#98161) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98163) tipuka válasza Dilikutya (#98146) üzenetére


tipuka
addikt

most mutatnék egy képet erre, de kitiltanának a fórumról :DDD

(#98164) Dilikutya válasza tipuka (#98163) üzenetére


Dilikutya
félisten

[SPOILER]Tedd spoiler tag-be! :)[/SPOILER]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98165) KisApám


KisApám
addikt

KÖSZÖNÖM a segítségeket!

Megvan az Assassin's Creed II-III és a Revelations.
Az Assassin's Creed IV - Black Flag-gel és az Unity-val is játszottam már próbaképpen pár órát ismerősnél, de a Black Flag eddig a legjobb. A Syndicate-ot a twitch.tv-n szoktam nézni, nem rossz az sem, de inkább Black Flag :K
Black Flag - 5 EU: azonnali vétel. Unity - 10 EU: azonnali vétel (legalacsonyabb áron 16 EU volt eddig)

A Middle-earth: Shadow of Mordor Bundle-t is megvárom, hogy 10 EU felé lemenjen. Azonnali vétel lesz.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98166) NyMRooD válasza KisApám (#98165) üzenetére


NyMRooD
őstag

A Mordor már 10 eur felett van :D, de gondolom alá gondoltál, szerintem karácsonyra meglesz az is, legalább is az alapján amilyen sebességgel ment lefelé eddig az ára, én arra számítok.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98167) micafighter válasza NyMRooD (#98166) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,megvárom, hogy 10 EU felé lemenjen."

vmi felé = vminek az irányába

10 EU felé lemenjen = 10 EU körülire csökkenjen

;]

Elsőre én is azt hittem elírta, de második olvasatra ráébredtem hogy nem feltétlenül van az elírva :P

(#98168) bullseye válasza micafighter (#98167) üzenetére


bullseye
addikt

Ha már elemezgetünk, akkor ez inkább = egy magasabb értékről elinduljon az ár 10 EUR irányába, vagyis technikailag 1 eurocent csökkenés is teljesíti az elvárást.
;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#98169) eami válasza bullseye (#98168) üzenetére


eami
addikt

túlbonyolítjátok... a helyes válasz: "majd bundliban" xD

(#98170) KisApám válasza eami (#98169) üzenetére


KisApám
addikt

Pont ezt akartam.
AC Black Flag + Unity = max. 20 EU, nekem már jöhet... majd... valamikor... :B

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98171) micafighter válasza bullseye (#98168) üzenetére


micafighter
nagyúr

A "lemenjen" azt sugallja, hogy számára nem elég egy tetszőleges x>10€ értéktől eltérni 1 eurocenttel a 10 EUR irányába, hanem a 10 EUR-t egy adott Epszilon sugarú környezetén belül szeretné megközelíteni. Konklúzió: ő egy 10€ felé konvergáló árat szeretne ;]

[ Szerkesztve ]

(#98172) NyMRooD válasza micafighter (#98171) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem túl lett tolva a téma :DD

eami: Majd egy WB2 bundle-ben, MadMax, Mortal X és Batman: AK társaságában, természetesen csak is az 1 dolláros csomagban (na jó, talán még BTA is belefér).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98173) tomsolo válasza eami (#98169) üzenetére


tomsolo
őstag

steamgifts?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98174) Cheesus válasza Dilikutya (#98162) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nagyon komoly :))

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#98175) i2k


i2k
senior tag

Off topikban mi az istennek off-tsgoltok - szart se lehet elolvasni a szürke betűk miatt emberi távolságból nézett monitoron...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98176) kriszpontaz válasza i2k (#98175) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Komolyan vették hogy OFF :D. Betartották.

(#98177) Pocok256 válasza i2k (#98175) üzenetére


Pocok256
veterán

A szemed romlása nem a mi problémánk :D 17 es full hd kijelzőről lazán elolvasom 1,7 méterről :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#98178) i2k válasza Pocok256 (#98177) üzenetére


i2k
senior tag

Örülj neki Mr. Sasszem...
Attól még nekem nem lesz olvashatóbb a topik a szürke szövegekkel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98179) gyantaszuz válasza tomsolo (#98142) üzenetére


gyantaszuz
tag

Saints row-t kivéve maradjon így ez a bundle :)
ha a banished, besiege bejön, igencsak marad még legalább 1 hónapot az előfizetés

(#98180) duvi


duvi
nagyúr

Lezárult az új BattleTech játék Kickstarteres kampánya. Ahogy az várható is volt, jócskán túlszárnyalták a maximális célkitűzéseket is :D

- 41,733 backers
- $2,785,537
- pledged of $250,000 goal

Még odébb van 2017, de most rajtuk a sor, hogy valami kiemelkedőt alkossanak! :DD

(#98181) KisApám


KisApám
addikt

A Dead Island (+Riptide) játékot ismeri valaki?
Talán érdemes volna megvenni és rááldozni egy kis időt.

(a g2a.com árakat nem is mondom... most is a legolcsóbbnak tűnik megint - pl. 4 EU a Dead Island Game of the Year Edition és 4 EU a Dead Island Riptide - de ki tudja...)

(#98182) djculture
Köszi. Bevállalom megint a g2a.com-ot akkor (3 játékot vettem ott eddig, mindegyik OK - szerencsémre!!!)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98182) djculture válasza KisApám (#98181) üzenetére


djculture
félisten

Az első rész megéri, a riptide egy szr, ezer bug meg hülyeség van benne mai napig így is fog már maradni.

(#98183) NyMRooD válasza KisApám (#98181) üzenetére


NyMRooD
őstag

Volt az már megbízható helyen is (talán a steam-en, nem is olyan rég) a két játék együtt ennyiért (vagy 4.99-ért), szóval én várnék a helyedben.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98184) eami válasza duvi (#98180) üzenetére


eami
addikt

Szép teljesítmény, de sosem csíptem az olyan kickstarter projecteket ahol a célösszeg láthatóan nem elég semmire sem :\

(#98185) Mr.Csizmás válasza KisApám (#98181) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dying light a folytatása, sokkal jobb :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98186) micafighter válasza Mr.Csizmás (#98185) üzenetére


micafighter
nagyúr

A dead island jelenlegi áron jobb vétel szerintem mint a dying light, de összességében mindkettö jó játék. A DL skálázódását nem tudom megoldották e azóta, mert pár hónapja még az volt a helyzet, ahogy haladtál elöre, egyre erösebb fegyverekkel egyre kisebb volt a kihivás, gyenge fegyvert meg egyszerüen nem tudtál beszerezni. A Dead Islandnál ilyen gond nem volt, végig kihivást jelentett a játék. Mind2 jó játék egyébként, ha megoldották a DL skálázodását akkor föleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#98187) tomsolo válasza micafighter (#98186) üzenetére


tomsolo
őstag

Azt nem tudom a DL milyen de DI+Ripitideba agyfaszt kaptam, hogy összeraktam vmi ütőset err már a harmadik zombin szanaszét esett. Kedvencem mikor a feszítősvas = eltörik.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98188) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#98187) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ááá, az már nincs a DL-ben. lehet tákolni, meg ha nincs mivel csapkodni, 10 méteren belül tuti van pajszer, bézbóz, vagy bármi, amivel a legközelebbi házig meg tudod védeni magad.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98189) micafighter válasza tomsolo (#98187) üzenetére


micafighter
nagyúr

A riptideal nem játszottam, a sima DI-ben az elején tényleg törnek a cuccok de késöbb a jobb cuccok strapabiróbbak. Néha megjavitod és kész.

A DLben tényleg hevernek cuccok szanaszét, de azok annyira gyengék hogy azokkal inkább le se álltam verekedni még 1 zombival se, annyira gyenge cuccok. A végén meg annyira erös cuccok vannak hogy szamuráj kardal tucatra ölöd a legerösebb zombikat is. A baj nem ez volt, hanem az hogy észrevettem csak egyre erösebb cuccokat tudok beszerezni, amikkel már nincs kihivás. Kedvencem a macséta, kinézetre használatra meg erösségre is, lehetett vele apritani, de azért volt kihivás is, de ilyeneket egy idö után már nem tudtál beszerezni. A fegyverválaszték egy idö után egyre szűkült típusban is, és már csak tul erös meg tul gyenge fegyverek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#98190) FollowTheORI válasza tomsolo (#98187) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megvannak annak a titka... 2-3 eszközt felupgradelsz és azokat váltogatod amíg nem jutsz megint javító asztalhoz, viszonylag gyakoriak... nem vészes az. :)
Mondjuk én tákolt eszközöket nem is használtam egyikben sem, olyan erős "alap" cuccokat találtam mindig, hogy fene se foglalkozott a tákolmányokkal. Max adtam az alapnak egy kis feszültséget és mehetett a brékelős hent. :DDD

Nekem bejött mindhárom játék DI DIR DL... várom a következőt már nagyon. :D

Egyetlen dolog nem tetszett talán (bár nem is kötelező elvileg), hogy a játékidőt a térképeken oda vissza küldözgetéssel növelték... oda vissza kellett rohangálni. Még fast travellel is. DL meg már az sem volt... néha bele őrültem, mert eleinte jó volt kihívás elküzdeni magad ide oda... de amikor már 100x csinálod... phúúú... :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98191) micafighter válasza FollowTheORI (#98190) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontosan.

(#98192) djculture válasza Mr.Csizmás (#98185) üzenetére


djculture
félisten

Én meg attól kapok idegbajt ez a parkour egy hülyeség számomra. Maga a játék isten de ez a bakkecske féle ugrándozás kiidegel..

[ Szerkesztve ]

(#98193) Mr.Csizmás válasza djculture (#98192) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem tetszik, mert irl szelektív tériszonyos vagyok :D (mesterséges magaslatokon van csak)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98194) Dilikutya válasza KisApám (#98181) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne bohóckodj már bolhapiaccal! Akármelyik útszéli bolt sufni akciójában is megkapod őket 4,99€-ért, de múltkor a Steam-en a kettő volt valami ilyesmi áron. Talán ilyen régieknél nincs rizikó, meg nem is nagy összeg, de azért áfacsalót nem gazdagítok elvből sem, pláne 1-1€ miatt. Egyszer vettem a G2A-n játékot, de csak mert a Steam-ről levették már azokat. 1€ volt a kettő együtt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98195) sixpak válasza djculture (#98192) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem frankó volt az is.
Csak az volt vele a gond, hogy miután beleraktam 70 órat és utána nekiálltam a GTA5-nek, még mindig azt hittem, hogy én vagyok a parkour császára és futottam neki mindennek, úgyis felugrik...hát nem, aszfalton fekvés véres fejjel... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#98196) Mr.Csizmás válasza sixpak (#98195) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98197) i2k válasza Mr.Csizmás (#98188) üzenetére


i2k
senior tag

Tehát láma-biztos lett a játék... :P

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98198) #79621120


#79621120
törölt tag

(#98199) eami válasza #79621120 (#98198) üzenetére


eami
addikt

wow :)

(#98200) tomsolo válasza #79621120 (#98198) üzenetére


tomsolo
őstag

még gog mércével is nézve se big

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.