Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68101) Bennyboy


Bennyboy
őstag

season rift-re grifre keresek embereket. Van egy elég jó fire wiz-em meg egy majdnem jó holy monkom.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#68102) _ocsisajt válasza Gorneck (#68100) üzenetére


_ocsisajt
őstag

eleg sokat koczkulok (ha tehetem egesz nap) es ballistics alapu M6 DH-val nyomulok javareszt... amikor nincsen fenn cimbora akkor T6 pub, ha meg fenn van(nak) akkor tobben szinten... deka bajom sincs, miota kicsereltek a modemet docsis3-ra upcek (kisirtam)... gepem meg jo :D (i7, jo vga, ssd sys, ssdn jatek)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#68103) schwartz válasza vhunor (#68099) üzenetére


schwartz
addikt

.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#68104) ZeroSoul


ZeroSoul
tag

Azt hittem, hogy a mai tizenix órás maraton eredménytelen lesz. (ismét). De végül is lett itt egy kis droppocska. :)

szerk. nem megoldható hogy a képek csak egész piciben jelenjenek meg? vhol ezt be tudom állítani?

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#68105) Rayner


Rayner
őstag

Gigalagg --- conn timeout --- error 3007 neked is jó reggelt blizz

(#68106) Zan válasza Sárpac (#68092) üzenetére


Zan
aktív tag

Csatlakoznék öcsisajthoz, nálam sincs baj a latency-vel. Valószínűleg a neteddel lesz baj, vagy csak én lennék szerencsés?! Nem hinném. Esetleg van valami progi fent a gépeden, ami a háttérben nagy sávszél-zabálást végez (bár merem remélni, hogy ennél azért jobban értesz a gépedhez, minthogy ilyet ne vegyél észre). Próbálj ki egy másik routert, esetleg nyavajogj egy cseppet a szolgáltatónak, hogy nem folyamatos a sávszélesség. Nekem régen volt ilyen, hogy fel-alá ugrált. Bementem, kicsaptam a balhét a UPC irodájában, hogy nem azt kapok a pénzemért, amit a szerződésben foglaltak; láss csodát, egy napon belül kicserélték a routert. Azóta semmi baj nincs (lekopogom).

Viszont az már annál inkább idegesítő, hogy act3 core of arreat környékén, meg seigebreaker fele menve nem egyszer diavetítést kell néznem, akár mennyire is erős a vasam...! Na ezzel viszont tényleg kezdhetnének valamit...!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#68107) frame>24


frame>24
addikt

Nekem nincs baj a netemmel, de a 4-es partyban, ill. az act 3 hídon jelentkező masszív effekt-belassulásokkal továbbra sem tudok mit kezdeni, és ez halálokat is okoz oly érzékeny buildekben, mint pl. a perma-smoke-szkrín...

Mért nem tudtak 4 magot használó motort írni ezek a kutyaütők?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#68108) Xantor válasza frame>24 (#68107) üzenetére


Xantor
tag

Örök kérdés marad szerintem. Nekem hiába a 8x3,5Ghz...

Továbbá okos ötlet lett volna az, hogy low FX alatt az effektek (poison felhő, lightning effektek, stb.) nagyon gagyivá váljanak, mert azt vettem észre, hogy legtöbbször ezeknek az effekteknek a "minősége" okoz hatalmas fps drop-ot.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#68109) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Folyamat leáll a játék. Első karakteremmel játszok lvl31 act2-ben Desolate Sandsban vagyok és a Blood and Sand quest van folyamatban. Megyek megjeleneik Kulle beszél és amikor mennék tovább és spawnolna pár mob beakad a játék és leáll. Ötlet?

(#68110) Sárpac válasza frame>24 (#68107) üzenetére


Sárpac
nagyúr

2magot se használja nekem 2 magos a notim 50-50%-on ketyen a vga meg 25-30% között a legnagyobb tömeg közepén is csak épp 7-10fps lesz.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#68111) tibee77


tibee77
őstag

Valaki tudna egy op mirror image build-et mutatni wiznek?Probälkoztam disintegrat-tel de sajnos hamar halok vele.T5 meg megy de t6-on mär hullok.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#68112) Huha81


Huha81
tag

Sziasztok,

végre találok egy dex-es taskert. Örülök, mint majom, a farkának erre...

Láttatok már ennél rosszabbat??? :W

(#68113) diegho válasza Huha81 (#68112) üzenetére


diegho
nagyúr

Res cost helyére CHC és amíg nincs jobb bőven jobb, mint a mostani. Számold ki, hogy hogyan jön ki taskerrel a sentry tick-je és ahhoz igazítsd az AS-ed, lehet, hogy paragon pontokból nem is kell AS-t használnod majd, így ott visszanyersz rengeteg critet.

(#68114) _ocsisajt válasza Huha81 (#68112) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Az enyim?

amig el :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#68115) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Már értem miért növelték meg az árakat Kadalánál, konzolon a vásárlás úgy megy mint a gem gyártása pc-n. 1db 5bs-os cucc megvétele kb 3mp. 500bs elköltése 5 perc + az az idő amíg a betelt inventory-val elmész és összetöröd. Amúgy Kadala X1-on is egy rohadék. 5k bs-ból adott egy db törni való legendary helmet...

(#68116) szallasi007 válasza Reinhardt (#68115) üzenetére


szallasi007
őstag

Egyébként cross platform vagy teljesen új karaktert kezdtél?

(#68117) Reinhardt válasza szallasi007 (#68116) üzenetére


Reinhardt
őstag

Teljesen új.

(#68118) Muton


Muton
addikt

szerintetek érdemes lenne cserélni ha AS-t átpörgetem %dam-ra és lyukasztom? megér az a plusz hidra (és life) -20% elementalt ?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#68119) malacka87


malacka87
senior tag

Nemesis bracer mit is ad pontosan? Hol lehet a leggyorsabban húzni a karaktert? Most vagyok 22-es de nagyon unom... publicban meg nem is játszik senki ahogy látom.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#68120) Huha81 válasza _ocsisajt (#68114) üzenetére


Huha81
tag

Hát jó, adok egy X-et :C

(#68121) diegho válasza Muton (#68118) üzenetére


diegho
nagyúr

Sparker nem ad semmit, ha mammoth hydra-t használsz, szóval a kérdés eldöntve.

(#68122) Muton válasza diegho (#68121) üzenetére


Muton
addikt

az a plusz egy az semmi?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#68123) KubanitoS válasza Muton (#68122) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én cserélném és használnám a hidrát ezerrel. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#68124) diegho válasza Muton (#68122) üzenetére


diegho
nagyúr

Próbáld ki. Két hydra lesz, 1 sebzésével.

(#68125) buherka válasza malacka87 (#68119) üzenetére


buherka
addikt

Még alacsony szinten vagy, majd ha 70 leszel, ott már jobban pörög a Public...no para.

Nemesis bracer...ha leveszel egy shrine-t vele, jutalmul egyből kapsz egy random elit csordát az arcodba. Jó ha van egy menekülő skill bekészítve, mert rossz esetben azonnal agyoncsapnak.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#68126) Sárpac válasza Muton (#68118) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Vita +10%-damra és ez elmentál hiány máris kompenzálva nyers erővel és +1 hydrával! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#68127) vhunor válasza Muton (#68122) üzenetére


vhunor
őstag

A két hidra olyan mint a blizzard, ugyanazon a mobon csak egy sebzes tickel.

(#68128) MegalodonS


MegalodonS
őstag

(#68129) malacka87


malacka87
senior tag

Ráér valaki egy kis lvl boostra? t6-ban mennénk én joinolnék és lemaradva mennék. Ismerősöm pillanatok alatt lépte a szinteket ezzel a módszerrel. Sveryn#2510

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#68130) KubanitoS válasza malacka87 (#68129) üzenetére


KubanitoS
veterán

Holnap estefelé én segítek, ha addigra nem oldódott meg, írj majd rám.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#68131) malacka87 válasza KubanitoS (#68130) üzenetére


malacka87
senior tag

Oké! Köszi szépen haladok csak nagyon lassan! T3 bountykat csinálom épp.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#68132) KubanitoS válasza malacka87 (#68131) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hagyd a fenébe, húzással 1-2 óra és 70-esen leszel. Kubanitos#1677 a felhasználóm, vegyél fel.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#68133) dobolan válasza Muton (#68118) üzenetére


dobolan
senior tag

ss-el blazing hydrát kell használni. Ha cseréled a devit, akkor az AS-t ne tekerd el az ss-ről, főleg ha mirrorball+mm conflagot akarsz használni a két hydra mellett.

(#68134) -FreaK- válasza MegalodonS (#68128) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jól hangzik, de ezek csak javaslatok, két játékostól. Nagy valószínűség szerint nem lesz belőlük semmi.

(#68135) vhunor


vhunor
őstag

Miután megszámlálhatatlan shardot költöttem a dokival taskerre, na mire adja be a játék a legelsőmet? Hát persze, hogy monkra.

(#68136) Bird válasza vhunor (#68135) üzenetére


Bird
addikt

Viszont gyönyörű lett, gz... Dh-nak ideális! A wd meg amúgy is support kari lett... Szóval ne bánd. :R
Bár a 45% ias picit kevésnek tűnik. :(

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#68137) Muton válasza diegho (#68124) üzenetére


Muton
addikt

köszi mindenkinek a választ! :R

én úgy gondolom, hogy sokkal nagyobb területen tud 2 hidra alágyújtani, szóval sok mobnál többen másznak bele abba a láva izébe, ami jól sebez, ebben gondoltam az előnyét a dolognak

Sárpac: végül is nem az utolsó rama menne el a lyukasztásra, meggyőztél, de ha nem hozom le vele a 34-es griftet, akkor büntiből el kell vinned egy kőfejlesztő körre :DDD

dobolan: van jó mirrorballom, de szerintem magas szinten az eleve esélytelen, hogy leállok és MM-t lődözök. a kite-on kívül sok lehetőség szerintem nincs

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#68138) dobolan válasza Muton (#68137) üzenetére


dobolan
senior tag

Az MM-hez éppen nem kell ácsorogni, az pont kite skill :) blizzard helyett lehet használni a gyorsabb 1h fegyóknál fb dot sebzés eléréséhez, amit a két hydra segít. Én így ismerem a buildot. Blizzard gyors fegyókhoz nem túl szerencsés választás, mert keveset sebez :(

(#68139) Edge


Edge
veterán

HA már wizardnak a témája, kísérleti archonwizem kb. kész van:
Sorcy
Elgondolás:
A light skill ágat választottam, a paralysis passzív miatt (stunol a lightning skillekre) és így gondoltam a trapped gem jobban profitál. Gemek: powerfull(edam)+trappped(CC dam)+swiftness(CDR)
Taktika: elitepakk jön, rájuk lightningos blizzard(+15% sebzés lightskillel) + lightos blackhole aztán archon.
Amúgy amint lehet mindig archonba váltani, mert ott a teleport és a sok CDR miatt 1 secenként lehet teleportozni. Amíg nem vagyunk archonba blizzard+arcane torrent, a swiftness a torrentre nagyon jól proccol.

Gear:próbáltam egy ideálisat összetenni legyen nagy avg és sok elitedam, vyr cipő sajna csak ez van egyelőre és a furnace(!) még mielőtt vki itt lolozna sima ros-ban esett akkor még ramalandi kanyarba se volt, 2.1 PTR idején már bántam a dolgot hogy rossz stat lett tekerve rajta de ki a fene tudhatta volna előre(perf 8%-os volt amúgy, 2.1 konvertálás után lett 50%-os).

Tapasztalat:
Finom a stun, minél nagyobb a mob annál gyakrabban adja be, pl egy RG többet van stun alatt mint nem.
T6-ot simán viszi, ok ez ma már kb. röhely kat. ofc :) és dicsekvésre sem ad okot.
Sajnos nem vmi acélos a dolog, gr-be még nem mentem vele de érzésre max 32 lehet benne és lehet sokat mondtam.
Egyszerűen nem lehet azt megoldani hogy leviszed a CDR-t és mellé még brutál DPS is maradjon, nem megy és kész.
Sajnos lassú, sokkal lassabban öl mint a firebird wizem(most solo gearben van, unity+fb gloves), azzal qrva gyorsan lehet ölni. Ezzel az archonwizzel meg nem éppen. Eleve ugye ha az archon downban van már lassabb a dolog, firebird wiznél meg ott a brutál dps és a DOT is, ott pár sec alatt pukkan a pakk és nem kell várni olyan skillre amit ha aktiválsz sínen vagy.

Végszó:
Szóval nem tudom, poénból meg mókából lehet vele nyomatni de szenvedős sajna. Nemtudom még mit lehetne ebből kihozni, talán másik skill dam ág, CC-vel pl. arcane ágon ott a temporal flux, vagy cold-nál a cold blooded és a cold dam úgyis lassít...
De valszeg mind hiába a fireág most sokkal erősebb ez van(de legalább van :) ), archonozni meg firebird setben nincs értelme mert vyr set nélkül nem lehet levinni értelmes szintre a CDR-t.

Aki szereti a nem mindennapos buildeket próbálja ki végülis élvezetes tud lenni, mindenesetre publicban biztos pilláztak mien wiz ez.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#68140) Muton válasza dobolan (#68138) üzenetére


Muton
addikt

nem értem. ahhoz, hogy lőni tudj, szerintem látnod kell a mobot, de akkor ő is lát. ilyenkor meg betámad és leöl :DDD

közben kipróbáltam a serpentet. -4,5 dam, de +17% taff és +11% healing + a hidra
elsőre 33-as kavicsot szereztem, eddig 32 volt a legjobb. mondjuk ez kb semmit sem jelent, majd ha a grift alatt is jobban teljesít, akkor lehet fejlődésnek elkönyvelni

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#68141) -Gabesz-


-Gabesz-
senior tag

sziasztok!

A petes WD gyengélkedése ellenére kitartok még mellette.
Jelenleg itt tartok: Torz de napi szinten változtatok a dolgokon. Kellene még pár jó drop és sokat lehetne még javítani a helyzetén.
Solo griftbe még nem merültem bele, de az összegyűlt jó sok triálomat mejd el fogom lőni.

(#68142) dobolan válasza Muton (#68140) üzenetére


dobolan
senior tag

Nyilván látnod kell... melyik képesség az, ahol nem? o.O

(#68143) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Ez itt a crusam:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wukodlak-2377/hero/40789131
A kérdésem megvan a teljes akkhan set.Mit lenne érdemesebb megtartani a Leoric crownt és rámenni cooldownra vagy a cindert és csinálni egy fires akkhan crusat?

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#68144) Muton válasza dobolan (#68142) üzenetére


Muton
addikt

az amikor a fal takarásából kitolod a hidrát (ami veled ellentétben látja és alágyújt), meg nyomsz mellé egy blizzardot és elkapja a széle. amíg ezek bontják, addig meg szépen iszol egy kv-t/sört a fedezékben. egyhites környezetben szerintem tovább lehet élni így, mint a MM megoldással.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#68145) oxox válasza vhunor (#68135) üzenetére


oxox
addikt

lvl460 korul jarok en is (HC) , wd-nek adott kb 100 szintel ezelott egy igenvanckot, a DH-mal kb 20-25k shardnal jarthatok de nem adja a rib.nc...olyan ez nekem mint az iceclimber...nehezen hiheto, hogy van a jatekban.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#68146) DaveNo1 válasza wukodlak (#68143) üzenetére


DaveNo1
veterán

Leoric és cdr-re kell gyúrni

vhunor: nekem elmúlt 2 hét esett 5 tasker is, abból kettő fullos (4 kadala, 1 gr boss), úgyhogy nem szabad feladni :K Mondjuk most az elmúlt 2 hétben elég jó volt a drop rate nálam: az 5 tasker mellett esett 1 wh, és 3 soj is, ráadásul utóbbiból egy olyan physical + fire amit több karakteren is lehet használni. Mindemellett 2. act5 bountyn összejött egy fullos Helltrapper is szóval befogom a számat :C

Tegnap amúgy 4p GR44 kétszer is 1 másodpercen ment el, kicsit se voltunk idegesek... :o

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#68147) granini válasza wukodlak (#68143) üzenetére


granini
őstag

Csak onmagaban a cinderes fire cruz szerintem mar nem eleg eros.. sima T6-ra op lesz, de a GR-ezni is akarsz akkor ott perec lesz.. uh igen, ra kell gyurni a CDR-re hogy minel tobbet lehess akaratban es tudd spammelni a cdr-es skilleket..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68148) dobolan válasza Muton (#68144) üzenetére


dobolan
senior tag

Okés, de szerintem magas gr-en sehogy sem fér meg az ácsorgás/kvzás a fal mellett, mert akkor meg az időd telik le, ráadásul ss-nél a blizzard sebzése is alacsonyabb, és nincs +20% fire se... Akkor már inkább használj kétkezest és mammoth hydrát, vagy maradj a devinél. Szerintem.

(#68149) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Akkor marad a leoric.esetleg eledamra mi lenne az ajánlott?Mert most van stunolos gyűrűm és haunt of vaxo és igy az árnyklónók azért elég jól termelődnek.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#68150) Tyler Durden

Sziasztok,

Most az akciózás keretén belül megvettem a kieget. Jelenleg egy wizarddal játszom, ehhez kapcsolódna a kérdésem is. Friss 70esként milyen buildet ajánlanátok farmolásra? Egyelőre act1/torment1-et nyüstölöm a rorg miatt. Előre is köszi a válaszokat

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.