Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112051) _ocsisajt válasza Daelion (#112049) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Mondok jobbat a battlefieldsnél. Elslattyogsz random vendorhoz és random ad fehéret (körbe kell járni az actokat, fog adni) aaand mivel sok a piiized meg DB-d*, veszel annyi fehéret, hogy nem szégyenled, majd azokat át tudod konvertálni* sárgára meg kékekre...
:B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112052) Daelion válasza _ocsisajt (#112051) üzenetére


Daelion
őstag

Tudomásom szerint az NPC-nél vett dolgokat nem lehet lebontani a kovácsnál alapanyagra én meg arra gondoltam. :)

(#112053) SQX_Barto válasza Daelion (#112052) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Lebontani nem lehet, de atforgatni kockaban masikra igen.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112054) mephi666 válasza SQX_Barto (#112053) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja meg a manó sem vesz fel semmi olyat, amihez te már hozzányúltál... finnyás a kis g*ci :D (vendortól dobtad földre, vagy felvettél egy dropot, amit újra eldobsz)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112055) _ocsisajt válasza Daelion (#112052) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"mert abból szoktam átforgatni kék/sárgára a cubeba."
őőőő, amire válaszoltam ott világosan kifejtetted, hogy forgatásra kell és szoktál bettlöfílden szaladgálni a fehérekért... :D

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112056) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valaki próbálta már a Sentry marauder buildet dhnál?
Jó ez a GoD csak uncsi.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112057) Daelion válasza _ocsisajt (#112055) üzenetére


Daelion
őstag

Igen az alapanyagot egyikről a másikra.

Felveszem fehéreket Riftekbe/Bounty közben és lebontom Reusable partsra és azt pörgetem át Arcane Powder/Veiled Crystal-ra.

Nekem mindig Reusable parts van legtöbb mert nem GR runolok 8-10 órákat mint a Streamerek illetve máshonnan sincs alapanyagom mert bountyt is csak soloban megyek 1-1 kört ha nagyon kell a bounty material.

Sárga/kék itemet ami meg kell recepthez simán Kadalatól kerítem mert gamble az megy mindig, fehérbe soha nem szoktam pörgetni mert az mindig van. :)

Na érteni már amire gondoltam? Ennyire azért nincs meleg. :D

@(#112056) Csokishurka

Régebben többször is de már rég nem próbáltam mert már akkor is kicsit elavult volt a többi buildhez képest.

Ha Sentry build akkor már inkább N4M6 keverék, persze Godhoz képest sehol sincs már sajnos. 'meg úgy akármilyen top DH buildhez képest'

[ Szerkesztve ]

(#112058) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Daelion: Én értem, csak ha kell kék meg sárga akkor nem kell feleslegesen battlefielden rohangálni meg riftekbe szedegetni, hanem ott a vendor, elad fehéret és átcsattindot, gg :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112059) Daelion válasza _ocsisajt (#112058) üzenetére


Daelion
őstag

Akkor utoljára:

A boltban vett fehér itemet nem tudod lebontani alapanyagra csak cube recepthez használni ami engem nem érint mert soha nem forgatok kéket+sárgát fehérre hanem fordítva.

Most be is léptem, hogy nem én kattantam meg és rosszul emlékszem:

lvl 70 fehér helm ACT 1 árustól.

Ez csak arra jó ha Veiled Crystalt vagy Arcane powdert akarsz Reusable partsra forgatni.
Az meg inkább azokat érinti akik egész nap GR speedelnek mert onnan alig esik Reusable, Wudinak is van egy ilyen videója amit láttam mert ő is ezt csinálja.

Battlefieldsen meg kb 5 perc alatt összekapkodok egy full inventory fehér itemet ami több 100 Reusable parts '300-400 asszem'.

Illetve ACT 1 Manorba is van egy egész jó szoba ami tele van fegyver/armor tárolóval és egész közel is van.

[ Szerkesztve ]

(#112060) Csokishurka válasza Daelion (#112057) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah igen azt tolom én is N4M6 buildet, igaz gyengébb de playstlye marha jó :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112061) proci985 válasza _ocsisajt (#112050) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tudsz egy linket adni indoklassal?

blood vengeance helyett egyebkent reapers is jo, GR100 alatt felesleges a wraps. meg igazabol a depth diggers is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112062) Daelion válasza Csokishurka (#112060) üzenetére


Daelion
őstag

N6M4-et akartam írni de mondom csak megtalálod úgy is. :D 'utána vettem észre'

Játékstílusa amúgy nekem is tetszik annak a buildnek, ha nem cél annyira magas GR akkor el lehet játszogatni vele.

[ Szerkesztve ]

(#112063) proci985 válasza Daelion (#112062) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

van M6N4 es M4N6 is egyebkent :), bar egy ideje mar annyira nem eros egyik sem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112064) Csokishurka válasza proci985 (#112063) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen a 90es gr ugy megy le mint goddal a 100 igaz a gemek közül meg csak egy 25os 🤣
De nem tudom mennyit dob majd rajta, a sentry is pentek számít?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112065) proci985 válasza Csokishurka (#112064) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

annak szamit, de hidd el, a god legalabb +15 GRel erosebb hasonlo gearben. fishing nelkul.

tetejeben marauder / natalya variansok elegge haklisak rift layoutra es nem igazan mozgekonyak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112066) Csokishurka válasza proci985 (#112065) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen sajnos veszem eszre hogy eleg gyengus.
Lehet nekiugrok mégegyszer a shadownak, vagy huzok egy whitch dokit vagy crusadert.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112067) proci985 válasza Csokishurka (#112066) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en a goddal tennek meg egy probat inkabb, de te tudod.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112068) TeeBee73 válasza Daelion (#112049) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én a Halls of Agony lvl2-t farmoltam még anno' fehér/szürke itemekért, míg az RMAH-n nagy volt rá a kereslet. Meg is lett a RoS ára hamar. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112069) mephi666 válasza TeeBee73 (#112068) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a ros árát párszor kipörgettem, mire lelőtték az rmah-t :) volt drop, amit forintra váltva 10ezer fölött adtam el (valami rare bracer, amin volt minden jóság), de az igazi biznisz akkor volt, amikor kb nem is játszottam, csak aukcióztam: vettem a wkl-t goldért és nyomtam át rmah-ba :) ráálltam direkt arra az itemre és ami pártízmillió alatt volt, vettem sorban, tettem vissza goldért egy részét jóval drágábban, többit meg rmah-ba :) öngerjesztő folyamat volt és ilyen 3-5eur közt elmentek rmah-ból... komolyan, amikor már láttam hogy le fogják lőni az rmah-t, utolsó hónapokban 30ezrek jöttek belőle... úgy hogy reggelente kávézás közben vásároltam és pakolásztam a cuccokat... több időt nem is fordítottam rá (max annyit, hogy ha napközben elkelt cucc, tettem a helyére mást) ...nekem fájó pont, hogy nincs rmah :) (azért nem építettem villát belőle a rózsadombon, de nekem a d3 eddig kb +250ezer körül van)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112070) TeeBee73 válasza mephi666 (#112069) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én is "visszasírom" az RMAH-t. jó néhány bográcsozós/sörözős parti árát képezte néhány BIS item, ami elkelt. :)
Néha, már úgy számoltam: Hopp, esett egy jó stat-os Fury, ránéztem az AH-ra, ez kb. 2 kiló lábszárat, egy rekesz sört és egy lityi páleszt ér. :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112071) mephi666 válasza TeeBee73 (#112070) üzenetére


mephi666
nagyúr

komolyan nem értem, miért lőtték le: a "fee"-ből még most is menne nekik annyi lóvé, hogy nem győznék számolni... a vicc meg az volt, hogy rmah lelövése után akkorát fejlődtek az itemek, hogy minden pénzért vásárolt cucc 1 kalap sz*rt sem ért már :D

pár példa nálam, hogy mik mentek: alsó asszem a brácsa, amiről beszéltem... ma is örülnék ilyen összegeknek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112072) reelc válasza mephi666 (#112071) üzenetére


reelc
veterán

Úgy emlékszem az volt a hivatalos indok, hogy a játékosok többet foglalkoztak ezzel, mint a játszással, így a játékélmény rovására ment. Ezt meg nem akarták.

Bármi is volt az oka, búcsút intettek a pénznek, ami nem szokás.
Szóval alapos okuk lehetett rá.

[ Szerkesztve ]

(#112073) mephi666 válasza reelc (#112072) üzenetére


mephi666
nagyúr

üzleti szempontból abszolút érthetetlen a döntés... a blizzard pénzből él, nem szeretetszolgálat, ami csak azt veszi figyelembe, hogy "a játékosoknak jó legyen"

simán csinálhatnák, hogy megy az rmah és minden egyes új season-el kicsit tápolnak a cuccokon: pl legendeken a max stat emelkedik 25-el mindig... így nonseason karaktereknél is megérné folyamatosan vásárolni, játszani meg kell azért hogy kiessenek ezek a cuccok... totál érthetetlen, hogy teljesen kivették: ők alakítanak mindent, tudnák úgy csinálni, hogy mindenkinek jó legyen (de leginkább nekik)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112074) SQX_Barto válasza reelc (#112072) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az adohatosagok raszalltak azt hiszem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112075) Csokishurka válasza mephi666 (#112073) üzenetére


Csokishurka
őstag

Vagy meg csinálhatták volna úgy mint wowban. Minden goldért megy aztan be lehet váltani tokenre. Szerintem tök jól működik wowban.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112076) Daelion válasza reelc (#112072) üzenetére


Daelion
őstag

És abban kb igazuk is volt.

Játékon belül 0 droprate volt, ha rendesen össze akartál rakni egy karit szinte csak AH volt a lehetőség.
Nekem is talán 1 item nem volt Gold AH-ból a Monkomon mire összeraktam így ~100k+ DPS-re 2 darab értelmes life leech %-os fegyverrel. 'ez akkor jó gearnek számított'

Anno nem volt bankkártyám/fiókom szal nem tudtam RMAH-ba üzletelni de annyira nem is érdekelt azt a része.
Haveromnak adtam 1x oda egy rare ringet ami egész jó volt ő meg eladta nekem azt kb ennyit is foglalkoztam vele.

Viszont nekem is volt egy haverom aki tudott meló közben laptopról D3-ba buherálni és volt időszak amikor többet keresett vele mint a rendes melóval. :C

Engem annyira nem zavarna a létezése de csak akkor ha nem nyírnák ki mellette a dropratet tehát lehessen 100% self found is boldogulni.

Én amúgy RoS előtti időkben játszottam a legtöbbet a játékkal tehát ettől függetlenül szerettem játszani de az AH nem hiányzik semennyire sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#112077) Csokishurka válasza proci985 (#112067) üzenetére


Csokishurka
őstag

Felre ne érts aláírom hogy marha eros. Csak uncsi a nonstop pörgés de viszont nagyon halados. Szoval lehet vissza állok ra. Meg gondolkozom hogy az ue generátort megnezem hatha bejon csak nincs meg meg minden set item.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112078) soo277


soo277
őstag

Köce kocek

BT: wersoo#21211

(#112079) proci985 válasza SQX_Barto (#112074) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a vezeto game designeres interju szerint tenyleg az volt a baj, hogy a vegen mar mindenki AHval jatszott.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112080) _ocsisajt válasza proci985 (#112061) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Wudijo: [link]

Lehet én értelmezek valamit rosszul, de ha íjjal tolom (60 Hz-es frissítés), akkor 9 FPA rangeben kellene lennem (?)

Daelion: Értem-értem! :DDD

RMAH téma: AHHHHH, annyira hiányzik, szépen jött nekem is belőle. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112081) shotika válasza proci985 (#112079) üzenetére


shotika
őstag

Na igen, és így hiába érte volna meg nekik anyagilag, ha közben leépítenek egy ekkora címet egy aukciós házzá.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#112082) faragojof


faragojof
senior tag

Az meg van bárkinek is, hogy duplázós a bounty-láda?
Nekem legalább is kettesével dobja. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112083) TeeBee73 válasza faragojof (#112082) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ha sűrűn emelgetem a poharat, egy idő után én is duplán látok. ;]
Néha rendőrből is. :P

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112084) Micsurin válasza faragojof (#112082) üzenetére


Micsurin
nagyúr

T2, Season karin most csak egyet kaptam. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#112085) Daelion válasza faragojof (#112082) üzenetére


Daelion
őstag

Jah már volt Blue post csak lusta voltam belinkelni, mondom nem zavarom meg a csendéletet itt. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#112086) faragojof válasza Daelion (#112085) üzenetére


faragojof
senior tag

:( Már vége? :F
Most már csak szimplán dob...

Hüle tréfa. Jobban bejönne pedig a csillám szalagnál, meg a hógolyónál

"Formicate Under Command of the King,,

(#112087) Daelion válasza faragojof (#112086) üzenetére


Daelion
őstag

Season végéig megy csak most valami bug van vele, kommentekbe is írják hogy kiléptek aztán eltűnt.

(#112088) hokuszla


hokuszla
aktív tag

kár hogy europát kihagyták s duplázáaból

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#112089) TeeBee73 válasza hokuszla (#112088) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jof leszervez egy PH! talit, beszól illedelmesen a helyi Yard-oknak, napi ~25km-t letol biciklin. Neki JÁR a dupla. (Blizz-ék elfelejtették. Fene a pofájukat.) :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112090) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Megjavult, lehet duplázni.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#112091) reelc válasza Daelion (#112085) üzenetére


reelc
veterán

Szép manőver a Blizztől.
Ráadásul elég sok van hátra a szezonból.
Ennyire nem játsszák, hogy raknak bele visszacsábítót?

(#112092) mephi666 válasza reelc (#112091) üzenetére


mephi666
nagyúr

igazából annyi, hogy így 1 full bounty után 8-at tudok reroll-ozni, ami kb annyit ér, hogy talán anci lesz 1szer... primalhoz még többet kell pörgetni, hacsak nincs óriási mák... nem olyan nagy táp ez... annyi, hogy ezzel kicsit elviselhetőbb nekem az amúgy unalmas bounty

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112093) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Hát én szaladtam 4 karikát spliten***, a negyediknél nem adott duplát, a magas paragonos bot beakadt városban (míg szaladtunk egy rainbowt, csak ott bénázott kadalánál :DDD) , de a többi két srác is visszaigazolt, hogy nekik is sima volt... bug?

***Most talán vannak annyian SHC-ben is, hogy legyen mindég partner rotációban is, jól. :)
(20+ így reggel, wow :DD )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112094) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#112093) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nah, írták chaten spliten (mert megint bebugolt), hogy elvileg úgy működik, ha minden act meg van csinálva. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112095) mephi666 válasza _ocsisajt (#112094) üzenetére


mephi666
nagyúr

reggel otthon lenyomtam a1-2-3-at, duplázott mind... majd 1 órája a4-5-öt is és szintén duplákat adott :K végül 9 próbából nem bírt anci restraint-et dobni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112096) Daelion válasza reelc (#112091) üzenetére


Daelion
őstag

Hát season kezdés után elég nagy morgás volt a theme miatt és már akkor kommentelgették, hogy ennél még a double bounty/goblin is jobb lenne.

Én amúgy fogadni mernék rá, hogy ez most az egyik legkevesebbet játszott season az utóbbi években.
Ritkán panaszkodnak ennyien egy season miatt.

Engem nem fog ez visszacsábítani ebbe a seasonbe az biztos. :N

Buffal kapcsolatban meg azt írják US fórumon, hogy jelenleg célszerű megnézni hogy aktív e játékon belül mielőtt elkezded csinálni a bountykat.
Ott kell lennie jobb felső sarokban ahol az event ikononk vannak, ha nincs ott a double bounty felirat akkor új játékot kell kreálni amíg nem lesz ott.

[ Szerkesztve ]

(#112097) _ocsisajt válasza Daelion (#112096) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Azaz! Most akartam írni! Splitben írta egy user. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112098) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Nyah, jelentem megvolt ma az első "hülyeségem által" leRIPelt kari. Frankón be volt augmentálva, tutkó kövekkel... :(((
Munkaidőben ( :DDD )jött egy kis feladat... Épp spliteztem és azt hittem hazateleportáltam, hát nem...

Új feladat adott: megint 13 slotnyi 100-110-es követ felhúzni... Plusz push kavicsok, facca lesz. :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112099) faragojof


faragojof
senior tag

Semmi duplázós nem műxik bountyból. Se mind megcsinálva, sem egyenként. Egyenként újraindítva sem. :(

TeeBee te kóstolgatsz?!4! :DDD
Azt mondd inkább, hogy lehet nálatok horgászni? Sátorral, esetleg éjszaka is, több napra.
Mert esetleg belógatnám a nyelvemet egy kukacos tequilába! :D
Akár priviben is! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#112100) faragojof válasza _ocsisajt (#112098) üzenetére


faragojof
senior tag

Erről szól ez itten kéremszépen! Termelj, termelj, termelj! :DDD

Jól van, azért sajnálom, NA! :R

"Formicate Under Command of the King,,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.