Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98401) tomsolo válasza djculture (#98400) üzenetére


tomsolo
őstag

utálom filmnézéshez a 16:9-es moncsikat, nincs letterbox, egy állatság így nézni feliratos filmet

játékra viszont jobb a 16:9, mivel sajna a mai nyomorék programozók - kevés kivétellel - nem képesek jól skálázható guit kanyarítani a szarukhoz

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98402) eami válasza djculture (#98400) üzenetére


eami
addikt

netezni 4:3?:DDD muhaha

(#98403) Mr.Csizmás válasza eami (#98402) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szigorúan windows xp-vel ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98404) Csapoati válasza eami (#98402) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Netezni simán jó, a legtöbb oldalhoz inkább magasság kell, mint szélesség. Filmekre meg játékra viszont sajnos nem jók már.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98405) djculture válasza Csapoati (#98404) üzenetére


djculture
félisten

Igy van, mondjuk nekem játékra is jó 3db van összeforgatva.

Ja gtaV-be női vezető.. alig tudtam abbahagyni a röhögést miközben néztem. [link]

[ Szerkesztve ]

(#98406) eami válasza Csapoati (#98404) üzenetére


eami
addikt

láttad már a prohardver oldalakat desktopon vagy csak mobilnézetben tolod ? :)

amúgy határeset, de eltolódtunk a 16:9 felé weben is.

[ Szerkesztve ]

(#98407) djculture


djculture
félisten

Romero's Aftermath nézte már valaki? Ez ilyen legrosszabb játék a világon móka?

[ Szerkesztve ]

(#98408) Dilikutya válasza eami (#98406) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért, milyen a Prohardver 16:9-es monitoron?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98409) Dilikutya válasza djculture (#98407) üzenetére


Dilikutya
félisten

Atyaég. Nézem, ilyen 9-10 éves grafika, gondoltam, legalább nincs nagy gépigénye... :)
Már a minimumon pislogtam, mert az sokszor még ajánlottnak is elmegy modern játékok esetében is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98410) Wolverine válasza Csapoati (#98404) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont ezért kell forgatható 16:9-es monitor netezni :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#98411) cyberkind


cyberkind
félisten

Arra tudna valaki valamit írni hogy az L.A. Noire miért áll meg clr20r3-as hibakóddal? :U

Paranormal Cocktivity

(#98412) eami válasza cyberkind (#98411) üzenetére


eami
addikt

hm?

(#98413) cyberkind válasza eami (#98412) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagyis rakjam fel magamtól a frissítéseket és jó lesz vagy elég a legutolsó?

Paranormal Cocktivity

(#98414) Csapoati válasza cyberkind (#98413) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A játéknál jobb-klikk, beállítások, aztán a helyi fájloknál egy ellenőrzést hajts végre és akkor elvileg lerántja az újabb launchert.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98415) cyberkind válasza Csapoati (#98414) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanúgy megáll hibával, ha felrakom egyesével a frissítéseket, azzal oké lehet?

Paranormal Cocktivity

(#98416) micafighter válasza djculture (#98360) üzenetére


micafighter
nagyúr

Fallout 4: Nexusmodon van már egy rakat mod, a config fájl szerkesztésére is van egy kis mod amivel baromi egyszerüen és gyorsan tudod szerkeszteni (nem mint ha amugy nehéz lenne, de megsporol egy kis idöt). Tetszöleges felbontás és képarány állithato be, igy 2 perc alatt megoldottam hogy 4:3on jó legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#98417) cskamacska


cskamacska
addikt

Ezer sturmovik és Keleti front, hát hogy nem értesültem erről elébb? :Y

Bundlistarson Graviteam Tactics Bundli van jövő hétfőig!

Az egyik legjobb háborgós RTT összecsomagolva az összes kiegészítőjével, és mindez csak 7,39€(vagy 7,5 dollár/5.59 font, de annyira megroggyant az Euro, hogy 100 forint alatt van a tunnelbéla haszna), ruszkiktól is drágább szokott lenni zakciósan. :K Bundlistars pluszegysor kulcsot ad, de maga a játék DRM nélküli, simán ki lehet másolni Steam mappából lemezre íráshoz, vagy csak kliens nélkül indítani.

Erősen szoktam ajánlani, mert jó grognard szimhez hűen kell pár nap mire az ember beletanul mi merre hány méter(bár easy módban Company of Heroes-ról áttérve sem vészes), de utána rettenetes élvezetes tud lenni. Egyik nagy erénye a ténylegesen dinamikus kampány: ahol az egyik alkalommal előretörtem és simán bekerítettem az AI-t, mert épp a front másik felén a beásott egységeim szórakoztatásával volt elfoglalva, ott a másik alkalommal a sunyuló taktika a támadó erők katlanba záródásával végződött, és a következő köröket az elit egységeim kimentésével töltöttem. :B
Nem válik hátrányára a körökre osztott stratégiai szint és a valósidejű zakciózás átjárhatósága sem, az ember tényleges századokat tologat a stratégiai térképen, amiket szépen meg lehet tapogatni 3D-ben. Mikor a térképen el lett rekesztve az utánpótlástól az ellen, akkor pár roham után tényleg nem lesz mivel lőni, legnagyobb meglepetésem volt az AI egyik kitörési kísérleténél, hogy nagy rakás járműve volt elvileg, de nem támadott egyikkel sem. Mint kiderült elfogyott az üzemanyag és a lőszer, az meg szépen hátrahagyta őket. :) De az sem volt rossz, mikor megtámadtak és én szépen az ellenséggel szemközt jól beástam magam gondolva a hülye AI majd jól besétál a csapdámba, aztán tényleg meg is jelent pár szakasz lekaszaboltatva magát, én már dörzsöltem a tenyerem és vártam a tankjait, erre a tankok hatalmas kerülővel jól oldalba kaptak, én meg vonulhattam vissza kvázi mindent hátrahagyva. :D

Érdemes még megemlíteni, hogy a Harkov melletti világháborús harcok felett olyan nyalánkságok szerepelnek a kiegészítők között, mint az angolai polgárháború Cuito-Cuanavale csatája, ahol másodvonalas hidegháborús ruszki és nyugati/dél-afrikai haditechnikát(pl T-55 vs Centurion) lehet összeakasztani, vagy egy képzelt afganisztáni összecsapás a szovjetek és az iráni hadsereg között, ahol már komolyabb vasak is előfordulnak(T62 - T55 vs M60 - Cheftain)

Most jöjjön a képspam ^^







[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#98418) Mr.Csizmás válasza cskamacska (#98417) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD néztem én is, de így is túl sokat költöttem már :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98419) micafighter válasza cskamacska (#98417) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azta kutya.. Nagyon jónak tünk :K Jól látom/értem hogy ez steames? (Mobilnet..)

(#98420) Crytek


Crytek
veterán

Akinek van ismerőse érdemes nézelődni:
DMC complete pack for $3.37 and Trackmania complete pack for $0.85 elárazás volt a koreai storeba!

Trackmania ugrott is a zsákba ingyen. Mire nem jó az indiegala Happy Hour csoportosulás :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#98421) echterion válasza cskamacska (#98417) üzenetére


echterion
nagyúr

Wow, német felségjelzésű T-34. :))

**********

(#98422) Lackki


Lackki
senior tag

price error van steamen (koreai cimbiket kell keresni)

dmc complete - 2 kulcs
trackmania complete - 1 kulcs
cod dlc - kb ingyé

Privátot hamarabb észreveszem

(#98423) maross válasza Lackki (#98422) üzenetére


maross
veterán

sehol senkit nem talalok, egy trackmania jo lenne :/

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98424) maross válasza maross (#98423) üzenetére


maross
veterán

siker :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98425) cyberkind válasza maross (#98424) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy Trackmania nekem is jöhetne. :)

Paranormal Cocktivity

(#98426) Crytek válasza maross (#98423) üzenetére


Crytek
veterán

Akartam még kérni a sráctól aki szerzett nekem ,de a steam letiltotta és nem tud vásárolni " steam blocked me from buying games lol"

Next PC Upgrade: 2022

(#98427) lkksioskdl3 válasza Crytek (#98426) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Ha esetleg van még Tm, akkor vennék akkár 2$-ért is!! :C

:R

(#98428) Lackki válasza lkksioskdl3 (#98427) üzenetére


Lackki
senior tag

1 kulcs az nem 2dollár :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#98429) NyMRooD válasza Crytek (#98420) üzenetére


NyMRooD
őstag

Kösz az infót, én steamtrade/gift-en egy 1 GBP-s Bioshock: Infinite-ért cseréltem :R

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98430) djculture


djculture
félisten

Gyorsan mennek mostanában a dolgok a steam-nél.
RER2/BHR2 Episode One: Penal Colony - 1,97€ visszatérités...

(#98431) cskamacska válasza Mr.Csizmás (#98418) üzenetére


cskamacska
addikt

Még van lehetőséged zsíros deszkára cserélni a jövő heti ebédet.. :DDD Teljesen megéri. :D

micafighter: Steames igen. Bundlistars nem foglalkozik csak kulcsokkal. Sok berozsdásodott foteltábornok morcogott hogy Steames az akció, de ez esetben nem számít. Az ember letölti az egészet, kimásolja majd a eldugja a "paid Combat Mission patches" és az "Iain McNeil fan club" mappák közé, azután a hivatalos peccs oldalról időnként megfrissíti, ha úgy találja jónak.

Vagy ha GabeN már megkaparintotta a lelkét, akkor egyszerűen hagyja ott ahol van, és időnként automatán frissül.

Vannak egyébként modok is a játékhoz, csak jól el vannak dugva random fórumokon, vagy orosz nyelvűek. De GraviTac-on akad pár jobb mod kigyűjtve.

echterion: Az, és a kommentek alapján az egységei hátában. ;] Nem lehet lespórolni a felderítést.

lkksioskdl3: Pénzt elfogadó sefterek gyorsan eltűntek a ködben, viszont 1 CSGO kulcsért még lehet találni pár helyen.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#98432) cskamacska válasza cskamacska (#98431) üzenetére


cskamacska
addikt

Korrekció, amint az előző hsz-t elküldtem már nem élt az ajánlat, az egy kulcsos emberek felszívódtak, a topikok helyén pláza épült, a sefter köménymag meg széles vigyorral 3-10 kulcs áron kínálgatta ugyanazt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#98433) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mortal Kombat X Premium Edition 3900Ft-ért jó árnak számít?

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#98434) KubanitoS válasza Predator2 (#98433) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha akarsz vele játszani, akkor igen. Ha nem, akkor 1000-1500 forint felett minden ár magas...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#98435) Dilikutya válasza Predator2 (#98433) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fél éves játék. szerinted?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98436) Buuster válasza Dilikutya (#98435) üzenetére


Buuster
tag

Valaki akinek van DLH-ról Two Worlds-e, meg tudna ajándékozni egyel?
Vagy csak én nem találom?

[ Szerkesztve ]

(#98437) e=mc²


e=mc²
őstag

Nekem egy Trackmania United serialra lenne szuksegem. (amivel a mostani accom tudnam upgradelni) a Steamen €30, es nem nagyon szokott akcios lenni.

Ami irtatok abban van ilyen?

Ambulimax Provider

(#98438) lkksioskdl3 válasza cskamacska (#98431) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

köszönöm a tájékoztatást :R

(#98439) Dilikutya válasza KubanitoS (#98434) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha nem akarsz vele játszani, 0 Ft felett minden magas. Sose adnék 1500 Ft-ot olyanért, amivel nem akarok játszani.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98440) Hokunda válasza Dilikutya (#98439) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Tudatosan én sem. De a történelemben előfordult már olyan, hogy imádtam egy játékot - nevezzük FM14nek - elhatároztam, hogy meló mellett is lesz időm rá, meg is vettem a SEGA honlapjáról kijövetel után valami akcióban volt 39.99 euro. Csak az volt a gond, hogy mégsem realizálódott elég szabadidő és van 2 órám a 40 eurós játékban, pedig közel sem rossz és játszani is akartam vele, de időközben jött más. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98441) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#98418) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98442) cyberkind


cyberkind
félisten

Valaki leírná hogy hogyan is kell dlc-t venni a Mass Effect újabb részeihez?

Paranormal Cocktivity

(#98443) echterion válasza Hokunda (#98440) üzenetére


echterion
nagyúr

Mordorral jártam így, de nekem eddig 3 órám van benne. :P Meg az fm13-mal. :U

**********

(#98444) Csapoati válasza cyberkind (#98442) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Bioware oldalán, a saját pontjaikkal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98445) cyberkind válasza Csapoati (#98444) üzenetére


cyberkind
félisten

Amit lehet még venni, esetleg pénzért nem lehet megvenni ezeket, mindenáron ez a hülyeség kell?

Paranormal Cocktivity

(#98446) Dilikutya válasza cyberkind (#98445) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kell. Bár a Dragon Age Inquisition az utolsó, amiben még így kell DLC-t venni, csak az ezután jövőkben lesz rendes vásárlás Originen keresztül, ahol eddig BioWare pont volt, ott ezután is az kell. Amúgy csak én nem értem, mire jó ez a játékpénz?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98447) cyberkind válasza Dilikutya (#98446) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, ugyanez a bajom, kb beszerezhetetlen haszontalan szar, és így hogy szerezze be az ember ha jogtisztán szeretné?

Paranormal Cocktivity

(#98448) Dilikutya válasza cyberkind (#98447) üzenetére


Dilikutya
félisten

Originen lehet venni.
De nem világos, miért jó, hogy veszek pénzért ilyen szart, és azon veszek DLC-t.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98449) djculture válasza Dilikutya (#98448) üzenetére


djculture
félisten

Nem "húsz év múlva kell ébredni". Mert volt külön bioware pontok a boltokba is, egy lapon volt a kód a végén mielőtt megszűnt fillérekért lehetett venni:)

(#98450) tomsolo


tomsolo
őstag

Ingyen Why so evil

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.