Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104501) gdevil válasza KubanitoS (#104500) üzenetére


gdevil
aktív tag

Hmm, nem örülök, de köszi a válaszokat...

(#104502) JSaN válasza gdevil (#104498) üzenetére


JSaN
addikt

100% hogy mukodik es nem lesz semmi problema.
En mar 1-2 eve igy csinalom. Belepek Diabloba majd utana kereszthugom belep bnetre es onnan OW-ba. Friends ove, de ingame diablo chatel en is tudok komunikalni klan es dio friendsel.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104503) reelc válasza Vistaboy (#104391) üzenetére


reelc
veterán

Akkor gondolom most látod a holnapi karbantartást. :)

(#104504) Vistaboy válasza reelc (#104503) üzenetére


Vistaboy
veterán

Látom, de most más dolgom van amúgy is, nem játszottam. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104505) gdevil válasza JSaN (#104502) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi ennek már örülök :)

(#104506) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Tegyük fel, hogy van egy mondjuk végleges cuccom. Mekkora legendary gemeket éri meg augmentálni?

(#104507) rumkola válasza boygabi_ (#104506) üzenetére


rumkola
veterán

minnél nagyobbakat, de minimum 80+

[ Szerkesztve ]

(#104508) reelc válasza rumkola (#104507) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek.
Ha egyedül nem megy akkor tolja fentebb partyban. Amekkorára csak bírja.

(#104509) Yodamest


Yodamest
addikt

Amatőr diablosként lenne egy fura kérdésem először röviden: a kampány végigvitele után voltaképpen mi a játék lényege/értelme?

Bővebben: eddig DH-val és Barbárral vittem végig az alapjátékot + a reaperst. A DH-val még kicsit riftezgettem is torment 1-2 szinten, elvittem paragon level 50 körülig, de nem jöttem rá, hogy miért csinálom. Bemész kapod a lotot, erősebb lesz a karaktered, de ezt azért csinálod, hogy utána még jobb lootot kapjál amitől még erősebb a karaktered és ezáltal még jobb lootot tudsz szerezni??? Kicsit olyan mint az elemes elemcserélő ami csak a saját elemét tudja cserélni... szóval mindfuck.

Én ennyit látok a játékból, ezért kérdezem tényleg komolyan, hogy van esetleg valami felsőbb cél is a játékban, amiről nem tudok vagy tényleg emberek csak azért ölnek bele 1000 órákat, hogy ezt a mókuskereket forgassák?

(#104510) Bird válasza Yodamest (#104509) üzenetére


Bird
addikt

Ha nincs jó társaság akivel tolhatnád partiban, akkor SEMMI!

Endgame értelme a farmolás, a paragon hajkurászása, a minél jobb cuccok megszerzése, a 2-3-4 fős partihoz való minél jobb alkalmazkodás, de egyedül, szólóban hamar kiégsz. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104511) Yodamest válasza Bird (#104510) üzenetére


Yodamest
addikt

Aham, akkor amit gondoltam is, hogy lényegében ennyi az endgame és csak multiban élvezetes hosszútávon. Multis gémnek nekem már ott van a hots, wow, overwatch, fifa szóval nem is bánom, hogy nincs diablos ismerősöm ilyen szempontból. :)

(#104512) Bird válasza Yodamest (#104511) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos igen.... Nekem 4k+ óra adatott meg, ebből szóló max 1k körül lehet.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104513) Franklin válasza Yodamest (#104511) üzenetére


Franklin
addikt

Igazából magadnak kell célokat adnod, pl. eldöntöd, hogy csinálni akarsz egy fullos UE DH-t, akkor elkezded hozzá kifarmolni a dolgokat.

Vagy le akarod tolni a GR100-at soloban, akkor ahhoz milyen cucc kell, milyen build, stb.

(#104514) Staradder


Staradder
tag

Hello

Ez így nem jó játék, már 7-es szinten vagyok kiléptem majd másnap játszanék de újra a legelső kezdőpontra dobot, és minden küldetést lenullázott. Pedig nem állítottam semmit át.
Többször mentem át checkpointon és a küldetéseket is befejeztem. (már megvolt Cain)

Ezzel mit lehet kezdeni?

(#104515) Yodamest válasza Franklin (#104513) üzenetére


Yodamest
addikt

hát igen ha van elszántság akkor a végtelenségig játszató ez a gém, de nekem a kampány végigjátszása után már nincs klánom meg hasonlók, nincs kinek mutogatnom a csili karaktereimet, szóval nincs ösztönzés benne.
Meg az sem segít a dolgon, hogy a steam könyvtáramban ott csücsül kb 300 játék, amiket végig kellene még játszanom szóval van mivel tölteni az időt :) PS-en is pl megvan az új god of war ami elvileg nagyon fasza lett, de még nem jutottam el odáig, hogy elkezdjek játszani vele. :DDD

(#104516) Elemental válasza Staradder (#104514) üzenetére


Elemental
addikt

Be lehet állítani, mielőtt belépsz a szerverre. Change quest, ha jól emlékszem, ott állítsd az utolsóra.

(#104517) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Mostani Challenge Rift eleg vicces.
LoN-os DH multishotos build, es szinte semmi sem anci benne :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104519) pruzsi


pruzsi
őstag

Welcome!
Van/tudtok ajánlani 6 perc körüli gr100 speed buildot?

(#104520) Staradder válasza Elemental (#104516) üzenetére


Staradder
tag

Köszi

Ezek szerint a küldiket végig kell tolni kilépés előtt, mert a köztes feladatokat nem menti el ha kilépsz.

(#104521) proci985 válasza SQX_Barto (#104517) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tetejeben generator nelkul es a preparation nem punishment runaval megy

oke, ertem en, hogy nagyon felkesz a kari, elso-masodik nap jellemzoen en is ilyen buildekkel szoktam menni, de azt tenyleg nem ertettem, hogy minek kellett a smoke screen meg a vault felett, ha nem unhallowed6 miert nem punishment es legfokeppen, generator. jo, valszeg olyan ment vele aki nem DHzott aktivan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104522) reelc válasza proci985 (#104521) üzenetére


reelc
veterán

Nem néztem, nem szoktam challengezni, de biztosan igazad van, nem túl aktív DH-s lehet.
Ennek ellenpontjaként volt már Wudijo Challenge Riftje is korábban. :)
Szóval a 2 végpont pipa. :)

(#104523) Elemental válasza Staradder (#104520) üzenetére


Elemental
addikt

Mi, ha storyzunk haverral, általában valami főbb q után hagyjuk rá pont azért, mert hiába mentünk el cp-ig, ugyanonnan nem tudtuk folytatni.

(#104524) Peppo válasza reelc (#104522) üzenetére


Peppo
őstag

Ezeket játékosok küldik be?

(#104525) SQX_Barto válasza Peppo (#104524) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elvileg blizzard random választja ki.
Azt hiszem minden héten más klassz van.
(Talán még meghatározott sorrend is van, azt sosem néztem.)

#proci: Szerintem wudijo riftjénél sokat csuklottak a felmenői...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104526) proci985 válasza reelc (#104522) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nezd meg, egyebkent erdekes ha DHzol

onnan gondolom, hogy nem tapasztalt DHs (tippre WD lehet a fall of pride + smoke screen miatt), hogy a vault ad minimalis damage immunityt meg ha ugy season8 elott/korul pusholt DHval (meg az elusive elott), akkor tudna, hogy a vault multishothoz eleg, felesleges a smoke screen. akkor is, ha 1hitelik az embert. persze ha meg lacunik vannak ilyen korulmenyek kozott, akkor leave.

SQX_Barto: igen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104527) reelc válasza proci985 (#104526) üzenetére


reelc
veterán

Ehhez béna vagyok.
Bepróbáltam, nem jött össze.
Fáradt is vagyok már, 3 próba elég volt. :) Volt olyan, hogy 98% körül volt majdnem 1 perc előnyöm, és bukó lett.
Generátor nélkül elég vacak, ill. 0% Cooldownnal.

[ Szerkesztve ]

(#104528) SQX_Barto válasza reelc (#104527) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Publikon csinald meg, mert nem skalazodik rendesen es igy konnyebben megvan. Altalaban nem is veszodok vele, hogy egyedul megcsinaljam.

#proci: legnagyobb vicc, hogy vagy fogalma sincs a LoN-os buildrol, vagy csak turelmetlen volt, mert egy darab ancija ha volt....

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104529) reelc válasza SQX_Barto (#104528) üzenetére


reelc
veterán

Igen, köszi tudom.
Arra voltam kíváncsi megtudom-e csinálni, az a pár másodperc alatt elszúrható nyersanyag nem hoz izgalomba, hogy újra nekifussak akár publikban. :)

Kicsit játszottam tegnap, NSben.
Meglepett, hogy itt is duplán adta a gobokat. Nem emlékeztem ilyen infóra.

3 Primalom esett, mind használhatatlan. :)
Legyártottam 130 HF amut. Igazából egyik se volt jobb a normál nyakamban lévőnél, dobott 2 Primalt is: Brooding passzívval, az egyiken Cold volt, a másikon semmi (se CHC, se CHD). Majdnem egymás után dobta a kettőt.
Primal kukáznivaló Marauder sisak: se CHC, se Cluster Arrow.

Nem akartam én nagy dolgot, vagy 2 cuccot cserélni normálról ancientre, vagy legalább normálisabb stattal legyen pár ancient, de pár óra nem elég ilyesmire. :)

(#104530) proci985 válasza SQX_Barto (#104528) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vagy kiesett a ket gyuru es semmi masa nem volt szoval improvizalt.

reelc: ja, RG az nekem is masfel percig tartott

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104531) SQX_Barto válasza reelc (#104529) üzenetére


SQX_Barto
addikt

130 amulett, ugyan....
Amikor a LoN-os WD-t meg a Crusadert csinaltam anno 5-600 korul gyartottam...
WD-nek nem is lett Coldos amulettje, mert mar elfogyott a turelmem...
Ami primal volt, azok meg mind total szarok voltak.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104532) reelc válasza SQX_Barto (#104531) üzenetére


reelc
veterán

De ez csak most volt kb. 130. A Primal kapcsán írtam. Sok gépem van, de nem kínlódok vele. Ezeket meg csak lekellett gyártani.
Én is többszázat legyártottam már még a Primal előtt, nagy részét amikor még garantált lyuk se volt rajta. A ládámban van 3-4 tűrhető régről, ebből 2 ami használható is, persze nem ancient. Még csak nem is LoNos karinak csináltam annó, hanem a DH-nak. Amikor még a Traveller's használhatatlan volt, és a F+R volt talán az egyetlen értelmes alternatíva és mellé a HF.

[ Szerkesztve ]

(#104533) Gyeptégla


Gyeptégla
csendes tag

hello, nemrég vettem a gémet még a -50%os sale-ben és már kezdem unni a solo bounty-kat meg hasonlókat... hol tudok nézni magyar klánokat, mert az ingame keresőben bárhova jelentkeztem több napig pending-en voltam, aztán vissza is vontam, de máshol is hasonló volt a helyzet.
egyébként a legújabb seasonben van egy wizardom, amivel az ajándék set-ben nyomulok, ha ez számít valamit...

(#104534) reelc válasza Gyeptégla (#104533) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

A topikot több klán officerjei is olvassák, majd reagál valaki amikor tud.
Azért írd be ide a Battle tag-ed, hátha segít a dolog.
.
Amit azonnal megtudsz tenni: a Community keresővel keresd meg a "Magyarok Hungarian"-at, és lépj be. Rengeteg community tagja lehetsz, klánban viszont egyszerre egy helyen lehetsz tag.
Kb. mindegy mivel nyomulsz, a klánok nagyrésze szezonban tevékenykedik.

[ Szerkesztve ]

(#104535) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy amikor találok egy itemet ami kérdőjeles, akkor annak már elvileg megvannak a statjai, vagy csak az azonosításkor dobja? Azért kérdem, mert pl azon gondolkodtam, hogy mivel pl. amulettből nagyon nem akar ancient esni, növelem az esélyeit, ha nem azonosítom be egyenként ha találok, hanem mondjuk összegyűjtök huszat és mindet egyszerre azonosíttatom be?

(#104536) Thrawn válasza HellGreg (#104535) üzenetére


Thrawn
félisten

Megvannak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#104537) proci985 válasza Gyeptégla (#104533) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hunphnal tudlak acceptelni.

igy par hettel szezonnyitas utan mar nem nagyon aktivak a jatekosok, viszont ahogy tudom az aktiv klanok kepviselik magukat itt a topikban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104538) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Nem rég kezdtem el játszani a játékkal. Jelenleg egy Crusader karakterrel játszom de szemezgetek a Necromancer karakterrel is. Viszont nem szívesen fizetném ki rá majdnem a játékra kültött összeget. :D Az lenne a kérdésem, hogy szokott valamiféle akció lenne a Blizzardnál? Ha igen akkor lehet tudni, hogy kb. mikor van?

Köszi!

(#104539) tuki2200 válasza Anulu79 (#104538) üzenetére


tuki2200
senior tag

Szokott, PS4-en kb. 2havonta akcioba van, biztos PC-n is

(#104540) reelc válasza Anulu79 (#104538) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Nemrég volt akcióban.
Szerintem a BlizzCon körül biztosan lesz akció.

Ha megfogadsz egy tanácsot: csinálj több karit, játssz, játssz. Aztán ha pár hónap múlva is úgy érzed hogy fogod még tolni, vedd majd meg akcióban a Nekrot.
Addigra kiderül, a te játékod-e ez, fogod-e még tolni?

(#104541) Gyeptégla válasza proci985 (#104537) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Az a baj, hogyha nem aktív a klán és ráadásul kicsi is az továbbra is olyan, mintha solo-znék. ;)

Egyébként most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de merre van ez a community-s dolog amit említettetek. Ingame semmi jelét nem látom, a https://eu.diablo3.com/en/community/ meg csak fórum van és contests...

(#104542) reelc válasza Gyeptégla (#104541) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem túl erős lett mindenki az utolsó patchtől + egyre ritkábban van bármi újdonság - ha a személyes dolgokat félretesszük (meló, család, stb.) például ilyen okok miatt nem tudta megtartani a D3 a játékosai nagyrészét.
Rájátszhat az is a dologra, hogy elég hamar össze lehet szedni bármilyen cuccot (volt droprate növelés is). A húzós inkább a cuccok minőségi cseréje. 1 hét nyersanyagát elszúrhatod pár perc alatt, és nem biztos hogy jobbat ad be, mint ami rajtad van.

Ha valakinek a Season Journey végignyomása a cél, pár nap alatt megoldhatja, akár egyedül. Lehet cél pl. a Paragon 1000 - ha valaki nekifekszik a témának és multizik, azt is hamar ellehet érni. Sokan ha elérték a céljukat 1-2 hét alatt, elmennek pihenni, és akár a 3 hónapos szezonból játszanak ennyit, a szezon elején.

Clan finder és Community finder egymás mellett van. A főképernyőn a jobb alsó ikonra kell kattintani, onnan lehet elérni. Vagy SHIFT+O.

[ Szerkesztve ]

(#104543) Gyeptégla válasza reelc (#104542) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Kösz, megtaláltam. Jól el volt rejtve. :)

Egyébként régebben rengeteget Diablo 2-ztem és a Path of Exile-ban is van pár száz órám és ezek után a D3 olyan kicsit fapadosnak érződik. Nincs benne nagy mélység. Mindenféle tutorial olvasgatás meg buildek tanulmányozása nélkül fel tudtam jutni t13-ba és a gr75 is megy már, ami elég furcsa egy arpg-től. :D

De egyelőre elégedett vagyok a játékkal, mert pont erre a full casual szintre volt szükségem, gyors siker, anélkül, hogy éveket kelljen farmolni ahhoz, hogy tudjak trade-lni, hogy talán lesz egy kis gyenge felszerelésem, amivel már alulról tudnám karcolgatni az endgame-t. Bár nyilán ennek az az árnyoldala, hogy gyorsan meg is lehet unni.

Az viszont furcsa, hogy a PoE-val ellentétben itt nem adtak a rifteknek semmilyen kerettörténetet. Csak van kő, indítsd aztán annyi, sehol egy über Diablo rematch gr90-100 körül, speciális drop-okkal stb...

+gondolkodok egy 2. karakteren amivel bounty-kat meg rift-eket lehetne speedfarmolni. Melyik a legjobb class erre? A wizard-ot direkt emiatt indítottam, de a teleport valami elképsztően bugosan működik, így meg, hogy állandóan felakadok vagy letilt zónákat a játék, pont a teleport része veszik el.

[ Szerkesztve ]

(#104544) reelc válasza Gyeptégla (#104543) üzenetére


reelc
veterán

Sokaknak többek között ez a D3 varázsa, hogy nem bonyolult.

Majd ha megunod a Diablo 3-at, és nem akarsz a PoEhez visszamenni, próbáld ki a Grim Dawnt. A volt Titan Questesek játéka. Nálam ez a nagy kedvenc. A D3 rövid ideig köt már le, a PoE-t nem bírtam megszeretni.

(#104545) Gyeptégla válasza reelc (#104544) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Poe-zni, egyelőre nem akarok visszamenni, mert nagyon ráuntam arra a farmra ami ott megy. Több napig/hétig gyűjtöttem a chaos orbot, majd két klikk craftolásnál és nemcsak, hogy ki sem adta a masszív grindfest után azt amire szükségem volt, de még a közelében sem jártam annak. Valami hihetetlneül idegesítő, amikor annyi óra megy ki a kukába. Ehhez képest a diablo egyszerűsége most üde színfolt számomra. :P
A grim dawn is megvan steam-en. Annak a látványvilága meg a hangulata fogott meg +a sztori is bejött. Jó játék, több karakterrel is kivittem. Csak haverok nem vették meg, mert csak a csgo meg a pubg megy ott is, így végül leálltam. :S

(#104546) proci985 válasza Gyeptégla (#104541) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja

mondjuk elso napokban aktivitas, de elnezve a friendlistemet kb szezonkezdeskor van 2-3 teljes party.

nagyon sokan rauntak, meg jelenleg kb ket nap alatt fel lehet jutni hasznalhato kariig, az ancient akarmi fegyvert tizedszerre is kifarmolni meg nem annyira moka.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104547) Elemental


Elemental
addikt

Erre mit tekerjek? ;] :P (semmit)

Ez előtt 89 volt a max, öt-hat 90-et próbáltam, nem jött össze. Kíváncsi vagyok, mennyit jelent.

(#104548) proci985 válasza Elemental (#104547) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

semmit. (nagyon magas para szintnel dex helyett AS vagy CDR/RCR finomhangolni)

ha season akkor 95, ha NS 100-105

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104549) Elemental válasza proci985 (#104548) üzenetére


Elemental
addikt

Rare upgrade volt kula zolinál, kicsit megdobbant a szívem mikor megláttam :)
Amúgy meg hc-ban semmi nem tart örökké. Meglátjuk, hátha eljutok vele ns-ig, azaz túlélem a szezont.

Most kb az ugrott be, amikor valaki rangot lép cs go-ban, akkor nem mer játszani, nehogy visszabukja :)

[ Szerkesztve ]

(#104550) moordavid válasza Elemental (#104549) üzenetére


moordavid
aktív tag

"kula zoli" :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :C

"Like tears in rain."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.