Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69601) Muton válasza vhunor (#69599) üzenetére


Muton
addikt

grat!

minap nekem is kiesett seasonban is, tegnap meg egy jópofa tasker (73x dex, 7as, 49 pet as), szóval összemerege-ölve a 2 dh-t season zárás után, meg lesz a 4.15-ös BP 1hxbow-val úgy, hogy az amun és a soj/unity-n nem kell beáldozni semmit as-re :DD

csak az a fránya season only íj és Encsi bizbasz nem esik ki >_<

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69602) pluhi válasza Muton (#69601) üzenetére


pluhi
tag

Úgy nem lesz meg, hogy SoJ/Unity-n nincs IAS...

(#69603) Muton válasza pluhi (#69602) üzenetére


Muton
addikt

1,6: 1hxbow;
1,07: xbow as;
1,07: tasker as;
1,49: tasker pet as;
1,19: tegez;
1,05: royal;
1,05: wh;
1,06: braci:
1,1: para pont

ez nekem 4,175
mod: mármint ha összeszorzom őket

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69604) DaveNo1 válasza pluhi (#69602) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dehogynem, gogokkal. Soloban azt használják a lightning dh-k.

Azt szorozd fel muton, ami a karakterlapodon van megadva.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#69605) granini válasza Muton (#69603) üzenetére


granini
őstag

Az 1.6 xbow AS-ben nincs mar benne veletlenul az 1.07 amit egy sorral alatta irsz..? :F mert akor egyel tobbszor szoroztal..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69606) DaveNo1 válasza granini (#69605) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem de, ezekkel az értékekkel nem lehetne meg (nekem valamivel jobbak a leírtaknál a cuccaim, mégsincs meg bőven gogok nélkül).

You are not prepared.

(#69607) Muton válasza granini (#69605) üzenetére


Muton
addikt

a fegyver as-se az 1,6, mint a 2h bownál, 1,4 és 1hxbow-nál 1,1.
erre jön, mint primary roll a 7% as, a dex és base dam mellé

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69608) pluhi válasza Muton (#69603) üzenetére


pluhi
tag

Csak a fegyó ias multiplikativ meg a tasker, a többi additiv.

(1,6*1,07)*(1+0,07+0,19+0,05+0,05+0,06+0,1)*1,49=3,877

Összesen 3% hiányozhat a rendszerből, vagyis ha amun nincs, akkor második gyűrűn lennie kell, még Enchantressel is. Gogok az más tészta, de azzal meg nem is kell annyira görcsölni ezen.

[ Szerkesztve ]

(#69609) DaveNo1 válasza Muton (#69607) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azt nézd meg, hogy ingame karakter lapon mivan az AS-nél. Ha taskered 49%-os akkor kb 2,8-as AS kell ott legyen hogy meglegyen a max BP, de ezt most is csak fejből mondtam, könnyen vissza tudod számolni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#69610) Muton válasza pluhi (#69608) üzenetére


Muton
addikt

akkor be kell áldoznom az intes wh-mat és átrollolni dexre, az 7%-os, farmolni kell 7%-os royalt és csak az amut kell cserélni, amúgy is csak közepesen jó. ekkor Encsi és gogok nélkül is 4,157 (ami nagyságrendekkel nagyobb, mint az 4,154-es BP :DD) lenne

köszönöm mindenkinek az infót :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69611) DaveNo1 válasza Muton (#69610) üzenetére


DaveNo1
veterán

De te most milyen buildre gyúrsz? Csapatba ha van wd vagy crusa akkor nem kell as-re pakolnod, soloban meg csak lightning buildbe kell a max bp, de oda meg necknek egy combos hellfire kell, amire nem fér rá az AS. Gemnek meg gogok, mert a cdr is kell.

You are not prepared.

(#69612) granini válasza Muton (#69610) üzenetére


granini
őstag

Arrol egyebkent maradektalanul meg vagyunk gyozodve hogy a 4.15-os BP mindenkeppen jobban fog pusztitani, mint ha lemennel a kozepso BP savba, de cserebe nem kellene kb mindent felaldozni az AS oltaran..? Csak mert ha nincs tokeletes geared akkor az AS sok sloton kb olyan cuccok elol fogja elvenni a helyet mint a chc meg a chd, ami azert eleg sokat nyom a latba sebzeskor.. csak kerdezem.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69613) granini válasza granini (#69612) üzenetére


granini
őstag

Jovan mostmar ketten estunk neki pedig siman csak lelkes szegeny.. :N :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69614) Muton válasza DaveNo1 (#69611) üzenetére


Muton
addikt

egy olyan hobbildre (érted hobbi-build :DDD), amivel a legalább 38-at le tudom magamban nyomni cold-dal, mert megragadtam 37-nél sajnos
nincs light soj-om, a szükséges tegezt meg betörtem sajnos, úgyhogy a light build odébb van. illetve multiban sincs mindig wd, crus meg pálne nincs, szóval erre építeni nem tudok, max egy csere amu, amin nincs as, ha multiban mennék

granini: csak egy wh-t kellene feláldozni, az meg fire wiznek nem nagyon fáj, max a wd-nek, de ha még azt sem szeretném, akkor feldobok egy 8%as-45%chd-s legacy-t :DD
a többi a para ponton kívül adott. sőt, ez lesz a megoldás, hogy kipróbáljam, hogy megéri-e a normális wh-t átrollolni, hogy sokkal jobban haladok-e max BP-vel

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69615) pluhi válasza DaveNo1 (#69611) üzenetére


pluhi
tag

Ez így ebben a formában nem áll meg, nem igaz :D

Nekem van 2HXbow 2.84-es frostfire buildem, jelenleg ez a legerősebb nem lightning cuccom, ráadásul beájulósan lehet vele menni.
Lightningra sem kötelező a Hellfire, sőt. Egy fasza Ess of Johan szép CCt ad. Lightningnál nincs akkora jelentősége az 5. passzivnak, mivel általában az arcában állsz a népnek, a polar sentryk detto, a steady nem sokat csinál. Archery nem rossz, de el lehet lenni nélküle, ha normális crited van gearből.
CDR-ből 3x már elég, az meg gearből megvan, vállas+tegez+paragon+kő.
A Gogok amúgy is szar, mert a Sentryk nem váltanak maguktól sebességet csak normál bolt lövésekor, abból meg ugye nulla van, ha elementált is lőnek. Ergo újra le kell rakni őket, miután felstackelt a kő. Persze ha nem vagy meg nélküle, nincs más opció.

Mostanában Krider lightninggal próbálkozom, nincs olyan DPS, mint Trapperrel, de azért nem is vészes és nagyságrenddel könnyebb vele menni. Nem kell a hatredre figyelni, kapsz Focus Mind-os prepát, terjedő Markot mortal enemy helyett és nem kell görcsölni az IASon se. Így is elég bajom van megszokni a smoke nyomogatását 1.4 másodpercenként :DDD

(#69616) DaveNo1 válasza pluhi (#69615) üzenetére


DaveNo1
veterán

Bossnál nem mind1 az a +/- 20% dmg, ess of johan valóban lehet jó megoldás még, de én a hellfire híve vagyok.

Gogok meg alap solozásnál, Wudijo és Gabinátor (Eu 1. USA 1.) is gogokot használt, hogy meglegyen a max bp és a tökéletes cooldown. Én abban sem vagyok biztos, hogy a kesztyü, vállas és sapkában a diamond gem elég, ha meg nem vagy para 800, akkor vagy nincs meg para pontokból a cdr, vagy ott is csak dmg-t buksz. A minél több cdr már csak azért is fontos mert létezik "mini lagspike" ami azt jelenti, hogy hiába van meg a szükséges cdr pontosan, ha nem több, akkor nem biztos, hogy egyből fel is megy. Például Crusaval tapasztaltam 56%-os cdr-nél, hogy pár tized másodpercre mindenképpen kiesek az Akarat formból, hiába van meg a szükséges cdr a permahoz. Na a DH-nál ez a pár tized másodperc egyenlő lehet a halállal.

You are not prepared.

(#69617) ReFleXx válasza vhunor (#69594) üzenetére


ReFleXx
addikt

Csak erről az über bugrol tudok -> [link]

De itt elvileg csak über diablónal van és csak ha magdha spawnol es pet crusader van. Tehát elég ritka szitu.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#69618) vhunor válasza Madn!ght (#69600) üzenetére


vhunor
őstag

Már csak egy csillagfém kukit szeretnék, és nyugodtan fogom uninstallálni :D.

(#69619) GrooveHero válasza vhunor (#69618) üzenetére


GrooveHero
addikt

nem maradt ki egy r betű? ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#69620) Thrawn válasza GrooveHero (#69619) üzenetére


Thrawn
félisten

Stametal? :F

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69621) Edge válasza Thrawn (#69620) üzenetére


Edge
veterán

az utána lévő szó ... lol

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69622) czpitti válasza Edge (#69621) üzenetére


czpitti
senior tag

Mé?Van aki a kukit szereti na :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#69623) vhunor válasza czpitti (#69622) üzenetére


vhunor
őstag

Csak, ha fémből készült. Kizárólag csak akkor!

(#69624) czpitti válasza vhunor (#69623) üzenetére


czpitti
senior tag

Várj ez kezd egyre rosszabb lenni :C

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#69625) jookomak


jookomak
őstag

Sentry dh-nál számít valamit a fegyver elemental sebzése?

(#69626) Edge válasza czpitti (#69622) üzenetére


Edge
veterán

vhunor: Freudi elszólás :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69627) DaveNo1 válasza jookomak (#69625) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, az csak dizájnelem

You are not prepared.

(#69628) Cyberbeni válasza jookomak (#69625) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha kifogysz hatredből, és úgy próbálsz hatred fogyasztó skillt használni, akkor az a nyíl amit helyette lősz, annak olyan elemental sebzése lesz, mint amilyen a fegyvereden van. Ez csak akkor számít, ha Corrupted Angellel harcolsz, vagy cold dmg-es fegyvered van (lassítja egy rövid időre az ellenfelet).

(#69629) BeYourself


BeYourself
csendes tag

Az hogy lehet hogy gr 30 at meg tudom csinálni soloban ( unity nélkül), coldos Dh-ként egyedül kiütöttem 34-es kulcsot. Aztan publicon 2dh 1 wd 1monk es 28as kulcsot kaptunk. Es nehezebb volt mint egyedül a 30-as. Annyi különbség, hogy a solo kulcshoz bent volt a custom engineering publicon meg Awareness.
Ha többen vagyunk akkor arányosan nehezedik a játék és a többiek miatt volt ez?
Vagy csak mákom volt az elitekkel?

[ Szerkesztve ]

(#69630) BeYourself


BeYourself
csendes tag

A profilom kimaradt eu.battle.net/d3/en/profile/HammerMetal-2206/hero/50825595

(#69631) DaveNo1 válasza BeYourself (#69629) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha többen vagytok magasabb wave kell ugyanazért a kulcsért

You are not prepared.

(#69632) granini válasza DaveNo1 (#69631) üzenetére


granini
őstag

Meg a mobok hp-ja (es sebzese..?) is bonuszt kap mert tobben vagytok.. Korabban ReFi linkelt vagy mutatott egy kis tablazatot hogy hanyas partiban mennyit kell levonni a completed wave szamabol hogy ki tudd kalkulalni mi lesz a GR kulcs amit adni fog erte.. 4-es partiban valami Wave minusz 5 vagy 6 volt.. tehat ha nyomsz egy Wave 44-et az 4-es partiban kb 38-as kulcs csak..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69633) Bahama válasza granini (#69632) üzenetére


Bahama
aktív tag

négyes parti: -5
Ha megcsinálod az 50-t akkor kapsz 45-t.

solo:-2

Ezek után gondolom
kettes party: -3
hármas party -4

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#69634) Cyberbeni válasza Bahama (#69633) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem az számít, hogy mit csinálsz meg, hanem hogy mit buksz el.
Pl ha soloban vagy, és 40-ről 43-ra ugrasz, azt meg elbukod, akkor 40-es kulcsot kapsz. Ha csak egy nagyon kis idő marad hátra, akkor meg nem 44-es wavere mész, hanem 41-es kulcsot kapsz.
Ehhez képest +1 ember=+1 szint levonás

(#69635) Bahama válasza Bahama (#69633) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ezt pedig a sok összeesküvés szajkozónak ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#69636) Bahama válasza Cyberbeni (#69634) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ez biztos hogy nem így van.
Az számít amit megcsinálsz.
Több száz kulcsot csináltam már.
PL most 43-as kulcsokat szedek ki solora.
Így meg kell csinálnom a 45-s wavet, és utána szépen feljövök.
45-2=43

Az tény hogy van olyan eset hogy még épphogy időn belül teljesítesz, akkor megkapod az ahhoz a szinthez tartozó kulcsot, de mivel csak nagyon kevés időd maradt, ezért a játék már nem ajánl fel még 1 szinttel erősebb wave-t mert úgy gondolja hogy az már úgysem sikerülne.

Pl: épphogy összszenvedem a level 45-t de már nem ad új pályát, de mégis 43-as kulcsot fogok kapni.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#69637) Bahama válasza Bahama (#69636) üzenetére


Bahama
aktív tag

OK rendben az túlzás hogy biztos hogy nem így van, én eddig ezt tapasztaltam.
Ha mutatsz rá bizonyítékot akkor elhiszem.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#69638) Johnny198612


Johnny198612
tag

Sziasztok!

A RoS kieg. megjelenese elott beruhaztam nosztalgiabol es haverom reklamozasara az alapjatekra es a preorderes kieg.re.

Sajnos nagyon nem jott mar at a feeling, nehany napot toltam csak, viszont mar nagyon sajnalom a kiadott penzt ra.

Szoval szeretnem eladni az accountomat valakinek. A Dio3 es a Kieg. van rajta + Hearthstone-t nyomkodtam egy kicsit + bekerultem a Heroes of the Storm csoportba is, lehet azt is nyomkodni.

12k-ert odaadom az egeszet szivesen.
Arra godoltam, hogy lehetne szemelyes talalkozassal kp.-val, ha Bp-i vagy. Vagy elore utalassal.

Remelem nem rugdostok meg, hogy elohoztam itt a dolgot.

Koszi

(#69639) Cyberbeni válasza Bahama (#69637) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nyiss egy trial-t, ugorj level 1-ről level 7-re és tp városba. 4-es kulcsot fogsz kapni, nem 1-est.
de 40+ is level 1-nél többet ugrani, ott meg Armaddon/Golgor és kifutsz az időből
egyébként a kettő számolás ugyanaz, ha legutoljára csak 1 wavet léptél

@Johnny: Battle net account eladása tiltott a Blizzard által is meg itt a fórumon is.

[ Szerkesztve ]

(#69640) pluhi válasza Bahama (#69637) üzenetére


pluhi
tag

Ugyanazt mondjátok. Ha többet lépsz fel egyszerre, akkor úgy veszi, hogy az eggyel alatta levő complete. Vagyis amit elubksz-3 = complete-2. Kivétel az az eset, amikor complete de nem kapsz újat.
A hátrelévő időből számolja, hogy mennyit lépsz felfelé complete mellett. Ezt olyan okosan csinálta meg a Blizz, hogy lehet 0 is. Elfelejtettek 1-et adni a függvény eredményéhez...

(#69641) pluhi válasza DaveNo1 (#69616) üzenetére


pluhi
tag

Gabinatort nem figyelem, Wudijo is azt mondja az összes videójában, hogy 33% CDR elég, a saját tapasztalatom is ez. Azért használ gogok-ot, mert nincs meg a perfect gearje, meg para 800-a, ahogy irtad is. (Szegénynek normális hellfire se esett még, azért megy ESS-szel.)
Ez nem jelenti azt, hogy nem az lenne az ideális, hogy a critet beáldozod 7% IASért a SoJ-on, cserébe azonnal 4.15-ös az összes sentryd, és berakhatod a Bane-t, ami jóval nagyobb buff. Szerintem ez a BIS setup, más kérdés, hogy szinte elérhetetlen a gearkövetelménye.

[ Szerkesztve ]

(#69642) granini válasza Johnny198612 (#69638) üzenetére


granini
őstag

1) accountot arulni tilos.
2) ha valamit vastagon alahuzva hangsulyoznak itt a PH szerkesztoi peldaul a hardverapron, akkor az az hogy soha nem utalj elore.

Aki Diablozni akar vegye meg boltban / neten es kezdjen tiszta lappal.. bocs, ez a velemenyem..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69643) Johnny198612 válasza granini (#69642) üzenetére


Johnny198612
tag

Koszi a valaszt. Megertem amiket irsz. Tenyleg arrol van szo, hogy sajnalom, hogy nem keves penzert megvettem a jatekot,de nem jatszok vele. Es a bnom is a 20dik bort huzza le rolam emiatt.

Az elore utalast en sem kedvelem, ezert irtam masodik opciokent. Sokkal inkabb szemelyesen egyutt atallitgatva kepzelem el a dolgot.

Nyugodtan toroljetek a hszt, ha zavaro. Azert hoztam itt fel, mt itt tudjatok h mukodnek a bnetes acc.ok

[ Szerkesztve ]

(#69644) oxox válasza BeYourself (#69629) üzenetére


oxox
addikt

tobb oka is lehet...tobbiek gyengek voltak...a solo riftben a karakterednek jobban "fekvo" unitok voltak, map karakterisztikaja...ha hataron mozogtok ott aprosagok is donthetnek.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#69645) Thrawn válasza Bahama (#69635) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez fake, nincs benne, hogy teliholdkor a DH farkasa is nagyobb dps buffot ad :(((

:D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69646) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Probaltam upgradeet kraftolni saderemnek szezonHC-n...

omg!

(a braci kb tizedik a hatos roll ra meg mar 1M-nal tartott np :)

:))

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#69647) KubanitoS válasza _ocsisajt (#69646) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most én is gyorsan be akartam ide szpemmelni, hogy nekem is mennyire jó van, de aztán kiderült, hogy mégsem. :DDD GZ a cucchoz!

Amúgy ez a 6.0-ás kritikal eléggé problémás volt nekem is. 739dex 744 vitás Marauder sisakhoz próbáltam kraftolni. KB 40. alkalomra adta be a fene se tudja hány millió gold után.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#69648) _ocsisajt válasza KubanitoS (#69647) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ty :B

sima hc dh-nal most DAFKE rolloltam a chct, teszt kedveert (arany van ott is, nem gond)... meg van akadva 5.5-en, kivancsi vagyok mikor adna be, de a 2M-os roll utan feladtam vegleg :))

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#69649) .OM. válasza KubanitoS (#69647) üzenetére


.OM.
aktív tag

Nekem van egy full eHP-s rare gear-em enchant-ra.
Lehet, hogy ezt hívják randomnak, de 3-4 próbából beadja a 5-6%-ot.

ex .Oldman.

(#69650) ZeroSoul válasza .OM. (#69649) üzenetére


ZeroSoul
tag

Ezt en is tapasztaltam. Bar en lusta vagyok oltozkodni egy-egy rollert, ros elejen nekem is volt egy ilyen gearem, 2-300 rollra vetitve kb 80% ban adott elsore jo statot. de ezt latom a tank WDn is. kezesre akartam CDR-t reollolni es (itt is legalabb 100 rollrol es kb 300m goldrol beszelek) 10 bol 9x dupla CHD/C rollt vagy ASt adott kozel maxos ertekekkel. Lehet hogy csak makom volt, de elkepzelheto a smart roll is.

de szar mobilon kezzel beirni a tageket

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.