Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) floatr


floatr
veterán

Kíváncsi leszek, hogy a balhé milyen hatással lesz a cusimára... gyanítom nem sok. Túl jó játék ahhoz, hogy bojkottálja bárki is, akinek amúgy van hozzáférése. Talán még felkapottabb is lesz a felhajtés miatt

(#2) nubreed válasza floatr (#1) üzenetére


nubreed
veterán

Szerintem meg review bomb lesz a Steamen. De majd meglátjuk. Hiába jó játék, a Sony most megérdemli, hogy kapja az ívet. Ettől függetlenül én day 1 fogom játszani a Tsushimát, a multi nem érdekel, nincs psn accom és nem is vagyok hajlandó csinálni emiatt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3) NandoXXL válasza floatr (#1) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Ezek után Én nem veszem majd meg, letöltöm majd. Rockstar, meg a Microsoft is kihúzta a gyufát. EA meg jegelve van, marad a sok cheater nem veszek tőlük se semmit. Pedig egy jó multi már hiányzik tőlük. Szóval a pénzt mindenkinek ki kell érdemelni

(#4) floatr válasza nubreed (#2) üzenetére


floatr
veterán

A metacriticre érkezett pár 0-s review eddig, ez minden. Szerintem nagyon várták már ezt a játékot, és nem fognak lemondani róla... de kiderül

(#5) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Milyen balhéról van szó?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) floatr válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


floatr
veterán

A helldivers 2 kiadása után pár hónappal a fejlesztő elkezdte nyomni a sonynak, hogy térjenek át PSN accountra, mivel azt könnyebben tudnák bannolásra használni. Mivel masszív siker lett, és vitték mint a cukrot, erre sokan felkapták a fejüket okkal, mert egyrészt a sony elég rossz adatgazda, illetve a PSN a világ elég nagy részén nem elérhető. Sokan úgy vették meg a játékot, hogy pár hónapra rá akár használhatatlanná vált volna, ha az általános felháborodás miatt a sony vissza nem lép. Ráadásul a steam levette az eladási listáról ezekben az országokban.

Közben a cusima előrendelése is megkezdődött, és hasonló pályát futott be emiatt. Több mint 100 országban eltünt a listáról, de refund formájában visszakapták a pénzt a vásárlók, akik évek óta várták a játékot. Az egészben az a röhej, hogy itt csak a multi miatt kellene a PSN, amit a legtöbben nem is használnának.

(#7) oriic válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]
[link]

szerk:

De amúgy floatr remekül összefoglalta a lényegét. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) Kvelstadt válasza floatr (#6) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kemény.
Ps-em van meg szeretem is de nem gondolom hogy mindent jól is csinálnak. Hallottam erről valamennyit de már a játékot sem játszom, plusz ps-en engem ez nem érintett. Azt meg nem is tudtam hogy ezt a psn acc dolgot nem a sony erőltette.
Am szerintem ez a multi miatt lell az acc ez bullshit.
Vafy mutatni kell hogy nézcsak mennyi új psn felhasználó van vagy nemtom de ez így nekem nem kerek.

Mindenesetre remélem megoldódik mert a cushima jó game és ne ilyen miattaradjatok ki belőle.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.