Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105201) rumkola válasza lakisoft (#105200) üzenetére


rumkola
veterán

WoL monk, ill. support.

(#105202) Elemental válasza lakisoft (#105198) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem az ue lagol, shadow tükörsima.

(#105203) reelc válasza rumkola (#105197) üzenetére


reelc
veterán

Én ezeket nem éreztem. :)
Van egy HC karim, régen egy szezonban kezdte karrierjét, utána NS-es lett. Most P604-en áll.
Igaz nem mentem nagyot, GR75-öt, 6 percen belül.
Emlékszem volt olyan GR, amiben kb. folyamatosan ment az Awareness, gondoltam nem baj, ha meghal, elég sok cucc elvolt már rakva ládába. Túlélte. Na ezért nem éreztem izgalmat. A ládában ott a 2-ik legjobb adag cucc, a gemeket kell újrahúzni meg egy karit és kész. Pár cuccba augmentáltam Gem of Ease-t, fegyverbe és pár szetdarabba.
Természetesen ezzel nem bagatellizálni akarom a HC-t, csak nekem nem hozta meg azt az izgalmat, amit vártam tőle, ennyi. SC-ben se törtem sosem az LB-re, hát HC-ban sem. Valószínűleg én fásultam már bele nagyon ebbe a játékba.

(#105202) Elemental: Na ma nekem is volt lag az UEvel, split bounty alatt 1-2 alkalommal.

[ Szerkesztve ]

(#105204) Elemental válasza reelc (#105203) üzenetére


Elemental
addikt

Ha van rajtad pár anci/panci, cuccokba 90+ gemek augmentálva, akkor már van mit veszíteni. Amúgy szerintem is lazább itt a hc, mint a d2-ben volt. 2 perc alatt megvan a huzi, a ládában ott a tartalék cucc.

Épp most mentem kicsit multival, semmi lag nem volt most.

(#105205) reelc válasza Elemental (#105204) üzenetére


reelc
veterán

Igen, csak én nem szántam annyi időt HC-re, hogy minden anci és 90+ gemek legyenek.
Mondom, nem becsmérlem le a HC-t, csak nekem nem adta meg azt a plusszt, amit mások éreznek tőle. :)

De elárulom, nekem az NSes karimon is csak 76-82 közötti gemek vannak. A játékidőm nagyrészében szólóztam, és elég limitált volt meddig jutok gemet húzni - a main gemek is csak 92-95 között vannak. Ahhoz képest hogy évek óta DH-zom, még normál cuccok is vannak a karijaimon.

A D2-ben nem tudom milyen volt a HC, de a Grim Dawnban bepróbáltam, és ott elég durva volt a legnagyobb nehézségen, de a középsőn is pár helyen. Ott aztán nincs 0-70 15 perc alatt. Ott sok-sok óra van lvl1-ről lvl100-ra. :) Ott a fejlődés a Diablo 2-höz hasonlatos, és kari halálnál fájdalmas volt hogy elveszett a cuccom. A D3-as tárgymennyiség sokszorosa van, és kisebb dropratevel, nem egyszerű pótolni bármit is. :) Ezek miatt a GD-ben nekem izgalmas volt, volt tétje.

(#105206) Vistaboy válasza reelc (#105181) üzenetére


Vistaboy
veterán

Reméljük, hogy neked lesz igazad. Én játszottam a World of WarCrafttal, a klasszikussal, majd a Burning Crusade-del is, utána következett jó sok szünet, mert nem volt pénzem havidíjra. Évekkel később, amikor lett normális állásom, elkapott megint a hév, és megvettem a Warlords of Draenort, mert sok változást ígértek benne (pl. garrisonok). De azt is abbahagytam pár hónap után, mert egyrészt nehéz volt visszazárkózni - hiába volt Level 90 Boost a dobozban, egyből 90-es szinten kezdeni fejlődés és skillek ismerete nélkül nem nekem való, új karit felhúzni pedig már nem volt ugyanaz, mint régen -, másrészt komoly bugok voltak benne. A garrison sokszor totálisan lefagyott, emlékszem, amíg nem mentünk be, minden oké volt, viszont anélkül meg nem tudtál haladni előre a progress-ben. Amire úgy-ahogy helyrehozták, addigra megint eluntam az egészet, különösen azért, mert most meg a meló miatt nem volt időm foglalkozni vele. Hiába lett volna pénzem fizetni, addig nincs értelme, amíg napi 10 órát melózol, és a havidíj 90%-át nem tudod kihasználni... pazarlás.

Hogy a topik témájához visszatérjek - bocs az újabb WoW OFF miatt -, ha a Diablo 4 valóban MMO lesz, viszont nem kell havidíjat fizetni, elég lesz megvenni a játékot és a kiegeket, illetve a mikrotranzakciókkal sem kerülnek helyzeti előnybe a gazdag csírák, akik apuci hitelkártyájával menőznek és 7/24-ben tudnak kockulni, akkor talán érdekelni fog. Viszont ha nem lehet egyedül játszani normálisan, vagy a magasabb helyekre (ellenfelekhez), ahonnan jobb cuccot tudunk szerezni, nem tudunk bejutni, mert a többiek nem segítenek (low level suxx), akkor részemről inkább kihagyom. De ha lesz egy jó csapat, akik segítenek fejlődni, akkor van esély rá. A WoW-ban is sokan segítettek, majd később én is sokszor mentem heal-elni instákba (Holy Priest voltam, néha Shadow talenttel, ha szólóztam), amíg jó volt a csapat, mindig jó móka volt az instázás. De később, random grouppal már nem élvezetes...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#105207) rumkola


rumkola
veterán

[link]

Kell egy ilyen. :)
Ha érintős lesz az inventory akkor beszarok. :D
Csak USA :(((((

[ Szerkesztve ]

(#105208) JSaN válasza Vistaboy (#105206) üzenetére


JSaN
addikt

Diablo 4-hez, en is ugy vagyok vele hogy amig penzel nincsenek helyzeti elonyok, es solo jatekoskent is teljessen lehet boldogulni, akkor nem szolok.
Diablo 3 szep volt jo volt, 2012 marcius ota beletoltam 3000+ orat, ennyit soha egyetlen gameval sem toltam bele 20 eves jatekos palyafutasom alatt.
Remelem a kovetkezo Diablo is lekot igy, nem sok jatekkal jatszok, de azokkal sokat.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105209) rumkola válasza rumkola (#105207) üzenetére


rumkola
veterán

Nem lesz benne touch control. :(

(#105210) reelc


reelc
veterán

Az egyik Diablofansos is összeszedte, szerinte mi várható a BlizzConon.
Semmi új, csak amikről beszélgetünk egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#105211) MegalodonS


MegalodonS
őstag

(#105212) SQX_Barto válasza MegalodonS (#105211) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Calm your tits :DDD
Gondolom kiraknak csak par Switchet :P

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105213) MegalodonS válasza SQX_Barto (#105212) üzenetére


MegalodonS
őstag

Barto Ocsem ;) ,na az nem jo,mert az nem demo az mar kint lesz addigra,igy huzzal valami jobb nyulat ki a kalpbol ;] ;] ;]

(#105214) JSaN válasza MegalodonS (#105213) üzenetére


JSaN
addikt

Switchen kivul en se tudnak mast elohuzni a kalapbol, pont akkor lesz launch.
Es kell a stand hogy meg gyozzek az utolso par ketedo embert is hogy vegyek meg. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105215) Edge


Edge
veterán

Miért csak úgy nem lehet demózni a diablo-t? elképzelhető hogy vki nem ismeri :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105216) reelc válasza Edge (#105215) üzenetére


reelc
veterán

Nézd meg jobban a képet, kizárólag a játékokat nem ismerőknek van kb. az összes Blizzard játék demózva.
Mondjuk betéved valaki az épületbe wc-t vagy mondjuk hamburgert keresve, és véletlenül egy ilyen demo helyen köt ki, máris potenciális vásárló lehet belőle. :D
(Ok, tudom, hogy jegy kell a belépéshez, senki sem esik be az utcáról, de nem tudtam kihagyni. :) )

(#105217) SQX_Barto válasza MegalodonS (#105213) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egyebkent valamelyik multkori rendezvenyen is voltak Diablo demo gepek kirakva es akkor nem volt semmi ujdonsag eppen, szoval csak kis kedvcsinalo volt azoknak, akik sose Diabloztak meg. (Ha jol remlik voltak is sorok elotte).

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105218) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Hivatalos blog: nem lesz komoly Diablo bejelentes a Blizzconon.

/s

(#105219) DeckardCain válasza wjbhbdux (#105218) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Valahogy nem tudok meglepődni ezen...
Majd jövőre.

Ja várj nem. 😂

(#105220) Bazsi1987 válasza DeckardCain (#105219) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Jövőre majd jön mobilokra, aztán majd lehet jöhet a 4-dik rész 😁😁

(#105221) Bird válasza wjbhbdux (#105218) üzenetére


Bird
addikt

We’ll see you in hell . . . and at BlizzCon!

A nagy semmi birtokban ez egy bazi nagy LOL! :D Diablo 4, új kieg, D2 HD remaster.... Azért várjuk ki a végét. Hátha lesz csattanó... ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105222) _drk


_drk
őstag

Mi értelme így a blizzcon-nak a versenyeken kívül?
Egyáltalán ott vannak a nagy versenyek vagy ezek csak show match-ek?
Se új cím, se semmi.
Kezdek negatív lenni a Blizzard-al kapcsolatban.

(#105223) proci985 válasza Bird (#105221) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerintem a season of primal ancients, 2%os drop ratevel!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105224) wjbhbdux válasza _drk (#105222) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Volt mar olyan blizzcon ahol csak par Hearthstone kartyat meg Heroes of the Storm palyat jelentettek be, semmi komoly jatekot. Ez egy eves rendezveny ami nem mindig van osszhangban az erkezo jatekaikkal.

Most is biztos lesz vmi uj Overwatch hero, WoW-ban a kis rokak jatszhato faja, stb aminek ott fog tapsolni a tomeg.

5 jatekuk esport dontoi ott lesznek, emellett egy rakas prezentacio a fejlesztokkel minden jatekban, cosplay verseny stb.

/s

(#105225) Bird válasza proci985 (#105223) üzenetére


Bird
addikt

Lehet bejelentik, hogy az idei rendezvény utolsó látogatója fogja lekapcsolni a szervereket. ;] :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105226) _drk válasza wjbhbdux (#105224) üzenetére


_drk
őstag

Így már értem a Blizzcon lényegét.
De az különösen vicces, hogy olvasták az internetet a pletykákkal kapcsolatban és gyorsan elébe mentek a dolgoknak ezzel a kijelentéssel. Tuti nem akartak olyan füty koncertek amit a Valve kapott az Artifact bejelentésnél a TI-on.

(#105227) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nem tom miért vagytok meglepődve megnézve a blizz munkáját az elmúlt 3-4 évbe, ez lehet a mottó kis munka nagy pénz, switches Diablobol is el fog menni 3 milla év végéig is állítom pár ember dolgozott rajta...😁

(#105228) reelc válasza wjbhbdux (#105218) üzenetére


reelc
veterán

Reggel láttam amit beírtál, majd elmentem dolgozni. Most hazajöttem, és úgy döntöttem, hogy ennél a 3 sornál nem érdemelnek többet, én már leírtam mindent amit gondolok, most már ideje őket is leírnom. Ez volt a "nyomdafestéket tűrő" változat.

[ Szerkesztve ]

(#105229) _drk válasza reelc (#105228) üzenetére


_drk
őstag

Vártam a reakciód! Én is jó pár sort kitöröltem, miket gondolok az egészről. Úgy is lesz még róla itt szó, mert magáról a játékról sokat nem lehet már beszélni, max panaszkodok, hogy 20 óra Wd-zés után a szezonban egy Compas Rose se esett le, 550+os Para-m van, de még rossz se esett, semmilyen se. De ha itt panaszkodok akkor csak le esik :D.

Úgy látszik a Blizzard is be szál a good bye PC gaming vonatba.
Elég végig menni a Fórumon: Video kártyás topikok,eredeti Pc játékok.Ha még valakinek lenne is pénze egy gépet össze rakni akkor sincs mivel játszani, mert a Blizzard az egyik alapköve a pc-nek, ők már réges rég kitudták játszani torrenet, de így se adnak semmit csak egy klónt a Switch-re.
A többi kiadótol mit várjon az ember.

(#105230) MegalodonS válasza SQX_Barto (#105217) üzenetére


MegalodonS
őstag

Milyen demo gepek meg a Necromancia korabol :D :D :D

(#105221) Bird

Ne aggodja Tsaaaaar ;] ez lesz a mi novemberi menunk : :C igaz ez csak 10 oras lesz :C :C

[ Szerkesztve ]

(#105231) Bird válasza MegalodonS (#105230) üzenetére


Bird
addikt

ÓÓÓÓ végre jön a Narcos Eldiablo bundle. ;] :R

Tolod még a wowot? D3-nak annyi? Pedig biztos sokan hiányolnak. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105232) khirill


khirill
aktív tag

a d3hoz nem jár semmi az in-game goodies csomagból amit blizzcon virtual ticket mellé adnak?!? ez már nagyon elszomorító... már, h ennyire leszarják... :U

faszért nem raknak bele legalább egy druid-ot?!? biztos nagyon megerőltető lett volna még egy karakter pár új helyszínnel... :U

hallatlan! ...már a második éve követik el ezt a gyalázatot! lehet írok egy levelet a tortadobálósoknak, h valamit csináljanak! ...mostmár valakit dobjanak fejbe, mert ez nem állapot. :DDD

ratabyzou

(#105233) Bird válasza khirill (#105232) üzenetére


Bird
addikt

Szánalom amit a játékkal műveltek....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105234) Elemental válasza Bird (#105233) üzenetére


Elemental
addikt

Kérjük vissza a pénzünket.

(#105235) MegalodonS válasza Bird (#105231) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen szoktam WoWozni kicsit tovabb tart a leveling ;]

Igen nagyon hianyolnak :D :D :D Gorni mondta :( virust telepit a gepemre,ha meg 1x meglat Diablozni :DD :DD :DD

(#105232) khirill

Majd jon ebben a honapban, tegnap jott csak az SC 2 es gondolom nem veletelenul, a D3 jatekot hagytak utoljara!!

[ Szerkesztve ]

(#105236) reelc válasza MegalodonS (#105235) üzenetére


reelc
veterán

Majd igyekszem meglepődni, amikor látom majd az infót, hogy egy Nintendo Switch pet lesz az.
Elvégre a StarCraft 2 űrhajó mellett az is megférne! :)

[ Szerkesztve ]

(#105237) MegalodonS válasza reelc (#105236) üzenetére


MegalodonS
őstag

Naaa neee :Y ,de lehet neked belso infod van :D :D :D

(#105238) reelc válasza MegalodonS (#105237) üzenetére


reelc
veterán

Igen, a kis BlizzDevil a bal vállam fölött, aki csak nekem súg fura, gonosz dolgokat. ;]
Ő súgta ezt is. "Ez lesz:" résztől olvasandó.
Bár nem tévedhetetlen, mert úgy néz ki a képregény is kuka lett.
Bár én már semmit sem hiszek el a BlizzConig.

Két dolog a probléma. Nem kellett volna nemrég bejelenteni, hogy sok Diablo projekten dolgoznak, és van amit felfednek. A napokban meg nem kellett volna visszatáncolni. Nem is tudom, melyik a nagyobb ballépés? Persze azt tesznek amit akarnak.

Teljesen elment a kedvem tőlük az elmúlt napokban. Még az új bejelentésig bountyzgattam pár naponta, gondoltam jó lesz szezonzárás után, kicsit turbózom a 2 használatban lévő DH felszerelésem, ha tudom. Ehelyett egy ideje már be se léptem.

[ Szerkesztve ]

(#105239) JSaN válasza khirill (#105232) üzenetére


JSaN
addikt

Azt meg nem lepleztek le, szerintem jovo heten az is sorra kerul.
Itt lejebb megtudod nezni az eddigi cuccokat, diablo az utolso. Valojaban a 4ik lett volna de 1-2 hete at raktak utolso helyre.
Vagy szegyenlik hogy valami at skinezet switch pet lesz, vagy valami spoileres D4hez kacsolodo cucc. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105240) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Mar kozeleg... :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105241) MegalodonS válasza SQX_Barto (#105240) üzenetére


MegalodonS
őstag

Hallod tessoooo, majd ha switchen elered ugyan ezt,majd akkoo posztojaaa :D :D :D :D :D :D

GZ :P

(#105242) reelc válasza SQX_Barto (#105240) üzenetére


reelc
veterán

Szép, grat. :)

(#105241) MegalodonS: Te túl rendes vagy. A Switch itt van a kanyarban, majd ha PS5-ön lesz hasonló P szint, akkor jöhet a kép. :D

[ Szerkesztve ]

(#105243) SQX_Barto válasza MegalodonS (#105241) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Khm miert is vennek egy konzolt csak ezert? :D
Egyebkent Gorni mar reg 4k :P

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105244) Joezyka


Joezyka
senior tag

kérhetek valakitől egy seazon boosot? :)
majtika#21176
köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#105245) hokuszla válasza SQX_Barto (#105240) üzenetére


hokuszla
aktív tag

A múlt héten együtt rifteltem egy p72xx-as versenyzővel. Van még hova fejlődni :DD

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#105246) reelc válasza hokuszla (#105245) üzenetére


reelc
veterán

Na az elég durva main dmg lehet, hozzá az elemental... gondolom a Solo LB-ken az élmezőnyben van az illető.

(#105247) SQX_Barto válasza hokuszla (#105245) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Amint megnyertem a lottot (amit nem is jatszok), vagy ad valaki egy Diablo streamelos melot, maris jobban fogok fejlodni a napi 18 oras Rathma / meta partikban :D
(Na es persze nem is botozom)

En valamikor az Rxt-vel (vagy mi a neve) futottam ossze publik bountyban, top 5-ben van szinte minden szoloban, WD-t kiveve. (Van is hozza majdnem 7 k paragonja)

#reelc: Ha erdekli/szeret szolozni, akkor garantaltan, de vannak olyanok, akiket hidegen hagy a szolozas es allandoan csak partiznak. Bar ennyi paragonnal ketlem, hogy nincs egy komoly szolo eredmenye.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105248) #74018560


#74018560
törölt tag

Volt szerencsém most először kipróbálni a D3-at (free version) hát elég fura :U

Nincsenek scrollok, potion-ök, skill ponton, minden tárgy egyforma méretű és kinézetű, minden szörny 1 ütés és kb senki se tud megsegbezni :F 5-ös szintű karakter úgy írja a monszter hordákat, mint D2-ben egy 50-es szintű. Mi értelme van így a karakterfejlődésnek? :F

Ennyire hogy lehet ledegradálni minden idők egyik legjobb játékát? :(

[ Szerkesztve ]

(#105249) whitezo88 válasza #74018560 (#105248) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"minden szörny 1 ütés és kb senki se tud megsegbezni"

MÉG. Nehézségi szintek vannak Torment felett jön a móka. Mikor elindult 4 fokozat volt, Inferno eléggé durva volt. Azóta más már.

(#105250) reelc válasza #74018560 (#105248) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy a fölöttem lévő írja van sok nehézségi fokozat.
De a sztori mód amiben vagy az csak amolyan toljuk végig egyszer, után jó sokáig nem látod, mert az Adventure mód a lényeg.

Ha túl egyszerűnek találod a játékot, akkor nézegesd ezt és pár utána lévő hsz-t, próbáltuk összeszedni, mi újság a műfajban.
Ha Diablo 2-höz hasonló rengeteg tárgyas stb. játékot keresel, az nem a Diablo 3.

A D3 tényleg egyszerűbb változat. Megvan a varázsa, de egy idő után már csak ugyanazokat a cuccokat fogod hajkurászni, ami valami statban jobb a mostanidnál. Mondjuk úgy hogy igen hamar meglehet szerezni az endgame cuccokat. Sokkal hamarabb mint más játékban, ezét ennek eltérő a felépítése.
Ha nekiülsz egyedül, akár 3,5-4 óra alatt el lehet érni a maximum, player lvl70-es szintet (a cuccok is ennyiek max.). Utána már csak Paragon szintek vannak, amiket eloszthatsz pl. dexterityre, stb. Utána felcuccolod akár egyedül (tovább tart) akár partyban. Van kihívás a játékban egy ideig a T13-as nehézségen, amíg nem vagy jóval erősebb. Utána a Greater Riftek vannak. Ott lehet még fentebb tolni a nehézséget. Kb. ennyi.
Mindez amit írtam, már a megvásárolt Diablo 3+RoS kiegre érvényesek, az alapjátéknak semmi értelme magában.
Van egy ismerősöm, nagy D2 fan volt, de a D3 ingyenes alapján úgy döntött ez már nem jönne be neki. Voltak nagy akciók, nem vette meg, mert neki ez már nem volt jó, kevesebb lehetőség van benne számára mint az elődjében, hiába "Diablo".

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.