Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112601) reelc válasza mephi666 (#112600) üzenetére


reelc
veterán

A videóban elhangzott többször, hogy sikeres a cég.
Nem csak anyagilag lehet bukni, ez a korábbi bizalom elbukása.
Persze, ha a narrátor álláspontja más, nyilván egy sikersztoriként is lehetett volna tálalni a videót. :)

A párszor mellélövés nyilván akkor gond, ha egymás után történik, és akkor már évekről van szó.
Pl. a Diablo Immortalos Blizzcon, a Warcraft III: Reforged.

Igen, a diagramodon is látszik, nagyon sikeres cég.
Na majd meglátjuk mi mindent tesznek meg azért, hogy a Diablo IV majd hozzon folyamatos profitot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#112602) MegalodonS válasza reelc (#112601) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azert a Candy Crush eleg szepen hoz a konyhara, a Diablo meg karcolni sem fogja az erteket,tudom nem egy szint, de azert a WOW es a COD is hoz egy kicsit :K

Ugye most mar nem fejlesztik az StarCraft-ot es lassan a Diablo 3 is ide juthat,remeljuk a szezon azert meg lesz,de a jatekosbazis mar nagyon gyenge!!

Candy Crush developer King generated $2.3 billion net revenue in 2019.

That was 34 per cent of Activision Blizzard's total revenue.

The free-to-play giant's revenue did drop by three per cent compared to the previous year though, representing a decline of $55 million year-over-year.

This information was revealed via the company’s financial results for its fourth quarter ended December 31st, 2019.

In Q4 net revenue equated to $503 million, down $40 million or eight per cent year-over-year.
King's monthly active users rose from 247 million to 249 million over the previous quarter, but fell when compared to the same period in 2018 by 19 million.

[ Szerkesztve ]

(#112603) reelc válasza MegalodonS (#112602) üzenetére


reelc
veterán

Igen, olvastam már, hogy a Candy Crush és a CoD széria félelmetes bevételeket produkál folyamatosan. A WoW is erős még amennyit elvárnak tőle, hoz.
Mindez kell ahhoz is, hogy fejlesszék a többi játékot.
Azért írtam fentebb, hogy ez inkább a bizalom elbukása. Ami a játékosoktól jött.

Ha a Blizzt külön nézzük, akkor a WoW hoz pénzt, a Candy és a CoD más téma, Activision.

(#112604) WayneGace válasza reelc (#112601) üzenetére


WayneGace
őstag

D4-et szerintem nem kell félteni több, mint 9 perces bejelntő videó is mutatja, hogy nem kis költségvetésű alkotás lesz. Ha az ember letölti a honlapjukról, akkor még inkább látszik mennyire részletesen van kidolgozva. Gyanítom, ahogy haladnak a projekttel, úgy egyre inkább cégen belül majd az lesz az első számú projekt és oda fogják átcsoportosítani az embereket. Az immoral bejelentése és ahogyan tették annyi kárt okozott megbecsülés szempontjából a cégnek, hogy szerintem a D4-t imázs javításra is fel akarják használni. Tehát tényleg jó játékot akarnak készíteni. Az meg várható, hogy lesz benne valami megvehető cucc, skinek, petek vagy valami, azonkívül, hogy legaláb 1-2 kiegészítő is lesz hozzá.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#112605) mephi666 válasza WayneGace (#112604) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az immortal (vagy mi a kórság) szvsz egy marketingtrükk volt, hogy kicsit felpörgessék az érdeklődést... a d4 meg egy tisztes iparosmunka lesz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112606) reelc válasza WayneGace (#112604) üzenetére


reelc
veterán

Na pont az ilyen videóból nem lehet megállapítani semmit, milyen is lesz a játék.

A videókért más csapat felel, mint a játékért.
Sok játék esetében amúgy külsősök csinálják, akiknek ez a profiljuk. A Blizzardot nem tudom így csinálja-e, de sok cég igen.

A videó alapján is láthattad, az imázs nem számít, csak a pénz.
Amint idegeskednek a befektetők a rossz sajtó miatt, egyből megnyugtatják őket a pénzügyi kimutatásokkal, a játékosok nem számítanak. Csak úgy tesznek hogy igen ;] , kiadják a vackot, és majd bocsánatot kérnek ha nagy a háborgás, meg sokáig javítgatják, de addig is vannak eladások.
Nem kell messzire menni, pl. Warcraft 3 Reforged esete.

[ Szerkesztve ]

(#112607) WayneGace válasza reelc (#112606) üzenetére


WayneGace
őstag

A videót azért hoztam fel, mert az is mutatja számomra, hogy a költésgvetés megvan. Fogalmam sincs mennyibe kerül hónapokon át fizetni azokat, akik készítették, de nem lepődnék meg, ha annak a 9 perces videónak az elkészítése több millió dollár lenne. Jó ellenpélda a Reaper of Souls záró videója.
Warcraft 3 Reforged fiaskója is hasznos lehet D4 számára.

Gondolom februári blizzconon mutatnak majd valamit a játékból.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#112608) reelc válasza WayneGace (#112607) üzenetére


reelc
veterán

Megfelelő költségvetésből is lehet hulladék játékot csinálni. ;]
A Diablo IV-es videó azért volt olyan, mert valamit villantani kellett az előző Blizzcon miatt is.
Meg ahogy írtam a videót készítők és a játékot készítők más csapat.
Szóval lehet a Blizzcon előtt elkészült az összes videó, a játék meg pre-alpha.

"Warcraft 3 Reforged fiaskója is hasznos lehet D4 számára."
Szerintem inkább ártalmas mindenkinek. A játékosoknak is.
Most nehogy már attól kapjon észbe a Blizz, hogy igényes játékot kellene csinálni.
Nagy vállalat, erős nyereséggel és emberi kapacitással is rendelkeznek.
Az a Warcraft 3 Reforged az olcsón minél több hasznot és más nem érdekes remek példája.

[ Szerkesztve ]

(#112609) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Most lehet én néztem be vmit, de a szezonnak nem kellett vóóna mán zárnia? :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112610) proci985 válasza _ocsisajt (#112609) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

5PM PDT. ejjel 2kor zar.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112611) _ocsisajt válasza proci985 (#112610) üzenetére


_ocsisajt
őstag

én 5 PM CET-t láttam! :F

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112612) reelc válasza _ocsisajt (#112611) üzenetére


reelc
veterán

North America - November 8 at 5pm PDT
Europe - November 8 at 5pm CET
Asia - November 8 at 5pm KST

(#112613) _ocsisajt válasza reelc (#112612) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Hát ezaz! És még mindégy meg. :D

Most én vagyok a hülye? :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112614) hokuszla


hokuszla
aktív tag

szánalmasak
adják ide a szezonzáró gombot, ígérem mindig időben fogom megnyomni
ingyen!

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#112615) faragojof válasza _ocsisajt (#112613) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem emlékszem már melyik szezon volt, de este tíz után láttam meg rift közben a feliratot, hogy már csak öt perc van zárásig. Azóta nem nézegetem. :DDD
Amit kiadnak időpont az meg azt jelenti, öt után lesz zárás. Valamikor. Bármikor.

"Formicate Under Command of the King,,

(#112616) soo277 válasza _ocsisajt (#112613) üzenetére


soo277
őstag

Megnyugtatlak, reggel 5óra van ,9edike,és még mindíg megy :(((

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#112617) reelc válasza soo277 (#112616) üzenetére


reelc
veterán

Nincs itt semmi rejtély.
Kirúgták azt is, aki felelős a szezon nyitásért-zárásért.
Úgyhogy lehet a franciák intézték ezt a dolgot.
Amerikában meg nem dolgoznak hétvégén.
Na, ezt elfelejtette a Blizz, és nem szervezték ki Indiába az olcsóbb munkaerő miatt.
;]
Mindezért ma délelőtt fog záródni a szezon, amikor kv-zás után látják, hogy még megy, és találnak valakit aki megmondja hogyan is kell leálítani. :)

(#112618) Franklin


Franklin
addikt

Megy még a szezon?

Úgy izgulok, valaki mondja már meg, csak 5-re érek haza :D

(#112619) kecsawi válasza Franklin (#112618) üzenetére


kecsawi
senior tag

Még simán be lehet lépni a szezonos karakterrel.

(#112620) faragojof


faragojof
senior tag

Úgy látszik, Blizznél nem ismerik azt, hogy "az utolsó kapcsolja le a szezont!" kifejezést! :DDD
Még mindig be lehet lépni a leköszönő szezonba!

Most kilépek...
:Y Mi van, ha én vagyok az utolsó?!4! ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#112621) chopin42 válasza faragojof (#112620) üzenetére


chopin42
őstag

Nem vagyok egy speedrunner, de vajon fel tudnék menni gr70ig míg kidob ? :D 0-ról (ezt a szezont kihagytam).

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#112622) proci985 válasza chopin42 (#112621) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha valakit megkersz hogy segitsen picit akkor igen, tippre 15 perc alatt megvan jeleneleg.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112623) _ocsisajt válasza chopin42 (#112621) üzenetére


_ocsisajt
őstag

HC-s karival tudok segíteni :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112624) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Vége a szezonnak.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#112625) mephi666 válasza hokuszla (#112624) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, el is rendeztem a cuccaimat... várom a következőt :) hihetetlen, hogy mennyivel átláthatóbb és letisztultabb a felhasználói felület, mint pl a van helsingé... el is ment most attól a kedvem rendesen :D

mik a ptr tapasztalatok? god/ue dh? helltooth wd? továbbra is a god lesz az op ezek közül?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112626) _ocsisajt válasza hokuszla (#112624) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ty :B

Úgy érzem pár karit fel fogok tudni gemezni sima HC-ban :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112627) proci985 válasza mephi666 (#112625) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekronal befer ket weapon a kockaba. valszeg ismet rat season lesz, csak kivetelesen meg nagyobb lesz a kulonbseg a meta es a nem meta kozott paragon szintre.

DHnal nekem nagyon gyanus, hogy a Crimson+GoD varians meg fogja futni p1000 korul a 120-125ot az elso hetvegen kulonosebb erolkodes nelkul.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112628) faragojof válasza proci985 (#112627) üzenetére


faragojof
senior tag

Lassan föl kell emelni az LB-t GR185-re. Tetszett, hogy az első 1000 ilyen változatos időket ment GR150-en.
Vagy maradjon így, csak az időmérőt át kell állítani ezredesre. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112629) mephi666 válasza proci985 (#112627) üzenetére


mephi666
nagyúr

ht wd gyenge továbbra is? jó lesz végtére a dh is, ha megint azzal lehet laza runokat nyomni, de változatosság kedvéért wd-ztem volna újra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112630) rumkola válasza mephi666 (#112629) üzenetére


rumkola
veterán

Én is a HT garga WD iránt érdeklődöm a nagyoktól. Split bounty speed csirke T16 és a GR 100 meg lesz vele para 500 körül?

[ Szerkesztve ]

(#112631) faragojof


faragojof
senior tag

Jól gondolom, hogy a nekro lesz a legerősebb favorit karakter? Ezért van tele a yout S22 leveling guide 1-70-el minden? :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#112632) _ocsisajt válasza faragojof (#112628) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Vegyük ki a szoftkórt! ;]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112633) Mart10000 válasza proci985 (#112597) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Akkor nincs más választás és előrébb kell hozni a Wizard mellé a Witch Doctort is.

(#112634) Mart10000 válasza _ocsisajt (#112626) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Töredéke van meg mennyiségben és így is sok. :Y

(#112635) malystryx


malystryx
senior tag

Urak! Én nem nagyon tudom eldönteni hogy kinél érdemes keresgetni. Nálam valamiért a monk a main karakter, legyen bármilyen gyenge is vagy alulértékelt sokak számára, nekem akkor is ő az aki bejön. Anno Quin69 volt az akit folyamatosan néztem, de régóta nincs képben. Esetleg tudnátok olyan videóst ajánlani akinek hasonlóan a monk a main karaktere, és még játszik is? Vannak találatok, de sokan copycat-ek.Előre is köszönöm :R , ez a mostani szezon majd eléggé megváltoztathatja az összes eddigi buildet a 4-ik Canai's Cube slot-al, nagyon várom már. :K

(#112636) Franklin válasza malystryx (#112635) üzenetére


Franklin
addikt

Kimondottan monkos videóst nem ismerek, de pl. Raxxanterax mindenféle karakterrel játszik, most tesztelt pl. egy POJ+Shenlong buildet, amit a 4. kockahely tesz lehetővé: [link]

(#112637) MegalodonS válasza rumkola (#112630) üzenetére


MegalodonS
őstag

Kiprobaltam mert nekem a nagy kedvencem :K Eleg rossz riftet kaptam, Cold Snap a vegere!!Inkabb nosztalgibol erdemes kiprobalni!!Elegge gyenge a munduhoz kepest,ja es az kenyelmesebb!!Egy probat meger ;)

[ Szerkesztve ]

(#112638) faragojof válasza MegalodonS (#112637) üzenetére


faragojof
senior tag

Én a HT-Gargát azért szeretem, mert közben lehet dúdolni!
Csak a refrénbe ez a szöveg: " ... és átkozza Gargantuáját!" ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112639) mephi666 válasza faragojof (#112638) üzenetére


mephi666
nagyúr

az nekem is nagy kedvenc, mert jobb kézzel terelgetem az állatkertet, szétvágnak meg szétrágnak mindent, ballal pedig kellemesen pöfékelhetek, vagy emelgethetem a sörösüveget :D nem kell balkézzel beethovent játszanom az 1-4 billentyűk környékén

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112640) MegalodonS válasza faragojof (#112638) üzenetére


MegalodonS
őstag

Akkor sokat fogsz duuuudolni ;] :K :D Csinaltam egy Mundu kort is :Y Tudom ez is gyenge,de a gargahoz kepest :Y

[ Szerkesztve ]

(#112641) shotika válasza mephi666 (#112639) üzenetére


shotika
őstag

Én is mindig bagóztam HT gargázás alatt :D Amilyen hülyék a gargák, és komotós a játékmenet, kötelező vmit tolni mellette :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#112642) faragojof válasza MegalodonS (#112640) üzenetére


faragojof
senior tag

Nagyon tetszik a Mundu! A szezont itt hagytam abba. A 125 már nem ment.

"Formicate Under Command of the King,,

(#112643) shotika


shotika
őstag

Élesedett a patch. Kár hogy a 4. kocka hely megint csak szezon only...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#112644) Mart10000 válasza shotika (#112643) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Lehet, hogy kimaradt, de mit értenek 4. kocka hely alatt?

(#112645) shotika válasza Mart10000 (#112644) üzenetére


shotika
őstag

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#112646) Mart10000 válasza shotika (#112645) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Akkor ez így tényleg kimaradt. Előző 3 szezonban nem volt.

(#112647) malystryx válasza Franklin (#112636) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszöntem. :R

(#112648) faragojof válasza Mart10000 (#112646) üzenetére


faragojof
senior tag

És ez is csak a 22. szezonra fog vonatkozni. Mint ahogy a 21. a rendszeres "sötétben botorkálásra" épült. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112649) MegalodonS válasza faragojof (#112642) üzenetére


MegalodonS
őstag

GZ ,nekem is nagy kedvencem lett a mundu, sokkal kenyelmesebb mint a DH :K Tokeletes szolozni es gem huzasra!!

(#112650) _ocsisajt válasza faragojof (#112642) üzenetére


_ocsisajt
őstag

GZ!

Én most letakarítottam a karijaimat, nem direkt... :U
Non seasonban "picit" megugrott a para szint, ugye :DDD

Net stabil volt, Szerver ok, Soho UPS üzemel, nem állíthat meg SEMMI.. OHH WAIT.
Hogy finom legyen a sztori két fullos DH-t úgy buktam el, hogy nagy csetepatéban SZ@rrá fagyott a taszk, vagy 30mp-ig... KÉTSZER!

Valor fogadott mind2x.. :U :U :U

Már élesedik a gép upgrade... Elegem van... :U :U :U
Eddig tartott a 3770-es I7... Kezdetektől megvan, elteszem tarcsiba...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.