Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69201) Sárpac válasza Kobe (#69200) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kb. annyira, hogy p540 alatt egyetlen egy wh övet sem adott se kadala se a természet! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#69202) kisza25 válasza Sárpac (#69201) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk az tök jó, hogy most lettem lvl60 és nincs DLC-m, na lvl60-as dolgokat nem dobál, de lvl61-es dolgokat annál inkább, kicsit sem arra megy a dolog, hogy megvegyem a DLC-t :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#69203) Gorneck válasza Kobe (#69200) üzenetére


Gorneck
titán

Mert ők szerencsések...vagy nemtom...

Teljesen. 145k shard jelentős része ment el kesztyűre...1 ótvar fos T&T volt benne. A klántagoknak pl fossa a T&T kesztyűt igaz ebből 1 tagnak van dex/int fronton is normális...

Gorneck#1239

(#69204) Sárpac válasza kisza25 (#69202) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De ez nem DLC szerintem, hanem egy új dió! :D
Egyébként vedd meg nélküle nem sokat ér a játék!:)

(#69203) Gorneck23: karitörléssel próbálkoztál már?
Nekem azóta hullik jobban a loot előtte szörnyű volt.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#69205) rt06 válasza kisza25 (#69196) üzenetére


rt06
veterán

nem jatszottal valuk pug-ban (recent players vagy hasonlo pontban meg tudod nezni a social reszen)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#69206) granini


granini
őstag

Na, hetvegi update:
- lemegyek Act II wardenre, elso ciganykerekkel beleakadok egy goblinba, leverem, kinyitja, vault. Ez nekem a negyedik v otodik volt, szoloban az elso..

- esett trifecta tasker vegre, nagyon sokadik 500 BS-bol.. 42% pet + 6/10/42 + 720 dex.. trifectbol kozepes, de az elozohoz kepes tisztan +10% dmg.. oke azon volt 8% cdr dehat valamit valamiert..

- DH-nak zei gem bejovos.. probaljatok ki, szep nagyokat critel vele a turet, persze az 50 yardnak illik meglenni, szal olyan monitor szelerol szeme sarkabol lattam mar 110 M critet is, az nalam elorelepes..

-support monkok figyelmebe ajanlom azt Overwhelming Desire charm-os amuletet ami Act3-as dobozbol tud esni ha jol tippelek. Alapbol van benne % cdr, es utos monknal eleg jo esellyel proccol rajta a "chance to charm enemies.." ami tovabbi +35% more dmg taken.. Ugy neztuk jobb mint a mikieger / DJ amulet. Persze az is vicces mikor ugral az egesz terkep, csak az mast nem tud, pl berantani se lehet oket amit tart a koncert :DDD

Apropo support monk, Gorni, Refi meg meg akinek van tapasztalata.. eeeeegondolkoztunk a mindenen atmenos csizman, az Act 2 bounty illusory boots-on.. hogy ugyanis milyen jo lenne ha a monk BARMIN at tudne menni, es igy kivaloan tudna helyezkedni, eleszteni, mindig a turetek ele rantani az elitet stb, szal megvan az elonye.. igenam, de akkor lekerul a crimson csimma, es akkor crimson gatya + ov kerul fel, es akkor meg a 8% cdr-es vigilante belt kerul le.. en azt neztem nagyon durvan maxon kell tartani a cdr-t, nekem vigilante ovvel 77,80% asszem, csizmaval ov nelkul leesik olyan 76%-ra.. az kb szerintem pont az a hatar hogy nem lehet mar 2x egymas utan serenity-ben eleszteni a csapatot ugy hogy kozben nem proccolod meg a gogokot, mert pont annyira esik vissza a cdr hogy le tudnak utni.. Szoval probalta ezt valaki..? Mi az elemeleti kotelezo cdr hogy egyhelyben allva is vegig serenity legyen..? Mert nekem ugy tunik azt lehetetlen elerni, mindig lesz egy hianyzo par milisec, es csak felstackelt gogokkal lehet rendesen tartani..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69207) Gorneck válasza granini (#69206) üzenetére


Gorneck
titán

Zeis én kb kezdetek óta használom faja kis cucc.

Grat a tacskóhoz...nekem sose lesz belőle rendes...

WD mellett simán kibírható az a kis CDR bukó, mivel a sok ramaty affixet nem nagyon használják az elitek. Nekem kevesebbel is kényelmes volt...bár hosszútávon nem próbáltam...nem szeretek Monkozni...legalábbis ezzel a support fossal nem.
Lesz pajzsom, akkor kicsit feljavítom a "Tank"Palam gearjét...oszt inkább azzal megyek.

Gorneck#1239

(#69208) kisza25 válasza rt06 (#69205) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem játszottam még senkivel, nem csatlakozott még rám senki (leszámítva egy ismerősömet)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#69209) granini válasza Gorneck (#69207) üzenetére


granini
őstag

Nalunk egyelore sokszor en vagyok monk es mogottem van 3DH, ujabban pedig 2 DH es mellettem Robesz support cruzzal.. egyik felallas sem olyan ahol barki is megfogna az elit affixeket nekem, uh en ugy keszulok engem CSAK a serenity tart eletben (no meg a near death exp amikor epp nem cdr.. )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69210) rt06 válasza kisza25 (#69208) üzenetére


rt06
veterán

akkor decline

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#69211) Gorneck válasza granini (#69209) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor meg nem nagyon tudod elhagyni sztem a CDR-t...pedig nem rossz kis motyesz én imádom. Részben ezért is várom a season zárást, WD mellett majd tudok menni rendes Palaval is.

Gorneck#1239

(#69212) Cadal válasza granini (#69206) üzenetére


Cadal
őstag

"- DH-nak zei gem bejovos.. probaljatok ki, szep nagyokat critel vele a turet, persze az 50 yardnak illik meglenni," Kérnék egy kis pontosítást, mert itt Bahama azt írja, hogy a sentrytől számítja a távolságot! Akkor hogy is van, tudja valaki pontosan? :U

(#69213) Muton


Muton
addikt

Tegnap esett egy Velver camaral fejfedő. Van olyan gear, amiben használható pl rifthez? Amúgy elég idiótán néz ki szegényke...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69214) DaveNo1 válasza Cadal (#69212) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó kérdés, én is hallottam már sok verziót. Mindenesetre én nem használom, mert az 50 yard túl sok, és nem árt a tankok közelében lenni, főleg mert az elite packokon a WD nem nagyon rohangálhat ki, hogy oda tegye a Voodoot.

You are not prepared.

(#69215) granini válasza Cadal (#69212) üzenetére


granini
őstag

Szerintunk 50 yard from player.. nem a turettol.. abban is van vmi amit Dave mondd, az se jo ha tulsagosan messze vagy az esemenyektol.. szoloban szepen tarol, ha van bent support akkor azert valszeg luxus az 50 yard.. de ha van 25-30 mar akkor is szep dmg-et ad..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69216) Iginotus


Iginotus
őstag

Megvan a Braik Point DH-mal
Akkor miért nem érzek akkora különbséget, mint ha meg sem lenne? :) Vagy csak nekem nem jön át a +1 lövés?

Plug and Pray... :)

(#69217) Bahama válasza Cadal (#69212) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ez így van ahogy leírtam.
Minden dmg forrástól külön számolódik, minden ellenségre külön.

Szóval az a gem szempontjából teljesen mind1 hogy te hol állsz.
Az számít hogy a sentry milyen messze van a szörnyektől.
De minden szörnyre külön számoldóik.
Magyarul ha van egy sentryd és azon rajta áll 1 szörny arra nem sebez többet.
De ha már van tőle távolabb is, akkor hiába van még mindig rajta 1, aki távolabb van arra már többet fog sebezni.
Erről kék is volt, csak már nem találom.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#69218) granini válasza Bahama (#69217) üzenetére


granini
őstag

Koszi!! Akkor nemjol tudtuk.. :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69219) Bahama válasza Bahama (#69217) üzenetére


Bahama
aktív tag

kék

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#69220) ZeroSoul válasza granini (#69209) üzenetére


ZeroSoul
tag

Tegnap este felvettelek, monkot keresek a WD supportom mellé. 7-8 fele leszek este h van kedvetek kiprobalni ezt a felallast.

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#69221) ReFleXx válasza granini (#69206) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nekem 2 tasker kene, 1 Dex + max trifektas + 50% pet attakos meg egy max trifektas+ 8CDR-es + 50% pet attakos. Mi a télapó email cime? Vagy már FB-n kell őt zargatni? :C

Kiszámoltam és elmeletben tudnad tartani a vigilante nelkül (80.15% CDR maxon stackkelt gogokkal) is a serenityt de akkor csak 0.03 sec az atlapolodas es mar alapbol a pinged 30ms folott van tehat a gyakorlatban 1 hitelhetnek konnyen.

gogok nelkül a max CDR a monknal 78.52% tehat itt mar ~0.3 secre kiesel a serenitybol
gogokkal ez 81.74% tehat ~0.35 sec atlapolassal nyomod a serenityt.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#69222) Edge válasza granini (#69206) üzenetére


Edge
veterán

Akkor én is :)

Kicsit felélesztettem a jadewd-met, esett neki egy egész jó wrath of the bone king mace, háttő a dps ok de annyira papír szerencsétlen hogy borzalom,ha nem a megfelelő ritmusba nyomkodja az ember a dolgokat akkor meszeltek neki. Ugye eddig zombie dogs elvitte a benyelt damok 30%-át, de így kétkezes fegyverrel eléggé szopi.

Továbbra is WD, csináltam egy tank wd-t(moratoriumot még maxolni kell). Hát teszteltük is 2 player gr43, ofc act5 mobok + legtöbb ranged volt szívás rendesen... hát kérem ez baromi stresszes egy üzem :DDD Levittük de leizzadtam rendesen.

Wizard:
Találtam egy fulldps build-et, még nem tudtam igazán tesztelni mert tankos riftbe kellene, tegnap ugyan félig meddig sikerült de az ügyeletes tank elmondása szerint nem volt formában és estünk keltünk, pláne hogy full dps buildbe mentem úgy én is 1 hit(najó 2 az fb set miatt) vagyok.
Ez a build az.
Gear: hát igazából amit javasolnak megvan minden hozzá csak épp nem értem minden egyes részletét a leírás is kissé zavaros a diablofans-on. Tehát én inkább egy olyannal mentem amit ROB használt(persze most nem az látszik rajta), hydra vállas+chest, furmány, cipőre disintegrate(sisakra még nincs)+rorg és soj volt bent, de így is láttam 6-700M közötti firebird DOT-ot is..

Na és a lényege:
slow time bubit leteszed, arcane dynamot feltöltöd electrocuteval, leteszed a hydra-t, dynamo töltés megint majd disintegrate.
A Gear lényege: elvileg a Restrian set ringeken alapul az 50% dam bónuszon amit full resource mellett adnak és a disintegratet ezzel a buildel azon lehet tartani, nade ennek ellenére sokan a rorg+sojra esküsznek, szóval itt éreztem azt a bizonytalanságot.
Mindenesetre némi tesztelés kell ehhez még részemről.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69223) ZeroSoul válasza Edge (#69222) üzenetére


ZeroSoul
tag

Hat igen... Vallalom a felelosseget :)

Nekem is ez a tapasztalatom :S Feldobom a dotokat, porog 45-58 milla szepen a mobokon, harapas 1,5b kornyeke. De egyszer rontsd el a fear/sw combot es bb. Partyban igaz még nem probaltam, kivancsi lennek mit lehet alkotni.

Tegnap este meg sorry sracok ahogy kijottunk a riftbol levagott a bnet es 2000 es quet írt.

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#69224) DaveNo1 válasza Iginotus (#69216) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mert azzal, hogy mindent as-re pakolsz, közben hatalmasat buksz. Nata szet például tök felesleges.

Soloban vagy Etrayus cold buildel mész, és úgysem lesz meg a max BP, vagy lightning builddel, de akkor meg Gogok gemet kell használni a max BP/DPS eléréséhez.

Partyban meg úgyis van vagy WD vagy Crusader, esetleg mindkettő és meg is van a max BP.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#69225) ZeroSoul válasza DaveNo1 (#69224) üzenetére


ZeroSoul
tag

Akartam is kerdezni. Partyban ezek szerint ugy lovitek be az ASt, hogy a voodoo (+crusa) AS boost adja ki a 4.15 ot? Van benne valami.

Azt probalta valaki hogy 4.15 + Helltrapper normal cold builden 7 sentryvel?

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#69226) Edge válasza ZeroSoul (#69223) üzenetére


Edge
veterán

Semmi gond :) abszolút megértelek, mióta van tank wd-m főleg, már el tudom képzelni mennyire melós tud lenni jópár szitu.

Tasker témához, persze hogy a wizem lootolta a perf as-es taskert ami a dh-mra került... dh-t csak trialra használom.(más kérdés hogy ez a tasker lehet pont jó lesz a full dps wiz buildbe... kitudja)

ez amúgy összességében az 5. t&t-m, mindegyik drop.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69227) ReFleXx válasza granini (#69206) üzenetére


ReFleXx
addikt

De amugy igen probaltuk azt a bootsot, lehet amugy menni vele, csak sokkal jobban kell figyelni. A support crusan amugy viszem is alapbol, mert ott nem akkora ervagas.

(#69209) granini ja hat a support WD alap minden felallasban.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#69228) Attix82 válasza granini (#69218) üzenetére


Attix82
őstag

Valóban.

Vagyis a Senty és az ellen közti távolság számít.

(#69229) DaveNo1 válasza ZeroSoul (#69225) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jah elég a voodoo, de nincs belőve semmi igazából, kell egy jó Tasker, egy jó Helltrapper, egy jó tegez, és egy jó RORG, ennyi.

You are not prepared.

(#69230) ReFleXx válasza Attix82 (#69228) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az első két képen épp ellentmondás van.
A második képen rajta áll a sentryn az ellen és nagyobbat sérül mint az első képen ahol távolabb van :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#69231) Iginotus válasza DaveNo1 (#69224) üzenetére


Iginotus
őstag

Hát most csak szolóban kipróbáltam.
(Nincs még cold-so SOJ-om... azért van a nataly sett bent. Meg az amu is necces, fejesről ne is beszéljük...)
Szóval mit is kéne lássak, hogy ha megvan ez a BP? Stopperral mérve gyorsabban lőnek a sentryk? És azért nem látom én mert a szemem nem bírja a 30 FPS-t? :D

Plug and Pray... :)

(#69232) Attix82 válasza ReFleXx (#69230) üzenetére


Attix82
őstag

Mivel a fegyvernek van min és max sebzése, így különbségek lehetnek. Lényeg, hogy minél távolabb van az ellen a sentrytől annál nagyobbat sebez.

(#69233) granini


granini
őstag

Reagalnek..

ZeroSoul: egy probat tehetunk, de nem igerem hogy surun elerheto leszek, mert oszinten szolva van fix partim klanon belul is meg vannak nagyonjo idegenlegiosaink is.. abban a kivaltsagos helyzetben vagyok hogy minden este tutira van olyan partim akikkel lehet menni 40-44 kozott GR-eket.. feljebb meg nem jutottunk.. es hat.. evribadivancmymonk :D

ReFi: ha gimiben melletted ultem volna matekon most siman lehetnek milliomos.. :O :C - amugy ja, kosz a megerositest.. en is ugy ereztem (szamok nelkul is) hogy nem fog as a csimma beferni, legalabbis nem lazan..

Edge: 600M dot.. ? :Y A wizard amelyik akkorat sebez mint az eheti hatoslotto nyeremeny?!?! ;] ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69234) ReFleXx válasza granini (#69233) üzenetére


ReFleXx
addikt

Összedobtam mar ra egy XLSt mert annyiszor elokellett venni.
Amugy hogy a banatba tudok feltenni es megosztani XLS-t ugy google-ra hogy lehessen ideiglenesben modositani is az ertekeket benne?

Szep az a 600M csak nem mindegy hogy percenkent vagy 5 mp-kent tikkel akkorat. :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#69235) Thrawn válasza ZeroSoul (#69223) üzenetére


Thrawn
félisten

Pislogtam is hogy mi a fene van, aztán egyszer csak a menüben találtuk magunkat, úgy hogy a banda fele eltűnt bnetről. Azóta sem tudom, hogy legalább a gem upgrade sikerült e vagy sem...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69236) DioRobber válasza granini (#69233) üzenetére


DioRobber
tag

találtam végre valami szar strongarm bracert cruz supportra, meg megnéztem azt a lovat amely lánccal húzkodja a mobokat-lehet így elég sok dpst fognak elszenvedni...este kipróbáljuk!

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#69237) ZeroSoul válasza granini (#69233) üzenetére


ZeroSoul
tag

Stimm, nekem is megvan az a 4-6 ember aki cserelgeti egymast estenkent. Multkor beesett egy p100 as monk, mondtam h maradjon nyugodtan majd meglatjuk hogy megy. Nem volt zokkenomentes de lattam a dologban potencialt, szal gondoltam keritek egy jol osszerakott monkot, aztan rad gondoltam meg Thrawn kollega is teged ajanlott.

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#69238) granini válasza ZeroSoul (#69237) üzenetére


granini
őstag

Jovan egy probakor mehet :)
Thrawn kollegat en is ajanlom joszivvel, mer joarc! (csak szar a dehaja.. :DDD ) :R

(Ma csak olyan este 9.00 utan leszek online. )

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69239) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

kis off:
vegre itthon... szerdan meloban valtasnal szettortem a bokamat kivul+belul, hatalmasat pereceltem a zuhogo esoben a rosszabbik labamra (gyerekkori durva trauma, azota kicsit csale a jobb labam, doki szerint boven rajatszott az esetre)...persze, hogy arra estem es nem a jobbik balra, szanaszet tort... csuti mutet... ma johettem haza meg nyitott gipsz, jovo7 varratszedes, fekvogipsz lesz majd utana jaro, es egy ev mulva majd kiszedik a femeket valszin... a kinokat nem kivanok senkinek (foleg a kateter utani 2 nap dologvegzes NAGYON fajosan igy felbenan rulez)

igy most lesz idom itthon feszt nyomni a gamet :O

on:

lattatok a HC 3 player world recordot? kicsit sem beteg (taggal meg ubereztem is nemreg)

GR45 ippeg

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#69240) ZeroSoul válasza granini (#69238) üzenetére


ZeroSoul
tag

Meg egy lusta diszno, de rabeszelessel ( meg 1-2 Fulig Jimmytol kolcsonzott pofonnal) javithato a helyzet.
Amugy a tegnap este nagy pozitivuma hogy a nagy mumus 43 vegre kiment. Jutalom egy full dc 2000es que. :)

ocsisajt jobbulast :)

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#69241) khirill válasza _ocsisajt (#69239) üzenetére


khirill
aktív tag

ouu... :( jobbulást kívánok! :)

ratabyzou

(#69242) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Tudom hogy lerágott csont, de lenne egy GR-el kapcsolatos kérdésem:

hogy a brébe lehet hármas / négyes partyban 40es szint közelébe/fölé menni?

Tegnap toltuk, bár csak hárman voltuk, én egy tank/buff monk, és két erős DH, de a 38 már kb. esélytelen volt időre. Eddig annyira nem érdekelt a GR, de most megpróbálnánk feljebb menni, csak kérdés hogy hogy :F

Köszi előre is a segítséget!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#69243) ZeroSoul válasza LLKobe (#69242) üzenetére


ZeroSoul
tag

Support WD. A mobok vigyazban allnak, ti meg ontjatok ra a mennyei aldast. Olvass egy kicsit feljebb eleg reszletesen atragtuk a temat ez elozo 5-700 hszben. Este 7-8 tol leszek, TS az alairasban, segitek ha van kerdesed.

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#69244) Gorneck válasza LLKobe (#69242) üzenetére


Gorneck
titán

2-3 fős party sajna nem annyira jó, mert könnyen összejön a szopóálarc...

1 Monk / 1 Pala (Buff és CC)
1 WD (Tank / Kukri perma Wooodoooo a DHk alá és az affixek ne működjenek)
2 DH (Fire/LGT ág erősen ajánlott, természetesen a Cold is ok)
Elvileg így a legerősebb a felállás...szépen lehet araszolni.

Kb ennyi a titka...és innét jön a szerencse jó mobsűrűség jó boss.

Gorneck#1239

(#69245) granini válasza LLKobe (#69242) üzenetére


granini
őstag

Azon kivul amit elmondtak a fiuk en 2 reszre bontanam..

1) Hogy lehet 40 feletti trial-t csinalni..?
Mert ugye elvileg 15 perc egy GR, tehat ha nem 39-es kulcsot hoztok ossze hanem 42-est akkor most sporoltatok meg minimum 45 percet.. tehat.. 1 support / buff karakter kozepen, 3 DH lent, 3 x 5 turet, eros trial gear (tehat SoJ helyett pl mehet fulldps gyuru) es farkasokat megfelelo tempoban vegig fent kell tartani.. mi tegnap monk supporttal kiutottunk egy 44-es kulcsot pl.. :Y

2) Hogy lehet a GR-t vegigcsinalni..
Azok kivul amit irtak, szerencse, osszhang es sok sok csapatjatek.. Figyelni kell, segiteni kell, support kari elol bemondja hogy milyen elit jon, azzal is lehet idot nyerni meg jobban rakeszulni, DH-k okosan rakjak a turetet, awareness legyen bent mert anelkul azert szopacs.. monk / wd / cruz probalja jol a mar lerakott turetek ele helyezni a megfogott mobokat.. ha messze a checkpoint akkor support monk bizony hatrafut es eleszt ha kell, hat kb ilyesmi, de sajna min. 50%-ban azon mulik hogy milyen tipusu, rajzolatu palyara es milyen mobokat kapsz mekkora mobsuruseggel..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69246) DaveNo1 válasza Gorneck (#69244) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó a 2-3 fős felállás is csak 1WD/1DH, vagy 1WD/2DH felállás kell, bár top csapatok 1WD/1Monk/Crus/1 Lightning DH felállásban tolják.

Könnyű 40 feletti partykhoz meg DH-knál is a lightning ág az ajánlott, tippre kb. másfélszer annyi dps-t ki lehet tolni vele, mint egy fire ággal, és még ennél is többet mint egy colddal. Jól tükrözi, hogy mennyire durva dps a lightning, hogy mi GR47-et másodjára, 48-at meg elsőre toltuk le úgy, hogy nem zombies pályák voltak, és durva mob sűrűség sem volt. Régebben fire ágas csapatoknak a 48 is már csak egy jó kis zombis map esetén ment...

You are not prepared.

(#69247) Edge válasza _ocsisajt (#69239) üzenetére


Edge
veterán

bazz... jobbulást.

Gorni: minden azon múlik :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69248) DaveNo1 válasza granini (#69245) üzenetére


DaveNo1
veterán

A 3DH azért necces a trial lag miatt...múltkor mi már 2 DH-nál is megkaptuk a trial lagot. De a kedvencem mikor behúzunk Griftben egy dupla lightning packot, és akkora lag lesz, hogy akár kávézni is el lehetne menni közben. :U

You are not prepared.

(#69249) Edge válasza DaveNo1 (#69248) üzenetére


Edge
veterán

Ez mondjuk érdekes mert amikor írjátok hogy mekkora a lag nálam alig vagy épp nincs is, lehet a lighning dh-t használónál jelentkezik durván a lag? Mer ugye enyém az coldos.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69250) Mezi1982


Mezi1982
tag

Üdv srácok, hát engem is fel lehet venni friend listre mert csak egy helyben toporgok egy ideje, megálltam a fejlődésben, most van időm játszani még egy darabig a nap bármely szakaszában kivéve mikor nfl-t nézek :)

Mezi#2181

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.