Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104551) hokuszla válasza moordavid (#104550) üzenetére


hokuszla
aktív tag

:d xd
lol

[ Szerkesztve ]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#104552) Elemental válasza moordavid (#104550) üzenetére


Elemental
addikt

Örülök, hogy tetszett :)

(#104553) _drk


_drk
őstag

De furcsa így olvasni róla hogy Casual játék lett. Mondjuk az alapokhoz kell egy kis idő, mire felfogja az ember hogys mint kell, de ja! Gr 80ig csak az a lényeg hogy mikor esnek le a kellő cuccok. Utána már csak max egy 1-2 nehezebb build van amit meg kell tanulni használni.

Amikor már nehezebb lesz gr90+ meg már nem a játék nehéz, mert megfelelő cuccok nélkül szinte esélytelen lehozni.

(#104554) nokia3650365 válasza Gyeptégla (#104533) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

Szia!
Én most vettem hétvégén a játékot, esténként pár órát szoktam játszani vele, most fejeztem be az alap játékot és kezdtem el Adventure módban játszani, futhatunk pár kört, ha gondolod.

(#104555) ooooobi


ooooobi
senior tag

Illusory Boots-ra hajtok, de nem akarja dobni a bounty, ez is olyan, hogy magasabb szinten nagyobb az esély hogy tárgy van a dobozban? Milyen szinten kéne ezt farmolni (nem túl izmos még a karim).

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#104556) rumkola válasza ooooobi (#104555) üzenetére


rumkola
veterán

Hejj!
Random,.
Összefoglaló: Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan

(#104557) Elemental válasza proci985 (#104548) üzenetére


Elemental
addikt

91 lement 13 perc alatt.. Fel kéne gemeznem jobban, de a napi egy órába minden nem fér bele. Vagy gémelek, vagy dolgozk a karin :)
A másik dh-val a karijaim között 93 ment le a múltkori szezonban.

(#104558) Franklin válasza Elemental (#104557) üzenetére


Franklin
addikt

Kipróbáltam én is a builded, nem rossz, bár kicsit hiányzott a Rift Guardinnál a Stricken gem és a CoE ring, illetve Cindercoat hiányában hamar kifogytam a Hatredből.

(#104559) Peppo válasza Franklin (#104558) üzenetére


Peppo
őstag

Magasabb GR-ben sajnos a Cindercoat már nem fér bele. Kell a toughness.

(#104560) proci985 válasza Elemental (#104557) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elnezve a cuccaidat par dolgot nem ertek. miert zodiac es miert nem CoE? oke, ugy kene rahagyassal ket cuccra CDR, viszont sokkal tobb lenne a damod.

masik amit neztem, hogy nincs LoKod (gyatya/ov/gyurun lehet), meg ovon meg mazlival fagyasztas is.

esetleg HCban en ezt a loadoutot szoktam hasznalni, 1.1milliard toughness azert fegyverteny. multishotbol meg arsenal helyett physical runa is mehet magasabb szinteken. meg esetleg meg a vertre mehet a reduced elite dam AR helyett, de errol elegge megoszlanak a velemenyek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104561) Gyeptégla válasza nokia3650365 (#104554) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Hi, persze, majd vegyél fel friend list-re. Van 2 season karakterem, remélem te is azt kezdtél, már csak azért is, mert ha teljesíted a season challenge-ket, akkor kapsz egy free set-et valamelyik általad választott karakterre.

[ Szerkesztve ]

(#104562) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok!

Xboxon játszunk a feleségemmel csapatban a D3-al, neki wizard-ja van, nekem crusaderem.
Jelenleg 67-es szinten vagyunk és a rift-eket meg az act küldetéseket teljesítjük.
A kérdésem az lenne, hogy tudtok valami olyan crusader buildet ajánlani amivel nem csak nehezék lennék a wizard mellett? :)
Gyakorlatilag mire odaérek az ellenfelekhez már meg is halnak, nem sokat tudok beléjük sebezni.
Vagy érdemes lenne nekem is valami dps class-ra váltani?

Köszönöm!

(#104563) chopin42 válasza Tomi13 (#104562) üzenetére


chopin42
őstag

Condemn Akkhan crusi, egyébként minél magasabb lesz a rift, annál kevélbé hal az ellen.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104564) reelc válasza Tomi13 (#104562) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Crusival nem tudom most mi a helyzet. Majd valaki beírja. :)

De anno a szitum hasonló volt.
Csak feleség helyett munkatársak.
Wiz helyett DH-kkal voltak.
Sikerélményem meg 0, mert mindent szétszedtek mire odaértem. :)
Váltottam akkor DH-ra.
A felső kettőt nézném meg a helyedben. Multishotosak. Teljesen aktuálisak, 1000 éve volt az utolsó patch.
Az egyik GR-re, a másik T13-ra. Ha kivan épülve, és már elég erős, alkalmas akár fél képernyős irtásra is pár másodperc alatt. Egy bizonyos szintig nem nehéz vele játszani, gyors, erős. De gondolom sok kari van így.
Persze egy teleportos wiznek gyorsabb a haladási sebessége. :)

[ Szerkesztve ]

(#104565) Gyeptégla válasza Tomi13 (#104562) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Én nem vagyok egy nagy expert ebben a játékban, de ha érdekel a legjobb class vagy egy karakter erős buildje, akkor ingame nyiss egy leaderboardot. Ott láthatod, hogy s14-ben melyik class hanyas gr szintet érte már el. Sőt, az item+skill kiosztást is le tudod csekkolni.
Egyébként azt tapasztaltam, hogy a crusader-ek elég erősek és nagyon gyorsak is. Még lóval is láttam egyet kettőt. Ha lassúnak érzed magad lehet szét kellene nézned a skillek között, mivel tudnád magad gyorsítani + movement speed sem árt ha van rajtad...

(#104566) Elemental válasza proci985 (#104560) üzenetére


Elemental
addikt

Azért zodiac, mert nekem ez fekszik jobban. Szeretem, ha folyamatosan van vengeance. Próbáltam, hogy tekertem cuccokra cdr-t, meg sapiba cdr gem, de akkor bukok valamit, plusz a sapiba + life gem nekem jobb, ráadásul akkor több mindenre kell figyelnem, hogy éppen a fire dam boost legyen, a cd lemenjen a vengeance-ről, stb. Mentem pár kört úgy, majdnem ott is maradtam. A zodiacos felállással folyamatosan ugyanazok a tényezők, kevesebb dologra kell figyelni, agyatlanabbul tudok játszani.

A lok az a life on kill? Azt tekerni kellene valami helyett? Annyira nem tűnik fontosnak nekem, eddig is megvoltam valahogy nélküle.
A fagyasztás az nem rossz. Az ns karim vállasán van 4,6% chill on hit, az egész jó dolog.

Full boadside-dal is játszottam, viszont gyúrtam egy használható hf amut, lett egy fölös passzívom, amit a ballisticsre nyomtam, az pedig erősíti az arsenal rocketjeit.

Amúgy épp most haltam le vele, 92-be beletört a bicskám.

(#104567) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Amikor kidobja a pukkanos pajzsot Sadernek panciban... és nézed a statjait... és így kezdődik: 1000 str, 130 AR, Gain life 1660 és valami dzsunka skill maxon...

Na az felbecsülhetetlen... :U
:DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#104568) Anulu79


Anulu79
addikt

A kovácsot és társait hogyan tudom upgrade-elni? 42-es szinten vagyok és nincs olyan "menüpont" náluk amiben ezt meg lehetne csinálni. Most néztem videot amiben a folyamat van és nálam valamiért nincs ilyen. Mi lehet a gond szerintetek?
Köszi!

(#104569) dante3 válasza Anulu79 (#104568) üzenetére


dante3
addikt

Train gombra ráböksz és úgy fejlődik, némi pénzmag hozzáadásával! 12 a max szint, bizonyos szinttől a pénz mellé kér majd Death's Breath nevű tárgyat is a fejlesztéshez, de ezek csak 61-es szinttől potyognak elitekből!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#104570) Franklin válasza Anulu79 (#104568) üzenetére


Franklin
addikt

Adventure módban lehet csak azt hiszem.

(#104571) Anulu79 válasza Franklin (#104570) üzenetére


Anulu79
addikt

Azt meg tudom nézni, hogy én milyen módban kezdtem el jászani? Sajnos erre már nem emlékszem.

(#104572) proci985 válasza Elemental (#104566) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ejj :(

pedig nagyon szep kari volt. mi vitte le?

a zodiacos leirasod mondjuk erdekes, mondjuk en a CoEt kitoresre hasznalom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104573) Franklin válasza Anulu79 (#104571) üzenetére


Franklin
addikt

Fő képernyő, Game Settings, és Kampány mód helyett az Adventure módot választod:

(#104574) Anulu79 válasza Franklin (#104573) üzenetére


Anulu79
addikt

Elég új vagyok a játékban ezért lehet hülyeséget kérdezek. :) A pályák meg a küldetések ugyan azok mind a kettőben? Ha igen akkor lehet játék közben is módosítani? Amúgy mi a különbség a kettő között? Azt hiszem egyelőre ennyi. :D

(#104575) Elemental válasza proci985 (#104572) üzenetére


Elemental
addikt

Stonesinger átrohant rajtam.
Volt a csírák között is három awareness, de nem mentem fel, aztán jött a boss, egyből procolt megint, én meg úgy döntöttem, hogy maradok, mert ugye gyáva népnek nincs hazája ( oxox :R :D ). Le is ment fele élete, aztán rohant felém, én vaultoztam, de ezek szerint későn.

(#104576) Anulu79 válasza Anulu79 (#104574) üzenetére


Anulu79
addikt

Ránéztem a játékban a menüre és még nem aktív az Adventure. Gondolom előbb végig kell vinni a story módot. Viszont most tudtam upgradelni a "kovácsékat". :D

(#104577) proci985 válasza Elemental (#104575) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ejj, kar erte, nagyon szepen osszerakott kari volt. stoneslinger uti talan az egyik legnagyobbat es nem mindig annyira egyszeru kiterni elole.

hu, hat nekem a 91es 14:57es season HC csucsom is hasonlo volt shadowval, ott mar nem vartvam vegig az awarenesseket varosban, hanem addig nyugisabban csinaltam. viszont a bossnal fel percig vakaroztam amig az utolso awareness is lejart. nem lett volna ra szukseg, de jobb a bekesseg alapon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104578) Elemental válasza proci985 (#104577) üzenetére


Elemental
addikt

Kicsit azért bánom csak, mert az időm már lejárt, de úgy voltam vele, hogy leölöm.
Új szezon karit már nem kezdek.

(#104579) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Mit javasoltok necro suppnál? Gondolom "harmóniában" kell lennie az allres/armor/vit aránynak. No de ez számszerűleg milyen arányban ajánlott?

Köszönöm! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#104580) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Convention of elements működik followernél?

(#104581) KubanitoS válasza HellGreg (#104580) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem, de értelme sem lenne. A followerek sebzése semmit nem ér, inkább crowd controlra valók.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#104582) DoxaM válasza Yodamest (#104515) üzenetére


DoxaM
aktív tag

"nemtesziyoda" :D a d3-nak a lényege endgame után csak a leaderboard (ahol great rift eredmények vannak), ennyi. azt pedig több ezer paragonnal lehet uralni szépen.... :D szóval, némi értelme van, bár túl soknak ezt már nem mondanám, én már egy ideje abbahagytam a féreg great rift generátor miatt (gr109 megy gr110 szerencsével), csak a sz.patásra és arra van kihegyezve, h minél több időt tölts vele...(logikusan :D )

[ Szerkesztve ]

(#104583) reelc


reelc
veterán

A magyar hírt linkelem, de benne van az eredeti forrás.

Tipikusan bármi lehet dolog, akár mobiljáték, stb. is.

Amúgy nem szeretem ezt a "most bejelentjük, hogy majd bejelentünk valamikor valamit" dolgot. Mint a filmeknél a teaser trailer.

[ Szerkesztve ]

(#104584) JSaN válasza reelc (#104583) üzenetére


JSaN
addikt

Na most 2-3 ev utan, remenykedve varom hogy valamit lelepleznek blizzconon.
Kivancsi vagyok egyatalan mi lesz: kartya jatek, ujabb kiegeszito, mobil jatek, remaster, vagy rendes 4ik resz?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104585) reelc válasza JSaN (#104584) üzenetére


reelc
veterán

A következőt gondolom:

Újabb kiegészítőt nem hiszem, még jobban szétdarabolná a játékosokat, nyilván sokan nem vennék meg a RoS után, mert nem felejtik, hogy az elmúlt években hogy bánt a Blizz a játékkal.
Kártyajáték: nem tudom, hogy a Blizz csinálna-e mégegyet? Elvégre most is van egy aktív játékuk a témában.
A D2 remasteredet már rég mondják, szóval ha megtudták oldani a fennálló gondokat lehetséges.
Mobil: na azzal anyagilag sokat tudnának leakasztani kevesebb melóval, szóval valószínű.

D3 remasteredet nem hiszem, mert egyrészt nem túl régi a játék, másrészt nem hiszem hogy grafikai tuning miatt olyan sokan megvennék. Attól még utálni fogod a bountyt, ugyanazok a pályák, hősök, stb.

Még a 4-ik rész lehet. De ahogy korábban írtam, szerintem felhagynak a szokásos alap + kb. 1 év múlva kieg dologgal, mert nem hoz folyamatosan pénzt. MMO lesz (havidíjas esetleg), vagy lootbox vagy mikrotranzakció vagy valami hibrid. AH már volt, szerintem nem lesz újra.

Láttuk mindannyian a RoS után mennyivel szülték meg a Nekrot. Ez nem járható út. Egyszerűen a D nem lehet többet olyan cím, ami nem hoz folyamatosan pénzt, amikor a többi cím pénzt hoz, és velük foglalkoznak is.

De mivel ez csak a bejelentés lenne, a megjelenés jó messze lesz.

[ Szerkesztve ]

(#104586) SQX_Barto válasza reelc (#104585) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A druidára már volt némi utalás, remélem behozzák, valószínűleg úgy, megyek mint ahogy a nekró jött ki. A 4-et mdg hegesztik a háttérben és olyan 2020-21 körül talán ki is jön. Persze ez csak találgatás, meg főképp én örülnék neki :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104587) reelc válasza SQX_Barto (#104586) üzenetére


reelc
veterán

Na, igen, a DLC kari is reális lehetőség. Azért is, mert nem tagolja szét a játékosokat, mint egy új kieg.
Engem nem érdekel, de tudom hogy sokaknak örömöt okozna, szóval hajrá, Druid! :)

(#104588) reelc válasza reelc (#104587) üzenetére


reelc
veterán

Az is igaz, hogy a Blizz a végtelenségig tud titkot tartani.
Szóval ha a BlizzConon valamit bejelent, az valószínűleg 1 éven belül, vagyis a következő BlizzConig kifog jönni. De nyilván hamarabb.

[ Szerkesztve ]

(#104589) _drk válasza reelc (#104585) üzenetére


_drk
őstag

Blizzard esetében ezek a hírek is olyan semmilyenek.

D4? kb 2-3 év múlva jelenne meg.
D2 remastered. Normális áron, ha nem csak a grafikán változtatnak még jó is lehet, de ez is olyan hogy volt már. Vagy 2 Hell-es kari és tuti megunom azt is.
Kártyajáték, mobiljáték megint nem hiszem hogy sok Diablóst érdekel.

Maximum tényleg valami azonnal behozott új kari, új pályák és a játék mechanikába belenyúlásnak tudnék örülni, mint mondjuk az 1.10-es d2-es patch.
De ebből a 3 dologból legalább 2 megvalósítása kéne, hogy egy kis életet leheljen belé.

(#104590) wjbhbdux válasza _drk (#104589) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha lesz 4. resz remelem Warframe szeru TPS daralas lesz, mert ez a klikkelgetes mar nagyon ingerszegeny a mai jatekok kozott.

/s

(#104591) JSaN válasza reelc (#104587) üzenetére


JSaN
addikt

En Druid dlc mellet/helyett, rendes kiegeszitonek is orulnek, pl volt mar par eve is utalgatas ilyenre hogy megyunk tovabb Skovos Isles-re.
De amig nem kartyajatek es mobil lesz, hanem a tobbi lesetoseg, egyelore be erem azzal is rovid tavon.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104592) reelc válasza _drk (#104589) üzenetére


reelc
veterán

Nem hiszem hogy bármi komoly játékmechanikai változtatás jönne (pl. Paragon rendszer változtatás).
Azt sem hiszem, hogy melóznának 1 új actnyi tartalmon, hozzá új karin - vagyis kiegen.

(#104590) wjbhbdux: Azért remélem nem lesz TPS. Ez a "klikkelgetés" a műfajjal jár ezer éve.

(#104591) JSaN: Ahogy írtam fentebb nem hiszem hogy kieg lesz. Már késő, sokan nem jönnének vissza, és akik maradtak azok nem biztos hogy elegen vannak a jó eladásokhoz. Új rész érné meg nekik is.
Továbbá jobban széttagolná a Ros - új kieg részlegre a mostani RoS Season-NS részeket. Lenne lvl80 az új kieggel? Illene, ha már kieg. Mindenki kukázhatná az évek alatt összeszedett cuccát. :)

Az én szememben az a kérdés, hogy ha mondjuk lesz új rész, megtudják-e úgy csinálni, hogy később is adnak hozzá tartalmat (lehetőleg ingyen), vagy nem?
Egyáltalán maradt még épkézláb ember a Diablo fejlesztők között?
Vagy mondjuk az eddigi séma szerint veszel 1 drága alapjátékot, kb. 1 év múlva 1 drága kieget, és onnantól kb. 2 éven belül megint hagyja a Blizz a parkolópályán az egészet? Reménykedni szabad, hogy nem, de bízni nem bízom bennük.

Elég jó konkurenciái voltak/vannak a D3-nak, szerintem erősebb a mezőny, mint pl. a D2 idejében. Vagyis valamit villantaniuk kell (nem grafika és nem a név), amivel újra meggyőzi az embereket, hogy érdemes még foglalkozni a Diabloval.
Minden ismerősöm már rég abbahagyta a D3-at, sokkal hamarabb, mint én. Páran a 4-ikre se fognak visszajönni, mert elég volt nekik 1 csalódás.
De attól tartok, hogy a minőségtől függetlenül "mert Diablo, mert Blizz" alapon rengetegen megfogják venni. Utána hiába sírnak majd, hogy ez is csak 5 kör Bounty, meg Kadre, Kadala rokona :) Meg más nevű Cube, de ugyanaz lesz a játék, ha a D3 ösvényén mennek tovább. Remélem nem így lesz.
Majd kiderül mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#104593) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Sziasztok! Valakinek nincs egy felesleges Firebird szettje wizzardra, aki már megunta a játékot?
Nem seasonban nyomom.

(#104594) wjbhbdux válasza nokia3650365 (#104593) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nincs trade a jatekban.

/s

(#104595) nokia3650365 válasza wjbhbdux (#104594) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

Akkor csak szerencsével lehet összeszedni, semmilyen más módon nem?

(#104596) SQX_Barto válasza nokia3650365 (#104595) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha valakivel egy partiban játszol, 2 órán belül át lehet adni a kiesett cuccokat. A kraftolt és a bloodshardból esett itemekre ez nem vonatkozik. A leggyorsabb mód, ha megkérsz pár wizárdot és mennek veled rifteket/greater rifteket.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104597) nokia3650365 válasza SQX_Barto (#104596) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

Köszönöm,az infót!

(#104598) Yodamest válasza reelc (#104592) üzenetére


Yodamest
addikt

Szerintem úgy lehetne jobb a diablo, ha a multi részét erősítenék és tennék valahogy elérhetőbbé. Többek közt nekem is az a bajom, hogy a kampány után már nem látom értelmét a bountyk és riftek farmolásának, mert nincs egy felsőbb cél már amit elérjek.

Erre jó megoldásnak látnám, ha a wowból átemelnék a dungeon finder rendszert, csak itt lehetne a neve mondjuk rift finder. Dedobna egy 3 fős partyba, valamilyen rift challengebe vagy kampányba vagy akármi, amit 3-an végigtolva, a legvégén egy bosst leverve kapnátok a geart, xp-t stb. Jobb gearral jobb klánokba kerülhetnél, magasabb szintű helyekre juthatnál be stb, mindjárt lenne értelme a kampány után még maradni.

(#104599) Gyeptégla válasza Yodamest (#104598) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Nekem is pont ez a hiányérzetem. A poe shaper boss-a és mapjei után (ami szerves része a történetnek) itt szabályosan furcsa a rift-es rendszer. Itt tényleg csak annyi van, hogy leaderboard, ha az nem motivál, akkor marad az összes set + set dungeon feloldás és az amiatti riftezés. Ha ez sem motivál akkor meg valószínűleg már rég abbahagytad a d3-at a kampány kipörgetése után. :P

[ Szerkesztve ]

(#104600) moordavid válasza Gyeptégla (#104599) üzenetére


moordavid
aktív tag

Most éppen arra használom a dio3-at, hogy nyomjam amíg letölt és települ egy játék :-D :DD

"Like tears in rain."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.