Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) Thrawn válasza ZeroSoul (#69650) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy gyors kérdés: miért másznak ki a mobok/elitek a WD fearje alól ha simán megvan a permafearhez a cdr :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69652) T. M.


T. M.
aktív tag

Meg tudná valaki mondani, hogy a Carnevil fejes softcore item, vagy season only cucc?
Össze kéne hoznom valami ilyesmit: [link]
Szórakoztatónak tűnik :)

(#69653) _ocsisajt válasza T. M. (#69652) üzenetére


_ocsisajt
őstag

esik hc-n is :P

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#69654) Sárpac válasza Cyberbeni (#69634) üzenetére


Sárpac
nagyúr

40-ről 43-ra akkor 41-et fog adni függetlenül, hogy a 43 sikerült e! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#69655) 42861 válasza T. M. (#69652) üzenetére


42861
senior tag

Jópofa, vagy 2 hónapig így nyomtam a WD-vel, amíg ki nem esett a Mask of Jeram. Van az a passzív, ami 10% eséllyel megidéz egy fetisht minden attackra. Csúcsidőben 22 db kis dög ontotta a poison dartokat magából. :)

(#69656) Cyberbeni válasza 42861 (#69655) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nekem esett MoJ seasonben meg full Jade szett is(ami mellé klántárs adott egy low rollos intes Furnace-t), meg egy WoW, hogy Wizard se maradjon cucc nélkül. (csak Crusaderrel meg DH-val tolom) :D

(#69657) Wolverine


Wolverine
félisten

A BlizzCon kezdetének eddigi eredménye: a Diablóról nem esett szó, de 23:15-kor jön majd egy What's next című D3-panel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#69658) tibee77 válasza Thrawn (#69651) üzenetére


tibee77
őstag

Ez nälam is neha megtörtenik.Te hogy szoktad csinälni ezt a feareles dolgot?Piranhado-val összeräntod öket aztän jöhet a fear, majd egy helyben megällsz vagy futkoräszol körbe-körbe?(en ezt szoktam :D ) ha megällsz csak közöttük akkor nem mozdulhatnak meg amig a fear tart de ha futsz körbe akkor veletlenül kikerülhetnek a fear hatäsköreböl.Elöször azt hittem, hogy a fear olyan hogy egy bizonyos területre hat, miutän elnyomod elmehetsz onnan es ugyanugy ledermedve maradnak de közbe nem.Na meg persze ott vannak a buborekos mobok, amikröl minden lepattan.Na azokat de rühellem! :(((

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#69659) Thrawn válasza tibee77 (#69658) üzenetére


Thrawn
félisten

Én sehogy mert DH-val megyek, épp ezért kérdezem ZeroSoult, mert neki van egy jó kis WD-je. A klánban is van, csak ez a jelenség több mint bosszantó GR-ben, gondoltam megkérdezem hátha van valami jó tippje.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69660) Cyberbeni válasza Wolverine (#69657) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Fő panelen nem, de kiderült egy pár dolog: [link]

(#69661) ReFleXx válasza Thrawn (#69659) üzenetére


ReFleXx
addikt

beni beelözött mig vegig olvastam a topikot

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#69663) JSaN


JSaN
addikt

Uj legendary gemek:

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#69665) Wolverine válasza Cyberbeni (#69660) üzenetére


Wolverine
félisten

Én nem láttam D3-panelt, a Warcraft-filmét nézem éppen :) Előtte meg mindkét csatornán Overwatch volt nálam.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#69666) ReFleXx válasza Wolverine (#69665) üzenetére


ReFleXx
addikt

vettel virtualis jegyet?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#69667) Wolverine válasza ReFleXx (#69666) üzenetére


Wolverine
félisten

A wow.hu szerkesztője voltam/vagyok... Minden fansite kap vagy egy ingyen jegyet a BlizzConra, vagy egy ingyen streamet. Mi streamet kértünk, ami az enyém lett, ezt a közvetítést nem szoktam átengedni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#69668) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Én lefordítottam az eddigi híreket ami kijött d3-ról, az oldalon megtaláljátok.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#69675) tibee77 válasza JSaN (#69663) üzenetére


tibee77
őstag

Uram isten milyen epic gemek a tiklandian wd-nek! :O

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#69676) Edge válasza Cyberbeni (#69660) üzenetére


Edge
veterán

Be kell tárazni ramaladniból, első pár napba meg kadala 1000L... :-) jó lesz ez.
Slow timeos set+ sisak, wizardnak is lesz egy tank+sup. buildje.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69677) Cyberbeni válasza Edge (#69676) üzenetére


Cyberbeni
addikt

A 20 ezer sárga crafting mat már el sem fér a ládámban a ~11 ramaladni mellett (meg még 2 non seasonben), szóval át kellett pakolnom egy külön karakterre :D

Meg azt is hallottam, hogy az ellenfelek sebzését is változtatják (redditen már nem tudom melyik topikban), és ha Unity nélkül is meg lehet maradni normál builddel (tehát csapatban), akkor a sebzése se olyan rossz annak a setnek. (Mondjuk jó lenne ha a Crusaderem solo GR41 után nem halna meg egy ütésből GR37+-on csapatban és nem kéne tank buildet tolnom. Mondjuk csak T6-on tolom partiban, oda meg nem kell Unity még 8 FPS mellett sem, ami azért elég gyakori 4 ember mellett.)

(#69678) DaveNo1 válasza JSaN (#69663) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tankoknak jók lesznek ezek a gemek, de melee dps problémáját nem oldja meg. Ha lecseréled erre a dps gemeket, akkor meg dps-ben fogsz elmaradni dh/wiz-hez képest (lightning dh-tól mondjuk így is jócskán le van maradva minden class).

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#69679) diegho válasza DaveNo1 (#69678) üzenetére


diegho
nagyúr

A barbár továbbra is haszontalan marad partyban sajnos.

(#69680) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Látom jön már a következő peccs, van már infó róla hogy mikor is lesz az a soon?

A játék az nem játék!

(#69681) Cyberbeni válasza Lézerparaszt (#69680) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Lesz PTR és 30 nappal szezon vége előtt szólni fognak (és a patch az a következő szezonnal jön elvileg)

@diegho: barbár eddig is jó volt partyban, ezután is az lesz.
4 player #1 partiban is van egy: non season season

@DaveNo1: DH főleg azért jó, mert ő tud a legjobban túlélni. Fire build egyébként többet sebez, csak könnyebben laggoltőle a játék. (Meg soloban nem tudsz perma smokescreent tolni, mint lightninggal)

[ Szerkesztve ]

(#69682) diegho válasza Cyberbeni (#69681) üzenetére


diegho
nagyúr

Persze, tankolni, de ki akar barbárral tankolni? A class megalázása...

(#69683) Cyberbeni válasza diegho (#69682) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nézz róla videót, a sebzés nagyrészét a barb csinálja, a többiek csak takarítanak utána meg RG-t ölnek.

pl itt van egy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#69684) DaveNo1 válasza Cyberbeni (#69681) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jah crusader/monk helyett már sokan reakort használnak összehúzásra, többit meg a wd fear elintézi.

You are not prepared.

(#69685) diegho válasza Cyberbeni (#69683) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez tipikusan arról szól, hogy 10k GR-t nyitunk, hátha jön egy olyan, ahol nem act5 mobok vannak, ahol nem olyan elitek jönnek, amire nem vagyunk immunok. A Wizard és a DH bármelyik riften jó, nem kell hónapokat várni egyetlen megfelelőre. Toltad amúgy a charge buildet? Én igen. Van, hogy GR25-ben meghal, van, hogy 30-at megcsinálja 4 perc alatt. Ez ennyire random és borzasztóan unalmas, hogy rengeteget kell nyitni, mire jön 1, amivel akár 35 fölé tudsz menni.

(#69686) DaveNo1 válasza diegho (#69685) üzenetére


DaveNo1
veterán

50 környéke már eddig is arról szólt, hogy act4/5 jön-e vagy esetleg act1-2...barbár annyiban más, hogy van pár affix amire allergiás, például a fire chain.

You are not prepared.

(#69687) Cyberbeni válasza diegho (#69685) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem, barbár elég sok fajta ellenfél ellen jól elvan. Soloban csak azért kell sokat nyitni, mert ugye oda Conduit is kell.
Sok gyakorlás kell, de GR35-nek még Conduit nélkül is simán mennie kéne. (GR42-t is le lehet nyomni conduit nélkül barbival)

@DaveNo1: barbárok általában fire immun amulettel tolják (már akinek megvan, ha nincs, akkor lightning és gearen meg a másikfajta resistet stackelik)

[ Szerkesztve ]

(#69688) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Conduitot mondjuk pont kiveszik következő patchben, úgyhogy lehet meg fog rekedni a jelenlegi állapotánál a barbár top lista :N

You are not prepared.

(#69689) Cyberbeni válasza DaveNo1 (#69688) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Pont arról volt szó, hogy NEM veszik ki. És általában 2-4 Pylon lesz egy GR-ben, nem 0 vagy 6. (Meg egy pár másik pylon-t változtatnak)

(#69690) Gorneck


Gorneck
titán

Monkot tovább nyírják? Tényleg illen noobok vannak a Blizznél? Vagy csak én nem látom fától az erdőt...mondjuk a számok legalább változtak, így a dragon mellett más is használható lesz...

De jó látni, hogy a köv peccsel ismét egy új játékot kapunk... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#69691) DaveNo1 válasza Cyberbeni (#69689) üzenetére


DaveNo1
veterán

Össze vissza variálnak, tegnap még azt írták kiveszik, ma hogy mégsem.

Amúgy lightning dh kb másfélszeresét kitolja egy fire dh-nak, és ez nem a smoke screen build, hanem a party build.

You are not prepared.

(#69692) Cyberbeni válasza Gorneck (#69690) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Te nem látod a fától az erdőt. Most úgy sebez a monk a legtöbbet, hogy 0 sebzésű skilleket tol folyamatosan a primary skill mellett, de azt akarják, hogy inkább sebző skilleket használjanak a monkok. Persze a számok még változhatnak attól függően, hogy PTR alapján mennyivel lesz jobb/rosszabb a sebzés.

(#69693) vhunor válasza Gorneck (#69690) üzenetére


vhunor
őstag

Van erről valami infó összelapatolva egy helyre?

(#69694) Cyberbeni válasza vhunor (#69693) üzenetére


Cyberbeni
addikt

diablofans-on általában minden új infó megtalálható.

(#69695) Edge válasza Gorneck (#69690) üzenetére


Edge
veterán

ja bazz lehet kifarmolni újra mindent de még a rorgot is, patch első napján minden addig eltett cuccot lehet hordani tonna számra a kovácshoz és salvage :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69696) Gorneck válasza vhunor (#69693) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#69697) Cyberbeni válasza Edge (#69695) üzenetére


Cyberbeni
addikt

T6-on ilyen 5-10% lesz a droprate a nagyobb statos cuccokra, szóval ne olyan gyorsan a salvaggel.

(#69698) Gorneck válasza Cyberbeni (#69692) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, én ezt értem...de ezek xart se sebeznek...nem hiába nem használja kutya se...illetve ennek ugye oka is volt, hogy azokkal volt a leggyorsabb procolni a setet...
Most még kevesebbet fog kitolni magábvól a Monk...így elsőre nekem úgy tűnik...eddig is a leggyengébb kari volt a játékba...és nem látom mitől lesz erősebb, mikor elsőre a többi kaszt szép új erős cuccokat kap...ő meg semmit...persze lesz PTR lassan és lesz némi balance is...de megint úgy tűnik számomra, hogy ismét nulla figyelmet fog kapni a Monk ahgy eddig.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#69699) DaveNo1 válasza Edge (#69695) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én erre valahogy nem érzek sok késztetést, jön egy patch és lenullázzák 2 hónap farmolásának eredményét Köszi Blizzard.

Inkább raktak be volna több új itemet, a nagyobb változatosság kedvéért (például ne 1 használható top fegyver legyen classonként..) :U

You are not prepared.

(#69700) Gorneck válasza DaveNo1 (#69699) üzenetére


Gorneck
titán

Szépen lassan ki fog esni ezzel nincs is baj...és igen balance-ról kicsit kussoltak, meg arról, hogy mit tesznek azért, hogy legyen egy kis változatosság build/gear szinten GRben...hisz az egyik fő tartalomról lenne szó...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.