Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98501) Crytek


Crytek
veterán

A g2a-n az 1000ft alatti Grid Autosportok mennyire lehetnek "valósak"?

Next PC Upgrade: 2022

(#98502) Csapoati válasza Crytek (#98501) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Volt már valahol extraolcsó, szóval túl nagy kockázat nem nagyon lehet vele ennyiért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98503) i2k


i2k
senior tag

EA-Origin - On The House - Jade Empire - Special Edition INGYEN!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98504) alratar válasza i2k (#98503) üzenetére


alratar
addikt

Még mindig "Hang on..." van., úgyhogy szerintem csak holnaptól lesz.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#98505) maddionmax válasza alratar (#98504) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hang on-ból lett 15€....ez szánalmas volt tőlük.

(#98506) FollowTheORI válasza maddionmax (#98505) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meggondolták magukat... :DDD amugy állítólag lesz majd, csak eltolták későbbre. Az SWBF rajtjával egy időben indul majd. Valahol olvastam... :)

(Ez pedig egy idő előtt kikerült "hiba" volt csak...)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98507) maddionmax válasza FollowTheORI (#98506) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Úgy legyen....

(#98508) alratar válasza maddionmax (#98505) üzenetére


alratar
addikt

LOL

@NetTom: hiba. Na peersze.-... :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#98509) arty


arty
veterán

https://www.indiegala.com/monday?utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_campaign=Every+Monday+Bundle+%2386+IS+LIVE%21

hatred 2 dolcsiér', bundliban :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#98510) tomsolo válasza arty (#98509) üzenetére


tomsolo
őstag

játszottam most vele - mondjuk párizs után elég furi - azt leszámítva hogy nincs sok értelme, nem olyan rossz stuff.

egy sima drogdiler leszámolós sztorival jobb lett volna, mint ez világgyűlölet

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98511) arty válasza tomsolo (#98510) üzenetére


arty
veterán

de akkor nem lett volna ok a civilek halomra ölésére... ;)

s bár grafikailag/játékmenetileg tetszene a játék, morálisan annyira nem tudok azonosulni vele, hogy még ennyiért is skip.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#98512) Amantius


Amantius
senior tag

Benéztem , bocs

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#98513) tomsolo válasza arty (#98511) üzenetére


tomsolo
őstag

annyira nem létfontosságú öldösni őket*** - noha a fő"hős" folyamatosan nyomja a pusztuljon mindenki dumát

egy 20 percet tudtam úgy mászkálni hogy senkit nem öltem meg, csak aztán megjelentek a rendőrök és elszabadult a pokol ;)

***
1. annyira nem ártatlan a legtöbb mert simán felveszik az elhullott fegyvereket és akkor ok okozat részesei lesznek ők is
2. az is igaz hogy vannak küldik amik "mintha" erről szólnának de pl. a pucold ki az áruházatnál elég volt felrobbantan,i az a 2 aki meg nem futott el, hát minek ment oda
3. a kivégzések tök látványosak egyébként(bár vannak ilyen egyszerűsítettek is) lényegében így töltesz vissza életerőt

szóval nem lenne ez rossz csak nincs mivel azonosulni, mert önmagában a rampage nem elég

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98514) bullseye válasza arty (#98511) üzenetére


bullseye
addikt

Ha értenék hozzá, kihoznék egy olyan változatot, ahol a főhős civil ruhás rendőr, akit az általános fegyverviselésbe beleőrült USA lakosság félreértésből le akar mészárolni, és csak védekezni kényszerül. Aztán nézném, erre hogyan reagál az internet. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#98515) Dilikutya válasza tomsolo (#98513) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vágom ezt a játékot. Ha nem öldösöd őket, akkor mit csinálsz? Van valami küldetés, vagy bármi? Még a Postalban is volt alibi meló (menj a boltba tejért :) ). az meg sok embernél belefér, hogy miután annyi embert lelőttél, valaki csak felveszi a puskát a földről, hogy téged is átküldjön a szivárványhídon. :)

Valahogy annyira nem tudom ezt értékelni, 2$-t sem ér meg. Jó, a Friday the 13th játékban sem lesz Jason-ként túl megalapozott a gyilkolászás, de az valahogy más, az Jason Voorhes, és ő nagy mókamester. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98516) tomsolo válasza Dilikutya (#98515) üzenetére


tomsolo
őstag

Van egy map és vannak feladatok(main és side quest) - legalább is story módban:

pl.
Pucold ki a rendőrállomást
Segíts át a túlvilágra 30 embert - ez lehet lövöldöző rendőr is, nem csak védtelen polgár
Dönts össze az áruházat

ha kész vagy velük el el kell érni a térképen egy pontot ahol jöhet a következő map.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98517) tomsolo


tomsolo
őstag

Kedvenc - codos - oldalunkon vannak vicces árak megint, pl.

Mortal Kombat X Komback Pack DLC - $1.45
SimCity - $6.99

:)))

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98518) eami válasza tomsolo (#98517) üzenetére


eami
addikt

keverem, ez most melyik kedvencünk?

(#98519) tomsolo: ejnye... én meg képes voltam náluk $3 -ért megvenni a kombat packot :W ;]

[ Szerkesztve ]

(#98519) tomsolo válasza eami (#98518) üzenetére


tomsolo
őstag

ahol elcsábultál :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98520) tomsolo válasza tomsolo (#98519) üzenetére


tomsolo
őstag

Ennél mi a különbség a Colonies editionban?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98521) djculture válasza tomsolo (#98520) üzenetére


djculture
félisten

coloniesbe van 4 féle plusz új játékmód többek között co-op mode vagy Time trial battle mode

[ Szerkesztve ]

(#98522) tomsolo válasza djculture (#98521) üzenetére


tomsolo
őstag

köszi!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98523) tomsolo


tomsolo
őstag

Na ezzel zárom is mára a topikot

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98524) echterion válasza tomsolo (#98523) üzenetére


echterion
nagyúr

Áh, még csak nem is kártyás. ;]

**********

(#98525) Csapoati válasza echterion (#98524) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem baj, Agyzuzo húgának úgyis ez lesz A JÁTÉK. ;] :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98526) cyberkind


cyberkind
félisten

Na emberek, ez a LAN launcher-es téma az L.A. Noir-ban azóta se javult meg, valami tipp, vagy esetleg kalózkodjam le a játékot ha már megvettem? :U
Semmi tűzfal, defender, vírusirtó meg hasonló szar nincs a gépen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#98527) maross válasza cyberkind (#98526) üzenetére


maross
veterán

:(. Teljes ujrainstallt probaltal a jateknal?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98528) cyberkind válasza maross (#98527) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is egyszer, mindig ez van, és semmit se tudok kezdeni vele, hiába rakom fel a játékhoz ajánlott Social Club-bot, azzal se, semmivel, úgyhogy ha így haladunk tényleg marad a kalózkodás.

Paranormal Cocktivity

(#98529) csaba951


csaba951
veterán

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

1) Ez egy alapvetően multiplayer játék lesz, aminek van single része?
2) Ebből mindegyik változat Steam-es lesz?

(#98530) eami válasza csaba951 (#98529) üzenetére


eami
addikt

az nem ubisoft?

(#98531) FollowTheORI válasza csaba951 (#98529) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Uplay lesz alapból, ha Steam-en veszed, akkor Steam-es is. Csakúgy, mint a többi ubi játék.

Single csak AI-val megsegített kommandós "co-op" küldik lesznek. Kimondott single kampány nem lesz.
Szóval igen, multi orientált... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98532) tomsolo válasza FollowTheORI (#98531) üzenetére


tomsolo
őstag

#instant_skip

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98533) djculture válasza tomsolo (#98532) üzenetére


djculture
félisten

Nem is szabad megvenni mert végre lenne egy csgo-nál ötvenszer jobb játékod ;]

Én játszottam vele sokkal szórakoztatóbb mint a star wars battlefranc. Az nagyon látványos de kb semmi értelme az egésznek. Odabsznak egy star warsból kopizott pályára és lőn gyakni egymást, unalmas!

[ Szerkesztve ]

(#98534) csaba951 válasza FollowTheORI (#98531) üzenetére


csaba951
veterán

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Akkor nálam el is dőlt, az Assassin’s Creed Syndicate bónusz játékot választom! :)

Az Asus most egy kis extra meglepetéssel kedveskedik az Nvidia GTX 960/970/980/980Ti vásárlóknak. Az ajándék Assassin’s Creed Syndicate vagy Tom Clancy’s Rainbow Six Siege kupon mellé most a játékhoz tarozó Season Pass-t beszerezhetjük - INGYEN! :C
További részletek/feltételek.

[ Szerkesztve ]

(#98535) maddionmax válasza csaba951 (#98534) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nekem csak kupon kódom van, amit beváltottam...nincs valami trükk hogy a Season pass-t is behúzzam? :)

(#98536) csaba951 válasza maddionmax (#98535) üzenetére


csaba951
veterán

Ott van a linkelt oldal alján! Meg az is, hogy mire lesz szükséged. :)

(#98537) Crytek válasza csaba951 (#98534) üzenetére


Crytek
veterán

Ebben a pillanatban bántam meg hogy EVGA-t vettem :W :W

Next PC Upgrade: 2022

(#98538) Dilikutya válasza Crytek (#98537) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy zsák pénzt költöttél a gépre, és a filléres ingyenjátékért sírsz? Gondolom az Asus drágább volt, majd megveszed 5€-ért később. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98539) Crytek válasza Dilikutya (#98538) üzenetére


Crytek
veterán

Ja mert az Ac Unity-t is azóta szórják fél naponta 5 euroért.....
Mondjuk az nagyon megérte anno megvenni 3500ft-ért a megjelenés előtt kuponként.

Next PC Upgrade: 2022

(#98540) csaba951 válasza Crytek (#98539) üzenetére


csaba951
veterán

Nem biztos, hogy rosszul jártál! Egyik Asus kártyát se dicsérik a hűtés miatt, plusz nincsenek is az egekbe húzva. :)

(#98541) i2k válasza csaba951 (#98540) üzenetére


i2k
senior tag

"plusz nincsenek is az egekbe húzva"

Miért, az szempont, hogy az "egekbe legyen húzva" egy negyedmilliós VGA? :U

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98542) djculture


djculture
félisten

Augusztus 23-ra tolták az új deus ex megjelenését

i2k:Egy újabb címnél a 4k felbontás bármilyen mostani kártyán döcög, oda nem árt a tuning sajnos. Ugye ez a felbontás az új divat már nem fullhd..

[ Szerkesztve ]

(#98543) oriic válasza djculture (#98542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fél éves késés, a szokásos marketinges maszlaggal, hogy dolgozni akarnak még rajta hogy minél jobb legyen. De rendeld azért elő látatlanban.

Live-Die-Respawn

(#98544) Assimilator válasza Crytek (#98537) üzenetére


Assimilator
őstag

Azert az eleg gaz, hogy a mellekelt kacat alapjan akarsz vasarolni VGA kartyat. :DDD
Hatasosak a marketing-gepezetek.
EVGA jobb kartya.

(#98545) KisApám válasza Assimilator (#98544) üzenetére


KisApám
addikt

Én is inkább egy MSI GTX970 GAMING 4G kártyát vettem, mint egy ASUS-t a +játékkal.
Az ASUS-ról mostanság nem túl sok jót hallani.
Bár az ASUS GTX760 kártyám nagyon jó volt, még.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98546) Dilikutya válasza djculture (#98542) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kit érdekel a divat? Meg kinek van normális 4K monitora? Az annyiba kerül, mint maga a gép... Inkább egy jó fHD még évekig.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98547) djculture válasza Dilikutya (#98546) üzenetére


djculture
félisten

110 ezer egy 3840 x 2160-as monitor már az is kitud késziteni egy gtx980ti kártyát is ami 200k.
Monitorok elég szépen olcsósodnak. Más kérdés hogy a hardver hozzá ha játszani is akarnál ilyen felbontásban egy vagyon.

[ Szerkesztve ]

(#98548) Dilikutya válasza djculture (#98547) üzenetére


Dilikutya
félisten

És szerinted ki cseréli le az 1-2-3-4 éves jó, meg hasonló áron vett fHD monitorát? A felbontásnak meg mindegy, olcsó vagy drága a monitor, a 3840x2160 az 3840x2160 minden monitoron. 110-ért amúgy az még a 4K alja.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98549) djculture válasza Dilikutya (#98548) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk akinek van 200 ezre csak egy videó kártyára, annak már nem téma venni egy uhd monitort 110-ért..
Amúgy kár vitatkozni ezen nem a mi szintünk, de ma is voltam olyan helyen gépet szerelni ahol 4k-ba nyomta a srác a battlefrontot, azt hittem lehidalok olyan szép de kb 1 óra és ráuntam.

[ Szerkesztve ]

(#98550) KubanitoS válasza djculture (#98549) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mondjuk akinek van 200 ezre csak egy videó kártyára, annak már nem téma venni egy uhd monitort 110-ért..

Nem akarok belekötni, vagy vitát indítani, de szerintem ez az általánosítás egyáltalán nem igaz. Saját magamból kiindulva én 5-7 évente cserélek gépet, de akkor az egészet. Ilyenkor nagyobb összeget rááldozok a dologra, de ez még nem jelenti azt, hogy több százezer forint elköltése után már nem számítana még többet "csak úgy" előkapni a zsebből. Persze, biztosan vannak ilyenek, de saját meglátásom szerint nem csak a nagyon gazdagok vesznek 200 ezres videokártyát. Nem egy olyan "csóró" barátom van, aki mindig panaszkodik a pénz és az árak miatt, aztán minden évben új ájfónja van, mert az kell pff...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.