Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105351) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Meg jo, hogy nincs 80 jateka a Blizzardnak, mert akkor a 80. lenne a Diablo.... :(((
Mar lassan minden lof@~#-rol beszeltek, csak arrol nem.
(Mondjuk a Warcraft 3 Reforged lehet erdekelni fog majd)

Youtube channelen a chaten mindenki a Diablora var, valaki irta, ha semmi Diablo hir nem lesz, minden blizz jatekot letorol es visszakuldi blizznek a CD kulcsokat :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105352) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

/s

(#105353) dante3


dante3
addikt

Csesszék meg a mobilos xarjukat! :W

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#105354) JSaN válasza wjbhbdux (#105352) üzenetére


JSaN
addikt

Hat mindkozul a leg rosszab lett, mobil diablo. :(

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105355) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Ooooo. Mi ez a sz*r?

(#105356) pachito


pachito
őstag

(#105357) adamgreen


adamgreen
senior tag

Istenem de ciki volt a végén szegény pali makogott mint egy szerencsétlen. Tiszta gáz amit ezek most leműveltek itt. Nem is értem :DDD

(#105358) SQX_Barto válasza JSaN (#105354) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nemsokara jon egy Diablo panel, lehet ott bejelentik a druidat (elegge mentek rola a pletykak, meg ugye regebben volt kis blizzard utalas is egyik szezonnal)
Ha tenyleg csak ez a mobilos szar lesz, akkor b#@~k meg :(((

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105359) DeckardCain válasza SQX_Barto (#105358) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Ahogy írtam ennél a mobilos sz*rnál a semmi is jobb. :O :W

(#105360) reelc


reelc
veterán

Ez most komoly, hogy van 15 perc szünet?
EU idő szerint 20:30 - 21:15 a Diablo. Erre most szünet van. Szóval kevesebb mint fél órát kapott, mert az előtte lévő se fejezte be időben.

(#105358) SQX_Barto: Mondta az ürge, hogy a mobilos játékkal jönnek vissza a szünet után. Legalábbis ezt értettem. Idő se lenne másra, max. a Switchre, hogy lehet próbálgatni.

[ Szerkesztve ]

(#105361) Telda


Telda
addikt

Ezzel a mobilos szeméttel szemen köpték a Diablo fanokat, köszönjük...

(#105362) Ch0b válasza Telda (#105361) üzenetére


Ch0b
tag

Már régen szemen köptek minket, csak vannak akik nem veszik észre. Kb. ennyit vártam a Blizzardtól diablo terén, nem csalódtam.

(#105363) JSaN válasza SQX_Barto (#105358) üzenetére


JSaN
addikt

Ami nincs bent az openingben az nem is lesz kesobb se.
Szal egy mobilos tapigame lesz, azt magyarazzak most "nagy lelkessen".

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105364) Dani79 válasza Ch0b (#105362) üzenetére


Dani79
tag

hát ennyi volt... Blizzard is feladta az elveit.... egy szaros paytowin lootboxos fos lesz mint minden mobiljáték éspersze ingyenes!!! :D:D R.I.P. kis ördög

(#105365) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Kb jobban jartak volna , ha nem jelentenek be semmit .
Ki a francot fog erdekelni ez a mobilos diablo? :C
Annyira cringe volt az egesz, szerintem cheng is latta a morcos arcokat a nezoteren :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#105366) reelc válasza reelc (#105360) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látszik csak megviccelt a lejátszó, újraindult a stream.

Akkor ennyi volt?

(#105367) Dani79 válasza ReFleXx (#105365) üzenetére


Dani79
tag

óóó már várom a népharagot.... olyan shitstorm lesz itt órákon belül hogy öröm lesz olvasgatni
....

Na kezdődik:
https://www.youtube.com/watch?v=nFi6pqxTXPw&feature=youtu.be

[ Szerkesztve ]

(#105368) WayneGace


WayneGace
őstag

Ha tényleg több diablo játékon dolgoznak, akkor jövőre is bejelenthetik akár a négyet. Persze, ha csak jövőre vagy két év múlva jelentik be, akkor mikor fog megjelenni?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#105369) reelc válasza WayneGace (#105368) üzenetére


reelc
veterán

Engem már nem érdekel.
Már nem először szívatják meg az embert (tavalyi Blizzcon előtt ugye, hogy annyira dolgozunk, hogy csak na és majd mondunk valamit ha itt az ideje szöveg). Meg most a múltkor a videóval, hogy annyi mindenen dolgozunk, és lesznek bejelentéseink, majd a visszatáncolás.

Ha tartják a kb. évi 1 Classic Games kihozatalt akkor úgy 1 év múlva jelentik be a Diablo 2 remasteredet. Azt a Classic Games részleg csinálja. Az SC Remake kész, most készül a Warcraft 3-é, a D2 fog hiányozni csak. Évekkel ezelőtt megmondták, hogy lesz mindháromnak felújított változata.

Azt ígértem lépek innen, ha nem jelentenek be semmi érdemlegeset.
Úgyhogy további jó fórumozást, játékot!

Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#105370) DeckardCain válasza reelc (#105369) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Wolcen topic-ban találkozunk :DDD ;]

Jsan: remélem szét trollkodják az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#105371) JSaN válasza ReFleXx (#105365) üzenetére


JSaN
addikt

Az a baj sokakat, foleg a mai fiatal generaciora erdemes ranezni. Azok ki se latnak a telefonbol, es egyre inkabb ott toljak a jatekokat is, PC-t mar alig kapcsoljak be.
Na meg ne felejtsuk el az azsiai piacot, folge most hogy latom ep egy azsiai brigad vonult fel a szinpadra magyarazni. :U

Na kezdodik Elso kerdezo: Hol a druid? :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105372) SQX_Barto válasza JSaN (#105371) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez mar csak virtual ticketeseknek van?
Ha nem, valaki dobhatna valami linket :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105373) DeckardCain válasza SQX_Barto (#105372) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Igen ez már csak a ticketeseknek van. Majd youtube-ról meglessem mennyire volt égő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105374) rumkola


rumkola
veterán

Azért ez jól meg van csinálva. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#105375) Dani79 válasza rumkola (#105374) üzenetére


Dani79
tag

dislikeból versenyezni fog a mobilos C&C-vel és COD:IW-vel :D:D

megnéztem ezt a netease céget hát persze egy kínai mobiljáték fejlesző cég...

[ Szerkesztve ]

(#105376) KubanitoS válasza rumkola (#105374) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem is a Blizzard videókkal volt gond sosem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#105377) Franklin


Franklin
addikt

Ahogy írták a youtube videók alatt is, Diablo végül is meghalt, örökre...

(#105378) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

https://clips.twitch.tv/PunchyImpossibleCoyoteYouWHY...
😁😂

(#105379) ReFleXx válasza Dani79 (#105367) üzenetére


ReFleXx
addikt

az eredeti traileren mar latszik a nepharag :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#105380) BoneDragon


BoneDragon
veterán

RiP

(#105381) malacka87


malacka87
senior tag

Ez egy ratyikon...

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#105382) rumkola


rumkola
veterán

Én biztosan ki fogom próbálni, de nyilvánvalóan nem ezt vártam. Felesleges itt fujjogni, ebben van a pénzük, én simán megértem. Olcsóbb ingyen feltolni telóra azt handheldezni, mint swiccset venni.

(#105383) JSaN válasza reelc (#105369) üzenetére


JSaN
addikt

Hat szerintem en is befejeztem, folosleges itt remenykednem mar barmiben is, csak az idomet huzza.
Kb 1 eve csak az megy hogy: 3 havonta season startokor egy hetvege alatt maxolok, aztan ennyi.
20 eves jatekos palyafutasom alatt, messze nem toltam ennyit egy jatekkal sem mint a Diablo 3, tobb mint 3000+ ora, magamnak bele gondolva nagyon durva. a masodik hely is csak 400-500 orak: cod2-4 vagy dio2, Tf2. Ennyit meg egyszer szerintem semmivel nem fogok jatszani. Szep volt jo volt a Dio3, de itt ennek vege.
Ha lesz Dio2 remaster vagy Dio4 akkor jovok, sot szerintem ezt a mobilost is kiprobalom ha jon, de csak azert hogy meggyozodjek hogy mekkora szar es torlom.
A diablo miatt az elmult evekben sok jatekot kihagytam, es csak varakoznak a steam gyujtemenyemben. Ideje elkezdeni azokat tolni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105384) dargelot


dargelot
senior tag

Már visszasírom, hogy bárcsak a kamu szivárogtatás lett volna igaz.
Nagy bejelentés? A Diablo fanok nagyon örülni fognak? Erre a Blizz kiadta egy kínai cégnek, hogy csinálják meg az egyik piacon lévő telefonos játékuk (Endless of God) Diablos verzióját minimális befektetéssel. Mert lássuk be az Endless of God kb. teljesen az amint ami a Diablo Immortals akar lenni, s a NetEase gondozásában van akik csinálják a Diablo Immortals-t.
Komolyan azt hitték, hogy majd egy telefonos játékkal lenyugtatják a rajongókat?

(#105385) Franklin válasza dargelot (#105384) üzenetére


Franklin
addikt

A Blizzard nem akarja lenyugtatni a rajongóit, ők pénzt akarnak keresni.

Miben van most a pénz? Nem a PC-s, hanem a mobil játékokban. Ennyi. (igen tudom, meg a RDR2-ben)

Ja hogy a hardcore fanok nem fognak játszani vele? Hm-hm, mit csináljunk, ááá, adjuk ki újra a kedvenc játékaikat kicsit feltupírozva és kérjünk érte 15 eurót, problem solved, more money (Starcraft Remastered, Warcraft 3 Reforged, Diablo 2 akármi).

Változás van a játékiparban, igazodni kell. Most a mobil játékok a népszerűek, azt kell nyomatni, a régi rajongóknak meg odadobni a régi játékaikat új köntösben, nesze, fizess a nosztalgiádért.

(#105386) Edge válasza rumkola (#105382) üzenetére


Edge
veterán

Azért a switch más story :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105387) dante3 válasza JSaN (#105383) üzenetére


dante3
addikt

Sokáig nem kell várni a mobilos cuccra, elég ha kipróbálod ezeket:
[link]
[link]
[link]

kb. uaz.... :(((

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#105388) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

"one of the Diablo leads was crying backstage after the announcement."
"it was Wyatt Cheng. After that disaster, I would not be surprised if he resigns. That must’ve been utterly humiliating for him."

(#105389) Thrawn


Thrawn
félisten

Diablo Immortals crowd reaction :D

Rest In Piece, Diablo :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#105390) Bennyboy


Bennyboy
őstag

csak egy szó jut eszembe a tegnapiról: szánalmas :W

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#105391) Ellia


Ellia
addikt

Ha a D4 mellett jelentették volna be a mobil verziót senki nem lenne kiakadva. De se az, se egy D2 remaster se semmi... elég szomorú.

(#105392) Louro válasza Franklin (#105385) üzenetére


Louro
őstag

A gond ott kezdődik, hogy régen nagyon alapos, nagyon igényes játékokat tettek le. Videóik legendásan jó minőségűek voltak. A nyugat Square Enix-e.

De mára....Wow-ba is hiába a lore, kijön valami, hamar maxolnak és a mellékküldetések inkább unaloműzők, mintsem érdekességek.

A nagy mamutcég, a legenda beáll a sorba. Szerintem a Hearthstone-nal és a HotS-szal kezdte. Majd most az utóbbi idők remake-bejelentései csak a kifulladást igazolják.

Most lenne szép azt mondani, hogy ennyi volt. Nincs ötlet, toljuk cosplay-versenyeket, évente toljuk a kiegeket és kész. Bár az Immortals biztos hozni fog pénzt, de a veteránokat leszarva, fiatalok megfogva. Lehetett volna finomabban.

Mess with the best / Die like the rest

(#105393) rumkola


rumkola
veterán

playdiablo4.com

:DDD

(#105394) Ellia


Ellia
addikt

The average diablo reaction :D

[ Szerkesztve ]

(#105395) rumkola


rumkola
veterán

Találtam egy képet a Diablo standról:

(#105396) Bird


Bird
addikt

Uj dlc, d2 remaster... Na persze. :D Vegulis elore szoltak, hogy nem kell szamitani semmi kulonosre. Bejott.... :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105397) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

[link] :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105398) KubanitoS válasza Ellia (#105394) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ebből a gyerekből tuti mém lesz. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#105399) DaveNo1 válasza Franklin (#105385) üzenetére


DaveNo1
veterán

Arról van adat, hogy ezek a kínai diablo klón csodák mennyi pénzt termelnek? És nem hamisított adatokra gondolok, mert amiben ezek a kínai cégek igazán profik, azok a valós adatok elkenése..

Úgy néz ki számomra eljött, hogy letöröljem az összes Blizzard játékot a gépemről, pedig 3 éve még D3, HS, HOTS, és kicsit SC2-vel is toltam. Szomorú hogy mi lett ebből a cégből.. :(

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#105400) sith7


sith7
nagyúr

Skeletonos Necro - nál melyik jobb ?

60 % chc + 399 chd vagy 55 % chc + 450 chd

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.