Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68201) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mindenki SSD-ről indítja a játékot?
Én most áttettem sima hdd-re, mert kevés hely volt már ssd-n.

Egyedül megyeget de a több fős partyt már nem bírom.

Azt hiszem csak a game tárolására külön ssd-t kell vennem.
Ha van valakinek ... valami jó ajánlat, vagy kapcsolata vagy fülese :) írhat bátran.

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#68202) Tyler Durden válasza Kareszovics (#68199) üzenetére

Még egy érv, hogy most 50% off van a kiegre.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#68203) Kareszovics válasza jookomak (#68200) üzenetére


Kareszovics
addikt

Olvastam máshol is, hogy érdemes. :)

Tyler Durden: így fizu előtt pár nappal elég nyomós érv. :D Nem tudom meddig él a promo. :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#68204) Gorneck válasza davidsito (#68201) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Gorneck#1239

(#68205) davidsito


davidsito
tag

sejtettem :) ... akkor zsebbe kell nyúlnom
ilyenkor sajnálom, hogy bezárt az AH
;)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#68206) granini válasza Bird (#68198) üzenetére


granini
őstag

Nah.. akkor challenge accepted! ;]

Nagy Minion Affix Teszt
Ideirom a kis minion effektet, te pedig megmondod Diablos szaknyelven hogy melyikre gondoltam. A helyes megfejtest bekuldok kozott tobbezer bladsardot sorsolok ki.. :D

Tehat.. (mutatok egy mintat is mire gondoltam..)

1) A kis etetoszekeben ulve szanaszet hajigalja a repat meg a kenyergalacsint a konyhaban = Mortar

2) Odaszalad hozzad es ugy atolel a kis karjaival hogy meg a bevasarloszatyrot se tudod letenni..=

3) Zold temperafestekkel csikokat rajzol az eredeti fa hajopadlora es/vagy perzsa szonyegre a nappaliban =

4) Mikozben alszol kihuzza a nyelved a szadbol es ranyom egy 9 voltos elemet.. =

5) Epp kerulgeted a lego darabkakat amikor nekedront a kis domperrel amitol elesel.. =

6) Mar kesesben vagytok de minden szaros jatekbolt kirakata elott meg kell allni. Mar mennel tovabb, de o visszahuz a kabatodnal fogva mer most akcios 199.000-ert a szurke legovar.. =

7) Megprobalsz a Januari hidegben szoba elegyedni a jatszoteren a harmadikrol azzal a formasseggu 30-as ketgyerekes csajjal amikor a kis minion pofandob egy kemenyre gyurt kis hogolyoval.. =

8) A kis minion gyakorlatilag minden virusfertozest es bakteriumot hazahoz az ovibol es radkeni.. o 2 nap alatt kiheveri, te ket hetig kuszkodsz.. =

9) A minion a karacsonyra kapott kis lila elemes fenykarddal hadonaszik korbe a szobaban, es mindent lever ami az utjaba kerul, legyen az vaza, pohar, taviranyito, cserepes virag.. =

10) Szulinapi zsur kereteben a kis minion maga kore gyujti a hasonlo kis baratait egy 20 perc alatt lakjak le ugy a lakast amit te 20 ev alatt se tudnal.. =

11) 30 felett raebredsz hogy mar nem vagy eleg gyors hogy elkapd a kis szarost, hiaba nyulsz utana vagy kergeted, o mindig eliszkol.. =

12) Az epitokockatol es a kisvasuttol (ami szent es serthetetlen) gyakorlatilag nem tudod megkozeliteni a dolgozoszobat.. =

13) A kis minion a samlira allva eleri a konyhapulton tarolt 150ml-es Heinz ketchupot, es mire eszreveszed mi tortenik mar nyomja is ki ket kezzel a konyhakore oriasi voros tocsat rajzolva.. =

+1) (ugy tunik vegul toto lett belole :) - de ez mar gonosz lesz..) sajnos a kis Minion most nagyon kihuzta a gyufat, es az osszes gyereknevelesi szakkonyv valamennyi tiltasa ellenere most mar ugy vagy vele hogy elnaspangolod.. de mikozben fekszik a terdeden es csapkodod a kis sejhajat igazabol neked faj jobban.. :K =

Egyelore ennyi.. a tobbi affixet mar nekem is kihivas lenne megfogalmazni :DD
Varom a helyes megfejteseket :))

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68207) Huha81 válasza granini (#68206) üzenetére


Huha81
tag

A +1 egyértelmű = Reflect :R

(#68208) granini válasza Huha81 (#68207) üzenetére


granini
őstag

A tobbi is evidens :D a valasz amugy helyes..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68209) Lézerparaszt válasza davidsito (#68201) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Pendrive-ról is megszűnik az akadás, sokáig arról toltam. Már ha a vinyó miatt akad.

A játék az nem játék!

(#68210) davidsito válasza Lézerparaszt (#68209) üzenetére


davidsito
tag

ez eszembe se jutott

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#68211) Bird válasza granini (#68206) üzenetére


Bird
addikt

Hát papa nem vagy semmi. :D :D

+2 Amikor kakival keni ki a szobáját az milyen affix? :D

:D LOL. és tényleg. Az a legdurvább affix, ez fájt eddig a legjobban. Igaz ez még paragon 2 és 3 között történt.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#68212) granini válasza Bird (#68211) üzenetére


granini
őstag

ThunderShitStorm :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68213) Lézerparaszt válasza granini (#68206) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Hivatalos baba affixek:
Jailer: a baba rosszaságával fogságba ejti a környezetében lévőket, így azok nem mernek kimenni a kisszobából.
Knockback: főleg etetéskor fordul elő, mikor a baba ránéz a túrórudira, és rögtön jól lakik a levessel. Ilyenkor a szülők kezét folyamatosan üti el a szájától.
Nightmarish: elég idegesítő affix, a baba épp hogy megtanult járni, máris a szekrények sarkánál szaladgál. Ilyenkor a szülők teljes rettegésben vannak.
Vortex: általában a Nightmarish affixel fordul elő, éles, hegyes bútor sarkakhoz rohanás következtében a környezetében lévőket hirtelen odaszippantja magához.
Extra health: a baba mindenbe beleüti magát, a szülők aggódása ellenére feláll és nevetve továbbmegy.
Health link: Ha a baba megüti magát és sírva fakad, a szülőknek legalább annyira fáj, mint a babának.
Illusionist: ránézünk a babára, aki nagyon szépen játszik a tükör előtt, és élvezi hogy sokan van.
Vampiric: lásd cumisüveg
Fast: nagyobb paragon szinten, a gyereket jellemzően nehéz utólérni, főleg mikor már eléri a szekrényen a vázát.
Mortar: általában cumival fordul elő, a környezetében lévőket bombázza vele.
Plagued: általában betegség, illetve ebéd utáni űrhajózás után fordul elő, melyet zöld tócsa követ. Aki nem vigyáz, az bele is léphet.
Reflects damage: Miután elverjük a baba kis kezét a "csúnya baba" jelzőt fennhangon mondogatva, gyakran előfordul hogy visszaadja.
Teleporter: ránézünk a babára, aki nagyon aranyosan játszik az ágy mellett. Pillanatra félrenézünk, és látjuk hogy már a vázát próbálja lerántani az asztalról.
Waller. általában játszáskor fordul elő, mikor a baba körbeépíti magát a játékokkal, és a felnőttek vagy nem, vagy hangos káromkodás közepette tudnak csak átjutni rajta.

A játék az nem játék!

(#68214) ZeroSoul válasza davidsito (#68201) üzenetére


ZeroSoul
tag

Nekem sima HDDről megy, egy 4 éves laptopból. Semmi baja.

granini: Hát köszönöm feldobtad a munkaidő második felét :D 2-9 nem mind2 jailer? :) 13 desecrator v molten?

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#68215) Edge válasza ZeroSoul (#68214) üzenetére


Edge
veterán

320x200-ban? úgy ofc biztos nincs baja :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#68216) Xantor válasza granini (#68206) üzenetére


Xantor
tag

2) Jailer.

5) Teleport.

6) Magas griften a Jailer. :DDD

8) Poison Enchanted.

10) Illusionist.

12) Waller.

De azért nyugtass meg, hogy jó apának lenni. ;)

[ Szerkesztve ]

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#68217) granini válasza ZeroSoul (#68214) üzenetére


granini
őstag

Orulok, azert irtam.. :R
Segitek.. 2 = jailer, 9= arcance enchanted :DD
13 = ha frocskol is akkor desecrator, ha csak a padlot locsolja teli akkor eleg a molten :Y :DDD
(p.s. privatodra mjd nezz ra mert irtam monk ugyben..)

Xantor: 6 = az vortex!!! :K
a 10) hatareset, neked elfogadom, de igazabol az a Horde :DDD
az 5) meg a knockback!! :N

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68218) ZeroSoul válasza granini (#68217) üzenetére


ZeroSoul
tag

bocs elírtam 2-6(a legós) a 9 az nyilván arcane :D
hol nézem meg a privimet? megvan

edge:Úgy nem próbáltam, de hát na 1600x900, elismerem nem full HD :)

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#68219) Tyler Durden válasza Kareszovics (#68203) üzenetére

Most néztem meg, sajna okt 6-al befejeződött az akció :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#68220) Kareszovics válasza Tyler Durden (#68219) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mindegy, majd legközelebb. :) Addig tolom ami van. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#68221) DjDanee87 válasza Kareszovics (#68220) üzenetére


DjDanee87
addikt

Lvl 60ig nincs igazán jelentősége. Kiegészítő főleg végjátékba hozott be sok újítást amelett hogy megemeli a maximum szintet 60ról 70re. Amíg a 60at sem érted el túl sokat nem veszítesz vele, hogy nincsen meg a kieg.

(#68222) Lézerparaszt válasza DjDanee87 (#68221) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Viszont lvl 60-on nincs se tartalom, se végjáték, Seherezádé, Segesvár.

A játék az nem játék!

(#68223) ZeroSoul válasza Lézerparaszt (#68222) üzenetére


ZeroSoul
tag

Hogy ne lenne! n+1 szer megölheted diablót, és élvezheted t6on AC-t. Öröm bódottá. Kappa. :DDD

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#68224) sutyi^ válasza davidsito (#68201) üzenetére


sutyi^
senior tag

Én nálam vinyon van, de nem hiszem hogy bármit javítana ha át tenném az SSD-re. A már kismillió alkalommal felsorolt framerate temető pályakon nem az a szűk keresztmetszet.

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#68225) granini válasza Lézerparaszt (#68222) üzenetére


granini
őstag

Seszták Szabolcs.. :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68226) frame>24 válasza MrCsiT (#68168) üzenetére


frame>24
addikt

ATi (amd) redonom van, de azokon is ez van, de hát ugye itt nem mi tehetünk róla, a Blizz itt elismerte a saját hibát, (#7-es kék post) és 2.1.1-re ígértek orvoslást, amiből semmi nem lett.

Sárpac: tegnap publicon egy combos crusa csak úgy kidobott GR után egy SoJ-t a padlóra, sajnos épp nem én szotyiztam mellette, és valaki más 0.5 femtosecundum alatt felvette. Azért az laza, nem? Physical dmg-sem van season "eleje" óta, de azzal nem sokra megyek DH-val, bár volt egy kezdeti "CsakRAMos" build, amivel úgy 20-30 para szintet elbohóckodtam.

Tudom, hogy önzőség, de elég ritkán adományozok idegeneknek sokkal szarabb leg. itemeket is, mert nálam még kevés a tartalék, és inkább betöröm soulnak...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#68227) TeeBee73 válasza granini (#68217) üzenetére


TeeBee73
addikt

Köszi, ez jó volt! :DD
(Amíg nincs kölyke az embernek, nem tudhatja, milyen utat vág magának a legszorosabb pelenkából is, a híg FoS, hátközépig. :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#68228) frame>24 válasza granini (#68217) üzenetére


frame>24
addikt

Jah, a gyermek ugyanakkor nagyon jó dolog, nálunk épp 3 hónapos, és reggel-este castolja a charmot "for 3600 seconds", amikor is nem tudok mást csinálni, csak a cukiság-túladagolástól gügyögni vele. :B

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#68229) TeeBee73 válasza frame>24 (#68228) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem mondod, hogy volt időd Diablozás közben gyereket csinálni? :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#68230) userxy


userxy
őstag

gyééééééé gyááá juppiii :DDD

(#68231) granini


granini
őstag

Na mondom.. (Gorni agygörcsöt fog kapni mert ez azután volt hogy befejeztük velük a partizást..)
Megyek klántaggal bountyba. Act1 pókos. Ahol van az átjáró és van az a valami victim a földön amit ha megütsz kipattanik egy goblin. Na öcsém, lepakoltam 4 turetet, szitává lőttem instant és nyitott Vaultot.. :Y

Jah, ma találtam 3 ramaladnit 1 este alatt, előtte nem esett kb 3 hétig.. a random az ilyen.. :K
A harmadik a klántagomnál landolt akinek találtam egy 2800-as maxos Burizát is.. no comment.. ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68232) Huha81 válasza granini (#68231) üzenetére


Huha81
tag

Az szép, mondjuk én valultot eddig égen-földön egyet láttam (normálon :W ).
Én is találtam ma este 3 ramalandit. Örültek is a random idegenek, akiknek elosztogattam :)
Van 1 tartalékban. Értelmes fegyver meg úgy sem esik semmi...

[ Szerkesztve ]

(#68233) ZeroSoul válasza granini (#68231) üzenetére


ZeroSoul
tag

A héten eddig én is 3 at osztottam szét. 3 félre van rakva. Bár most már csak kettő mert esett egy közel maxos Kukri... Meg egy Last Breath úgy 5 perccel később. Tiklandian meg még egy sem. :(

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#68234) dobolan


dobolan
senior tag

Imádom olvasni ezeket a ramaladni sztorikat... nálam mindennap ugyanannyit dob a random generátor... rand(0) :))

(#68235) dante3 válasza dobolan (#68234) üzenetére


dante3
addikt

Szintén zenész :(((

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#68236) Huha81 válasza dobolan (#68234) üzenetére


Huha81
tag

Lehet, hogy nem releváns, de nekem eddig az összes ramaladni úgy esett, hogy public t6-on megbeszéltünk, hogy 1-es griftből indulunk. Aztán valamelyik 10-es alatti grift végén dobott a boss. Aztán aznap este még esett 2-3, de azok is valamelyik griften vagy kulcsos bossnál. Sima mob vagy elit még nekem nem dobott, pedig szerintem esett már vagy 15-20.

Persze felelősséget nem vállalok :)

(#68237) Tyler Durden

Másnál is lagos a battlenet? Jelenleg többször is 1-2mp-re megáll a játék.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#68238) Rayner válasza Tyler Durden (#68237) üzenetére


Rayner
őstag

Ez normális, ma szerda van karbantartási nap... előfordulnak ilyenek

(#68239) vhunor


vhunor
őstag

Oh, hai.

(#68240) bozont


bozont
veterán

Most találtam egy kis kockát amivel socketet lehet ütni a tárgyakba. Ez hogy működik pontosan? Pluszba megy bele, vagy ez is valamelyik tulajdonságot változtatja meg?

(#68241) granini válasza vhunor (#68239) üzenetére


granini
őstag

Ugye most nem azt kerdezed tolunk hogy szerintunk melyiket erdemes hasznalni, mert felek nemfogom tudni visszatartani a felduhodt PHs tomeget hogy meglincseljenek.. ;] mondjuk en is csak egy pillanatra alltam meg ezt leirni mert engem a 3 ramaladni miatt tegnap ota uldoz egy kisebb casual csapat botokkal meg egyiknel lattam bringalancot is..

:C :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68242) Xantor válasza vhunor (#68239) üzenetére


Xantor
tag

Mindkettő szép darab, gg! :C

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#68243) granini válasza bozont (#68240) üzenetére


granini
őstag

Pluszba megy bele.Es csak fegyverbe mukodik.

Tehat ha van olyan fegyvered amire korabban te rolloltal socketet, akkor erdemes azt atrollolni elobb +10% damage-re vagy +7% AS-re vagy akar 10% cooldown-ra attol fugg mi kell, es utana pluszzban megy ra a socket.

Olyan fegyveren, amiben gyarilag van socket es nem az volt benne atforgatva ott nem fog mukodni..

Folyamat: jobb gomb a ramaladni gift-re, bal gomb a socketelni kivant fegyverre, megkerdezi tuti-e es amikor OK-t nyomsz a socket bekerul es a ramaladni kodde valik.

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68244) bozont válasza granini (#68243) üzenetére


bozont
veterán

Nah, most nézem hogy nekem is Ramaladni van, de én más ikont láttam hozzá neten, 2 fehér kocka. Azt hittem ez a zöld kocka valami más és ezzel lehet más cuccba is socketet ütni. Annyira megörültem neki, hogy csak az ragadt meg a leírásból hogy "add a socket". Azon átsiklottam mi a tárgy neve és hogy csak fegyverbe lehet. :B
Ennyit arról hogy legendary kerül valamelyik gyűrűbe. :(

[ Szerkesztve ]

(#68245) granini válasza bozont (#68244) üzenetére


granini
őstag

Amennyiben arra palyazol hogy gyurube legyen socket, hogy abba be tudj tenni legendary gemmet arra 2 megoldas van:
a) fogod a meglevo gyurudet es a nehezen odarollolt 6 chc meg 40-50 chd helyere rollolsz socketet, de meg ugy is meg fogja erni, mert ezek az uj gemmek rank 25 felett azert mar eleg jo bonuszt adnak
b) a tudatos karakterepites jegyeben a jovoben odafigyelsz arra hogy milyen gyurut / amuletet talasz, es ami eleve socketes abbol probalsz epitkezni..

Pl van 1-2 olyan gyuru most az uj patch ota (Nagelring, Manald Heal, Krede Flame - nem vagyok ezekben biztos sajnos..) - amiknek lehet 5 primary sora.. szelsosegesen mazlista esetben kifoghatsz olyan gyurut ami main stat + trifect (as/chc/chd) sorokkal ES 1 db sockettel rendelkezik..

A problem ott lesz hogy jelenleg a Royal ring es SoJ / Unity parositas verhetetlen, tehat nemigen hordunk mas ekszert.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68246) vhunor válasza granini (#68241) üzenetére


vhunor
őstag

Van még egy ilyen remek dilemmám, úgyhogy egyelőre egy harmadikat használok helyettük, amin van socket :D.

+ szerk: én pl. most a lightning monkomra nem raktam RRoG-t, mert egyáltalán nem használ szetteket, így lett inkább Unity + SoJ :D.

[ Szerkesztve ]

(#68247) Edge válasza granini (#68245) üzenetére


Edge
veterán

1 esetben érdemes más ringet ha az egy jó rollos compass rose és mellé van szintén egy jó rollos travellers amu. vagy amit vhunor is ír amikor nem kell rorg és mehet helyére unity.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#68248) granini válasza Edge (#68247) üzenetére


granini
őstag

Most hogy Hunor emlitette a monkot, el tudnek kepzelni egy olyan extrem dps monk buildet is ahol depth digger gatya + simplicity str gemm mellett (ami mindketto a primary skill dmg-et buffolja..) ramegyunk a focus + restrain parosra is, es full spirit mellett azt a bonuszt is begyujtjuk.. erdekes lenne.. 4 songoku (kesztyu+vallas+sapi+amu) es akkor a focus ring paros + FD daibo + mirinae amulet.. es akkor frankon nem utunk masodik skillt (tehat nincs behuzas, nincs seven sided semmi.. ) csak Way of kecca fist vagy Cripling Wave amig a csovon kifer..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68249) dobolan válasza Edge (#68247) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez így van. Én a rorgot szedtem le emiatt, mert jobban megéri a +250vita + 50% chd, mint amit a rorggal nyerek.

(#68250) DjDanee87 válasza granini (#68248) üzenetére


DjDanee87
addikt

De akkor nem kell a 4es songoku ha minden spiritköltést kiveszel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.