Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105551) citkar válasza citkar (#105550) üzenetére


citkar
addikt

Jobb klikk...hogy erre nem jöttem rá korábban. Ez megjelenéskor is így volt?

(#105552) reelc válasza citkar (#105550) üzenetére


reelc
veterán

A kérdésedre nem tudok válaszolni.

Ami a megállapításodat illeti, nem "mintha".
Ritkán jön új ember, a régiek meg nehezen viselik - esetenként többezer óra játék után - hogy több, mint 1 éve nincs tartalmi patch. Sokan nem játszanak már vele, max. szezonkezdéskor egy keveset.
2-3 éve még ez volt a 'fő" játék, most már sokadrangú.
Emellett már mindenki elmondta a véleményét a mobilos Diabloról, a bejelentés módjáról stb., nyilván van aki ezért se érez ingert még játszani.

1 hónap múlva szezonzárás, ha akarnának patchet kb. a jövőhét pénteken bekellene jelenteniük, hogy indul a PTR. Ha ez nem történik meg, jó eséllyel legalább +4 hónap lesz patch nélkül.

Röviden ugyanez: nincs téma.

Nem elriasztani akartalak.

[ Szerkesztve ]

(#105553) citkar válasza reelc (#105552) üzenetére


citkar
addikt

Semmi gond, értem a helyzetet. Eleinte játszottam megjelenéskor, majd a kiegészítő megjelenésekor keveset, de most kedvet kaptam újra a hosszú szünet után. Régen nem is merültem el benne annyira, mint most.
Sajnos látom, hogy nem foglalkoznak vele annyira, mint megérdemelné, pedig még ha az első és a második része nagyobb horderejű volt is a maguk korában, azért ez se rossz.

(#105554) zsotesz81 válasza citkar (#105550) üzenetére


zsotesz81
senior tag

" de nem tudom, hogy lehet két Reanimation (vagy bármiféle, egy csoportba tartozó) skillt betenni egyszerre" - options/gameplay/elective mode-ot pipáld be

(#105555) reelc válasza citkar (#105553) üzenetére


reelc
veterán

Persze, hogy nem rossz, de sokan akik szeretik már túlvannak rajta a frissítés hiánya miatt. Nem túlzás volt amit írtam, hogy több, mint 1 éve nem volt tartalmi patch.
Ami a céget illeti, dolgoznak keményen.
Csak azt felejtik el, hogy majd az új Diablo reménybeli vásárlói elsősorban a D3 játékosai lesznek. Szerintem a D3-hoz amúgy is jobban fog hasonlítani mint a D2-höz, nem hiszem hogy bonyolítanák.
Ha így lesz, akkor akik a D2-nél nem léptek tovább, a következőre se fognak, az elhanyagolt D3-asok meg majd meglátják. Bár biztos siker lesz, mert sokan csak eddig látnak, pedig léteznek más játékok is.

(#105554) zsotesz81: elective mode: Ja, hogy ez érdekelte. :) Nem nekrozom, igazából a kérdést félreértettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#105556) pc360 válasza citkar (#105553) üzenetére


pc360
addikt

Nem rossz, de már vannak sokkal jobb játékok, amiknek a lategame-je is játszhatóbb / érdekesebb. Path of Exile (bármennyire is copy-paste az a játék), Grim Dawn, meg ott a készülő Volcen, meg egyebek, amiket itt is írtunk nemrég.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105557) korren


korren
aktív tag

Sziasztok!

Segítsetek kérlek, csináltam egy Meteor-os Wizard-ot.

De áruljátok már el, az normális, hogy olyan nagyon lassan csapódnak be? Mire leér engem már elérnek a mobok és legyaknak... Nagyon idegesítő.

Persze amit elér annak instant halál, de addigra már nekem is...
Mit rontottam el?

-I like the misery. -I like this world!

(#105558) SQX_Barto válasza korren (#105557) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szerintem ilyen lassú az animációja, mivel a 4 player greater riftben a wizardnak még fel kell stackelnie az arcane dynamot 5-re mielőtt leesik a meteor. (Kb mindenki makróval csinálja).

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105559) citkar válasza pc360 (#105556) üzenetére


citkar
addikt

A Grim Dawn bejött nekem is (bár egy idő után meguntam), a Path of Exile valahogy nem, ami nem feltétlen a játék hibája, ráadásul mai napig különleges számomra, hogy ingyenes. A Wolcent nem ismertem, de érdekesnek tűnik.

(#105560) pc360 válasza citkar (#105559) üzenetére


pc360
addikt

Az extra kényelemért (tároló dobozok stb.), skinekért és effektekért fizetsz. Mi olyan különleges rajta, vagy miért lenne ez hátrány? Látszik, hogy működik az az üzleti modell, hisz folyamatosan kapja az újításokat. A lategame játékmenet nekem sem jön be, a végigjátszásig viszont remek.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105561) reelc válasza citkar (#105559) üzenetére


reelc
veterán

A PoE ahogy az előttem lévő írta. Nagyon korrekt üzleti modell, és folyamatosan frissül a játék.
A Wolcennel az a baj, hogy nem lehet tudni mikor jön ki, csúsznak a béták is. Emellett nem biztos hogy labdába tud rúgni a PoE és a Grim Dawn mellett. A szépség nem minden.
A Grim Dawn pedig... jó ideje az nálam a kedvenc.

(#105562) citkar válasza pc360 (#105560) üzenetére


citkar
addikt

Nem ismeretlen ez a modell, más játékokkal kapcsolatban játszottam is ilyennel (alapvetően szeretem is ezt a formát, mert folyamatosan dolgozni kell a fejlesztőknek, párszor támogattam is más játékot így). Ebben a stílusban csak ezt az egy ilyet ismerem, csupán ezért különleges. Aztán persze lehet van még, csak én nem ismerek másik ilyet.

A Diablónak a sötét világvége hangulata és ennek a képi és zenei megvalósítása, ami magával ragadt még a múlt évezredben és még a játék is jó volt. Több jó hasonló játékkal játszottam, mint a Nox, Sacred, Titan Quest és sorolhatnám, amik tetszettek, de a Diablo világa, mindig különleges volt számomra. Nem is értem miért nincs Diablo film, bár nehéz lenne megfelelni az elvárásoknak.

[ Szerkesztve ]

(#105563) pc360 válasza citkar (#105562) üzenetére


pc360
addikt

Van még jópár hasonló példa (ami opcionálisan fizetős, de nem pay to win),
de most csak a Heroes of the Storm és az EVE Online jut még eszembe.

Egyetértek. A Diablo 1 és 2 beivódtak a csontjaimba.
A zenéiket azóta is rendszeresen hallgatom. :) Áh..

Hát, ha már eleve a Blizzard nem tud megfelelni az elvárásoknak,
akkor már elvárás szintjén sincs meg, hogy megfelelő film készüljön.
A filmeket mellesleg nem sokra tartom, egy jó sorozat lenne az igazi.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105564) reelc válasza citkar (#105562) üzenetére


reelc
veterán

Talán azért nincs Diablo film, mert szinte mindig buknak a játék adaptációk.
A Blizz nem hiszem hogy bármi ilyesmiben gondolkodna az óriási WoW film bukta után.
Animációs filmet pletykálnak, hogy az lesz.
A Castlevania animációs sorozatot kellene bepróbálni, úgy tudom a 2-ik évad is nagyon jól sikerült, lesz 3-ik is belőle.

(#105565) pc360: Az utóbbi pár évben kezdik felismerni, csak nem eléggé. R a Mad Max, Logan, aztán a Venomot már nem merték felnőttre, de nagy siker lett az is.

Nem értek egyet.
Amúgy meg nehogy azért legyen már bukás pl. a WoW meg sok egyéb adaptáció vagy bármely film mert PG-13 volt. Ez nem igaz.
Szinte mindig a vacak forgatókönyvön csúszik el. Érdektelen a sztori, unalmas párbeszédek, logikai buktatók. Meg ne vágják össze-vissza a filmet, egy harcnál lehessen már látni valamit, ne a rázoomolást, stb. Szerintem ezek és még egy rakás dolog sokkal jobban számít, hogy PG-13-e egy film vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#105565) pc360 válasza reelc (#105564) üzenetére


pc360
addikt

Jah, de állandóan nyomorék PG-13-et gyártanak, úgy meg semmiből sem lehet normális filmet készíteni. Ha a merészség helyett biztonsági játék megy, azzal csak a néző veszít. Rohadtul unom, hogy minden témakörben a PC megy, mintha az bárkinek is jót tenne.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105566) reelc válasza pc360 (#105565) üzenetére


reelc
veterán

PG-13 nem egyenlő a PC-vel. az más téma.
A PG-13 azt a célt szolgálja, hogy többen megnézhessék, több pénzt hozzon. Ez nem bűn, mindenki arra hajt, hogy siker legyen és minél több pénz.
Ha magasabb besorolást akarsz nézz pl. ázsiai filmeket, stb. attól hogy durva lesz, nem biztos, hogy jó is lesz.
Amerikától ne várj megváltást, ha ilyesmit szeretnél.

A PC-t ne keverjük ide, az emberek sokmindent hajlamosak túltolni, mióta van internet és közösségi média és jó hangosan lehet hisztizni, de ez is inkább az elmúlt években jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#105567) citkar válasza pc360 (#105563) üzenetére


citkar
addikt

Azokat ismerem, meg LoL-oztam is, úgy értettem ilyen hack and slash RPG-ben nem ismerek másik hasonlót (ingyenest).

Ha már a filmekről beszélünk: szerintem egy nagy volumenű filmnél megoldható lehetne egy PG13 és 18 változat, mert egy nyers, brutálisabb játék, vagy könyv hitelességét, adott esetben csak durván lehet visszaadni, de nyilván egy visszafogottabb változat is hasznos, részben a pénz és részben az igények miatt, valakinek nem hiányzik (meg hát nem ajánlott) az a brutalitás.

[ Szerkesztve ]

(#105568) reelc válasza citkar (#105567) üzenetére


reelc
veterán

A kétfelé dolgozás több pénz, energia, ezért vesz el a profitból.
Ha megnézed pl. a Bolygó neve halál vagy egyéb film sima és rendezői változatát, nem a brutalitást vágták ki, hanem oda nem illő jeleneteket, vagy rövidítették azokat amik voltak.
Ebbe most akadtam bele, érdekes. Sokan voksolják 13-16 év közé az Alienst, szülők és gyerekek egyaránt. Úgy látszik fentebb ment az ingerküszöb 1986 óta. Mert R-es volt.

Mondjuk karácsonyra jön PG-13-ra vágott Deadpool, azt hiszem új jelenet is lesz benne, szóval ez formabontó lesz így.

NA de ez már nagyon OFF, nem ide való.

[ Szerkesztve ]

(#105569) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Egyebkent szerintem ha valakinek van valami celja a jatekban, akkor nem fogja teljesen elvenni a kedvet, hogy nincsen patch, meg ez a mobil formedveny.

En pl el akarom erni a paragon 4000-et meg iden, fejleszgetni a fo karaktereim, feljebb huzni a koveket, feljebb lepegetni szep lassan Leaderboardon.
(persze nem mondom, hogy szomoru lennek egy patchert, kiveve ha a bosskillerem menne utana papirnehezeknek)
Druidara nagyon vagytam, hogy bejelentsek, D4-et annyira meg nem varom.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105570) pc360 válasza reelc (#105566) üzenetére


pc360
addikt

Jah, dehogy várok én bármiféle váltást, főleg az amerikai vonaltól. És nem idegen az sem a témakörtől egyáltalán, amit írtam. Sajnos elég sokmindenre rányomja a bélyegét a filmes közegben is. Na, mindegy, ez már az offok offja. :)

SQX_Barto: Végülis ez is egy cél (anyám). Legalább olyan izgalmasan hangzik, mint megdönteni a tetris high score-t. A droidok köztünk élnek. :U

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105571) SQX_Barto válasza pc360 (#105570) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mi droid abban, hogy GRezek es jon a paragon? lol....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105572) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Komolyan teljesen moderálatlan ez a topik? Jó lenne kivágni innen a sok offot, meg a szuperjáték reklámot.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#105573) _drk válasza reelc (#105564) üzenetére


_drk
őstag

Nem volt óriási WOW bukta. KB annyit hozott a végén mint amennyibe került, Amerikába volt bukta, nemzetközileg elég jól termelt.
Plusz ez nem WOW, hanem Warcraft film volt.

(#105569) SQX_Barto: Teljesen jogos, hogy kell egy cél. Én egy éve kezdtem el újra, mikor kijött az utolsó patch. Azóta minden szezonba indítok egy új karit amit felhúzok GR80-ig. Mert addig viszonylag kényelmes, folyamatosan esnek a jobb cuccok, fejlődik a karakter. Még köv szezonra ott a Wizard, utána a Monk!
Minden 4. hónapban elvagyok vagy 30 órát még ezzel a játékkal.
Egyedül a mostani Meta nem jön be sok karakternél. Egyedül a DH-t mondanám változatosnak. Többinek meg max 2 buildje van, de abból egy már nem igazán jó vagy alacsonyabb vagy magasabb szinteken.

(#105570) pc360 Ez netto Bullshit! Főleg úgy hogy az évjátéka a Fortnite, ég a Battleroyal láz, amikor ugyan az a játék állandóan. Akkor ott vannak a mobák, ahol vagy 1 pályán, vagy többön ugyan azt csinálja az ember 1000 órákon keresztül, vagy akár ott a WOW amibe bele is haltak páran :D
Ez a Multi! Akinek ez nem tetszik, lehet menni Ps-t venni mert ott nagyon jók a Single player játékok.

[ Szerkesztve ]

(#105574) reelc válasza pc360 (#105570) üzenetére


reelc
veterán

Neki ez a szórakozás, és célja van.
Szerintem ez így rendben van.
Amit csinálsz szórakoztasson, a cél meg kitartást is ad hozzá. Valahol ez lenne a lényeg.

Szeretem a Tetrist, láttam a videó végét nagy szép eredmény, és semmivel sem rosszabb, mint bármely e-sport. Sőt, ezeket a Tetris bajnokságokat már jobban becsülöm mint a többit 2 perc videó hatására.
Szerintem a Tetris az egyik legjobb játék, amit valaha kitaláltak.
Most olvastam, még NES-en játsszák a bajnokságokon! Eredeti kontroller, stb.

(#105573) _drk: Igen, Warcraftot akartam írni.
De, bukta volt olyan szinten, hogy nem akaródzik folytatást csinálni, de nem is baj. Ha nem hozza a várt sikert akkor bukta.

De Hokuszlának igaza van, sok az OFF. Szerintem hagyjuk is, beszélgessünk a Diablo 3-ról. Ha van mit.

Kiszámoltam, nagyon sokat játszottam a szezonban, 96 órát. Köszönhetően a sok bountynak.
Az előző szezon 70 óra volt.
Amíg voltak ismerősök, és voltak frissítések korábban sokkal többet toltam, nem ennyit.

(#105575) faragojof válasza reelc (#105574) üzenetére


faragojof
senior tag

A 9. szezontól játszom, 1-2 órát kivéve szólóban. A szezononként 300++ az soknak számít? :U
Mert ha igen, akkor kocka vagyok... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#105576) reelc válasza faragojof (#105575) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem mindegy, ki mit gondol.
Ez hobbi, szórakoztassa az embert.
Szabadidő és kedv kell hozzá.
Szerintem a játszás semmivel sem rosszabb, mint pl. napi 4 órát nézni a tv-t, vagy akár sorozatokat, filmeket.

Nekem is volt kemény időszakom a D3-mal.

(#105577) faragojof válasza reelc (#105576) üzenetére


faragojof
senior tag

Én is így gondolom! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#105578) gdevil


gdevil
aktív tag

[link]

HOPPá!!!

(#105579) reelc válasza gdevil (#105578) üzenetére


reelc
veterán

Látom, csak még nem fogtam fel, majd ha végigolvastam. :)

Szokásos beerősítés, minimális Quality of Life, igazából semmi eget rengető, de legalább csináltak valamit. Ez a szomorú hogy ez már pozitívum tőlük. Itt tart ma a Diablo 3.

[ Szerkesztve ]

(#105580) gdevil válasza reelc (#105579) üzenetére


gdevil
aktív tag

Én egy kicsit úgy érzem, hogy a blamás Blizzcon után próbálnak dobni egy kis csontot a népnek.

(#105581) reelc válasza reelc (#105579) üzenetére


reelc
veterán

Én is úgy érzem.
Most linkelhetnék patchnotest más ARPG-től, hogy is kellene kinéznie egy patchnek.
Vagy a Diablo 3-tól a 2.6.1-et ami az utolsó normális patch volt több, mint 1 éve,

(#105582) JohnyMilan válasza gdevil (#105580) üzenetére


JohnyMilan
tag

Biztosan őrlődtek vagy fél órát ezeken a változtatásokon. ;]

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#105583) korren


korren
aktív tag

Másnak is ilyen gyalázatos ma a drop rate vagy engem utál? :W

-I like the misery. -I like this world!

(#105584) SQX_Barto válasza gdevil (#105578) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Na egy blizzardos végre beleolvasott a fórumos nyavalygásokba? Nekem még egy @#& Delete gomb hiányzik az Armoryból.
Számok soknak tűnnek, de majd úgyis faragnak rajtuk. Viszont látom csak a gyengébb seteken erősítenek, szimpatikus. Riftkavics is király, bár elsőre is így kellett volna (lehet direkt hagynak hibákat, hogy lehessen később még fejleszteni).
Várós, kíváncsi vagyok, megzargatja-e a metát.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105585) reelc válasza JohnyMilan (#105582) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem kb. így volt:

Ok, emberek, most botrány lett a BlizzConon, oltani kell a tüzet, az első 5 épkézláb ötlet tulajdonosa kap dupla évvégi bónuszt, amennyiben összetudjuk csapni 2 hét alatt a most elhangzó ötleteket!
Az a helyzet, hogy van egy óránk, 09:00-10:00 között a kv szünetig ötletelni.

- Legyen + Armory!
- Ok!

- A GR kövek kerüljenek a Materials inventoryba.
- De az nem is material.
- Találjatok ki jobbat! Amúgyis mindig sírnak a kevés hely miatt.
- Ok, megfogtál, legyen.

- Legyen még észrevehetőbb a Primal vörös effektekkel.
- Mert...?
- Mert miért ne? +3 sor patchlog!
- Ok.

- GR változtatások, amik...
- Jó legyen, mindjárt kv szünet, más?

- Ring of Royal Grandeur szezonbuff!
- Minek? Adunk ajándékszettet meg minden, minek?
- Mert holnapra megoldom.
- Nagyszerű ötlet!

- Szetbuffok mert régen voltak! Jó nagy számokkal a PTR-en, majd úgyis felezzük őket. Ezt szereti mindenki! - Ok.

Szépen összehoztuk az utolsó a legütősebb, te is megkapod a bónuszt. Imádom ezt a kreatív csapatot, meglett 15 perc alatt!
Irány kvzni!

[ Szerkesztve ]

(#105586) SQX_Barto válasza reelc (#105585) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Sírva röhögős smiley-t képzeld ide :DDD
Viccet félretéve nem rossz ez a patch és ne legyünk telhetetlenek. Valamit tuti hegesztenek a háttérben (a mobilos szaron kívül remélhetőleg)
Ha mindenki örült volna a mobilos bejelentésnek (valami elcseszett párhuzamos univerzumban), akkor ez a patch tuti nem jött volna (szerintem).

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105587) pc360 válasza reelc (#105585) üzenetére


pc360
addikt

Szerintem azt az egy gyakornokot, akit épp aktuálisan szívatnak, ráküldték a dologra. És valóban kreatív a srác, hisz egyedül ennyi mindent sikerült összelapátolnia. :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105588) reelc válasza SQX_Barto (#105586) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem nem a telhetetlenségről van szó, hanem arról hogy hová tudnánk játékosként még lentebb tenni az igényeinket a Blizz felé a Diabloval szemben?
1 év patch nélkül kemény, ahogy korábban írtam, ezt nem fogom megbocsátani nekik, bármin is dolgozzanak.

Letojják azokat akik még kitartanak, akikből az új rész legkomolyabb vásárlói lehetnének... érted, ugye?
De mire kijön, várhatóan a Diablo széria soha nem látott mértékű és minőségű konkurenciával fogja szembetalálni magát. Eddig egyik résznek sem kellett megküzdenie más ARPG-vel. Most más lesz a helyzet. PC-n és a 2 nagy konzolon egyaránt.
Persze a név elfogja adni bármilyen is lesz, de ez nem azt jelenti hogy jó is lesz. Meglátjuk, ha kijön. Valamikor. Akár 2 év múlva?

[ Szerkesztve ]

(#105589) Anulu79


Anulu79
addikt

Lehet valami gomb kombinációval úgy klikkelni, hogy ne a mobokat fogja be hanem mondjuk ida szaladjon a karakrerem a támadás helyett?

(#105590) KubanitoS válasza gdevil (#105578) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az örök telhetetlenek és rimánkodók országában vagyunk, de akkor is leírom: ez szánalmas... :W

A Path of Exile-hez megint jön valami komoly content patch, ezek meg írtak pár nullát a sebzésbónuszok után. Már megint. Ezt így ebben a formában meglépni, pláne a Blizzconos botrány után szerintem egy marha nagy öngól.
Mintha húsz forinttal akarnák megvesztegetni a játékosokat.

Az egyetlen figyelemre méltó dolog a garantált Primal drop Season Journey-ben. Biztos ezen is napokat kellett agyalniuk...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#105591) SQX_Barto válasza KubanitoS (#105590) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szep avatar, bar a srac nem igazan kedvencem :)

A RoRG otlet legalabb kicsit kreativ, igy elvileg az osszes RoRG-os builden lehet kicsit erositeni, hiszen befer plusz egy ekszer a kockaba. (es talan jogos is, hogy NS-ben ne legyen)

Az egy garantalt primal season solo70-nel megint nem rossz dolog (mas kerdes, hogy nagy esellyel instant 15 FS lesz belole)

A megfelelo setek lettek buffolva, amik eddig a top buildek mogott kullogtak (nyilvan a szamok ugyse maradnak ezen, hanem majd csokkentve lesznek kicsit)
A vegen lassan minden set 100 GR kepes lesz, a LoN-os buffnak kulon orulok, mert hatha lesz ertelme azt is ujra elovenni.
Rift kavicsot mint mar irtam elsore igy kellett volna, de legalabb most meglesz.

Ami kerdeses lesz, hogy valtoztat-e a metan. (maximum a wizard valtozhat, mert a Trag'Oul buff nem lesz valoszinuleg eleg a Pestilence/Inarius ellen)
Solo metaban talan beleszol, ha mas nem, akkor tobb build lesz fent Leaderboardon (de lehet a top buildek mardnak ugyanazok, csak a kozepmezony lesz szinesebb)

Persze mondhatnam, megint a konnyebbik veget fogtak meg a dolgoknak, de legalabb VALAMI lesz. Sajnos jelen pillanatban ennek is orulni kell/ertekelni kell.

Nem hittem volna, hogy lesz meg valaha PTR, de most orulok neki, hogy lesz :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105592) Edge válasza SQX_Barto (#105591) üzenetére


Edge
veterán

Nem csak a rorgos builden, minden builden, hisz elég lesz 5 db a setből a 6os bónuszhoz, 6. slotba még mehet vmi ütős.
Érdekes lesz, csak season végeztével használhatatlan buildek lesznek nsben.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105593) Ch0b


Ch0b
tag

Mi ez a gyalázatos update? A játék már így is túl könnyű volt erre sokkal könyebb lesz. 1 nap alatt most már nem 1 hanem az összes class-nak össze lehet így szedni azösszes szettet... A RoRG farm is felesleges lesz ezzel a season-nel. Ez szánalmas. Pont mostanában néztem Diablo 3 launch ideji videókat, visszasírom azt az időt...

(#105594) _drk válasza Edge (#105592) üzenetére


_drk
őstag

Lehet egy itemet ki kell cserélni majd, de az a gyűrű általában a kockában van.

Egyébként ja! Azok a buildek amiket soha nem is lát az ember, még kipróbálás szinten se, legalább egy próbát meg ér. Mondjuk a Roland set szerintem tök fun! De elég gyenge volt a Condenm-es buildhez képest.
Annyi hogy elsőre tényleg röhejes ezek a számnövelések, de 1-2 build tuti népszerű lesz.

(#105595) Edge válasza _drk (#105594) üzenetére


Edge
veterán

Látom nem érted, mostmár elég lesz egy setből 5 db a rorg bónusz miatt.
Így ami a kockában volt eddig az mehet a gearbe és a kockába kerülhet vmi új. Pl wizard vyr set rorg nélküli build, de kell a vyr setből 6 db a buildbe, mostmár elég lesz 5 db, a swami mehet a fejre, swami helyére meg mehet leoric vagy épp a fejre mehet leoric az iszonyat nagy cooldown reduction bónusz pl.
Vagy DH unhallowed az is 6 dbos build, de elég 5, így mehet a fejre a visage a kockába meg magefist az +20% firedam akár.
És ez csak pár hirtelen ötlet.
Ez a buff elég nagy változatosságot ad minden buildnek, az olyanoknak is ahol eddig nem volt rorg.

Chob: sztem gr150 most is nehéz, nyilván a számokat kell növelni ha a grben felfelé haladás a cél. Én nem sírom vissza a sérthetetlen elit minionokat és az op szúnyogokat az tuti.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105596) SQX_Barto válasza Ch0b (#105593) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem lesz konnyebb a jatek, csak az eddig porosodo szetekkel is lehet jatszani (mostani szamokat ne nezd, mert ugyis lejjebb lesz veve, hogy ne legyen tul eros, de igy is erosebb lesz, mint volt.)
Ami eddig is eros volt, ahhoz nem nagyon nyultak, pl Firebird, Akkhan, Pestilence.

En szemely szerint sose szerettem a RoRG farmolast, legalabb gyorsabban vegzek a Journeyvel.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105597) Ch0b válasza Edge (#105595) üzenetére


Ch0b
tag

Kár, hogy GR a legtöbb játékos számára unalmas 70-80 után, mert alapból simán hozzádvágnak egy szettet, meg amúgyis csak úgy esnek a legendaryk mint a fene. Launch idején meg amikor sárga esett örültél és bizakodtál, hogy átha jó lesz, mert azért az is többször elég rosszakat rollolt. De azért akkor is fényévekkel jobb volt. Most a sárgát azért veszed fel, hogy betörd kb.

Mindegy amúgy, sajnos eza játk már jobb nem lesz, szerencsére a legtöbben nem is veszik be a Blizzard nevetséges húzását ezzel. 1 évig semmit nem csináltak, most meg hirtelen bődületes buffokat toltak a gyenge szettekre. De az már sok neki, hogy mondjuk egyszer végre hozzányúéjanaka skill rúnákhoz, és azokon változtatnának, hogy más is használható legyen.

(#105598) korren


korren
aktív tag

Csak én keveslem a change log-ban a Necro változtatást? Attól tartok továbbra is egy build-es support kari marad es ott fog porosodni nekem...

-I like the misery. -I like this world!

(#105599) Thrawn válasza gdevil (#105578) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát izé, ilyen buffok már voltak nem egyszer set ügyben PTR-en, de élesbe mindig nerfelve kerültek át. Ha esetleg ez most másképp lesz, akkor lehet jön a T15 (esetleg T20) meg a max 150-es GR-ből lesz 200-as.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#105600) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Biztos volt már valamék fórumon ötlet (nem néztem, ha van, akkor sorry), de én már régebben azon ötleteltem, hogy lehetne még annyival színezni a játékot, hogy egy PASSZÍV skillt (1v2 még nem tudom, hogy lenne balansz) feláldozol egy KOCKA item kedvéért.
Tehát, csak két passzív skillt választhatsz, de mondjuk még bele tudsz rakni a kockába két ringet, jól. :)
És ha mondjuk két itemet akarsz (de az csak más típus lehet), akkor fel kell áldoznod mondjuk 3 passzívot.

Hülye ötlet? :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.