Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112401) faragojof válasza hokuszla (#112400) üzenetére


faragojof
senior tag

Október 25 körül, vagy az nap kellene véget érni. Okt. 15.-én jár le a PTR, utána hibajavítás meg ilyenek
De igazándiból én nem értek hozzá, rossz a fordítóm! :B :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112402) reelc válasza _ocsisajt (#112395) üzenetére


reelc
veterán

Boldog születésnapot!

Akkor most van a birtokodban "az Életet, a Világmindenséget meg Mindent érintő Végső Kérdésre a Válasz"

(#112403) TeeBee73 válasza hokuszla (#112400) üzenetére


TeeBee73
addikt

Egy ideje esélyes, hogy igen.
Telóról nem tudok belépni, majd otthon kiderül. :)

"Rumomsöröm'" megvolt már? :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112404) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Köszi srácok! :R

Trófeában annyit ettem tegnap, hogy ma (már akkor) nagyon szégyellem magamat. :((( :DDD

Köszönöm a tippet a sedóklónokkal kapcsolatosan (is), meggondolandó a szezon hc-s szempontból. :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112405) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Komolyan kiégek... Amit a legjobban uuuuuuuutálok az életben is... A rendrakás és takarítás (mindenből marad 3 váltó cucc, legjobbak ha rekt van)... Panci multishotos cuccokat török be, mert pl. a fejes dexvitoffskill... :U Már egy órája cseszekedek a táskával... fullon vagyok... Második mule kari is fele tele van pancikkal... Úgy, hogy barbárt totál töröltem (minden minimum anci és 100+ gemek), oda majdnem megvolt full panciban a raekor, fele IK... csak hát azt utálom, másik meg nem "hasznos"... :( Marad DH meg Necro dps-re, speedfarmra... meh

KIÉGEK! :O

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112406) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#112405) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(És úgy, hogy a tényleg nagyon gagyi pancikat insta töröm, csak olyanokat hagytam meg, amikben szvsz látok potenciált)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112407) proci985 válasza _ocsisajt (#112405) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, de meg mindig egyszerubb, mint amikor elfelejted aztan a stashbol kell kitalalni.

szulinapra grat!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112408) Daelion válasza _ocsisajt (#112405) üzenetére


Daelion
őstag

Hála istennek nekem ilyen gondom soha nem volt, még NS stashbe is elférek pedig ott nem is játszom csak ömlesztem Season után. :D 'jobb darabokat tartom meg, többi kuka'

Season belül meg jó ha használok 4 tabot, többi meg ott rohad üresen. 'összes tab megvan'
Bár az is igaz, hogy én csak 1 karit játszok/Season meg party setup gear sincs mert ugye csak solo megy. 'speed/GR/Vault build variáns van elmentve azt annyi'

Rendet viszont én szeretek tartani ettől függetlenül de azt való életben is úgy szoktam :)

(#112409) TeeBee73 válasza Daelion (#112408) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Rendet, melyik rúnával használod? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112410) _ocsisajt válasza Daelion (#112408) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Szép tiszta lett!!! :B

Egyébként a legduuuvábbat nem is mondtam!!!
Mivel ugye "össze-vissza" csináltam a kraftos cuccokat, ezért a bantimatik egyenlőtlenek lettek. Tudom, hogy kényszeres vagyok, de ezeket mire kisakkoztam, hogy 'asszonja.. Masteren le kell futni, aztán jöhet egy T12 Act3, aztán T6-on Act5 stb... (Figyelembe véve persze a mateknál, hogy minden duflán jön! :D )
Előtte a biztonság kedvéért lekraftoltam fake itemeket, hogy mind az 5 act páros, vagy páratlan legyen, jól.

Tudom, beteg wok! :DDD :DDD :DDD Ezt nem tudom legyűrni... :(((
(Jó, gyerekkoromban nagyon sok kényszeres cuccom volt, java részét mára legyőztem, na! Nem kell ítélkezni! :DDD )

Köszi Proci!!! :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112411) soo277 válasza _ocsisajt (#112410) üzenetére


soo277
őstag

Nem vagy beteg,szerintem én vagyok, eddig azt hittem tudok magyarul :O

BT: wersoo#21211

(#112412) aerosmith válasza Daelion (#112397) üzenetére


aerosmith
őstag

lol ez mekkora :C

(#112413) _ocsisajt válasza soo277 (#112411) üzenetére


_ocsisajt
őstag

[link]
:( :( :(
🙃

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112414) Daelion válasza _ocsisajt (#112410) üzenetére


Daelion
őstag

Helyes. :D

Régen nekem is volt ilyen bekattanásom, hogy csak olyan számokat preferáltam amik vagy 5 vagy 0-ra végződtek. 'ha lehetett elosztani statokat játékban mindig így csináltam'
Ez pláne idegesítő volt akkor amikor még volt a bonus cache bounty téma és ha nem fejeztem be full runt akkor össze vissza voltak a materialok. 'pláne jó volt amikor kaptam DC-t és kezdhettem újra az egész runt'

Szerencsére már sikerült elhagynom ezt és nem tud érdekelni. :)

(#112412) aerosmith

Hát ha ez így marad lesz panasz miatta az biztos.
A party rész dolgot el tudom kerülni mert úgy sem játszok másokkal meg max nem használok majd Nemesist. 'speed runoknak ez nem fog jót tenni'
Ami viszont irritálni fog az, hogy ha Riftelek vagy GR-t csinálok és van Dune Dervish vagy Sand Dweller akkor léphetek ki az egész runból mert túl nagy kockázat lenne. 'vagy nem veszek fel akkor pylont'

Akárhogy is nézem ez egy idegesítő dolog aminek nem szabadna így működnie. :(((

(#112409) TeeBee73

Hát Bloodbath nem mehet mert akkor csak nagyobb mocskot csinálnék, összevéreznék mindent. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#112415) proci985 válasza _ocsisajt (#112410) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

akkor kiakadnal, ha latnad, hogy act1 bountybol van vagy +200am utobbi szezonokban, mert ott szoktam szintezni hatha kiesik a RORG amig felerek 70re, aztan meg split.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112416) _ocsisajt válasza proci985 (#112415) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ÁÁÁÁ, amíg nem az én tatyóm, kibírnám! :DD

Valóság:
https://giphy.com/gifs/8ymvg6pl1Lzy0
:DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112417) faragojof


faragojof
senior tag

"Game Inicialization Failed: D"
:W :W
Nem mondok semmit :(((

"Formicate Under Command of the King,,

(#112418) _ocsisajt válasza faragojof (#112417) üzenetére


_ocsisajt
őstag

nekem most ok!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112419) faragojof válasza _ocsisajt (#112418) üzenetére


faragojof
senior tag

PTR! Ebben az időszakban rendszeres. Elmagyarázták már itt, hogy nem. Pedig csak ilyenkor fordul elő. Így szerintem meg DE! És még toppantottam is. Az +18% az igazságomhoz! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112420) _ocsisajt válasza faragojof (#112419) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:DDD

Akkor én szerencsés voltam! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112421) Daelion válasza faragojof (#112419) üzenetére


Daelion
őstag

Elvileg nem szabadna semmilyen közvetlen kapcsolatnak lennie a live és PTR között mert PTR az egy külön Amerikai szerver. 'szerverek is csak ott vannak'

Max azt tudom elképzelni, hogy PTR miatt még a szokásosnál is kevesebbet figyelnek/foglalkoznak a live szerverrel. :D

A mostani PTR meg eleve botrányos, még PTR-hez képest is atom lagos meg minden baja van.
Volt is most Blue poszt, hogy meg fogják hosszabbítani a PTR-t mert alig tudtak ezek miatt tesztelni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#112422) faragojof válasza Daelion (#112421) üzenetére


faragojof
senior tag

Én elhiszek mindent, hidd el. Csak nálam mást jelez, amit látok meg tapasztalok. :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#112423) reelc válasza faragojof (#112422) üzenetére


reelc
veterán

Akkor nekem is hidd el, hogy nincs gondom, igaz uninstallálva van a játék, és a PTR sem érdekelt, de nincs gond a belogolásommal, mert nem csinálom. ;]

(#112424) mpierre válasza faragojof (#112417) üzenetére


mpierre
veterán

Belépési sor: 660 perc.... Ok. Megvárom. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#112425) faragojof válasza mpierre (#112424) üzenetére


faragojof
senior tag

A 666 perc stílszerűbb lenne! Nem tudom, annyi időd volna e! :DDD

reelc: Feladós... ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#112426) faragojof válasza mpierre (#112424) üzenetére


faragojof
senior tag

Hehe!4! Nekem 527-et ír. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112427) Daelion


Daelion
őstag

Most néztem amcsi fórumon és már van topik erről és elvileg az egész EU régiót érinti.

Van pár elmélet, hogy mitől van illetve Blizz bezárja a Francia székhelyét azt annak sem örülnek elég sokan.
[link]

Van akik szerint meg a WoW Shadowlands pre patch terhelésnek is lehet köze hozzá de a fene tudja.

(#112428) faragojof válasza faragojof (#112426) üzenetére


faragojof
senior tag

Az 527 perc elég volt. Most megint "inicialization failed".
527 perc elég volt, hogy visszajussanak ahonnan elindultak.
Nem lennék meglepődve, ha az LB törlődne. Elvégre már GR123-nál járok! :W :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112429) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Tegnap este én is beleszaladtam a sorbanállásba.
De, kerülőúton simán beléptem.

Bnet indítás után, váltás offline módra. (Hogy kijelentkeztessen.)
D3-at saját *.exe-vel indít.
Bejelentkezés.
Ha, kell autentikáció.
És bent is voltam.
(Elsőre a US szerverre dobott, de relog EU-ra és annyi.)

...elmúlik...

(#112430) faragojof válasza Argos (#112429) üzenetére


faragojof
senior tag

2.6.9.68722 verzió Csak azért írom, hogy emlékezzek
Nem működik az inicializáció így se. :(

"Formicate Under Command of the King,,

(#112431) reelc válasza Daelion (#112427) üzenetére


reelc
veterán

Igen, nagyon úgy néz ki, hogy több játék frissítése/eseménye van a háttérben.

(#112432) faragojof


faragojof
senior tag

Ez már azért kezd a gázos kategóriába átmenni. :((( :W

"Formicate Under Command of the King,,

(#112433) reelc válasza faragojof (#112432) üzenetére


reelc
veterán

Vigasztaljon az a tudat, hogy a StarCraft II nem fog ilyen problémát okozni.

(#112434) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Hát skacok...
Most tényleg lesz időm gamelni, úgy néz ki, mert én nem látok már arra esélyt, hogy a hétfői PCR tesztem negatív lenne... Nem nagyon látok...
Sajna a mai gyorstesztem pozitív lett (cégünk által rendezett, privát medical cégnél levett story, mert kollegám családját nogoba rakták pár napja), nem is csodálom... Amúgy lehet véletlen volt az egybeesés az eléggé erős meghűlésemmel, de most már ennek 4 napja és egy napja zéró a szaglásom/ízlésem (haha, tudom, most kell kienni a fagyóból azokat amiket annyira nem kedvelek! :DDD )... :(

Lesz időm farmolni, itthon. :O

Nagyon furi az egész, én mint nyájimmu "hívő", de az egészet korántsem tagadó és eddig TÉNYLEG minden szabályt betartó (mert gondolok másokra), most szépen részese ennek a dilinek közvetlen! :(

Cicóm meg tök aranyos, most tényleg >mindenhova< "követ", ott fexik, nyomul, mellettem van szigorúan, ahol éppen vagyok. :B

A legjobb érzés meg az, hogy szégyenlem magamat, mert miattam dőlt be a komplett már 2x áttervezett szolgálati beo. Hozzánk nem lehet csak úgy hírtelen berakni a cégtől Gipsz Jakabot, mert a komplett bankbiztonságnak át kell világítania, ellenőriznie stb... (Így is ugye egyik karatnénos, másik meg térdével van otthon, backup-testvér épületünkből tudunk maximum odahozni, de nekik is vinniük kell a saját órakeretes balhéjukat...) :(((

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112435) citkar válasza _ocsisajt (#112434) üzenetére


citkar
addikt

Ilyen, ha az ember beteg, ez bármikor megeshet, más okból is, majd elmúlik és valószínűleg jobban is leszel.

(#112436) reelc válasza _ocsisajt (#112434) üzenetére


reelc
veterán

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Nem lesz gond, vigyáz rád a cica. :)

Ne szégyelld magad, hogy miattad szervezték át a beosztást.
Most miattad, de könnyen lehet, hogy 2 hét múlva majd más miatt. Sajnos nem látszik az egész vége, és szép lassan közelít a hagyományos influenza időszaka is.

(#112437) faragojof válasza _ocsisajt (#112434) üzenetére


faragojof
senior tag

Soha ne szégyelld magad egy betegség miatt. Ez az ami kivédhetetlen.
Gyógyuljál! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#112438) _ocsisajt válasza citkar (#112435) üzenetére


_ocsisajt
őstag

A szuverén kis gagyi énemet féltem a legjobban utoljára, hidd el. :) Annak drukkolok, hogy mielőbb le tudjak tenni majd 2 negatívot az asztalra, hogy ne a többiekkel csesszek ki és minden menjen a régi kerékvágásban. Meg, ne a "Bálintiak*" adják a szolgálatot. :P Soha nem volt még ilyen, de most ezt is kipipálhatjuk, mert a mieink kompletten a tesztek csinálták, aka az egész "itteni" szolgálat ott volt a gyorsteszten, csak így tudták megoldani. Én ott voltam "náluk"* közel 8 évet, igaz strukturálisan és szabályzatban tökre megegyező a két épület, centiről-centire, de itt Baracskán az egész kollektíva egészen más. Kezdek egész jól beilleszkedni és baromira tetszik a csapatmorál, hozzáállás, összetartás meg minden. (Ez egy nagyon jól összetartó kis miniközösség, nagyon pöpec a hangulat! 🤗)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112439) Peppo válasza _ocsisajt (#112434) üzenetére


Peppo
őstag

Jobbulást!

(#112440) shotika válasza _ocsisajt (#112434) üzenetére


shotika
őstag

Jól mondják a többiek, ne te érezd szarul magad, hogy elkaptad. Mi az első hullám alatt se zártunk be, és senki nem lett beteg azóta, pedig több száz vevő fordul meg nálunk naponta - ellenben a központ, ahol az irodák vannak és nincs kontakt a "civilekkel", ott több pozitiv teszt is lett.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#112441) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Köszönöm mindenkinek!!! :R :R :R :B :B :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112442) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#112441) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jobbulást, Kolléga! :)

(Én csináltattam magamnak helyben egy ilyen pulcsit, mert cégeset még nem kaptunk.) :DDD
A srácok ingyé' megcsinálták, fényvisszaverős, meg miegyéb'. :)

MOD: (Csütörtökön jött be egy kiccsalád', akik nem voltak hajlandóak felvenni a szájkosarat.
Mondom: "-Tessék a büfénél leülni, beírni a panaszkönyvbe, mi is felvesszük a jegyzőkönyvet az ügyeletes igazgatóval, addigra kiérnek a rendőrök."
Gyorsan távoztak, nem volt reklamáció. ;] )

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112443) proci985 válasza _ocsisajt (#112434) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jobbulast. egyebkent szaglas / izles kinullazodasa mastol is lehet, en szigeten amikor kimentem egy hetre menetrendszeruen a harmadik es az otodok nap korul mindig elvesztettem a szaglasom. ez onnan szokott feltunni, hogy volt egy 500 meter hosszu szakas egyik oldalon kajasstandokkal (egett olaj ftw), masik oldalon toitoiokkal (utobbiak tomor hiposzagban szoktak uszni), en meg ebbol semmit nem ereztem. marmint semmit.

egy ideig a szallopor (amire nagyon enyhen, de allergias vagyok) az meg meg szokott lenni (kb mintha finom homokkal dorzsolnek az orrod belulrol), de aztan egy ido utan maradt az uresseg. egyik nagyon durvan por + szallopor even egyebkent megjartam a surgossegi satrat is, adtak receptet, de mondtak, hogy hat nem kene alkoholt fogyasztani, meg egyebkent varjam meg, mire kimegy az alkohol. szigeten. maradtam az oralis receptor supressionnal.

---

mas, flavor of time rerollbol valaki utanaszamolta, hogy egy (ancient) cold / socket + [dam vagy chc vagy chd vagy dex] kombora mekkora esely van? ugye cdr es ms fix, mindenkepp az mst rollolja az ember, szoval kb ezek jok, esetleg a cold helyett mas offensive. azt hiszem ugy 50+ FoTnel vagyok eddig szezonban, es egy cold/chc/cdr/rcr/socket eddig messze a legjobb amit ki tudtam forgatni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112444) mephi666


mephi666
nagyúr

én aug19én kérvényeztem cégnél a home office-t 2-3 hétre, mert asszony ment melózni, 3.5éves srácunk meg még nem kezdhette az óvodát... szeptember 11én 1 napra bementem a céghez, mert akkorra beszokott és aznap kitalálták, hogy felváltva bent dolgozunk az irodában, valamint home office... :C nekem meg olyan amúgy is a melóm, hogy akár bivalybasznádon is lehetnék 0-24ben, akkor is el tudnám végezni... azóta letudom minden nap a melót és végigvittem a 2016os doomot, az eternal-t meg már 1 soron a van helsinget... a poe-vel is próbálkoztam, de azt abbahagytam, mielőtt sugárban hánytam volna a rendszerétől... a van helsing mindenesetre tetszik: d3 köv season előtt szerintem 2. karaktert felhúzok teljesen :K ...ja egy használtan beszerzett gtx1060-as vga is kifeküdt nálam ezidő alatt, ami fájó...

egészségre rátérve: valami kerülget minket is már egy ideje... nem szokott fájni kb soha a fejem, de vannak napok, amiket 6-7szem cataflammal tudok csak átvészelni meg a torkom is fájt párszor, ami másnapra elmúlt :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112445) rumkola


rumkola
veterán

húú de jó lett ez a topik :O

(#112446) reelc válasza mephi666 (#112444) üzenetére


reelc
veterán

"nem szokott fájni kb soha a fejem, de vannak napok, amiket 6-7szem cataflammal tudok csak átvészelni"

Ez durva, mert igen erős cucc.
Ez nem normális.
Erős fejfájásosoknak is általában elég 1-2 szem komoly gyógyszer. Legalábbis ezt tapasztaltam környezetemben. Én sokkal enyhébbet szedtem, de 2-nél többet max. 3-at talán évente 2x.

(#112447) Elemental válasza mephi666 (#112444) üzenetére


Elemental
addikt

Flectort próbáltad? Nekem már csak az használ.

(#112448) Daelion válasza proci985 (#112443) üzenetére


Daelion
őstag

Akkor még szerencséd is volt. :D

Én kb amióta ez a új legendary power FoT létezik szinte csak azt használom Season karikon.
Elhiheted, hogy átfutottam már 'pár' darabon és eddig ez volt a legjobb amit kerítettem:
[link]

HC Saderen lévő, ezen is elég lowosak a rollok de legalább minden passzolt a buildhez.
Ancientet már bele se számolom az augmentálásba ha Fot-ot használok mert kizárt, hogy lesz.

@ ocsisajt

Jobbulást!
Nálunk a szembe szomszédom kapta el mert jönnek mennek nála az emberek a munkájából kifolyólag.
Felesége szarul volt nagyon de a férje meg kb tünetmentes és még ki se vizsgálták csak kirakták kapura a piros papírt azt annyi.

Nekem meg kb március óta nincs rendes melóm ez miatt mert boka sérülésem volt és mire meggyógyultam már bejött ez a fos és azóta nem lehet itt 'falun' elhelyezkedni semmi elfogadható helyre. :W
Mivel rajtam kívül a családban mindenkinek van baja 'bátyám szívbeteg' meg se kockáztathatom, hogy esetleg haza hozom tehát nem is nagyon akarok valami üzembe/gyárba menni amíg ez van.
Per pill itthonról van ilyen nagyon semmi részmunkaidős melóm és így elnézve egy hamar nem is lesz más.

Annyi előnye van, hogy most minden játékot be tudok fejezni amit akartam meg van időm itthon edzeni csak éppen pénzem alig van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#112449) mephi666 válasza reelc (#112446) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez cataflam dolo, sokkal gyengébb, mint a sima kis régi drazsé... az sokkal durvább volt: még 15+ éve volt, hogy fogfájásra bevettem reggel 3-at, míg beértem suliba és első 2 órán kb megszólalni nem bírtam volna :DDD amúgy csak azt akartam mondani, hogy akár nekünk is lehet koronánk, mert soha nem szokott így fájni a fejem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112450) faragojof válasza rumkola (#112445) üzenetére


faragojof
senior tag

Klassz mi? Kiderült, hogy itt egy csomó Ember van! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.