Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7094) Sirandrish válasza userxy (#7091) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..8 bedolgozott évvel a hátam mögött van 5 hónap munkanélkülim(és még most is elég jól élek..nem a Diablo miatt elsősorban)...egy igazi csődtömeg vagyok valóban..

"Erre írtam, hogy képezd át magad. "

Elektroteknikai Műszerész is vagyok...más egyéb? :U

"Jössz itt egy első fightal."
Hm...amit én emlegetek az kb tegnap előtt volt...nekem rémlik tőled korábbi videó is..vagy azt csak meghamisítottad?
Nem mellesleg az én első Über Boss runom úgy nézett ki hogy bementünk D1rectékkel(még a bőven gyengébb gearemben) Skeletonékhoz, ők sajnos elhullottak és MPL4-et full partyban soloztam(hja és közben chateltem is)...hmmm hogy mik vannak..

"Veled nem lehet vitatkozni, mert semmit nem csinálsz csak felkapod a vizet és besértődsz. "

El vagy tévedve...vitázni lehet velem és szeretek is de mikor jössz a mérhetetlen egóddal és előadod hogy a te barbárod itt az isten, és aki pajzsot hord az lúzer akkor igen, kicsit felmegy a pumpa..

Már csak azért is mert neked amúgy mi a franc közöd van hozzá hogy ki, mit és hogy csinál?
Neked belefér 20halál, másnak 1 se...

Ha helyezkedni meg szaladgálni akarok akkor DH-t kezdek...ez az én véleményem..
A tied más? Nabumm...van ilyen..el lehet mondani anélkül is hogy a sárba tipord a többieket...

+ te ezt neveznéd vitaalapnak?
"Pajzsal amúgy iagazad van szerencsétlenkedés lenne csak Mp10 még a goblint se lehet leölni."

Vagy azt a dumát mikor a Stomrshieldet leserpenyőzöd? Vagy mégis melyik hasonló beszólásodat nevezed te vitaképes mondatnak?

A való életben nem fajulnak idáig a dolgok mert az egoistákat kiütik a nyeregből mielőtt engem felhúznának..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.