Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7089) mikromanus válasza Sirandrish (#7071) üzenetére


mikromanus
veterán

"Hallottam a nagy Über Boss runotokról is ahol 30perc kevés volt arra amit mi 10perc alatt letoltunk..."

Én is emlékszek eg yilyen lakalomra, de nem tudom kivel voltam akkor. Igazi élmény volt. A legelső über run. Azt se tudtam hova pislogjak néha. Megjegyezném, hogy ez egyrészt tapasztalatlanságunknak tudható be, másrészt nagyon ingadozó "ugyanaz" a nehézség. Nem igazán fogható mindig a fáradtságra a lassúság, ha egy kulle-breaker run lemegy 5-10 perc alatt, míg máskor kb egyhitel mindig valakit a beste, vagy úgy is megüt, hogy látszólag ott se vagy (1-2 alkalommal volt ilyen furcsaság). Vagy néha elbökődik a nehézség beállítás, vagy nagy a lag és késve mozdul a karakter. Laptopon volt nekem ilyenem, de PC-n eddig nem tűnt fel. Egy enrage-be fulladó önszivatás után azért gyanakodtam már. :D

A másik eset tegnap tiszta volt. Nem volt szerencsés a munkamegosztás, a nagyobb DPS-re képes melee karakter kapta kullét aki mindig elteleportált és sok másodperc elment a kocogásra. Meg az egyik társunk picit gyengébb felszerelésben volt és tankosabbra vette a mókát. Igaz nem is nagyon halt. ;)
Egyik csapattal MP5-ön szívtunk így, míg előtte 2 barbár-2 monk arccal levesz stílusban nyomta le ugynazt a kombót MP7-en. Hm. Melyikben is volt userxy? :Y

Edit: felgyűlt a színes lomom. Este majd (ha még a friends listádon leszek) megkereslek egyeztetésre. Hátha akad valami ami besegít a 250+ felé vezető utadon.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.