Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98201) djculture válasza #79621120 (#98198) üzenetére


djculture
félisten

Tök jó hogy bevezették nekünk az eurót azóta nem kell onnan vásárolnom.. Biztos csuklik aki ezt a baromságot kitalálta!

(#98202) Csapoati válasza tomsolo (#98200) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Big Fail Sale? :D

djculture: Ott viszont nem úgy volt, hogy nem 1:1-ben váltanak, hanem nagyjából az árfolyamnak megfelelő euróba kerül az, ami előtte dollár volt?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98203) tomsolo


tomsolo
őstag

Új bundlestarsba vannak finomságok - nekem legalábbis tetszett pár

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98204) tomsolo válasza tomsolo (#98028) üzenetére


tomsolo
őstag

LOL, beakciózták a Black Ops-ot is, most az fb-s kuponnal $7.31

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98205) genndy


genndy
addikt

Pozitív tapasztalat:
Akartam venni GOG-on Witcher 3 giftet a pár nappal ezelőtti -30% akcióban (kuponból már megvolt), de én okos nem ikszeltem be hogy giftnek akarom, mert akkor észrevettem volna, hogy jelenleg tőlünk NEM lehet megvenni giftként a játékot. Viszont nem szólt, simán végigment a vásárlás és hozzáadta az accountomhoz (nem látszott hogy két példány van belőle, de én persze tudtam hogy igen). Írtam supportnak egy ticketet, minden fontos adattal (vásárlás dátuma, order number ugye mint legfontosabb meg hogy már ott van az accomon (szintén order numberrel)) és kértem hogy vagy csináljanak belőle giftet vagy kérném vissza a pénzt. Másfél nappal később jött is a válasz, megkaptam gift kódként. GOG, support, szeretlek :C
Szóval erre figyeljetek, hogy a GOG az Originhez hasonlóan enged több példányt is aktiválni, bár az nem jelenik meg többször (az Originen igen).

Ja, és akinek kell a játék az keresse majd a felajánlást Bluegiften, oda dobtam be a kódot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#98206) tomsolo válasza genndy (#98205) üzenetére


tomsolo
őstag

HÁT ez most a GOG ellen vagy mellette szól? :)

Originen olyan is van, hogy ugyanannak a játéknak DLC-je 3 féleképpen is szerepelhet az accodon, pl Shift 2 ingyenes DLCjét, lehet dobozos, retail, standard változatban is hozzáadni ua ahhoz a játékhoz - egymást irogatják felül a nyomorultak, ha mindet telepíted. :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98207) i2k válasza genndy (#98205) üzenetére


i2k
senior tag

GOG Support :C
Felajánlás: :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98208) Heavyrain


Heavyrain
őstag

(#98209) genndy válasza tomsolo (#98206) üzenetére


genndy
addikt

Abszolút mellette, némi figyelemfelhívással.
1. VAN support
2. Gyorsak
3. Megkaptam a giftet egy olyan játékból amit nem lehet megvenni így (de biztos vagyok benne hogy ha nem tudták volna elintézni akkor is visszajön a pénzem).

Origin supportról is csak jókat hallottam (de egyébként meg ez volt az elsőhogy supportoznom kellett bármiért is), de abban azért nem vagyok biztos hogy kétszer (véletlenül) beaktivált játékot visszaadnak giftként.

compass1997: Weekly szerdán? Fura, de tényleg jött.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#98210) Csapoati válasza Heavyrain (#98208) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na de ma szerda van. :F

tomsolo: Köszi, ez lett az első CoD-om Steamen (a 4 dobozos kódját nem eszi meg...). :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98211) Hunbeast87 válasza Csapoati (#98210) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Pontosan. Weekly ilyenkor jön.
Vagy csak én nem értem, hogy mi a baj ezzel?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#98212) Cheesus válasza Hunbeast87 (#98211) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát én pont ma néztem dél körül, és a nyakamat teszem hogy még 1 napot írt vissza :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#98213) maddionmax


maddionmax
aktív tag

How to survive és Overlord nálam van fölösbe, ha valaki ezeket keresné.

(#98214) Heavyrain válasza Cheesus (#98212) üzenetére


Heavyrain
őstag

2 Weekly van most egyszerre.

(#98215) Csapoati válasza Hunbeast87 (#98211) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A weeklyk eddig mindig csütörtökön jöttek.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98216) reelc válasza Csapoati (#98215) üzenetére


reelc
veterán

Elérhető az előző, ott egy gomb felül.
Az új jött valamiért hamarabb.
Amúgy nem rossz a BTA, persze annak függvényében kinek mi van meg.

[ Szerkesztve ]

(#98217) genndy válasza Hunbeast87 (#98211) üzenetére


genndy
addikt

Mindig csütörtökön jön új weekly. Viszont nincs még vége a korábbinak, az új mellette jött nem helyette, abból ugyanúgy vissza van az az ~1 nap.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#98218) Hunbeast87 válasza Csapoati (#98215) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Akkor ez a weekly pont ilyenkor jön. ;]

Valaki nem tudja, mi ez az Amazonos ingyenes játék sorozat?
Igaz, hogy a legtöbbje DLC, de valamit vajon elrontottak vagy direkt dobnak ki néha valamit free-be?

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#98219) maross


maross
veterán

Ezt a deviliant nem teljesen ertem, steam jel alatta (ezert vettem meg), de trion-on kell aktivalni, beaktivalom, erre nem jelenik meg az ottani library-ben. Nezelodok, es csak olyat latok hogy betahoz lehet hozzaferest kerni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98220) Heavyrain válasza Hunbeast87 (#98218) üzenetére


Heavyrain
őstag

Amazonos ingyenes játék sorozat? :F Pontosan hol?

[ Szerkesztve ]

(#98221) Hunbeast87 válasza Heavyrain (#98220) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Elég furán fejeztem ki magamat, de itt a Reddites linkek listája. Erre gondoltam.
Vajon lesz még ilyesmi vagy porszem került a gépezetbe? Kommentek közt sem találni sok érdemleges információt, hátha valaki Redditen kívül olvasott ilyesmiről..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#98222) maddionmax válasza Hunbeast87 (#98221) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én kértem mindegyikből, de kb 10 percig tartott az egész.

(#98223) tomsolo


tomsolo
őstag

imho az új monthly miatt megy most ez a kavarodás, mivel az meg pénteken jön.

sztem - mivel elég hurkalé ez mostani - akarják majd jelezni mekkora überfaszaság lesz montlizni :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98224) Hunbeast87 válasza maddionmax (#98222) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Engem csak a BL2 skin pack érdekelt volna, a többi nem foglalkoztatott annyira. :/
De sajnos lecsúsztam róla...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#98225) cyberkind


cyberkind
félisten

Az Origin-es Mass Effect 1-ben megtalálható a magyar nyelv, vagy ott is csak mókolással lehet elérni?
Egyáltalán van olyan verzió ami tartalmazza a magyar nyelvet?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#98226) oriic válasza cyberkind (#98225) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint a magyar nyelv csak a magyarországi lemezes kiadással volt elérhető. Digitálisan nincs, mókolni kell.

Live-Die-Respawn

(#98227) genndy válasza oriic (#98226) üzenetére


genndy
addikt

Így van.
Illetve vagy magyarítás, vagy grafikai modok ha valaki textúrapakkot akar fölrakni, egyszerre a kettő nem megy (illetve biztos menne, de a tömörített fájlokba kellene nagyon komolyan belenyúlni. Az biztos hogy én nem küzdöttem vele, meg a technikai tudásom sincs meg hozzá).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#98228) Dilikutya válasza oriic (#98226) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudom, mibe kerülne beletenni a kész magyarítást a digitális változatba... valószínűleg nem sokba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98229) genndy válasza Dilikutya (#98228) üzenetére


genndy
addikt

Csakhogy nem az EA csinálta direktben, hanem a CDP (akkori nevén PlayON!), direkt a hazai lemezes kiadáshoz, mert annak ők voltak a jogtulajdonosai. Úgyhogy nyilván megoldható lenne, de annyira nem egyszerű.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#98230) Dilikutya válasza genndy (#98229) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akarás kérdése. Bár egy ennyi idős játéknál nem valószínű, hogy megérné az EA-nek egy centet is belefektetni. Az új játékosok nem vesznek 7-8-9-10... stb éves játékokat. Ezeket azok veszik szerintem ma, akik anno kölyökként warezban játszották végig, nekem is sok ilyen játékom van, még a 90-es évekből is, Quake, Doom, stb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#98231) oriic válasza genndy (#98227) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN sem küzdöttem. Origin support feltette nekem a játékot digitálisan az accountomra, de csak angolul tudtam megoldani. Megmaradt a lemezes kiadásom, de mivel nem volt optikai olvasóm, netről letorrenteztem a cuccot, és az eredeti seriallal aktiváltam.. :) Win-win, mindenki nyert rajta. :)

Live-Die-Respawn

(#98232) tomsolo


tomsolo
őstag

Final tease:

Azok ott középen ilyen nyílvesszőknek tűnnek vmilyen mocsár mellet.... Age of Empires? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98233) NyMRooD válasza tomsolo (#98232) üzenetére


NyMRooD
őstag

Már a Jumbo 2-ben benne volt az AoE Legacy Bundle (igaz csak a 15 dolláros packban)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98234) Pho3bus válasza tomsolo (#98232) üzenetére


Pho3bus
tag

(#98235) tomsolo válasza Pho3bus (#98234) üzenetére


tomsolo
őstag

imho ez kammer

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98236) Pho3bus válasza tomsolo (#98235) üzenetére


Pho3bus
tag

Ez alapján akár még igaz is lehet.

Bár ezzel a kommenttel teljesen egyet kell értsek:

"If this is the "good" bundle....literally no one will sign up the next month.". Szóval én is bizakodó vagyok :(

(#98237) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ha valakinek a Legend of Grimrock 2 nem kellene (de befizetett a csomagra) ha esetleg az lesz, és megvan neki, üzenjen majd privátban :). Megegyezünk.

[ Szerkesztve ]

(#98238) NyMRooD válasza kriszpontaz (#98237) üzenetére


NyMRooD
őstag

Legend of Grimrock 2-őt már előre oda adták minden előfizetőnek, tehát az biztos.

eami: mondjuk egy Saints Row Ultimate Franchise Pack jöhetne, nekem a 3. rész DLC-i és a 4. rész nincs meg. Így ráadásul igaz lenne rá, hogy még nem volt bundle-ben.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#98239) bullseye válasza Pho3bus (#98234) üzenetére


bullseye
addikt

De milyen unlockról beszél?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#98240) eami válasza Pho3bus (#98236) üzenetére


eami
addikt

Igen, az a comment mindent visz.

amúgy SRIV volt már 2x bundleben szóval csak nem.

(#98241) Pho3bus válasza bullseye (#98239) üzenetére


Pho3bus
tag

Egy cicáról, de fogalmam sincs :). Amúgy meg tényleg elég kamu szaga van, de holnap minden kiderül, és reméljük, hogy mindenki derül majd (jó ez elég rossz volt, de nem tudtam kihagyni) :D

(#98242) FollowTheORI válasza bullseye (#98239) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A humble is annak írja a LoG2-őt, instalnt unlock ha előfizetsz.

Amugymeg a listában meg van említve hogy lesznek meglepetések is...

Egyébként szvsz akik meg szokták venni éven belül a játékokat amik érdeklik őket azonak ez semmi újat nem fog hozni általában. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98243) maross


maross
veterán

Forced: Eternal Arenas kickstarter bukoszagu, 75000-et kell osszeszedni, 74127-nel tart, es 4hours to go :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98244) cskamacska válasza Pho3bus (#98234) üzenetére


cskamacska
addikt

Tekintve hogy nincs 10 perce hogy előfizettem a havi bundlira, csöppet elöntött a hideg ideg a post feldolgozása után.
Saints Row IV az év egyik legjobb vétele volt 6.8 eurós áron, egy szerethető vicces sandbox TPS ami nem veszi magát komolyan.
Valkyria Chronicles is megvételre került a legelső -75%-nál nyáron, frankó körökre osztott-valósidejű hibrid harci lövölde instant kultúrsokkot okozó _nagyon japán_ :D anime történettel, de élvezhető játékmenettel. Viszont ha ezt megismétlik Girls und Panzer körítéssel, egyből előrendelem Season Passal 90 euróért is. :DDD ;]

Besiege-t épp a napokban szóltam le, Grimrock hidegen hagy, esetleges Age of Empires, meg a Torchlight rég megvót. Ha tényleg a szivárgás jön be, ebből nem lesz több előrendelés, az biztos is. :U

Azért csendben szurkolok, hogy legalább egy Gat Out Of Hell bekerüljön, esetleg egy Sunless Sea társaságában, ha már a többivel felültetnek. :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#98245) KubanitoS


KubanitoS
veterán

CDG-nél előrendelés a termék megjelenése előtt gond nélkül lemondható, ugye? :B

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#98246) djculture válasza KubanitoS (#98245) üzenetére


djculture
félisten

Nem is kell lemondani, megjelenés előtt pár nappal küldenek egy linket amire ha nem kattintasz és nem véglegesíted az igényedet úgy veszik hogy nem kell a termék.

[ Szerkesztve ]

(#98247) KubanitoS válasza djculture (#98246) üzenetére


KubanitoS
veterán

thx!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#98248) tomsolo válasza maross (#98243) üzenetére


tomsolo
őstag

Pledged. :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Más:

Hétfőn reggel ez fogadott, mikor felmentem a gőzre:

Kicsit meglepődtem mert annyira nem is volt jó vétel, ráadásul aznap még a steamen is volt akció szal nem igazán tűnt gyanúsnak. Tudni kell hogy g2an már évek óta anonymousként vásárolok, se shield se semmi. :)

Mindegy lesz ami lesz, g2a support chat, elmondom mi van, elküldtek egy formhoz. Ott szépen kitöltöttem amit kértek, csatoltam a képeket, a libraryban lévő játékot immár a purchase gombbal, illetve a licensekről egy screent hogy tényleg nincs ott meg egy steam profil képet. Kértek 48 órát, ma reggel meg kaptam egy levelet hogy realy sorry és refundolták a pénzt asap a pp-re.

Szal a történet szép, márcsak egy Crookz kell szereznem mert sajnos jó a játék és hiányzik. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98249) i2k válasza tomsolo (#98248) üzenetére


i2k
senior tag

A "Más"-hoz: :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98250) maross válasza tomsolo (#98248) üzenetére


maross
veterán

akar g2a akar mas, ezzel a screenshottal nehezen tudnak vitatkozni. Mindjart veszek is egy crookzot es bekuldom a keped megint :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.