Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Mr. Nimbus válasza crok (#17713) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Ceock, nekem szükségem lenne annak az appnak a nevére, mert próbálok hasonlót keresni, de valószínűleg rossz kulcsszavakat írokbe a playbe. Miuihu-s romon vagyok jelenleg (7.12.14) és az ilyet alapból nem tud. Előre is köszi a segítséget!

(#19102) Gloob válasza kukinyo (#19100) üzenetére


Gloob
addikt

Most néztem meg. Az EU. Dev romon elég körülményes módon, de elérhető a funkció. Ha érdekel, megnézem a működését is, de most meló van.

Samsung Galaxy A52S

(#19103) Mercutio_ válasza kukinyo (#19100) üzenetére


Mercutio_
félisten

Repülőgép mód miért nem elég?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19104) literati válasza Mercutio_ (#19103) üzenetére


literati
tag

A RRemix romban a ne zavavarj mód állítható be akár több időintervallumban is.

[ Szerkesztve ]

(#19105) literati válasza literati (#19104) üzenetére


literati
tag

Igaz ez nem kikapcsolás, van alkalmazásban is hasonló "ne zavarj" , pl. a Nights Keeper

(#19106) Imi1981


Imi1981
veterán

Az hogy van, hogy most felraktam a legújabb miuihu-t és megvannak a mentett témáim és még a saját összeállított témáim is pedig nem jelentkeztem be a miui fiókba? Csak Google fiókba vagyok bejelentkezve. Ja és előtte három különböző romot próbáltam (ugye full wipe mindegyik előtt) pixelrom , lineage és rr romok voltak előtte fent.

(#19107) literati válasza Imi1981 (#19106) üzenetére


literati
tag

A google is csinál mentést, ha engedve van.

(#19108) crok válasza Mr. Nimbus (#19101) üzenetére


crok
Topikgazda

Utánam írta helixP, hogy tudja elvileg alapból is az AEX a zenegszámok váltását hangerőgombokkal : )
Beállítások / Bővítmények / Rendszer / Gombok / Zene vezérlése

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19109) Imi1981 válasza literati (#19107) üzenetére


Imi1981
veterán

De azt is mindig kikapcsolom minden romon. Az lehet, hogy a az egész miui mappát amibe a témák stb van átmásoltam külső sd-re még dev romon és onnan beolvassa most ? Ha igen ez nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#19110) kelly416 válasza kukinyo (#19095) üzenetére


kelly416
veterán

Az RR-ben sem találtam, de ezt már írták is. Viszont nekem egyetlen "fontos" szerepe lenne csak, nem én kell újra indítsam a telefont hetente legalább egyszer. Ezt túlélem. A pihenésre meg ott a ne zavarjanak mód szerintem is, az egyik legjobb megoldás, vagy a manuális repülő mód. Szerintem.

(#19111) Flex25


Flex25
csendes tag

Sziasztok. Miui Global 9.0 Stabil ra frisstés óta random kilépeget minden programról a telefon. Böngésző,játék stb kidob a főképernyőre. Esetleg valakinek valami ötlet rá? Köszönöm. :(( :((

[ Módosította: CoolMan ]

(#19112) kárátékutyá válasza Flex25 (#19111) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Főverziót frissítettél. Volt utána FR és mentés nélküli újra belakás? Ha nem, vagy igen, volt FR de mentésből belakás is, akkor az "user error". Ha mindkettő volt, akkor (is) sajnos kell egy FR és újboli belakás. Ha ezután is, akkor az nem jó...

[ Szerkesztve ]

(#19113) helixP válasza Flex25 (#19111) üzenetére


helixP
nagyúr

Semmi szükség külön kiemelni a mondanivalódat vastaggal. Ez egy teljesen átlagos, sima kérdés.

Karateebnek igaza van: teljes visszaállítás, esetleg cache törléssel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#19114) trebrona válasza helixP (#19113) üzenetére


trebrona
nagyúr

Teljes visszaállítás magával vonja a cache törlést is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19115) Flex25


Flex25
csendes tag

Akkor csináljak egy gyári beállítások vissza állítást? Az megoldja a problémát? Illetve a fejlesztői beállításoknál mit jelent a miui optimalizáció? az nekem kivan kapcsolva. Köszi

(#19116) Imi1981


Imi1981
veterán

A miuihu-n lehet valahol az érintésérzékenységet állítani? Üvegfólia miatt jól jönne a nagyobb érzékenység. RR romon volt de itt nem találom.

(#19117) kukinyo válasza Gloob (#19102) üzenetére


kukinyo
addikt

Azt megköszönném. :R

Többiek: Semmi bajom a repülő üzemmóddal, se a ne zavarjanak opcióval sem.
Inkább csak a megszokás. Ami nagy úr. :D

(#19118) Oldman2 válasza Imi1981 (#19109) üzenetére


Oldman2
veterán

Teljesen normális ez a működés, mivel azt is be lehet állítani, hogy hová mentse a MIUI a beállításokat/témákat (belső/külső SD).

(#19119) sirdenis


sirdenis
tag

Boldog tulajdonos lettem egy ilyen telefonnak egy hete. Most épp szabin vagyok gondoltam nekiállok kicsit romolgatni. Sajnos kispadra küldtek engem is 72 órára. Amit kinéztem és ahogy itt olvasom az RR OS jó választás lesz. Ami érdekel még az a hang. Axon 7 mini-t akartam venni , mert abban van egy komolyabb DAC. Ebben ahogy nézem nincs sajnos. Valaki próbálta már ARISE Sound Systems modot ezen a készüléken? Vagy van rá valami más mod amitől szebben szólhat?

(#19120) Mr. Nimbus válasza crok (#19108) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Tudom, csak most nem aex-en vagyok és jól jönne az app. Az AEX-ben gond nélkül használtam.

(#19121) Imi1981 válasza Oldman2 (#19118) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor az lesz ! Most, hogy írtad eszembe jutott, hogy azt beállítottam meg developer romon, hogy az sd-re mentse. Ez egy jó dolog.

[ Szerkesztve ]

(#19122) Gloob válasza kukinyo (#19117) üzenetére


Gloob
addikt

No akkor most tudtam megnézni. Nálam, még egyszer nálam működik a funkció. Az is igaz, hogy elég nyakatekert módon érhető el!

Samsung Galaxy A52S

(#19123) kukinyo válasza Gloob (#19122) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszönöm szépen.
Azt tudtam hogy MIUI-n működik Csak nekem custom romra kellene, amiből hiányzik.
Ezért is kérdeztem hogy nem e tud valaki olyan app-ot ami ezt tudja.
De azt hiszem elengedem a témát. Ha már Ti sem tudtok ilyesmit. :)

(#19124) Flashget válasza kukinyo (#19123) üzenetére


Flashget
félisten

valamit valamiert elv
:)
miui fejlesztoit hasznalok abba van csak nem hasznalom. bekapcsolasnal keri a pin kodot ha az van beallitva es ha elfelejtek reggel ranezni nem ernenek el addig amig nem adom meg a kodot.

Realme GT Master Edition

(#19125) B2man2 válasza kukinyo (#19123) üzenetére


B2man2
aktív tag

link

Google kereső kihozott pár alkalmazást a Play-en. Szerintem próbáld meg valamelyiket.
Az Auto Shutdown And Start 2 jónak tűnik ha rootolt a teló.

[ Szerkesztve ]

(#19127) kukinyo válasza B2man2 (#19125) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszönöm szépen. :R
Este átnézegetem őket.

(#19128) sirdenis válasza kárátékutyá (#19126) üzenetére


sirdenis
tag

dealpadon berirod ezt : *#*#6484#*#*

(#19129) x1port


x1port
addikt

Üdv!
Valamiért nem jönnek át a leveleim gmailen.
Nem piszkáltam..
Más is tapasztalta ezt a hibát ?
Telefon gond lehet vagy valami más?
Köszi

(#19130) kárátékutyá válasza sirdenis (#19128) üzenetére


kárátékutyá
őstag

De ezt írtam hogy megvolt.....

(#19131) D4ni válasza kárátékutyá (#19130) üzenetére


D4ni
őstag

Másképp nem tudod, én is szenvedek vele..

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#19132) B2man2 válasza kárátékutyá (#19130) üzenetére


B2man2
aktív tag

Play áruház-ban körülnéztél már?
link
Hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#19133) kárátékutyá válasza B2man2 (#19132) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Óóó köszönöm, nagyon kedves vagy. Minden youtubon is található megoldást is kipróbáltam már, de semmi nem hozott megoldást. Viszont ha nem tudsz választ, érdemesebb read only üzemódot tolni.

(#19134) crok válasza kukinyo (#19127) üzenetére


crok
Topikgazda

Azok az appok sajnos nem lesznek jók.. Nem (pont) erre valóak.
Az automatikus kikapcsolás Taskerrel vagy egyébbel megoldható. A bekapcsolással van a gond, vagyis elvileg nincs, mivel a Qualcomm SoC-ok általában tudják. Van egy Github-os app ami az AOSP alapú clock-ra épül és elvileg be tudja kapcsolni a telefont mégpedik úgy, hogy beállítasz egy ébresztőt és 2 perccel hamarabb elindítja a telefont. Nem próbáltam de amúgy lehet az AOSP vagy más Clock alkalmazás is megoldja a bekapcsolást így. APK azt hiszem [itt] érhető el. De az ébresztő funkcióval telefon indítás is csak kb. workaround (pl. SIM PIN-t úgyis kérni fog, nem?).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19135) Oldman2 válasza crok (#19134) üzenetére


Oldman2
veterán

SIM Pin

Ki kell kapcsolni.

(#19136) kukinyo válasza crok (#19134) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezt is ki fogom próbálni. :R
Nem használok pin-t, úgy-hogy ez nem akadály.

(#19137) Upo válasza Oldman2 (#19135) üzenetére


Upo
addikt

Vagy repülő mód+némítás, akkor meg nem kell.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#19138) x1port válasza x1port (#19129) üzenetére


x1port
addikt

Próbáltam törölni a gmail fiókomat a telefonról de azt írja : rendszergazdája nem engedélyezi ezt a módosítást.
Ötlet ?

(#19139) crok válasza x1port (#19138) üzenetére


crok
Topikgazda

Vagy a Settings -> Security -> Device Administrators alatt van olyan app ami nem engedi vagy van lockscreen PIN-ed vagy ujjlenyomatod megadva.. előbb kapcsold ki ezeket és próbáld újra eltávolítani.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19140) kukinyo válasza crok (#19134) üzenetére


kukinyo
addikt

És tudja, és tudja ,és tudja.
Teljesen jól működik. Tudtam én hogy honnan várhatok segítséget, fantasztikus vagy. :)
Köszönöm szépen. :R :R

(#19132) B2man2: Természetesen a Te segítőkészségedet sem szeretném csorbítani, így neked is köszönöm. Azokkal az applikációkkal az a baj hogy nagyon sok (számomra) felesleges dolgot tartalmaznak. Ez viszont csak erre van kihegyezve. :R

[ Szerkesztve ]

(#19141) crok válasza kukinyo (#19140) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs mit, szivesen, örülök hogy megy ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19142) x1port válasza crok (#19139) üzenetére


x1port
addikt

Nem találok a beállításoknál biztonság menü pontot.. :(

(#19143) crok válasza x1port (#19142) üzenetére


crok
Topikgazda

Előbb kapcsold ki a PIN-t.
Egyébként felül van egy kereső a beállításokban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19144) x1port válasza crok (#19143) üzenetére


x1port
addikt

Változatlanul nem engedi törölni..

(#19145) crok válasza x1port (#19144) üzenetére


crok
Topikgazda

Settings > Additional settings > Privacy > Devices Administrator és itt van olyan, hogy Android device manager vagy Find device vagy hasonló.. tiltsd le ezeket amik itt vannak. (Nem tudom a magyar menüben hogy lett fordítva..)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19146) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Sziasztok!
Edigitalnál megrendeltem a telefont.Kibontottam, és érdekes módon a telefon nem volt becsomagolva a dobozban, hanem csak simán bele volt rakva a doboz tetejére.Maga a csomag kívülről borította egy vékony fólia de belül a telefon natúron volt.Viszont jó pont hogy gyárilag van rajta vastag normálisnak tűnő kijelzőfólia.
A másik érdekes dolog, hogy android 7 volt rajta alapból.Úgy tudom android 6 van a telefonon, nem a hetes verzió...
Nektek be volt csomagolva a telefon a dobozban?A mostani készülékek hettes droiddal jönnek ki?Csak azért kérdem nehogy valami használ/hibás szart kaptam.
Köszi a válaszokat!

(#19147) Kolondrum
Nem volt becsomagolva vagy nem volt rajta android 7?

[ Szerkesztve ]

(#19147) Kolondrum válasza ProEvoFan (#19146) üzenetére

Nem volt.

(#19148) helixP válasza ProEvoFan (#19146) üzenetére


helixP
nagyúr

Látom, hiába beszéltük meg ezt a másik topicban.

(#19149) ProEvoFan válasza helixP (#19148) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, parázok, mert a csomagolás az ok, de közben fel sem tűnt hogy android 7 van rajta, mikor nem is frissítettünk még semmit....

(#19150) trebrona válasza ProEvoFan (#19149) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valószínűleg újabb gyártás, azért. A gyártáskori romverzió kerül rá. Másikban írtad a 3S-t, annál viszont rosszul emlékszel. Ugyanilyen volt a csomagolása annak is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.