Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105401) _drk


_drk
őstag

Nagyon remélem, hogy a háttérben ugykodnek valamin. Az megmagyarázná mire kell a sok pénz.

A B variáció meg totál az hogy át ment EA-be a cég, amit ki lehet szedni a játékosokból azt még kiszedik.
Vagy érzik a lábuk alatt a talajt, a PC mint blizzard fő platform nem éli most a legszebb idejét, így amíg lehet azt nyomják A vagy B variácóval.

(#105402) _drk válasza sith7 (#105400) üzenetére


_drk
őstag

Van egy kalkulátor. Elvileg a chc-nek kell nagyobbnak lennie.
De szerintem nem ennyivel nekem pont most kellett és kb 50chc-val van 400—450chd
Diablofans-on vagy icy vein-en tuti meg van az, olyasmi táblázat mint a vitality vagy life%.

[ Szerkesztve ]

(#105403) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Viszont, a Brood War remastered tavaly márciusban lett bejelentve és augusztusban jött ki. Most jelentették be a Warcraft 3 remastert, jövő évi megjelenéssel. Úgyhogy olyan 2 év múlva esedékes lesz a D2 remaster is a Blizzard Classics csapattól, ez a logikus következő játék hiszen a mai napig játszanak vele mint azokkal, és a remasterek kompatibilisek battle.neten a régivel.

/s

(#105404) dargelot válasza sith7 (#105400) üzenetére


dargelot
senior tag

2.-ra szavazok. Pariban próbáld vinni őket fentebb, nem menjen egyik sem túlzóan a másik rovására.

(#105405) whitezo88 válasza Ellia (#105394) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az a durva hogy látszik rajta, nem viccel, hanem teljesen komolyan gondolja a kérdést, mert maga sem hiszi el.

Szomorú :( Én nem tartozok a nagy Diablo arcok közé, casualkodok, de mobilra vinni ilyen játékokat... zsákutca.

Szerintem már a konzolos D3 is eléggé meh (játszottam vele), de ez durva. Mondjuk EA-val kezet foghatnak, ott a CnC-seket köpték arcon a mobilos játékkal... bár, Activison-EA egykutya.

[ Szerkesztve ]

(#105406) Ellia válasza whitezo88 (#105405) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem nem zsákutca üzleti szempontból. Csak az a baj, hogy senki nem ezt várta.

Fenntartom, hogyha ezt egy folytatás mellett jelentették volna be a kutya nem ugatna miatta.

C&C Rivalsal se az volt a gond, hogy mobilos játék, inkább az, hogy ezer éve nem nyúltak hozzá a CnC, CnC: Red alert vagy a CnC: Tiberium vonalhoz normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#105407) persil válasza reelc (#105338) üzenetére


persil
nagyúr

Nem igazan jott at, amit irtam, de mindegy is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#105408) ImpersonatoR

Melyikre lett volna nagyobb igény D2 remastered vagy egy új kiegészítő D3 hoz ?:)
Szemely szerint egy D2 remastered et vártam volna mondjuk 30 Euroert.

(#105409) Ellia válasza ImpersonatoR (#105408) üzenetére


Ellia
addikt

Egy 4. részre... :D

(#105410) front3r válasza Ellia (#105409) üzenetére


front3r
őstag

Bőven elégedett lettem volna egy bevillanó Diablo 4 logóval is. De ezt sem tették meg.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#105411) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Na, megjött a Diablo 3-as Limited Edition-ös Switch-em, már töltődik a program... :)
Kíváncsi leszek, milyen lesz az irányítás, így PC-s Diablo-zás után. :)

(#105412) KubanitoS válasza mg1992mg (#105411) üzenetére


KubanitoS
veterán

Biztos egy életreszóló élményben lesz részed. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#105413) mg1992mg válasza KubanitoS (#105412) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Mindenképp vettem volna Switch-et, de azon kevesek közé tartozom, aki szereti a Diablo 3-at, kíváncsi vagyok milyen lett.

(#105414) Edge válasza mg1992mg (#105413) üzenetére


Edge
veterán

Switches topikban már sokan megvették, nézz ott körül. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105415) rumkola válasza mg1992mg (#105411) üzenetére


rumkola
veterán

MEGHALSZ! ;]

(#105416) hokuszla válasza rumkola (#105415) üzenetére


hokuszla
aktív tag

phijj de szar ez a diabolo meg a blizárd is millyen köcsög má
később bővebben leírom, de most nincs időm a paragon farmolás miatt

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#105417) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#105418) Bird válasza DeckardCain (#105417) üzenetére


Bird
addikt

Fantasztikus...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105419) DeckardCain válasza Bird (#105418) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Az... :(

[ Szerkesztve ]

(#105420) Bird válasza DeckardCain (#105419) üzenetére


Bird
addikt

Tudomasul kell vennunk, hogy a diablo vilaganak befellegzett... Ment a hitegetes eddig, innentol mar nincs hova sullyedni. :( Minden ertelmes fejleszto elhagyta mar a sullyedo Blizzard nevu hajot, tisztan latszik, hogy lovesuk sincs kivel, mit, merre...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105421) wjbhbdux válasza Bird (#105420) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Akikről meg az azóta csődbe ment újabb cégeikről és bukott játékaikról egy jó hosszú lajstromot lehetne készíteni..

/s

(#105422) DeckardCain válasza Bird (#105420) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Katasztrófa ez az egész, sajnos..

Marad a 3. rész ha esetleg lenne kedvem játszani..

Ezek után kíváncsian várom az egyik konkurencia játékát, ami hamarosan érkezik, lehet lesz egy kis késés, hogy milyen lesz majd kiderül. De ennél még a semmi is jobb...

[ Szerkesztve ]

(#105423) WayneGace válasza Bird (#105420) üzenetére


WayneGace
őstag

Milyen hitegetés ment? Nem pont azt mondták a blizzcon előtt lényegében, hogy nem jelentik a be a negyedik részt?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#105424) Bird válasza DeckardCain (#105422) üzenetére


Bird
addikt

Adott a d3 tobb, mint 4000 orat, soha nem jatszottam ennyit semmivel sem. Szep emleknek megmarad a sorozat... El kell engedni, se uj dlc, se d2 remaster, ertelmes patch is mikor volt utoljara? RIP

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105425) rumkola


rumkola
veterán

Próbálok valami újat. Most tényleg ezt a Rimeheart-ot [link] nem proccolja be olyan skill ami fagyaszt? Akkor mi proccolja be? Hóeséses pálya? :D
Valami pro írja le nekem légyszi. És azt is, mi a PONTOS különbség a freeze és a frozen között.
Köszönöm szépen!

(#105426) sith7


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat :R

(#105427) olymind1 válasza Thrawn (#105389) üzenetére


olymind1
senior tag

Diablo Immortal: Interview with an Blizzard employee :DDD

(#105392) Louro
Tisztára EA lett a Blizzardból is lásd C&C Rivals mobil stratégia. BioWare is hanyatlik, nem is csoda ott is lecserélődött már az eredeti csapat. Meg gondolom a korporétoverlordok ott is kiadják minek kell történnie.

(#105405) whitezo88
Jaja, ezekszerint akkor nem csak én látom így a dolgokat.

(#105428) TBT


TBT
addikt

Már követelik vissza a pénzüket az emberek a Virtual Tickettel kapcsolatban...

Ilyen szinten elbaltázott BlizzCon sem volt még a Blizzard történetében. :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#105429) wjbhbdux válasza TBT (#105428) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Volt rosszabb is ahol semmi újat nem jelentettek be.
A WoW Classic dátum azért sokaknak fontosabb mint egy új Diablo lett volna.

/s

(#105430) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Kicsit megtorve a nepharagot :)

Sarga upgrade-bol jott, (ez eddig a 3. primal belole, a masik ketto kuka volt)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105431) _drk válasza SQX_Barto (#105430) üzenetére


_drk
őstag

De miét minden build-hez ez a fegyver kell?
Nekem 40 óra alatt sárga se esett...
Szerencsére Jesseth-et kaptam így a rhatma build működött.
Amúgy grat! :)

(#105432) SQX_Barto válasza _drk (#105431) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mert adja mindharom atkot anelkul, hogy lenne atok a buildben (pl a bosskillerben sincs)
Es az, hogy barmi automatan megdoglik 15%-nal, az eleg nagy elony. (ha van benn a Frailty egyik runaja, akkor 18% azt hiszem )
Egyebkent ez sem tokeletes meg, mert bosskillernek kellene Intelligence helyett az Elite Damage, de nincs humorom meg 8 evet farmolni erte...
Erdemes sargabol forgatni, hiszen 4 fegyver van csak, elobb-utobb ad egy ertelmeset.
Mondjuk kb egy 10.000 Death Breath meg par ezer bounty material biztos benne van ebben a fegyverben...
Jot talalni nehez, hogy magas legyen a masodlagos, meg a statok is stimmeljenek...
Rathma nekem nem szimpatikus. Ha nem partiban megyek, akkor vagy Blight Spear vagy Lazymancer.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105433) frame>24


frame>24
addikt

Kurva touchscreen, meg a mobilos világforradalom...

De ezeken kívül is, belegondoltak ezek a játék fizikai velejáróiba mobilon?!
Mi annak idején (D2) 5-6 órás etapokat nyomtunk le gép előtt, de az igazán kemény arcok 16+ órákat.
Azt mobilon hogy csinálod? +Bámuljál egy fos 10cm széles képernyőt 20 centiről? Gönye háttal, fél óra múlva vakon...
Mobilos játékkal max a klotyón játszottam, most majd lehet egy Baal runt nyomni székrekedés közben?!

Nem, ez tényleg a leggázabb PC game dev. bejelentés, amit életemben láttam.
Ilyenek után érdemelnék, hogy akkor nincs feléjük pénzköltés egyik frontjukon sem (nyilván ilyen nem lesz).

Ha ez sikert arat, az az új generáció játékosainak szégyene.

(arról már nem is beszélve, hogy maradt a Warcraft 3-as hupi-lila desgin, de ezt a flémet hagyjuk is :N )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#105434) whitezo88 válasza frame>24 (#105433) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Egyszerű: mennyigég > minőségi a Blizz-Activision szerint. Pénz > Stabil , "öreg" játékosbázis.

(#105435) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

[link] Kripp belső infója szerint már tavaly is volt egy Diablo 4 ami készen állt volna akkor a bejelentésre, de valamiért elhalasztották, lehet dobták az ötletet és újrakezdték a fejlesztést.

/s

(#105436) MrTwister


MrTwister
őstag

Durvul a helyzet: [link] Szvsz megérdemlik, arcul köpték a rajongóikat, akárcsak engem is. Diablo 1 óta nagyon szeretem a sorozatot, sőt már a Lost Vikings-sel is játszottam. Erre most ez a mobilos valami...ááá hagyjuk.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#105437) whitezo88 válasza MrTwister (#105436) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A subreddit egy kincsesbánya most, rengeteg ellentmondásos nyilatkozatot szedtek össze, elhintéseket, stb. [link]

Pl teljesen egyértelmű hogy drága Blizz a Netease játékát vette át, azért is "készültek el" ilyen hamar. [link]

[ Szerkesztve ]

(#105438) pc360


pc360
addikt

RIP

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105439) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amúgy a Red Shirt Guy nyitott AMA topicot [link]

annyira vicces és gáz ez az egész. 99% hogy egy generic, p2w, energiarendszeres fos lesz.

(#105440) D1Rect


D1Rect
félisten

A necro pack volt már 5€-ért?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#105441) HellGreg


HellGreg
őstag

Okosórára, ill. autós navigációra mikor jelenik meg a D3? Alig várom... :(((

(#105442) TBT


TBT
addikt

Tényleg az utolsó nagy bejelentésnek tervezték...
Blizzard Pulled Diablo 4 Announcement From BlizzCon

Kripp (Hearthstone játékos/sztrímer) is említette néhány órája, hogy ő látott a BlizzCon-on új Diablós anyagokat a színfalak mögött (ő is konkrétan Diablo 4-et mondott). Ő sem érti, miért nem került semmi bejelentésre ezzel kapcsolatban.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#105443) faragojof válasza TBT (#105442) üzenetére


faragojof
senior tag

Akkor ez csak egy teszt volt. "Mit szól a nép, ha nem mondunk semmit?!" project. A reakciókat látták, gyorsan elkezdenek infót csepegtetni, mielőtt nagyobb lesz a népharag. :U
Ettől függetlenül, a Blizz tempóját ismerve, én sem gondolom hogy jönne a 4 két éven belül... :(

"Formicate Under Command of the King,,

(#105444) D1Rect válasza faragojof (#105443) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább csak próbálnak a fejükre húzni valamit az irtózatos shitstorm közepette.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#105445) pc360 válasza faragojof (#105443) üzenetére


pc360
addikt

Amúgy meg mit izgulnak ezen az emberek? Ott van a Grim Dawn pl., 1000x jobb játék, mint a Diablo 3. Jön a Wolcen, 1000x jobban néz ki stb. A Patch of Exile-t azért nem hozom fel példaként, mert az a játék egy nagy nyúlás, gyakorlatilag az egész ARPG genre-t összegyúrták egy játékba, Torchlight-tól a Grim Dawn-ig mindent.

Szóval, ha a Blizzard nem tér vissza a Diablo 1 hangulatához, a Diablo 2 megtervezettségéhez, és Matt Uelmen zenéjéhez, akkor teljesen felesleges bármiféle 4. verzióval szórakozniuk. A Diablo 2-t is azért nem fogják soha felújítani, mert akkor mindenki számára szembeötlő lenne, mekkora foshalom a 3.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105446) SQX_Barto válasza pc360 (#105445) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az itteni forumozok jelentos resze Diablozik. Akik meg elmentek a Blizzconra (a Diabloert) azokat meg foleg nem erdekli a konkurencia mert kemenyvonalas Diablo fanok...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105447) faragojof válasza pc360 (#105445) üzenetére


faragojof
senior tag

Ízlések és pofonok... :DDD :R
Én mindhárom résszel nagyon jókat játszom, játszottam, bár nem is vártam tőlük mást. Csak hangulatot meg játékot.
A többi itt felsorolttal is játszottam, de kivétel nélkül mind untatott egy idő után. Csak a Diablonál éreztem késztetést, hogy megint elővegyem.
Számomra marad a Diablo.

"Formicate Under Command of the King,,

(#105448) pc360 válasza faragojof (#105447) üzenetére


pc360
addikt

Na pontosan. Nekem lerohadna a fejem, ha másodjára is végig kellene játszanom, már elsőre is kínos volt. Mondjuk én eleve elszakadtam az ARPG-től azzal, hogy elkezdtem HotS-olni. Utána rohadt nevetséges, hogy valaki képes AI mobokat lődözni naphosszat, totál értelmezhetetlen jelenség.

Mindenesetre, ha még nem próbáltad, és túl tudsz lépni a grafikai stíluson (én nem tudtam), akkor ott van még a Torchlight II is, sokkal jobb játékmechanikával, és lategame content-tel. Mind közül a D3 a legunalmasabb és legkiszámíthatóbb. De hogy a D4-nek nem lenne semmi értelme az előbb vázolt reboot-szándék nélkül, az egyszer biztos. De olyan meg nem fog megtörténni, szóval ennyit erről. Faszom se kíváncsi a színes, tutyimutyi WarCraft világra még egyszer újracsomagolva.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#105449) faragojof válasza pc360 (#105448) üzenetére


faragojof
senior tag

Mondtam: Ízlések és pofonok ...
Kipróbáltam a Torchlight kettőt is. Nem tudok túl lépni a grafikai stíluson, nem érdekel a "sokkal jobb "lategame content"". Én ilyen maradi ember vagyok, a játékélményt keresem. Ezt a Diabloban találtam meg.

Egyébként: Egy hack'slash játékban hentelés közben nem igazán érdekel, hogy a legyakott ellen hány poligonból épül fel. Valamint azt sem szoktam nézni, a fák levelein átszűrődik e közben a napfény. :DDD

Ha azért jöttél, hogy a diablót fikázd és hogy a saját fejlődésed fényezd, igazándiból az sem érdekel.... ;] :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#105450) D1Rect válasza pc360 (#105445) üzenetére


D1Rect
félisten

A Grim Dawnt nem próbáltam, de tegnap feltettem a PoE-t ismét vagy 5 év után.
De valahogy nem tudott berántani.
Torchlight megvan mindkettő, de valahogy az sem.

Szerintem a D3 sokkal jobb mint a kettő volt, csak az emlékek megszépítenek mindent.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.