Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah, mivel már játszottam éppen eleget így én is tolnék egy kis élménybeszámolót az új patchről!

Először is, a MPL!
Szerintem túl nagy ugrások vannak a szintek között...főleg ahhoz képest hogy most ugye 11 "beosztás" van a skálán..
MPL 3-5 között néztem (felette már csak a mobok HP-ja miatt sem éri meg [számomra ugye az effektivitás a fő cél] farmolni)...itt pl MPL3 kb az a szint ami eddig volt inferno..talán 10-20%al lehet keményebb de többel semmiképp..viszont a MPL4 már az eddig sietős 1óra10-20perces farmot feltolja soloba 1óra 40körülre ami már nem megérős nekem..MPL5-ön értelemszerűen még több..
MPL3 kényelmes és gyors, és eddigi tapasztalataim és hallomásaim alapján ugyan az a téma mint eddig volt...papíron a szuperdrop csak innen meg onnan jön, de az igazság az hogy ugyan úgy eshet MPL1en is fasza cucc mint ahogy MPL10en sem garantálja azt semmi...

Tegnapi nap folyamán 10 (igen tíz) darab legend itemet és egy setet kaptam...ebből 3 volt eladható és mindhárom 12-14M körül, szóval nem basztam magam földhöz a nagy lootol sem..főleg hogy 1-1 komolyabb rare is ezek többszörösét éri..

Amire még ki akartam térni az a számomra nagyon fontos (lett volna) legendary jelző...
Konkrétan a blizzard adott a szarnak egy pofont és ennyi...király...ha az arcomba van a legend akkor most tuti nem hagyom ott de mi van ha 30méterrel mögöttem üt ki valaki valamit?
Legjobb példa pont tegnap..DH ismerősömmel toltam, én ütöttem az elitet meg 1-2 csatlósát ő meg Kite-olt még 1-2 csatlóssal...én lenyomtam az én adagomat, ő az övét és annyi volt a szerencsém hogy én kb 5sec-el korábban végeztem így elindultam visszafele hogy mizu...hát persze hogy ott virított egy Legend (manticore)...ha ő végez akár 1 sec-el is hamarabb akkor az biza ugyan úgy a földön marad ahogy eddig is maradt volna..komolyan nem értem...az ötlet megvolt..meg is ígérték aztán le se szarták..
Tudom én hogy ahhoz hogy a minimap jelezze ahhoz még legalább 50fejlesztőt kellett volna napi 20órát dolgoztatni 1 hónapig nah de kérem...

Az AH-ról meg annyit hogy királyság a nagy drop rate, csak kár hogy eddig az itemek 98%a nem volt eladható, mert ezután meg a 99,5%a nem lesz eladható vagy csak 20-30K-ért..

A lényeg a lényeg...nem vagyok maradéktalanul megelégedve, de mint már néhányszor...mély levegő és fohász a drop istenekhez :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6102) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok!

USA szerverről EU-ra áttenni egy karaktert (vagy az egész profilt, mert csak egy karakter van benne) lehetséges? Véletlenül USA-ra volt állítva a Region, amikor nekiláttam és ez pár hónap után lvl 42-őn derült most ki, így nem tudok játszani a barátokkal:(

Köszi!

(#6103) Szancsó válasza F-ECT$ (#6097) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Karaktere itt van (forrás: link), kérdés, hogy ezzel a felállással ment-e. Ahogy látom eléggé hasonló a build -etek :)
(Ezt a Disintegrate -et egyre többször látom - gondolom a növelt sebzés miatt rászoknak -, próbáltam is, de nem tudom megszokni: gyors és pontos, mint egy szike, viszont folyton feleszi az AP -t és az gond, ha nem tudok kiteleportálni a trutyiból vagy a felfújódós kis kamikaze izék közül.)
DPS -eteket és resisteket elnézve nem csoda, ha ennyiszer vágtam magam vízszintbe mpl2 -n. (Mondjuk solo -ban, csapatban még sose próbáltam.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#6104) mikromanus válasza Alvin_ti4200 (#6102) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. Ami az óceán túlpartján van az ott is marad.
Persze ettől még más szervereken is csinálhatsz karaktert és játszhatsz.
20-30 óra alatt fel lehet húzni egy karaktert 60-ra, de az se kevés ha nincs tengernyi időd...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6105) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én ezt az új AH "beárazós" funkciót tudom dijjazni. Sokszor lusta voltam beállítgatni az eladni kívánt cucc értékeit, mert csomó idő, most egy kattintás és beírja az összes értéket ami nem fontos azt gyorsan ki kapcsolhatod és meglátod mennyiért mennek hasonlók vagy jobbak.

Reggel 5 perc alatt felraktam 4-5 cuccot, eddig reggel neki sem álltam vele foglalkozni mert 1-2-t nem tudtam beárazni ennyi idő alatt.

(#6106) Tyler Durden válasza Gorneck (#6055) üzenetére

Megtudom erősíteni, gyakorlatilag haverral mentünk csapatban wd/barbi kombó. Frozen és diszkógömb alap a grp-ok 90%nál, ha mákod van akkor esetleg jailer is társul hozzá..
MPL-5öt toltuk tegnap, vérhugyozás, olyan szinten durva hp-k vannak, hogy hihetetlen..
Valamint a keywardenek közül az act3-as, szintén a mazo kategória, kicsit elbalanszolták

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6107) D1Rect válasza Sirandrish (#6101) üzenetére


D1Rect
félisten

Esett 40 milla, 'szt szar a drop.
Tényleg? :))

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6108) mikromanus válasza Tyler Durden (#6106) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja: Az Act 3 kulcsosgyerek nagyon szivatós MP5-6-on. Első alkalommal a duplabarbár csapattal mire végeztünk erősen ideges lett mindenki. Volt kb 5-10%-nyi élete és folyamatosan elkente a szánkat a legvégén (mondjuk előtte is, de az a hangyaf@sznyi kis életcsík nagyon felhúzott a végén). Mondjuk lehet legalább egy passzívot védőre állíthattam volna... Igazából az MP5-n már jól játszható minden. Csak arra kell ügyelni, hogy több az életük, tehát több lehetőségük van a nyakunkra mászniuk. Néha helyezkedni kell. :DDD

Első vagy második kör után váltottam überyetiről örökyeti módra a hogolyófolyam és jailer hullámok miatt. Ennyi HP-k mellett veszett jól tartható már a vad forma a seismiccel (is) :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6109) Neró válasza D1Rect (#6107) üzenetére


Neró
őstag

Valaki így éli meg, de ezt én se tudom felfogni. :N

| www.diablohungary.hu

(#6110) drk88 válasza Tyler Durden (#6106) üzenetére


drk88
senior tag

Nincs elbalanszolva ez csak nem éppen a régi inferno szint hála a jó égnek! Ha azt akarod akkor vegyed kisebbre a szintet..épp ez volt a lényeg h legyen küzdés és szívás farm közbe.

(#6111) Tyler Durden válasza mikromanus (#6108) üzenetére

Nekem az ilyen helyeken trükköznöm kell. Jelenleg leálltam a ww-ről és Leonídászt jáccok /300as spear + pajzs/ így jópár pakknál nem műxik a durr bele technika. Ellenben elég faszának tűnik az ancient spear /megfelelő krittel/ szépen kirángatom a tömegből a delikvenseket, valamint ha kritel akkor resetel a cd és lehet spammolni, mint a vadbarom. Sokszor jól jött már az olyan elite pakkoknál, akik fossák maguk alá a lábvizet, ha meg beleállsz, akkor már nyomod is az esés gombot..
Amúgy nemtom megéri e szenvedni mondjuk mp5on, nekünk tegnap 5 warden killből 1x esett kulcs, szal kk thx bye.. :O

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6112) userxy válasza mikromanus (#6108) üzenetére


userxy
őstag

A tapasztalat azt mondatja, hogy Mikroval ketten mi nagyon szépen tudjuk hozni mp5-t.

Meg Kicsimixel is nagyon haladtam MP5 be.

Sok HP sok dps. Itt jön ki az előnye.
Az act3as kulcs ember na attól kiborultam. Azt csak örök yetivel lehet értelmesen különben szarrá lassít.

MP5től felfele minden partytagnak minimum 100k dps ajánlott, hogy haladós legyen. Na meg éljen túl is.

[ Szerkesztve ]

(#6113) Sirandrish válasza D1Rect (#6107) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsi..úgy ítéled hogy 11legend itemből 40milla az jónak számít?
Nem tudtam...
Főleg mert 2-400M-es cuccokat is látok AH-ban..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6114) mikromanus válasza userxy (#6112) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. 23900 life nálam. Egy armor passzívval már nem haltam ám annyit mint amit tegnap te láttál csapatban :DD

Edit: ettől még nagyon jól lehet haladni, csak néha túlbecsülöm az irdatlan nagy védelmemet az eliteknél és arccal veszem le a tripla arcane-t vagy nincs időm kiolvadni se (örökyeti óta ez nem magas veszélyességi fok)

(#6113) Sirandrish
egy nap 11 legend? Igen, jónak számít. A 40 milla is. Az minimum 2-3 egész jó a 11-ből. Ha ezt sokat hangoztatod páran igencsak morózusok lesznek egy-egy nulla legendes nap után :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6115) Edge válasza userxy (#6112) üzenetére


Edge
veterán

Tegnap csak mp4-et tudtam próbálni nem volt időm és haverok inveltek egyből amikor beléptem, érzésre jól aprítottam, gondolom akkor mp5-re elég leszek?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6116) persil válasza Sirandrish (#6113) üzenetére


persil
nagyúr

Ha azt vesszük, hogy a legértékesebb dropomat 4.5 milláért tudtam eladni, és set-et még nem is láttam 600+ óra alatt, igen, 11 tárgyból 40milla elég jó. Vagyis inkább kurva jó. :D

Én is látom a 2-400M-es cuccokat ah-ban. És? :D Az nem jelenti azt sajnos, hogy jár is :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#6117) Sirandrish válasza persil (#6116) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mást gondolunk az "értékről"..
Amíg egy értelmes (high end) item 150-200M (nem hajnal 3kor felkelve és lehiénázva), addig 11LEGENDÁÁÁÁÁS item /40M az igen is szar..
Nem panaszként hoztam fel egyébként sem csak nem vágtam tőle hanyatt...

mikromanus Úgy gondolod hogy nekem minden nap 11 legend item esik?
Hát elárulom hogy nálam is van bőven üresjárat...ma eddig csak 2...(tegnapi nap előtt legalább 12-14üres karikát mentem)
Tegnap meg volt buherálva az egész...ma már nem igen fog kapni senki annyit mint tegnap..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6118) Coyot válasza Sirandrish (#6117) üzenetére


Coyot
őstag

Én tegnap azt az egy setet amit kaptam is elbuktam a dc miatt, gyárekek, szar a drop :D

Má' nem

(#6119) persil válasza Sirandrish (#6117) üzenetére


persil
nagyúr

"Nem panaszként hoztam fel egyébként sem csak nem vágtam tőle hanyatt..."
Nyilván, ez bizonyos szint után én is így lennék vele.

Mondjuk én ezzel kapcsolatban továbbra is azt mondom, amit eddig. A normális dropra(tehát jó ilvl, jó base tárgy és perfekt közeli roll) annyira kicsi az esély, hogy szinte már random. Van akinek kiesik 3 egy kör alatt, meg van, akinek hetekig zéró. Igazából nekem ezzel nincs is nagy bajom, kevesebb a motiváció, de ez van, a műfaj amúgy is erről szól.
Meg kevesebbet is játszok már, mint megjelenéskor, szóval így emészthetőbb a "szar" drop, mintha itt görcsölnék non-stop.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#6120) maross


maross
veterán

Nem tudom mennyire hir, de meex-en 9990 a d3 digitalis valtozat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6121) userxy válasza Edge (#6115) üzenetére


userxy
őstag

Szerintem simán jó lesz.

(#6117) Sirandrish

Nekem a nagy tegnapi 8-10 órás mp5 farmolás hozott 3 brimstone-t.

Ugyhogy a 40 millás legend dropod elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#6122) Sirandrish válasza persil (#6119) üzenetére


Sirandrish
legenda

De szerintem félreértesz..
Nem a 40M-es zárással van bajom...ha annyit szednék össze átlag naponta akkor a seggemet a földhöz verném..

Nekem azzal van bajom hogy az amúgy kegyetlen ritka Legendary itemek 90%ának nincs értéke..
Nem csak a saját droppomról beszélek, hanem mindenkiéről..
Naponta több olyan hsz-t olvasok hogy "dejóó..kaptam 2 legendet..persze mindkettő szar"..mivannn???
A játék legritkább itemei és szarok? Eladhatatlanok??
Nem kóser ez így..

Edge Semmi extra nem kell MPL5-re csak kőkemény kitartás mert tovább fog tartani egy adott ACT mint eddig..
Nekem MPL5-ön a legnagyobb problémát az jelentette (WC nerf után is) hogy 1-1 extra healtes elitre ráaludtam..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6123) persil válasza Sirandrish (#6122) üzenetére


persil
nagyúr

De értem nyugi, tudom, hogy a nagy részük szart sem ér, hiába lettek feltupírozva, csak hirtelen kicsit megirigyeltem azt a 40 millát, összesen nem volt fele annyim se egyszerre, de szerintem karakterekkel együtt sincs annyi az összvagyonom a játékban.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#6124) Gorneck válasza Tyler Durden (#6106) üzenetére


Gorneck
titán

Ez még oké, de mikor már két papi van a partyban, akkor aztán totál fossá válik a pizsamások élete...kb sokkal többet sokkal gyakrabban pakolgat...és akkor már jailer is jön előfele. Ergo semmit se tudunk néha hozzátenni 1-1 ütközethez...sőt van mikor loot sincs ilyenkor az offscreen miatt...

Szóval érdekesre sikeredett kicsit ez sztem...ami nem gond erre vártunk...mondjuk én nem épp erre...

Gorneck#1239

(#6125) Sirandrish válasza persil (#6123) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondom...a 40M király..főleg egy nap alatt..
Csak engem zavar hogy pl 11ből 8at nem tudok eladni 50K-ért sem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6126) mikromanus válasza Sirandrish (#6122) üzenetére


mikromanus
veterán

HA azt veszed, hogy amikor nem macerálták (igen,paranoia) a droprate-et egy-egy felhasználó ha kellően kocka volt napi egy-egy legendet simán találhatott, akkor sejtheted, hogy iszonyatos módon sok legend lehet a rendszerben. És igen. Itt is, mint minden más itemen nagy a verseny. Csak a legjobbak és a szerencsés kombók érnek sokat. MI ebben a gond? Amúgy sem a "legjobbaknak" kell lennie, hanem legendásnak/különlegesnek. A csirkelövő íj semmit se ér, de egyedi például :DDD

Ott lett elcseszve az egész legend-set rendszer, hogy az amúgy simán 99%-ban szar legendeket úgy turbózták fel, hogy nem jobb lehet, hanem garantáltan jobb, mint a legjobb rarek. Ez így totál el lett bökve szerintem... Emiatt jösz ide azzal, hogy mi az hogy egy legendás item nem a legüberebb (mind az egymillió ugyanabból az itemből).

(#6125) Sirandrish
Igen. Esett 3 használható egy nap, ami simán ér darabja 13 milliót? Hm. Tényleg szar lehetett...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6127) F-ECT$ válasza Szancsó (#6103) üzenetére


F-ECT$
titán

Eddig ugye az volt, hogy az Archon fenn tudott sokáig maradni, vagy ha nem, akkor elég volt egy signature spell a haladáshoz.

Most ha épp cd-n van az archon, és jön az elite ahhoz jó ha van Disint is. Növelték a sebzését és csökkent az AP költsége is. A fő gond az, hogy próbaképp megnéztem 20 AP on Crit-tel (30% körüli a chc-m), de így is fogy, ha csak 2-3 targetet ütök. Szóval én se vagyok kibékülve vele, de egyelőre nem találtam jobb megoldást.

A dps-em lehetne több is: pl adna 5k-t, ha a Magic weapon-ből a sebzés növelő és nem a healingelős rúnát használnám, van Andy sisakom is, ami szintén adna vagy 5k-t, de abban meg nincs socket és a +xp jobban jön, mint a +5k dps.

Kellene egy kis dps még nekem, egy kis armor, meg egy kis life regen, és akkor hatékonyabb lennék, de most megvárom, hogy kicsit beáljon az AH, mert ahogy nézem olcsóság van. (Aztán persze lehet majd elindul felfelé.)

Dive ever, work never.

(#6128) persil válasza Sirandrish (#6125) üzenetére


persil
nagyúr

ÉRTEEEEM és igazad van :D

Csak magamhoz képest írtam na :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#6129) F-ECT$ válasza Sirandrish (#6101) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem tudom, hogy mennyit játszottál, de 1 nap alatt 40M gold nem olyan rossz. (Ez 20 Eu kb tisztán, nem?)

Én azt mondom, hogy inkább MPL 2 a volt inferno, MPL 3-on már ~20%-kal lassabban haladtunk. (Persze akinek van mondjuk 150k dps-e, ő lehet, hogy az MPL 4-et érzi olyannak, mint a régi inferno, mert ő még ott is 1 hiteli a mobokat).

Viszont érdeklődnék, hogy lenne-e arra igény, hogy összefogva hatékonyan farmoljuk a Hellfire ringet? Ugye az a legjobb, ha a partyban 3 embernek van machine-ja, ugyanis ekkor biztos, hogy a 3 nyitás 3 különböző bosshoz visz le. Így érdemes lenne úgy szervezni 4-es partikat, hogy legyen 3 főnél machine (vagy akár 4-nél is, mert nem biztos, hogy a boss dobja a kellő cuccot) és mindenki azonos MPL képes legyen.

Dive ever, work never.

(#6130) mikromanus válasza F-ECT$ (#6129) üzenetére


mikromanus
veterán

Tegnap hősies küzdelemben összeharácsoltunk csapattal egy machine-ra valót (nekem nincs meg az act 4-es plan, így csak a 3+2+1 kulcsomat nem tudtuk kihasználni). Kemény agy és fizikai munka árán második nekifutásra már sikerült betörni az ajtót Act 1-en. Portál nyit, Ghom+Óllókezű Edward megjelenik - nagy csata - sok kék és sárga drop. Csak organ nem jutott MP5-ön. Lesz ezzel még meló :D

edit: az organhoz is kell az 5 NV amúgy? (nekünk volt, de azért érdekel hogy feltétel-e)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6131) Sirandrish válasza F-ECT$ (#6129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megint ott tartunk ahol a part szakad:)
Nem a 40M-et keveslem hanem a Legendeket szarozom éppen...teccikérteni?
Úgy érzem lassan magam mint egy Papagáj :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6132) grex4 válasza F-ECT$ (#6129) üzenetére


grex4
aktív tag

Nekem van egy machine-om eltéve és nekem is ez jutott eszembe hogy estére keresek 3embert akinek van machine-ja és toljuk.

Próbáltam kulcsot keresni úgy hogy van machine-om a ládába de 2ből nem dobta mp3-on de ennyiből nem jelenthetem ki hogy nemlehet több machine-t csinálni egymás után.

üdv

(#6133) Gorneck válasza mikromanus (#6130) üzenetére


Gorneck
titán

És miért csak ketten mentetek le hozzájuk?

Gorneck#1239

(#6134) D1Rect válasza Sirandrish (#6113) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen.

"Nekem azzal van bajom hogy az amúgy kegyetlen ritka Legendary itemek 90%ának nincs értéke.."
Ezért lesz a maradék 10%-nak értéke. Aminek az 1% meg baromi értékes.

Még a 10-ből 1 se lenne rossz arány. Nekem simán kihullik sorozatban ennyi szemét.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6135) userxy válasza Gorneck (#6133) üzenetére


userxy
őstag

Hajnal 2kor már nem igen volt más online :D
Ilyen egyszerű :D

Meg senki ne érezze magát megbátva azért ha esetleg a gear miatt nem jut be vmi teambe.

De szerintem megérthető, hogy pl magasabb mplvlen azért hogy sikeres legyen egy team akkor nem lehet ugy lemenni hogy 2 embernek kell a 4 helyett ölni kb.

Nem bántásképp írom senki fele ezt. Aki kisebb dpssel rendelkezik ő farmolja kisebb mplvlen és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6136) Mr.Csizmás válasza userxy (#6135) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

publicra nyitni? habár akkor meg valami papírnép bejön, akkor bukó :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6137) Gorneck válasza userxy (#6135) üzenetére


Gorneck
titán

Értem...most már csak azt nem értem a nevét minek kellett kitakarni a videjón... :D Mondjuk nem is lényeg...kb azonnal lejött ki van melletted. :)

Gorneck#1239

(#6138) Sirandrish válasza D1Rect (#6134) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is hullik..nem is szeretem :C

Gorneck23 ajjaj...forró nyomon vagy?:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6139) mikromanus válasza userxy (#6135) üzenetére


mikromanus
veterán

EZ így kezd túl sok infó lenni. Ha valaki utánanéz/utánaolvas... Ajjaj :B :DD

(#6136) Mr.Csizmás
MP beállításon nem lehet publicot nyitni. Csak a "Barátok közt 2096. rész" ment hajnali kettő körül

(#6140) Sirandrish
Akkor lebuktam. Kicsit duhajkodtam, azttán úgy véltem elbírok kettővel egyszerre védelmi skillek nélkül falhoz szorítva is. Aztán megszégyenülten elhasaltam és utána álombasírtam magamat. Ja, nem is. Még megkiséreltem negyed kettőkor kicsikarni egy plant Act 4-en, de az is bebukott :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6140) Sirandrish válasza mikromanus (#6139) üzenetére


Sirandrish
legenda

A link pillanatában lebuktál már... :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6141) userxy válasza mikromanus (#6139) üzenetére


userxy
őstag

A szándék a fontos :D

Én megpróbáltam :D

Amúgyis mindeki tudja, hogy prok vagyunk Mikro :D

Én sose tagadtam, hogy meghalok annak ellenére, hogy szétverek mindent :D Ezért jáccok SC-be.

De Andrisnak képzeld milyen unalmas lehet a játék halhatatlan mp5-be a wc nerf után.
Semmi kihívás nincs..

Vagyis van neki :D elkapni a goblint és kinyirni...... ;]

Mi legalább az életünkért futunk :DDD

Edit: mielőtt sértődés lesz: vigyorgos fejek, irónia stb minden van a hszbe. :D

[ Szerkesztve ]

(#6142) Gorneck válasza mikromanus (#6139) üzenetére


Gorneck
titán

Már a gyávák fegyvere elárult... :D No meg a sok HP :D No meg a név a fejed felett... :D Egyébként nincs benne semmi extra...ezért se értettem minek lettél kitakarva...azzal a barbival én is feküdnék folyton... :D ;]

(#6143) mikromanus: Mondjuk az SAP le tudja szíííívni az ember agyát rendesen...de erre fogni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#6143) mikromanus válasza userxy (#6141) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy-egy kialvás utáni pihent játéknál mindig rácsodálkozok, hogy hogyan szívtam adott helyzetben annyit előző napokban. Néhol bekacsint napi 8-9 óra számítógépes munka utáni játéknál egy kis reakcióidő romlás és user error :DDD

Egyébként ahogy nézem későn indítottad a felvételt, de a halálom még épp belefért. Nem is falhoz szorítottak, csak kétoldalról elkaptak. Esetleg valahol még volt némi slájm vagy minion is :C

(#6142) Gorneck23
Meg a kereszt a hátamban ;] Elég ennyi élet, de egy armor passzívot szerintem beteszek az organ runoknál és az act 3-4-en...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6144) userxy válasza Gorneck (#6142) üzenetére


userxy
őstag

Amúgy én kíváncsi lennék, hogy más 24k hpval hogy tolná.

Én a kalapom emelem Mikro előtt mert ahhoz képest, hogy ennyi hpja van még mp5be se hal meg sűrűn ha figyel.

(#6143) mikromanus

Majd ma tolok normális videot is. Számomra is este volt már nagyon hajnal 2kor.

Direkt elindítom időbe a frapsot erre meg fél úton jut eszembe, hogy a rec gombot is megkellene nyomni......

Mind2en bevoltunk lassulva már.

De azt megkell hagyni, hogy MP5be elég szépen hoztam a 2 bosst :D

Megse dicsértetek még tök szarul érzem magam ennek hiányában. vágyok mások elismerésére. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6145) mikromanus válasza userxy (#6144) üzenetére


mikromanus
veterán

Ügyi voltál. Megy is a jutalom

;]

(Na jó, csak energiapótláshoz ajándéknak szántam. Ne láss bele gonosz trollságot! ;) )

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6146) KonzolKartel

A legenadry/set itemek ára drasztikusan csökkeni fog, ha így marad a drop.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6147) userxy válasza mikromanus (#6145) üzenetére


userxy
őstag

Tőled nem veszek fel semmi ilyesmit.

Meg amúgyis a hszmre jogos. Nem vagyok az a sértődékeny fajta :DD

(#6146) KonzolKartel
Remélem így marad még 1 hétig :D
Akkor legalább tudok venni Ik chestet :D

[ Szerkesztve ]

(#6148) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

A tegnapi csodanap után gondolkodtam el először komolyabban azon, hogy mi a francnak ülök naponta pár órát ez előtt a játék előtt, amikor szemmel láthatóan sanszom nincs semmi dropra.
Tegnap majd' 5 órát farmoltam, 0, azaz nulla legend. A nagy legendary-eső kellős közepén. Engem valahogy "véletlenül" megint elkerült az összes. Az, hogy setet továbbra sem láttam esni, nem meglepő.
Másnak meg 6-8-10 kiesett egy nap alatt. Csodás.

Asszem lassan keresek valami offline single player cuccot, a blizzard meg ragasszon mást a szopórollerre helyettem.

(#6149) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kicsit belehomorítottam és MPL6-on nekimentem ACT1-2 keywardennek...
Nem mondom hogy gyors volt (vissza is térek a pergős MPL3-4hez:) )de legalább kapásból ideadta mindkettő a kulcsát így már két masinám van..
Gorneck még szerzek vagy 20at és lesz is 1-1 ringünk :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6150) Mr.Csizmás válasza Balesz1899 (#6148) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gyere hozzám, a társaságomban 2x annyi drop esett eddig, mint magamnak :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.