Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Nem siették el a dolgot az tuti. Medium 1080p 60 fps-hez és ismétlem; csak medium--> RTX 3060 :D hát oké... Nem akarok álszentnek tűnni, mert új és erős a vasam, de azaz oszlop azért bántotta a szemem.
Előre is jó játékot mindenkinek, jó lesz ez :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) BoneDragon válasza VágniValó (#1) üzenetére


BoneDragon
veterán

Elsőnek is erőmű kellett és megjelenéskor egy bughalmaz volt. Itt se számítok másra. Én megvárom az első akciót, addigra összekaparják.

(#3) VágniValó válasza BoneDragon (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Megjelenés napján játszottam laptopról, bug nálam nem volt, viszont a 60 fps-hez sok kompromisszumot kellett kötni, majd patch-ről patch-re húzhattam felfele a grafikát.

Az új résznél is inkább az optimalizálatlanságtól tartok, de lehet bugokat is kapok :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) Daelion


Daelion
őstag

Első részt én 2021 második felében játszottam egy R5 1600x/GTX 1070-en 2560x1080 ultrawide felbontáson ilyen tweakelt beállításokon de kb High megvolt úgy összességében.
Semmi gond sem volt, 1 crash sem vagy akármi baj és imádtam az egészet úgy ahogy volt szal ezt már első napon játszom majd. :D 'nincs konzol, PC-re vártam..'

[ Szerkesztve ]

(#5) rottenbull válasza BoneDragon (#2) üzenetére


rottenbull
senior tag

Az elsot is egy 1070-el toltam vegig es ezt is azzal fogom.
1080p mellett.

(#6) pandras83 válasza rottenbull (#5) üzenetére


pandras83
senior tag

Szvsz ugyanúgy fog futni, ahogy az első. Én is 1070-el, R5 2600-al toltam az elsőt, 50-70 fps-em volt, teljesen játszható. A bugyuta sztori ellenére azon kevés ow játékok egyike, amit végigjátszottam.

Cyberfuck Patchrunner

(#7) flexxx2


flexxx2
őstag

a 150 GB tárhely is komoly

(#8) milkabrams


milkabrams
őstag

Kíváncsi leszek, hogy a laptopomban lévő 35 wattos rtx 3050 mit tud ezzel kezdeni.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#9) VágniValó válasza milkabrams (#8) üzenetére


VágniValó
addikt

Ott a dlss, low + medium finombeállítasokkal megleszel szerintem gond nélkül.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#10) milkabrams válasza VágniValó (#9) üzenetére


milkabrams
őstag

Bízom benne

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#11) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Én is bízom benne, hogy amivel az elsőt toltam (R5 3600, RTX2060, 48GB ram) DLSS-el meglesz a high játszható sebességen.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#12) pandras83


pandras83
senior tag

A DF videója alapján smooth pc gameplay várható. Ryzen 5 3600-al, 2070superrel, 3070-el, 4070-el is teszteltek. Eddig úgy néz ki, hogy jóval simább lesz a rajtja, mint a HZD-nek volt anno. Fingers crossed.

Cyberfuck Patchrunner

(#13) VágniValó válasza pandras83 (#12) üzenetére


VágniValó
addikt

Láttam a vidit, és jó volt nézni mire képes azzal a konfiggal de...mivel ma jelent meg 2 órája, ő pedig a kiadótól így megkapta előre és volt ideje erre a vidire, az azt jelenti kapott pénzt rendesen a csávó, hogy ezt megcsinálja.

Nem baj, attól még az elhangzottak igazak legalább :DD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14) pandras83 válasza VágniValó (#13) üzenetére


pandras83
senior tag

Ez fura, mert ha fizettek érte nekik, akkor miért nincs kiírva mellé hogy sponsored, mint az Outcast-es anyag mellé? Egyébként miért releváns hogy fizettek nekik, ha az elhangzottak igazak?

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#15) VágniValó válasza pandras83 (#14) üzenetére


VágniValó
addikt

Releváns, mert számításba kell venni. Miért nincs kiírva? A legtöbb youtube-er nem vallja be, nem kötelező nekik ha a megrendelő (érthető okokból) nem kéri.
[link]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16) Werkly


Werkly
őstag

A hangra nincs valami megoldás? Az összes Sony game valahogy tompán szól 5.1-ben. Nincs nagyon mély és magas hang- De ez volt a LOUS és más játékoknál is. Kösz!

(#17) pandras83 válasza Werkly (#16) üzenetére


pandras83
senior tag

Letiltottam a monitort mint hang kimenetet (minden egyebet le kell tiltani a játék idejére), így nem kell annyi hangerő, a harcok sem hangosabbak a kelleténél illetve a párbeszédek is nagyjából rendben vannak. Jobb a helyzet így, de még mindig nem az igazi.

Cyberfuck Patchrunner

(#18) pandras83


pandras83
senior tag

Aki esetleg 5800X3D-vel játszik, az írja már meg legyen kedves, hogy a Sunwing-el való felszálláskor tapasztal-e akadást a játékban. 5600-al néha beakad 2-3 mp-re, de gyalogosan is recseg néha, amikor új területre érek.

Cyberfuck Patchrunner

(#19) pandras83


pandras83
senior tag

Ha valakinek még mindig van a hanggal problémája, egy reddit kommentben találtam megoldást. A fő gond nálam az volt, hogy túl halk a játék, a hangerőt "TV" módra állítva is problémás, mert úgy meg túl hangosak a harc közbeni effektek. Ezt telepítve tökéletes, a zenét és a párbeszédeket is a megfelelő hangerővel lehet hallani. Level 40-nél végre rendesen hallom a játékot, Bravo Sony.

Cyberfuck Patchrunner

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.