Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112151) Daelion válasza _ocsisajt (#112148) üzenetére


Daelion
őstag

UE-n annyira nem prioritás az Area DMG elvileg, persze Dex helyett elfér ~magas paragonon de el lehet lenni nélküle.
Asszem én is csak vállason használtam mert egyik ringemen meg CDR volt azt felcseréltem inkább.

@reelc

Hasonló helyzet volt Saderemen Flavor amuval:
[link]

Lehetne jobb is persze de amilyen nehéz értelmes Flavort keríteni, azért nem panaszkodtam. :D 'szerencsére nem vittem sírba a karival'

(#112152) reelc válasza _ocsisajt (#112150) üzenetére


reelc
veterán

Nem gond, valóban vannak még hiányosságai. :)

Daelion: Igen a nyakék talán a legnehezebb.

(#112153) proci985 válasza _ocsisajt (#112146) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

durability loss helyett lehetne pickup :P :DDD

gz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112154) _ocsisajt válasza proci985 (#112153) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Jaja és phys fire helyett :P

ty :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112155) proci985 válasza _ocsisajt (#112154) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

masodlagos resistnel jobb, ha egyeletesen van mindenre azert :).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112156) _ocsisajt válasza proci985 (#112155) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ez világos, csak ha úgy is össze-vissza van, akkor inkább a phys stacket szeretem. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112157) proci985 válasza _ocsisajt (#112156) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

shadow dhnal anno HCban nekem sikerult osszehozni masodleges resre optimizalt buildet. p700on annyi toughnesse volt, mint 1500on a jobb gearu felgemezett SC karimnak.

meglepoen sokat szamitanak a masodlagosok.

aztan persze van az a veglet, amikor pl UEhez en dex/vit/high AS/high CHD / LoK / freeze% ancient ovet akartam a crimson elott :DDD.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112158) mephi666


mephi666
nagyúr

nagy a pangás, adok nótát god gr-ezéshez :) meg egyet a levezetéshez

ha meg valaki folyamatosan pörögni akar, akkor ez ideális :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112159) faragojof válasza mephi666 (#112158) üzenetére


faragojof
senior tag

Bepörögtem! :R :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112160) mephi666 válasza faragojof (#112159) üzenetére


mephi666
nagyúr

"...mint a kerék meg a kormány,
meg a mindenható kormány.

Meg a k*rvám, aki sohase nedves,
de hozzám mindig kedves.
Bevesz, mint egy várat,
én meg beleeresztem a tárat,"
;)

én csak ilyet tudok mutatni: ezért érdemes ládákat nyitogatni :) nem volt egyébként jó a roll, de esnek néha így hármasával ládából

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112161) reelc


reelc
veterán

OFF, de hátha érdekel valakit.
A Hades idén kijön.
A Smilegate EU és USA partnere az Amazon Games lett, szóval majd ők fogják elvileg kiadni errefelé a Lost Arkot valamikor.
Forrás.

Rhykker videója a Reign of Terror Grim Dawn modról.

(#112162) Daelion válasza reelc (#112161) üzenetére


Daelion
őstag

Lost Arknak tudnék örülni, Orosz verziót játszottam 1+ hónapig még tavaly és nekem tetszett így összességében. 'többet nem akartam vele foglalkozni mert ez a VPN meg sufni angol fordítás elég meh'

Ugyan már leszoktam a mindennapos MMO játszásról de ezzel el tudnék játszogatni egy ideig ha rendes szerveren lehetne játszani.

(#112160) mephi666

Most látom elsőnek itt topikba, hogy valaki használja az ikonos kijelzést és nem a szövegest.
Mármint a földön lévő dolgokét. :D

[ Szerkesztve ]

(#112163) mephi666 válasza Daelion (#112162) üzenetére


mephi666
nagyúr

valahogy ezt szoktam meg :) ma rekord volt: 1 ládából 3legend+1set... csak elfelejtettem lelőni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112164) reelc válasza Daelion (#112162) üzenetére


reelc
veterán

Én nem hiszem, hogy belevágok, sosem MMO-ztam, és nem is akarok.

Valahogy nem szeretem az ilyen időhöz kötött dolgokat.
A D3-ban az a jó, hogy annyira nokedli a Journey, hogy nem sok idő.
A Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr-ban otthagytam az első szezont, mert félelmetes mennyiségű időt kellene beleölni, és az a játék nem tud annyit.

Persze, az MMO vagy ARPG eléggé időigényes műfaj, tudom én. :)

[ Szerkesztve ]

(#112165) rumkola válasza Daelion (#112162) üzenetére


rumkola
veterán

Én csakis ikonozom mióta megvan, szerintem kiírt nevekkel már nem is menne a játék. :))))

(#112166) Daelion válasza reelc (#112164) üzenetére


Daelion
őstag

Sztori részét egyedül is meg lehet csinálni, elég igényesen meg van csinálva az a része.
Látszik, hogy melóztak vele.

Van akinek nem jön be ez a nagykardos,stb Ázsiai stílus de nekem tetszik.
MU online-t is imádtam anno. :)

MMO-val ott kezdődnek a gondok amikor már menne az end game és napi szinten raidelni/daily runokat kell csinálni mert különben lemaradsz. 'ez engem is kikészített egy idő után amikor ilyenekkel játszottam évekig, már szinte egy második melónak érződött a játék'

Attól függetlenül én adok neki egy esélyt ha áthozzák NA/EU régióba azt majd meglátom mennyire lesz problémás ilyen téren mert azt a részét nem erőltettem Orosz verzióval.

(#112165) rumkola

Nincs vele gondom, csak érdekességnek jegyeztem meg de akkor vannak itt többen is.

Párszor én is kipróbáltam mert kicsit 'tisztábbnak' tűnt ikonokkal a játék a sok felirat helyett de annyira fura volt, hogy pár run után inkább visszakapcsoltam feliratosra.

Biztos meg tudnám szokni de most mit piszkáljam azt amit már megszoktam az évek alatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#112167) Edge válasza Daelion (#112166) üzenetére


Edge
veterán

ikonos kijelzése az itemeknek, amióta van használom, de én is kevés ppl-nél látom, pedig tök hasznos.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#112168) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Húztam egy necrot, mondom kipróbálom ezt a lodos kaszálós balhét...
DH-val farmolok, Necroval költöm a shardot/forgatok
Ehh, második reroll Trag'ouls-ra panci... Tényleg nem akarok panaszkodni... (de) bead panciban int,vit,CDR kombót... OK, vit jól jön HC-ra, de bakker CDR deka sem kell... Most szerintem akkor CDR-t fogom Area-ra forgatni... VAgy inkább +10% damage?
Vagy ne, vagy mit?

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112169) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#112168) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mas buildekbe kell a cdr, en inkabb elraknam azt es tekernek masikat erre :)
Egy cdr roll elfer erre a buildre is, de azert pont nem a fegyveren, ahol a 10% dam + AS + AD lenne a tokeletes kombo, de legalabb ketto kene belole...
En a trash killer valtozatot kezdtem osszerakni, meg kene par jobb cucc, meg a sok augment :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112170) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#112169) üzenetére


_ocsisajt
őstag

jaja, amúgy nekem beragadt ez a CDR, mert egy jó rollos (196) ancit adott megint így, mondjuk ott dammal. :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112171) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

A fun DH (meg kesobb a necro is) meg tartja bennem a motivaciot, az egyik legszarabb season buff ellenere is :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112172) Daelion válasza SQX_Barto (#112171) üzenetére


Daelion
őstag

Valamennyire tisztelem/elismerem azt, hogy képesek vagytok ennyit játszani pláne egy ilyen nyamvadt Seasonbe. :R

Nekem max Paragon amit 1 seasonbe elértem az valahogy 1250 volt, bár az full soloban ugye. :)

Remélem köv seasonbe lesz valami érdemleges patch vagy season theme mert ha nem akkor azt is kihagyom valszeg. :B 'túl jól szórakozom más játékokkal most, erőltetve nem jövök vissza'

[ Szerkesztve ]

(#112173) reelc válasza Daelion (#112172) üzenetére


reelc
veterán

"'túl jól szórakozom más játékokkal most, erőltetve nem jövök vissza'"
Én is így vagyok vele.

(#112174) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#112171) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gz :B

Én nagyon sok paragont elbukok, mert 90% solozom... Pedig jó lenne négyesben tolni... De sajnos a legtöbbször azért, mert munkaidőben néha dolog is van :DDD meg kell állítanom a játékot sajnos...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112175) Kiss_R


Kiss_R
tag

Üdv!
Van valakinek valamilyen pro tippje a Curses vagy a Speed Demon conquesthez? Előbbinél hiába kreálok új játékot folyamatosan, nem adja be a The Cursed Peat bountyt Paths of the Drownedbe. A rift sem megy két percen belül, akár egyedül, akár p4-ben játszok, hiába az UE multishot build Nemesissel. Ez az utóbbi pedig meg szokott lenni a korábbi szezonokban is sima random játékkal, de most nagyon nem jön össze. Vagy ne erőltessem, menjek sokat és össze fog jönni, ha véletlenül beesek egy riftstone farmoló társaságba?

(#112176) faragojof válasza Kiss_R (#112175) üzenetére


faragojof
senior tag

Mindkettőt folyamatosan próbálni kell, egyszer csak beadja.
Speed Demon
Nekem, mint a videon XI-XII-n szokta leggyorsabban beadni. Figyeld a pályát, ha ezen vagy az már 90%-os siker. És én csak szólóban játszom, wd vagy barbár.

"Formicate Under Command of the King,,

(#112177) reelc válasza Kiss_R (#112175) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Ahogy előttem írta, a Cursest próbálgatni kell. Biztos próbáltam vagy 20-szor mire beadta.
Speed Demon: ilyen nyitott pályának kell lennie, mint a videóban.

A 4p se ér sokat, ha nem tudják, hogy SD-zni akarsz. Még nyílt terepen is sokszor 1 irányba mennek. Erre lehet jobb a pörgős DH, mert gyorsabb a mozgása.

Nem tudom, hogy állsz a karival, de az ilyen Conquesteket utoljára hagynám, amikor már van normális Paragonom, meg augmentek persze igény szerint, ki mennyi időt öl bele.

[ Szerkesztve ]

(#112178) faragojof válasza reelc (#112177) üzenetére


faragojof
senior tag

+1
Ezek maradnak mindig nálam is az utolsók. :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#112179) Kiss_R


Kiss_R
tag

Köszi a válaszokat!
P701-en áll a kari, egy conquest kéne már csak a szezon befejezéséhez (meg a 40 extract és az augment feladatok - de ezek nem tételek), az avarice meg a LoD-os conquest van meg eddig a háromból. Alapból GoD dps buildet játszottam most, magával a karakterrel nincs probléma, GR100 is probléma nélkül, gyorsan megy.
Ha 20. alkalomra beadta volna a cursed chestet, de örültem volna, annál azért többet próbálkoztam már, de rendben, akkor próbálkozok tovább, hátha egyszer :DDD

(#112180) reelc válasza Kiss_R (#112179) üzenetére


reelc
veterán

Nekem is több volt mint 20, de nem emlékszem mennyi.

[ Szerkesztve ]

(#112181) Daelion válasza Kiss_R (#112179) üzenetére


Daelion
őstag

Cursed peat chest a bountyn kívül is tud spawolni mint sima chest event csak a megfelelő map típus kell hozzá.

Nekem szinte összes így lett meg, bountyn kívül.
Ha ezek a bountyk vannak akkor ne is keresd mert nem spawnolhat:

Lord of the Hill/ Pillar of the Faithless/ The Burning Man/ Lord of Fools/ The Crazed Camper, Lurk

Ezt leszámítva van egy bizonyos map típus amire be szokta adni de azt el nem tudom magyarázni, hogy néz ki.

Persze még így is elég sokáig tart de ha T10-en csinálod vmi gyors karival/buildel meg már ismered a mapot akkor egész jól elő lehet keríteni. 'most, hogy bele gondolok bountyt nekem talán 1x adta be :D '

[ Szerkesztve ]

(#112182) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Kinek van kedve theorizny velem? :)

A cél az lenne, hogy kibírjon az alt karim a mobilnet*** miatt egy diszket. :)
(Most vegyük úgy, hogy a leggyengébb láncszem a képletben most a mobilnet, tételezzük fel, hogy a vas amin fut az rendben van! Delej is gyakorlatilag 100% van, mivel olyan helyen dolgozom, ahol minden nagyon csúnyán túl van biztosítva)
Itt az én verzióm és megpróbálok ahova lehet diszklémert írni! :)

GOD szet, "speed***" verzió, paragon 1.6K+, 89***-es GR-ek rusholása, Hardcore

Skilljeimben FOK helyett, Gyesznyó kisérő a regen és allres bónusz miatt.
Szet fejes: Dex+AR+6 CHC
Szet vállas: Dex, AR, 20 AD, 8 CDR
Aquila Cuirass: Dex, AR, 11 elite, 3 lik, lehetőleg secondba 7** melee reduce
Szet kezes: CHC, CHD, 20 AD, 8 CDR
Hunter's Wrath: Dex, Vit, AR, 15 Hungering
Wraps Of Clarity: 20 Cold, Dex, AR, 6 CHC, lehetőleg secondba 7** melee reduce
Szet gatya: Dex, AR, 2 lik, 15 Hungering
Szet cipő: Dex, Vit, Ar, Armor
Azkaranth*: Whatever, jó legyen DPS-re, secondba filler resek*
RORG: Whatever ami DPS a korlátozott roll miatt, secondba filler resek*
Unity: CHD, CHC, Elite dam, lik, secondba filler resek*
Yang's Recurve: Legyen ezen is annyi CDR, hogy a songoku körbeérjen kényelmesen
Cirri: CHC, AD, Hungering

Kocek: Dawn, Digger, Julia*!
Gemek: Esoteric (100), Molten (100+), Simplicity (100+)
Follower: Tündérlala kard, Deflection pajzs, Cannotdie relic, Johan amu, Unity ring, Wyrdward ring| Skilljei: 1,1,1,2

ÉS AMI az extra dolog és nem tudok dönteni: Augmentáció!
Mindenhova 100+ DEX, vagy 100+ Vit? :)
Dex ugye Armort ad, Allressel el lesz látva rendesen (pláne Esoteric procnál!), armor kellene, de nem rossz a VIT tenger sem! Hmmm

Diszklémerek:
* Fire és Arcane immunitás miatti minden más!
** Szerintem ha kiesek a játékból, akkor a melee ütések jobban fájnak(?)
Miért unity és Aquila: Amíg ki nem léptet a játék, addig lesz flat 50%+50% Dam reduce ha nem csinálok semmin, hisz maximum hatreden lesz a kari. Ha Elusive + Aquilát használnék, akkor a disconnect kb felében maradna a 60+50 helyett csak a flat 50% reduce.
Miért immum amuk? Szerintem a két igazán veszélyes affix az a robbanás és a diszkó, pláne ha disc közben mindkettőt kapja szegény az arcába. Így a robbanás+mortar+tűzszőnyeg+diszkó (és/vagy) kombóban még gyógyul is. :)
Miért mindenhova AR? Miért nem Vit? Mivel paragonból az AR korlátozott és a vit gyakorlatilag egyre több adható, ezért így masszív rezisztencia mellett lehet simán 1 Millió+ HP-val várni a kapcsolatszakadást. :DDD

Kb. ennyi...

Szerintetek? :B

Bárminemű kritikát elfogadok! :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112183) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#112182) üzenetére


_ocsisajt
őstag

*** diszkl.: Nem kell röhögni :P Ez a mobilnetes HC speed :P

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112184) mephi666


mephi666
nagyúr

na, nekem meg még lenne picit kedvem ehhez a season-höz, de most már többször is volt olyan, hogy gr-t indítva fagy ki a játék :U általában működött, hogy elindítom a játékot, menüből kilépek, utána újra elindítás után falut betöltve nem fagy ki... ehelyett jött az, hogy gr indítás után fagy meg... (ki sem lehet lőni, csak kijelentkezéssel zárható be) következő season témája lehetne a "season of no-crash": ehelyett az értelmetlen random effekt helyett inkább foltozhattak volna a játékon

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112185) _ocsisajt válasza mephi666 (#112184) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ezt próbáltad?

Nekem megoldotta a fagyást. :)

Én a 64 bites klienst használom, szóval oda ez kell: fmodex64.dll.
Most már bebizonyosodott nálam, hogy ez a fájl a ludas a fagyásokért, amióta cseréltem a játéknál újabb verzióra, gramm hibám nincs!

Két dolgot tehetsz:
1. Bnet launcher nélkül játszol és akkor soha nem cseréli le. :) Viszont ilyenkor mindég legalább a jelszót meg kell adnod (meg ha van authod, én leszedtem már)
Én csináltam a start menübe egy bat fájlt amiben ez van:
***"c:\Games\Diablo III\x64\Diablo III64.exe" -launch

2. vaagy launcherrel indítod a játékot, akkor mindég "felupdateli" a játékot (azaz visszarakja a bugos verziót!)... Utána ninjába visszacserélheted... (csinálsz egy beccs fájlt ide is, hogy kényelmes legyen)

Fmodexet le tudod szedni a népszerűbb dll oldalakról! (nálam a 0.4.44.57 verzió lett leszedve)
Itt figyel a file (ha 64 bitest klienst használsz):
***"Ahová telepítetted a diablót, pl.:
"c:\Games\Diablo III\x64\fmodex64.dll"

Próbát megér, kiwi lennék neked megoldaná!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112186) proci985 válasza _ocsisajt (#112182) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

disconnect mennyi ido? nem lenne jobb egy ancestors grace? az is szornyu dam szempontbol, de amit leirtal en abban se vagyok biztos, hogy 90et fogsz tudni speedezni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112187) Kiss_R válasza Kiss_R (#112179) üzenetére


Kiss_R
tag

Sikerült a 3. conquest is végre. T10-en meglett a Speed Demon, pedig sem a csapat, sem a mapok leosztása alapján nem gondoltam volna, hogy összejön.

(#112188) _ocsisajt válasza proci985 (#112186) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Tesztelgetem ahogy időm engedni***, de a 85 3 perc*** alatt megy ezzel a setuppal, 89 meg 4 kb. :)
(***néha a pause-k miatt 10-15 perc :DDD , de nettó tényleg annyi)

Nekem bejön totál, itt már csak a kérdés az lesz, hogy mindenhova dex-es augment? Elvileg jó lesz damnak meg armornak és akkor parából mindent VIT-re, 2M HP-ig, aztán majd Dex tovább.... hmmm

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112189) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Durván szórják a Chain Lighting-ot mifelénk hajnal óta. 5:47-kor a buszmegállótól kb. 200 m-re lévő sarki trafóállomásba csapott bele. Még mindig Tseng a fülem. Szerencsére, voltam indulás előtt a latrinán, mert becsokiztam volna. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112190) soo277 válasza TeeBee73 (#112189) üzenetére


soo277
őstag

Nyomasd a lájting reszisztánszot 1000el :DDD :DDD :DDD

BT: wersoo#21211

(#112191) faragojof válasza TeeBee73 (#112189) üzenetére


faragojof
senior tag

Átkozott istenek! Mindig a földi halandók isszák a levit... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#112192) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#112189) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:Y
Én IRL pont ezért raktam be tegnap már délután a kockába Xephi amut, tuti ami ziher alapon! :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112193) reelc válasza soo277 (#112190) üzenetére


reelc
veterán

Ha jól rémlik ő célzóvizet szokott :D , de az nem buffol, hanem debuffol.
Lassabb reflexek, illúziók, stb. bejátszhatnak.
Azt meg tudjuk, milyen hatása lehet egy rosszul kimondott varázsigének, ugye?
1 és 2. :D

(#112194) _ocsisajt válasza reelc (#112193) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:DDD

Szerintetek mi lenne az a most kapható/konfigurálható alkatrészekből a legolcsóbb megoldás egy FullHD, de mindenből minimumon, viszont 60 FPS-t stabilan kipréselő RIG tartalma?

Amim van: ház+táp+SSD+moncsi+Input cuccok
ami kell: Lap+proci***+cooler (akár dobozos is jó)+8 csiga ram elég+VGA***
*** jobb Vegák Ryzeneknél, vagy legyen inkább valami normálisabb dedikált entry?

Szerintetek? Mennyi a minyima és az, hogy nézne ki? :)
piesz: Csak új alkatrészekben gondolkozom.

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112195) TeeBee73 válasza reelc (#112193) üzenetére


TeeBee73
addikt

Most melózom, ilyenkor nem lehet célozgatni. :)
A rosszul kimondott varázsigéket meg inkább Fizbanra hagyom. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112196) mephi666 válasza _ocsisajt (#112194) üzenetére


mephi666
nagyúr

én most szereztem egy gtx1060-at: maxra húzva a grafikát 1280x1024-ben belőttem fix 75fps-re és ryzen3 2200g-vel nem ment úgy sem 53fok fölé a vga, hogy pusztulat melegek voltak a napokban :K fps-t persze gyönyörűen tartotta (gtx650-et cseréltem: azzal is ment szépen a játék, de nem ilyen sebességgel és az a vga jobban izzadt sokkal)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112197) Daelion válasza _ocsisajt (#112194) üzenetére


Daelion
őstag

Ez a konfig D3-ra lenne nagyrészt/teljesen vagy úgy általános vegyes gamingre?

[ Szerkesztve ]

(#112198) _ocsisajt válasza Daelion (#112197) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Mivel melóban lenne másodlagos, itt eldiózgatnék, otthon meg menne más is. :)
tl;dr: igen, only D3 :)
Egy Vega 11 szerintetek nem lenne elég?

Mephi: 1060 már régebbi modell, nekem kell a gari, de köszi. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112199) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#112198) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szvsz. egy Vega 8 is elég FHD/60Hz-hez.
Én a melóhelyen pár éve egy AMD A8-7600-as APU/2x4GB 1866MHz DDR3 kombóval vígan jászttam 1440*900-on.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112200) reelc válasza _ocsisajt (#112198) üzenetére


reelc
veterán

Ja, only D3, meg Grim Dawn :), jövőre Last Epoch, kitudja mikor meg D4. :D
A legutóbbi a kérdéses, milyen vas kell, gondolom mondjuk 2 év múlva nem ruháznál be megint valamibe az fHD 60FPS-ed miatt. :) Emiatt még tippem sincs. Ugye bátran fölé lehetne lőni, de nem akarsz túl drága megoldást, nyilván.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.