Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113801) Thrawn válasza proci985 (#113800) üzenetére


Thrawn
félisten

Az, pislogtam is mikor beadta rare upgrade-ből :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#113802) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van valakinek olyan Ancient Firebird OH-je amibe AP on crit és crit is van?
Kb 35M blood shard , illetve kb 300 rare upgrade után, (a számtalan reforgeot meg sem említve), azt kell hogy mondjam hogy kapja már be a játék :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113803) mephi666 válasza Sirandrish (#113802) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem god gatyával szívat: 3 gemet felvittem 80-ra 4-esével, összes shardot gatyára vertem, rare upgrade is volt pár tucat és 1 ancit adott eddig összesen, ami ment is azonnal a kovácshoz :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#113804) reelc válasza mephi666 (#113803) üzenetére


reelc
veterán

Aki nem értékelve a belefektetett erőfeszítésedet, a szokásos áron vette át. ;]
- Órákat güriztem érte, igazi ritkaság...
- Aha, a szokásos áron átveszem.

[ Szerkesztve ]

(#113805) Thom7 válasza Sirandrish (#113802) üzenetére


Thom7
csendes tag

Ismerős érzés, én is csak arra költöttem mindenem :D rengetek fullos statos ancit adott, de azokon se crit se apoc nem volt, aztán csak adott egy olyat amin volt az egyik, de olyan low statokkal hogy alig 2%-al lett jobb a nem anci verziómnál :DDD

(#113806) Sirandrish válasza mephi666 (#113803) üzenetére


Sirandrish
legenda

& Thom7 Köszi. "Megnyugodtam"....azt hittem csak engem imád ennyire :D

Adott már amúgy több ancientet is, de persze azokba se ez se az nincs, szóval b*szhatom.
most egy simát használok, mert maxos AP on crit van benne maxos CHC-vel. Nyilván bukok minimum 5-8% DPS-t, de legalább tudok heggeszteni még a víz alatt is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113807) vaakuum


vaakuum
addikt

A kraftolás témáról, illetve a statok átforgatásáról hol találhatok valami részletes leírást? Ez nekem teljesen ismeretlen jelenleg :O .

+ Van néhány olyan cucc a ládámban, amiről fogalmam sincs, mire való. Adveturer's Journal, ez olyan, mint a D1-ben volt a tekercseket tároló mappa, elvileg 50000-et ér, de account bounded. Nem tudom, őrizzem-e vagy eladható? :U
Van liquid rainbow és black mushroom is 2-2 darab, erről sem tudom, mire valók, de legalább nem lehet eladni sem őket, 4 slotot ezek is elvesznek.
Többek között mindenféle papírlapok is (Black Rock Ledger papírlapok különböző oldalai (van, amiből kettő is van), amit sem egybe nem tudok rakni, sem valami tárolóba gyűjteni, laponként egy slotot foglalnak. Mik ezek? Érdemes őrizgetni őket, vagy meg lehet semmisíteni valahogy, ha nem kellenek?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#113808) reelc válasza vaakuum (#113807) üzenetére


reelc
veterán

A topik összefoglalóban benne van 2 hazai oldal linkje is, szerintem tanulmányozd át őket.
Mert lesz még kérdésed (legendary gemek, a kocka, stb.), és ott már vannak válaszok.

Adventurer's Journal úgy látom ez valami régi patch cucca.
Ehhez kell a gomba és a másik.
A lapok csak olvasnivalók. Kidobhatod az inventorydból a földre.

[ Szerkesztve ]

(#113809) Thom7 válasza Sirandrish (#113806) üzenetére


Thom7
csendes tag

Első napokban nem is értettem hogy miért nem megy a heggesztőm :D hát hiányzott az apoc...
Majd egy hetem ráment hogy dobjon egyet a gép xD
Azóta sikeresen lement gr120 is.

(#113810) Sirandrish válasza Thom7 (#113809) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hamar alábbhagy a "lelkesedés" nélküle :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113811) chopin42 válasza Sirandrish (#113810) üzenetére


chopin42
őstag

Amúgy anci és nem anci között kb csak alacsony paragonnél van jelentősége. Ha valamin van 9-10% crit és 4ap (de még 3 is jó), az már szuper. Ha anci is, csak az augmentálás miatt jó, másban 1-2%+.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#113812) Sirandrish válasza chopin42 (#113811) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az augmentálás lenne a lényeg... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113813) chopin42 válasza Sirandrish (#113812) üzenetére


chopin42
őstag

Az a +500-750 main stat (150-es gem kell) 100-150 paragon. Azt gyors karival ki lehet farmolni, kivéve, ha eleve 2k körül van az ember, de ott meg kevéssé számít. Mindenesetre maxos karakternál jó, de 20 millió matit elverni egy cuccra, míg bountyzik a ember, reforgolgat...azalatt nyomhat gr-t, esik a cucc, jön a paragon. Én kb nem is szeretek augmentálni, kizárólag szólóban játszom, mire találok értelmes cuccot, addigra megunom, nem augmentálom fullosra a karit, ha meg igen, a követkeő cucc úgy is jobb lesz, és akkor kavicshúzás, macera előről. :(
Bár a firebirdes ns karit lehet megtámogatom 100-110 körüli gemekel, ha vége a seasonnak, és összegyúrom a season wizt a ns wizzel. :C

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#113814) mephi666 válasza chopin42 (#113813) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, csak 10 cuccnál az már +5-7000 mainstat, ami nem kevés :) toltam még kb 20 gr-t, még mindig nincs (normális) anci god gatya :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#113815) Sirandrish válasza chopin42 (#113813) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azon és az amun kívül minden Ancient. Ha nem a statra megyek, akkor mire jó a GR meg a paragon? Nem azért költöm erre a matit mert uristen de akarom, hanem mert nincs mire...dobjam ki? :)

Ha csak GR-t megyek, akkor felhuzom minden kavicsomat 100-120ra (kinek hogy sikerül), aztán nézem őket, ahelyett hogy beletörném?
Nem értem...

Egyébként még soha nem toltam addig szezont hogy minden cuccomba legyen törve kavics...attól még most is messze vagyok, és lehet (szinte tuti :D) hogy odáig most sem játszom, de ismétlem, másra nem kell alapanyag.

Emellett azért is bountyzok néha, mert a milliárd GR mellé nem árt némi változatosság, legalább ritka alkalmakkor :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113816) chopin42 válasza mephi666 (#113814) üzenetére


chopin42
őstag

Ja, de itt 1, azaz egy cuccról van szó :) az -10% a CUCCBÓL. Igen, ha pont az a 10% kell a gr-pushoz, akkor kellhet, én csak azt próbáltam jelezni, hogy a játék az offhandeket illetően rohadt szivatós, mert némelyikre kell 3 perfect roll is, és még legyen anci is magas dmg-vel? Megőszül az ember, ha a perfect rollra vár :N
#113815 Sirandrish
Jaja, értem, fentebb részleteztem. A kavicsokat lehet törögetni, de ha pont az az egy anci hiányzik, az nemjelent -5 grt, csak -1-et talán. De igen, jó lenne, ha a drága cigányasszony 2 statot engedne átrollolni, nem egyet. Sok primal nem végezné kukában...

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#113817) Sirandrish válasza chopin42 (#113816) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazából ez van meg az amu ahogy mondtam...de az Kadalánál 4szer annyiba kerül, így gondoltam OKOSAN hogy ezt majd olcsóbban megúszom....hát f*szt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113818) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki (rajtam kívül) nem tapasztalt olyat a napokban hogy durva FPS droppok vannak a játékban?
Oké...nem a legbikább gépem van, de szerintem a D3nak 2K-s felbontásban kb 200FPS-el atomstabilan kellene mennie, és eddig ment is (nem tudom hány FPS-el), de mostanában olyan droppok vannak hogy ihaj. 150ről leesik 40re meg ilyenek, és csak a napokban tapasztalok ilyet.

Megjelenés óta játszom, sokkal sokkal gyengébb gépekkel se volt sse prblémám, most meg egyszerüen rossz játszani. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113819) thesound válasza Sirandrish (#113818) üzenetére


thesound
őstag

32bites módban próbáld futtatni. Mondjuk, ha csak a napokban tapasztalod, akkor lehet nem ez lesz a megoldás. Én befejeztem a szezont, így nem játszottam pár hete.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#113820) Sirandrish válasza thesound (#113819) üzenetére


Sirandrish
legenda

Talán kicsivel jobb, de messze nem az igazi...
Nem is igazán értem mi történhetett

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113821) vaakuum válasza reelc (#113808) üzenetére


vaakuum
addikt

az összefoglalóban írtakat végignéztem, de egy csomó minden ugyan úgy nem tiszta... pl a kovácsnál amikor armort akarok csináltatni, a nevek előtt a szögletes zárójelben lévő számok micsodák? Az nagyon nem ugyan az, mint amit required level-nek ír a felugró ablakban, ha ráviszem a kurzort.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#113822) malacka87 válasza Sirandrish (#113818) üzenetére


malacka87
senior tag

Próbáld meg hogy feladatkezelo-d3reszletek affinitas cpu0 - 1 legyen csak bepipalva.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#113823) Franklin válasza Sirandrish (#113818) üzenetére


Franklin
addikt

Nekem az új szezon indulása óta csinál ilyeneket, és csak akkor, ha a partiban van firebird wizard. Olyankor van, h 5-6 mp-re megáll a kép.

Soloban soha nem jön ez elő.

(#113824) MegalodonS válasza Sirandrish (#113818) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nagyon durva lag van partikban,plane ha DH-k is vannak.Szoloban csak, 1x volt nekem.

#113813chopin42

Nem nehez augmentalni,amikor 4 perc egy gr110 :D Kb 1 ora,egy gem es 13 ora alatt azert szepen megerosodik a kari :K de raersz naponta egy gemet augmentalni;)

How to augment ancient pieces as fast as possible in Diablo 3

[ Szerkesztve ]

(#113825) reelc válasza vaakuum (#113821) üzenetére


reelc
veterán

Azt jelenti, hogy az éppen meglévő nyersanyagaid hány példányra elegendőek az adott cucc legyártását illetően.

#113824 MegalodonS: 4:36 az a 4 perc, így már nem annyi időben, és a lootja is vacaknak tűnt. ;]
Viccet félretéve pár cucca már bevolt gemezve 100-assal.
Csak beletekertem.

[ Szerkesztve ]

(#113826) chopin42 válasza MegalodonS (#113824) üzenetére


chopin42
őstag

Nem az a gond, tudom, csak lusta vagyok, meg ha nem maxos a cucc, pazarlásnak érzem kicsit :D

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#113827) soo277 válasza Sirandrish (#113820) üzenetére


soo277
őstag

Most ez a szezon buff,Lag....stb.. :(((

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#113828) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Látom sokan szenvednek ettől a laggtól.
Elég szomorú :(((

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113829) Daelion válasza MegalodonS (#113824) üzenetére


Daelion
őstag

Én is ezt a napi 1 gemet vállalom max, de néha csak felet vagy inkább keyt/goldot farmolok inkább. :D

Asszem most van fent 4-5 100-as Augment a karimon, jövő héten szeretném befejezni és letudni a seasont.
Persze már majdnem P1000 vagyok 100% soloban de még nincs egy használható Ancient Dawnom, bountyzni meg utálok szal reforge az utsó amihez folyamodok. 'lehet muszáj lesz.. :((( '
Danetta meg már 2 is van Primalba, meg egyéb haszontalan 1H Xbow simna rare upgradeből.

Fortress Ballista az meg már P100 környékén megvolt kb fullos rollokkal Ancientbe, mindig van pár item ami szívatni szokott és nem akarja az igazat.

Lag vagy akármi gond nálam még most sincs de én csak soloban megyek egy GoD DH-val.

[ Szerkesztve ]

(#113830) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nálam napról napra egyre szarabb..
Nem elég a lag, már ilyenek is vannak...hosszú másodpecekig nem látok semmit..
(fél invnyi rare ring is van am az inventoryban)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113831) JohnyMilan válasza Sirandrish (#113830) üzenetére


JohnyMilan
tag

Ezt nekem is csinálja ha 32 bites módra váltok, másodpercek telnek el, mire megjelennek a cuccok. 64 bites módban nincs ilyen gond.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#113832) Sirandrish válasza JohnyMilan (#113831) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ott meg a Lag nagyobb....
Lassan játszhatatlan kategória. Legalábbis magas GR-en ahol nem mindegy..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113833) KubanitoS válasza Sirandrish (#113802) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem szerencsém volt asszem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#113834) Sirandrish válasza KubanitoS (#113833) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tegnap kaptam végre egyet én is, de csak 3 apoc van benne, meg 15% fire skill...
A semminél több, de nem vagyok maradéktalanúl boldog

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113835) mephi666 válasza Sirandrish (#113830) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem eddig semmi baj nem volt, most viszont csinál olyanokat, mint még soha: beléptem sima t16 riftbe és full fekete képernyő, miközben tudtam mozogni, láttam a minimapot meg az ellenfelek health bar-ját és potyogó cuccokat... alt+tab, vissza: megjavult... majd elkezdett következő riftben beakadozni: kép megáll, miközben haladok tovább, ellenfelek ütnek, stb :U alt+tab, vissza: dobott egymásra 3db d3d errort... következőre meg fullra belassult a játék és mintha 640x480ra váltott volna a felbontás :U

ui: d3 restart, most a battle.net dobott errort, játék meg be sem tölt, full szürke a képernyő :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#113836) Sirandrish válasza mephi666 (#113835) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mint mondottam megjelenés óta tolom, és múlhétig nem tapasztaltam ilyeneket. De most meg napról napra rosszabbnak érzem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113837) Daelion


Daelion
őstag

Most direkt figyeltem FPS-t meg MS-t játszás közben és csak ACT 3-4 típusú GR-ek közben figyeltem meg dropokat de azok a pálya típusok kb megjelenés óta problémásak voltak.
Minden más stabilan megy a limitált max 74 FPS közt. 'Erre van limitálva nálam minden játék mert 45-75 Freesycn monitorom van és így jobb ha azon belül marad'

MS meg a szokásos 60-65 állandóan.

Egyik sem annyira vészes, hogy akadályozna HC játszásban vagy akár GR pushban tehát igazából nem is érdekel. :) 'Több season óta HC-t játszom és Lag még nem vitte el 1 karimat se, le is kopogom gyors. :D '

Falusi Telekomnál vagyok 500/300-as nettel, játék meg egy 1 terás Kingston A2000 NVMe SSDn van.

[ Szerkesztve ]

(#113838) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Végre egy olyan primal ami kell is :D


Mit forgassak CHC-re? :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113839) Sirandrish válasza Sirandrish (#113838) üzenetére


Sirandrish
legenda

maxroll szerint az alap DPS-em, és az Elite DMG-m is nagyobbra jön ki ha Int,CHC,CHD van benne, mintha Fire, CHC, CHD..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113840) reelc válasza Sirandrish (#113839) üzenetére


reelc
veterán

Mint mond akkor a Maxroll, ha augmentálsz egy 100-as követ és ezért cserébe eltekered az Intet?
Akkor lesz Int (persze kevesebb), CHC, CHD, Fire.

(#113841) Sirandrish válasza reelc (#113840) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sikerült hihetetlen igényesen megcsinálnom, ezért elnézést, de csak gyorsan összedobtam.


Értelemszerüen a Fire dmg %al, az elemental sebzés nőne, viszont jól látszik hogy még 100as kő augmentálása után sem érné el az intes verzió effectiv DPS-ét, illetve ha az Intesbe rakok még 500 intet (100as kavics), akkor konkrétan 0,6 MRD pluszt jelent az effevtív DPS-ben, szóval az int marad :)
Az már csak hab a tortán hogy természetesen a Toughness is combosabb az intes verzióval, bár ez valahol egyértelmű volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113842) reelc válasza Sirandrish (#113841) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Akkor nem kérdéses. :)

(#113843) Sirandrish válasza reelc (#113842) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó cucc ez a maxroll.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113844) reelc válasza Sirandrish (#113843) üzenetére


reelc
veterán

Nem tanulmányoztam át eléggé, csak a buildeket néztem a múltkor.
Igaz még mindig nem mozdultam ki a városból a szezonzárás óta.
Állítólag szörnyek vannak mindenhol. Nem félek, csak várok még, hátha bejönnek a városba. ;]
Accidentally selling your best gear - Markup
Igaz a D3-ban inkább a véletlen bezúzás fordulhat elő, de vicces a videó. :)

(#113845) Sirandrish válasza reelc (#113844) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább a lehetőséget megkapta.. :DDD
Ha D3ba törsz, akkor annyi..
Tudom, mert egy kesztyűt bezúztam pár napja, aminél azóta sem találtam jobbat :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113846) DjDanee87 válasza Sirandrish (#113830) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ilyet hogy nem látszódik valami/lassan jelenik meg igazából, olyankor csinál nekem ha sokat tabolgatok ki-be. Diablo3 azt nem szereti, néha még a textúrák is bebugolnak tabolástól.

(#113847) Daelion válasza DjDanee87 (#113846) üzenetére


Daelion
őstag

Én is nagy Alt-Tab mániás vagyok és megfigyeltem ezt néha de jó ha pár másodpercig tart vagy addig se és vissza is töltötte a dolgokat.
Jelenleg újra próbálgatom a Windowed 'borderless' módot mert azzal sokkal jobb tabolni viszont korábbi verziókban szépen összeakadt Freesyncel 21:9 'UltraWide' es monitorn és minden baja volt a játéknak. 'akkor csinálta a durva akadásokat'

Úgy néz ki, hogy ezt most vagy D3-ba vagy AMD driver-be fixelték mert eddig nincs baja. :)

[ Szerkesztve ]

(#113848) DjDanee87 válasza Daelion (#113847) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nvidiás vagyok. Én ha diabloról van szó inkjább átszoktam arra, hogy telefonon keresek rá valamire közben ha érdekel és nem tabolok ki ezt elkerülendő :P

(#113849) mephi666 válasza Daelion (#113847) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nekem ryzen3 2200g-n fut 1280x1024ben, highon 70-75fps-el reccenés (és dedikált vga) nélkül :) már, ha épp nem csesznek valamit blizz oldalról (mai bajokat egy géprestart megoldotta)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#113850) rumkola válasza Sirandrish (#113841) üzenetére


rumkola
veterán

Ezek szerint 1000 INT többet ér mint a +20% elemental DMG?
Ez nekem hihetetlen. :U :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.