Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98951) DeFranco válasza ZsZso (#98950) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyébként hogy van most a nuuvemnél a vásárlás, minden esetben vpn kell, csak esetlegesen aktiválható a vásárlás után, vagy a vpn szükségessége is esetleges?

re:szerk: tehát ha most rázsizsegek a dishonoredre, és vpn nélkül engedi megvenni, akkor tuti aktiválható, ne is várjak a visszajelzésre, nekifoghatok biztonsággal?

[ Szerkesztve ]

(#98952) maross válasza ZsZso (#98950) üzenetére


maross
veterán

koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98953) ZsZso válasza DeFranco (#98951) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"tehát ha most rázsizsegek a dishonoredre, és vpn nélkül engedi megvenni, akkor tuti aktiválható, ne is várjak a visszajelzésre, nekifoghatok biztonsággal?"
Igen, de nem fogja. Checkoutnál írja, hogy "a Te országodban barátom, ez nem elérhető". Sőt a reddit szerint úgy fest, hogy még a bankkártyát/PP címet is nézi, úgyhogy a VPN is kevés lesz hozzá. Pff neki.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#98954) Crytek válasza DeFranco (#98951) üzenetére


Crytek
veterán

Random sajnos, legalábbis nálam.
Ott vannak a sok Ubis cuccok jó áron egyiket se engedi megvenni.
Meg Castelvania is jó áras. Más meg érdekes meg tudta venni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#98955) ZsZso válasza ZsZso (#98942) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Megkockáztattam: sajnos a Fallout: New Vegas Ultimate nem berántható magyar PayPallal.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#98956) NyMRooD válasza Crytek (#98954) üzenetére


NyMRooD
őstag

A következő lehetőségek vannak nuuvemen:
1. Ha egy adott játéknál checkoutkor nem ír semmit, gond nélkül megtudod venni.
2. Checkoutnál írja, hogy nem tudod megvenni, ekkor jönne a vpn, de:
a. lehet nézi a paypalt = bukta.
b. nem nézi a paypalt, de a kulcs lockos = bukta.
c. nem nézi a paypalt és a kulcs sem lockos = siker.

Ami a 2. pontba esik és vpn ellenére is kell, nézd meg redditen, hogy eu-ba aktiválható-e és nézi-e a paypalt. Az, hogy melyik játékra mi vonatkozik az kiadó függő, de egy konkrét játékra ugyan az a szabály vonatkozik mindenkinél.

ZsZso: Akkor az veszett ügy :(

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98957) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

SteamDB-n nézzétek meg ezeket... a Dishonored egyébként ROW a braziloknál, nincs külön délamerikai verzió.

(#98956) NyMRooD

Jaja pontosan valahogy így. Van amit enged venni, van amit meg csak délamerikai IPről és délamerikai fizetőeszközzel enged megvenni.

A játék meg vagy lockos vagy nem, azt meg steamdb-n kell nézni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98958) micafighter válasza NyMRooD (#98956) üzenetére


micafighter
nagyúr

a. lehet nézi a paypalt = bukta.

Ez csak nekünk halandóknak bukta akiknek csak magyar paypaljuk van. Az igazi szakembereknek itt van már brazil paypalja is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98959) xuser válasza FollowTheORI (#98957) üzenetére


xuser
tag

fallout new vegas ultimate is row a braziloknál?
én úgy látom, ha jól látom steamdb-n

(#98960) Csapoati válasza micafighter (#98958) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Brazil PP, indiai Steam fiók, amerikai lakhely - a globalizáció működik. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98961) micafighter válasza Csapoati (#98960) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98962) FollowTheORI válasza xuser (#98959) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha jól emlékszem igen, ROW/WW azis náluk.

De úgy kell ezt csinálni hogy rákeresen a packages oldalon a new vegas ultimate névre és az összes ilyen nevű bejezés alá benézel, ha nincs olyan aminél az van hogy csak braziliában aktiválható, akkor be tudod majd aktiválni itt is nálunk. Bármelyik játékot... csak alaposan végig kell nézni az adatbázist.

Gyors ránézésre csak a szokásos orosz/kelet európai szarakodás van... délamerika megúszta.

Szerk:
Talán egy dolog miatt mondanék óvatosságot, az 13199 alatti régió nélkülis Ultimate nem aktiválható nálunk.
Nos mivel lutri hogy a délamerikaiak a WW vagy a "sima" változatot árulják inkább mégsem venném meg, hacsak nem bánod a buktát (nem nagy összeg). Mert ha azt árulják amit nem tudsz nálunk aktiválni, a világ minden más részén meg amúgy igen... hát az cumi. Köszi Bethesda... :DDD

De megvenni sokkal körülményesebb lesz a nuuvem-en. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98963) tomsolo


tomsolo
őstag

argentin pp kell, amire entropay-jel töltesz rá lóvét majd a vásárláskor argentin vpn szerverről lépsz be a nuveembe pp be

bár lehet hogy felszedni innen egy csajt egyszerűbb :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98964) genndy válasza FollowTheORI (#98962) üzenetére


genndy
addikt

Ez a módszer már nem megbízható. Az újabb bejegyzéseknek már nincs nevük, csak ilyen Sub<szám> jellegűek, ettől még benne lehet a játék. Amire én rájöttem:
Keresés: apps - Katt a legígeretesebb cím app id-jére - ha a játék rendes adatlapja jön be kisképpel meg mindennel akkor jó - és ITT kiválasztani oldalt a Packages-t, mert ekkor sorolja föl az összes csomagot (beleértve a csak Sub... nevűeket is) amiben a játék benne van. Ezeket kell végigböngészni a régiókorlátokra figyelve.
A Fallout New Vegas Ultimate-el még pont működik amit írsz, de az újabbakkal jellemzően nem, nem listázza az összes csomagot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#98965) xuser válasza FollowTheORI (#98962) üzenetére


xuser
tag

köszi szépen a választ
akkor ezek szerint ahol ez van hogy: AllowPurchaseFromRestrictedCountries No
az nem aktiválható? csak mert valahol egy forumban olvastam még hogy van purchase és aktiváció lock külön, vagy ez hülyeség.. ?

[ Szerkesztve ]

(#98966) FollowTheORI válasza genndy (#98964) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen valóban... az a jobb módszer. :)

Énis úgy csinálom... csak most elfelejtettem gyorsan. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98967) genndy válasza FollowTheORI (#98966) üzenetére


genndy
addikt

FNVU-val a leírt módszerem NEM is jó, csak valami Placeholder oldal jön be, ahol a csomagok száma 0 :F
Hm, akkor legbiztosabb mindkétféleképpen keresni...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#98968) FollowTheORI válasza xuser (#98965) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az a kettő ugyanaz...

Vagy az van bejegyezve hol vehető meg, vagy az hogy hol nem... de ez aktiválásit is jelent.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98969) FollowTheORI válasza genndy (#98967) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De jól írtad úgy kell, csak annyi megkötéssel hogy mindig az alapjáték nevére kell csak keresni... tehát jelen esetben new vegas, az ultimate nélkül... :)

Szóval én úgy szoktam jóideje, hogy appok között rákeresek, pl Black Ops III (itt amugy célszerű elhagyni a III-at megintcsak).
Utána ki szoktam választani és megnézni az összes "app type" = "game" bejegyzést, aminek a neve egyezik azzal amit keresek. példában 311210, de lehet több is... new vegasnál van több is, dishonorednél is 2 féle van pl.

És utána a "packages" alatt megnézem az összes bejegyzést.

Itt van az amit te is mondtál... újabban már csak egy sub azonosító van és abban van a csapda elrejtve (orosz korlátos stb stb).

Ha sehol sincs magyar tiltás vagy kizárás (egyik bejegyzés alatt sem itt), akkor szoktam megvenni... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98970) genndy válasza FollowTheORI (#98969) üzenetére


genndy
addikt

:R

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#98971) FollowTheORI válasza tomsolo (#98963) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hint... ;]

Simán lehet magyar kártyát is az argentin PP mögé csapni... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98972) tomsolo válasza FollowTheORI (#98971) üzenetére


tomsolo
őstag

Persze csak akkor ban esetén nem is kell azt már többet használni -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98973) djculture válasza FollowTheORI (#98971) üzenetére


djculture
félisten

Persze mindent lehet adótcsalni is csak ha utána egyszer elővesznek, 1 évig te leszel a nő a zárkában..
Tehát mindenki azt csinál amit akar de nem kéne ezt itt erőltetni hogy ki minek álcácázva vásárol törvénytelenül.

[ Szerkesztve ]

(#98974) tomsolo válasza djculture (#98973) üzenetére


tomsolo
őstag

a megkéred a brazil barátnődet küldjön már el kulcsot neked az ottani áruházból - teljesen törvényszerűnek tűnik :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98975) DFlash


DFlash
tag

Tescoban van pár jó árasított játék. :K

(#98976) djculture válasza DFlash (#98975) üzenetére


djculture
félisten

Ja bevásároltam én is, egyel több sor lett a polcomon..

(#98977) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Akkor most a Fallout: New Vegas Ultimate mókolás nelkül a steam-en a legolcsóbb, nem?
A Nuuvem-es wolfenstein-t én se bírom megvenni...

(#98978) ZsZso válasza DFlash (#98975) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Emlékszel pár címre - árra, ízelítőnek? (lehetőleg úgy, hogy a cím - ár párosok alkotórészei egymáshoz kapcsolódjanak :D)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#98979) FollowTheORI válasza CanibelZ (#98977) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen... az a legproblémamentesebb megoldás...

A wolf nálam is ország miatt nem vehető... szerintem valami mázlijuk volt/van. :)
Mondjuk én már day1 megvettem, csak megnéztem most.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98980) DFlash válasza ZsZso (#98978) üzenetére


DFlash
tag

Többnyire 20-50% engedmények. :B

(#98981) reelc válasza FollowTheORI (#98979) üzenetére


reelc
veterán

Most próbáltam a Wolfensteint, kosárba rakás után ezt írja: Some products in your cart seem to be unavailable in your country

(#98982) djculture válasza ZsZso (#98978) üzenetére


djculture
félisten

Minden tescoba más van kitéve, ezt már megtanultuk. Hiába írnám be Szolnokon mi volt.. pl f1 játékok voltak pár száz forintért,(10-11-12-13 volt össz 2 ezer pénz) 2014-es volt 1990ft

[ Szerkesztve ]

(#98983) arfer válasza CanibelZ (#98977) üzenetére


arfer
aktív tag

Nekem is csak egy Linux alatt futó Firefox-szal sikerült, mobilos böngészőből nem. A Paypal-es vásárlás után valami furcsa "homokórázó, progress bar-os" ablak jön be, ami lehet, hogy nem fekszik bizonyos böngészőknek, azért tűnik úgy, mintha semmi nem történne...

(#98984) KisApám válasza DFlash (#98975) üzenetére


KisApám
addikt

Tudnál mondani 1-2 ilyen játékot?
Csak kíváncsiságból.
Hogy a netes vásárlához képest olcsóbb-e?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98985) warcat válasza reelc (#98981) üzenetére


warcat
veterán

Vegyétek figyelembe,hogy nuuvemen ez az akció valamikor hajnal körül kezdődött a játékra,én akkor szóltam,az eltelt 12+ órában nyilván irgalmatlan sok fogyott, rárakták az ip checket közben, boldog-boldogtalan ott vette.
A kiegen, az Old Bloodon alapból volt, időben kell lépni, ezt Fekete Pénteken nem kell talán részletezni :)

EA: It's in the crate!

(#98986) djculture válasza warcat (#98985) üzenetére


djculture
félisten

5 euro volt a steam-en is ez az old blood nem is olyan régen, most a nagy akció odáig tart a steam-en hogy dupla ennyi:)

(#98987) reelc válasza warcat (#98985) üzenetére


reelc
veterán

Én csak azt tudom figyelembe venni, hogy amikor írtad aludtam, reggeltől dolgoztam, most tudok nézegetni bármit is. :)
A Fekete Péntekkel nem is terveztem semmit, épp ezért, mert ilyenkorra sok minden elfogyik.
De ez a játék nem elfogyott, az lehet vele, amit írtál.

(#98988) djculture


djculture
félisten

Azért meglátszik hogy a bethesda játszik az árakkal, mindenhol (hivatalos webshopok)pont ugyanez az akció van mint a steam-en csak éppen az alapár kicsit pár centtel magasabb..

[ Szerkesztve ]

(#98989) eami válasza warcat (#98985) üzenetére


eami
addikt

nekem olyan 9 körül még simán ment. Gondoltam kipróbálom ha már Cryteknek annyira nagyon nem ment.

(#98990) Cheesus válasza eami (#98989) üzenetére


Cheesus
senior tag

Énis még reggel munkába menet előtt, olyan fél 8 körül raktam be a kosaramba és vettem meg a Wolfit.

https://www.twitch.tv/csehla

(#98991) DFlash válasza KisApám (#98984) üzenetére


DFlash
tag

Felírtam párat, de ahogy látom pár webshopban azért olcsóbban is kapni ezek közül.

AC Unity: 7990
AC Black Flag: 5990
Battlefield Hardline: 7190
CoD Ghost: 5990
Train Fever: 1995
Euro Truck Simulator 2: 1495
Going East DLC: 1495
ETS2 GOLD: 2495
Scandinav DLC: 1995
Farming Simulator 15: 1495
FS15 Official pack: 1995

(#98992) Orias válasza NyMRooD (#98956) üzenetére


Orias
csendes tag

Üdv!
Most vettem Far Cry 4-et (kb 3500Ft) Nuuvem.Nálam a 2.C volt.Simán aktiválta az Uplay.

[ Szerkesztve ]

(#98993) KisApám válasza Orias (#98992) üzenetére


KisApám
addikt

Tudnál segíteni egy picit?
Csak annnyit, hogy ott mennyibe kerül az Assassin's Creed Unity?
Melóhelyről tiltva van az az oldal IS...
Ha meg jó áron van, hátha sikerül otthonról venni egyet... hátha... :U

(#98991) DFlash
Köszi. Maradok a netes rendeléseknél :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98994) ZsZso válasza DFlash (#98991) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én is most voltam, nagyon szépen köszi azért a listát!

Tapasztalatok alapján a BF előtt már futó akciók voltak BF néven kint egy kocsin. Talán a 4k -s Sims 4 a jó vétel még, de igazából semmi best buy nem volt Szegeden.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#98995) Orias válasza Orias (#98992) üzenetére


Orias
csendes tag

Pont ennyi.43,99 BRL kb 3500Ft.
Most,hogy kérdezted,megvettem.

[ Szerkesztve ]

(#98996) Orias válasza KisApám (#98993) üzenetére


Orias
csendes tag

Elnézés,magamnak válaszoltam,de az Unity is ilyen áron van.

[ Szerkesztve ]

(#98997) KisApám válasza Orias (#98996) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor MEG KELL próbálnom ott vásárolni... 3500 Ft-ért KELL az az UNITY...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98998) Crytek


Crytek
veterán

Továbbra sem értem akkot a nuuvemet ,hogy mi van.
Ubis cuccokat vennék ,de semmit nem lehet itt meg látom vígan vesztek:(

Next PC Upgrade: 2022

(#98999) micafighter válasza ZsZso (#98994) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tescoban? Egy olyan 4k-s sims 4 nekem nagyon kéne :)

[ Szerkesztve ]

(#99000) fuwiradis


fuwiradis
tag

Tényleg jó áron megy a wolfi még steam-en is valszeg olcsóbb sem lesz karácsonykor :) (hacsak nem csökkentenek alapárat, ami nem valószínű). úgy hallom egész jó a sztori, de mennyire kapcsolódik az RtCW-hez vagy a 2009(?)-es játékhoz? Az előbbivel csak játszottam de sosem végig, az utóbbival meg egyáltalán nem. Remélem ez a kérdés még elfér itt az off-ban. :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.