Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) fudi2002 válasza Barell (#19950) üzenetére


fudi2002
veterán

Légy kedves legalább annyit fáradni, hogy lenyitod a topik összefoglalót. Köszönet mindenki nevében.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#19952) crok válasza Barell (#19950) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem'tom.. összefoglaló? :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19953) Barell


Barell
senior tag

Jól van írjátok le még páran... Köszönöm. :)

(#19954) aDaM909


aDaM909
tag

Remélem jó helyre írok: Xiaomi Redmi Note 4 - (Android 6.0 MRA58K operációs rendszer, MIUI 8 Global) hogyan lehet az SD kártya kötetcímkéjét átnevezni (ha lehet)?

(#19955) dethroner válasza KamuMazsola (#19946) üzenetére


dethroner
veterán

Ez nem nyafogás, csak közöltem egy tényt, miszerint amekkora tételben a telefont gyártják, biztosan lett meglett volna 0,2$-ból egy vacak fólia, ha már nem garantál a gyártó semmilyen védelmet az üveggel kapcsolatban. Eddig 2db elephone, 2db jiayu, 1db feiteng samu klón és 1db oukitel telót vettem külföldről és egyik se volt 200$-nál drágább, sőt, ezekből több a 100$-t sem érte el, mégis volt rajta gyárilag fólia és volt amihez a dobozában volt 1db tartalék is. Túlreagálom a wifi-t? Ne mond már hogy az normális hogy anyám 80$-os oukitel telója alapból 150mbps sebességgel kapcsolódott a hálózathoz, és az itthon lévő 2db elephone is így működik, ellenben egy újabb modell, ami ráadásul dual bandos, csak mókolás után képes erre. Mert persze, egy weboldal betöltődik akár 5 másodperc alatt is két fallal távolabb, de próbálj meg 4 megabites sebességgel videót, stream-et nézni. És ahogy látom mások is bosszankodtak ezen, sőt, megtalálták a megoldást is rá. Akkor ők is túlreagálták, semmi szükség nem volt rá, feleslegesen dolgoztak rajta? Tényleg nem értem, valaki magyarázza el, mi az értelme annak, hogy a rendszer csak 72Mbps sebességgel engedi csatlakozni a wifit?

(#19945) Imi1981 Nekem 100/50-es net van, két elephone 70-80/50-et tud. Xiaomi meg ugyanott ahol a másik kettő (2 lépésre a routertől) 30/35.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#19956) Imi1981 válasza dethroner (#19955) üzenetére


Imi1981
veterán

Te a vonalsebességről írsz amit a wifi beállításoknál látni [kép]? Az nálam 2.4 ghz-en 72 megabit 5 ghz-en 150 megabit. De mivel az én netem úgyis csak 55 megabit így nem számít nekem. Amúgy nekem nagyon jó a wifi és nagyon stabil. Jobb mint az előző telómé(samsung s4).

(#19957) Buszos


Buszos
tag

RR-t felraktam, de ezt annyit kéne állítgatnom, hogy feladtam. Pl. a kezdőképernyőről nem tudom eltüntetni a google hülyeséget meg az időjárást, és az alsó alkalmazás sáv méretezését sem találom benne. Van viszont több száz olyan beállítás, amiről nem is tudom micsoda?!

Leszedtem a 14-es Lienage-t, de mikor flashelném, a TWRP 7-es hibakóddal megáll. Miért?

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#19958) x1port válasza dethroner (#19943) üzenetére


x1port
addikt

Érdekes ez a wifi dolog.
Mindentől függetlenül én is kicsit furcsàlom hogy ahol a többi telefon 300 feletti sebességet tud ez max 118 at.
Jó.. nincs rá szükség stb.
De!
Ha már bemegyek a hálószobába akkor van, hogy megakad egy komolyabb streamelt videó vagy néha még a yt is.
Pedig aztán nem egy kastélyban lakunk. Sima társashàz ( tégla)
Szóval szerintem árához képest használható kis telefon de azért érződik rajta a bóvli kínai is.. Kamera stb.
Ettől függetlenül szeretem.

(#19959) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Hát én otthon nem telefonon nézném a steamelt videókat, hanem inkább tévén. Ezt nem is értem miért jó hogy otthon egy 15 centis egérmozit néztek. De kinek mi. Én nem mondom, hogy ez a teló milyen csúcs, mert nem az. Akinek van hozzá kedve mókolja, hogy jobb legyen, van aki csak nyafog ahelyett hogy vásárlás előtt tájékozódott volna.

Üdv.: KamuMazsola

(#19960) helixP válasza dethroner (#19955) üzenetére


helixP
nagyúr

Figyu, attól, hogy leírod, most már harmadszor, nem lesz jobb. Vannak szép leírások, több fórumozónak köszönhetően, vagy használd az Oukitelt 80 USD-ért.
Leírtad, válaszoltak, van megoldás, elvezettek a megoldáshoz, csináld meg, vagy ne csináld neg, De nincs sok értelme X. alkalommal is leírni ugyanazt.

Bár ez a fórum már tényleg olyan, mint az M3 TV: ismétlés megy egész nap.

[ Szerkesztve ]

(#19961) nagyra válasza dethroner (#19955) üzenetére


nagyra
tag

Nem kötekedés képpen, de nekem volt egy DLink AC1200 sebességű routerem, az max. 110mbps letöltési sebességre volt képes számítógéppel (gigabit net), 30 centire a routertől. Vettem egy szintén AC1200 sebességű Asus routert, jééé 400+ mbps (30 centire a routertől)...
Telefonnal a DLink sosem ment 60mbps felé semmilyen távolságból, most az Asus router, 2 fallal meg egy emelettel arrébb, kb. 6m légvonalra (legújabb MIUI EU béta ROM, mókolás nélkül):

UI: ezzel nem szeretném semmilyen eszközödet fikázni (router, telefonok), pusztán arra hívtam fel a figyelmet, hogy az internet sebessége (és a kapcsolat sebessége) több mindentől is függ.

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#19962) nagyra válasza nagyra (#19961) üzenetére


nagyra
tag

Szerk.: IP cím kitakarása miatt módosítottam a képet

[ Szerkesztve ]

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#19963) vargalex válasza dethroner (#19955) üzenetére


vargalex
félisten

Azt ugye tudod, hogy nem a Xiaomi, hanem a SoC gyártója, a Qualcomm nem engedélyezi defaultban a 40 MHz-es csatornaszélességet? Így van ez más QC SoC-os telefonokban is (pl. az én korábbi Alcatel Onetouch Idol 3 4,7 készülékemben is). Nyilván más SoC gyártó esetén más lehet a default, így pl. MTK esetében jellemzően engedélyezve van a 40 MHz csatornaszélesség.
Ha egy bizonyos készülékben alapban nem így van, akkor ő eltér a SoC gyártó által ajánlott konfigurációtól. A Xiaomi ezt nem teszi.
Persze rakhatsz fel nem gyári ROM-ot, ott alapban általában engedélyezett. Ugyanakkor érdemes Headless tapasztalatát is elolvasni: 2,4 GHz-en engedélyezett 40 MHz csatornaszélesség esetén 5 GHz-en visszakapcsolt 20 MHz-re. Azaz lehet, hogy nem véletlenül nincs engedélyezve...
Illetve érdemes a routered/AP-d beállításait is megnézni, mert 72 Mbps kapcsolati sebesség esetén is sokkal jobb gyakorlati sebesség érhető el...

Alex

(#19964) Janou


Janou
őstag

Sziaszok

Olyan problémám lenne hogy tegnap még működött a mobilinternet, ma már nem megy... APN beállításokat átnéztem és jók. Semmi nem lett a telefonnal csinálva. Már visszaállítottam a hálózati beállításokat is, de az sem segített. Telefon teljes újratelepítése nem opció, mert vannak rajta olyanok pl. a Google hitelesítő, amiben nem vagyok biztos hogy ha visszateszem visszakerülnek bele a felvett 2FA kulcsok. Akkor meg ugye bukom a bejelentkezéseket. :(
A teló Note 4 Global a Rom pedig: AEX. Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#19965) vargalex válasza x1port (#19958) üzenetére


vargalex
félisten

Többször leírtuk már, hogy AC wifivel szerelt készülékek wifi-n elérhető sebességét ne hasonlítsuk már N-es wifivel szerelthez!
De mondhatnám azt is hogy a Linksys WRT3200ACM routeremhez AC3200-as eszközzel kapcsolódva miért sokszoros a sebesség egy AC433 eszközhöz képest? Azért, mert utóbbinak gagyi a gyártója? Ja, az nem jut eszembe, hogy ezt tudja az adott szabvány...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#19966) vargalex válasza Janou (#19964) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Az gondolom világos, hogy a pl. a Telekom az adatkeret lejáratkor már egy jó ideje nem lassít, hanem elzárja teljesen a csapot.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#19967) Janou válasza vargalex (#19966) üzenetére


Janou
őstag

Ez egy Vodás és előfizetéses kártya. :) Adatkeret 1 GB abból most kb semmi nincs elhasználva, ugyanis otthon voltam és Wifin ment a teló.

[ Szerkesztve ]

(#19968) crok válasza Janou (#19967) üzenetére


crok
Topikgazda

Az APN neve internettel vagy standardnettel kezdodik?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19969) Trailblazer válasza x1port (#19958) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nézd, a kamerában egy Sony IMX258 szenzor van, amit bőven szerelnek másba is. Ez nem egyértelműen kínai gagyiság úgymond.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19970) xTech


xTech
tag

Ki és milyen oreós ROM-ot használ egyébként? Melyiket tartjátok a legjobbnak, leghasználhatóbbnak jelenleg, amely egyben a legközelebb áll a stock droidhoz?

(#19971) Buszos


Buszos
tag

Miért nem tudok RR után Lineage-t felrakni? Mi lehet a gond? Wipe megvan, 14.1 és 15.0 sem sikerül. A 14.1 error 7-tel száll el, a 15.0 felmegy, de jelszót kér, majd azt írja, hogy rendszer-visszaállítás szükséges. És ezt teszi a végtelenségig, hiába wipe-olom.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#19972) juve600 válasza Buszos (#19971) üzenetére


juve600
nagyúr

full data/wipe
legfrissebb TWRP is kell

(#19973) Janou válasza crok (#19968) üzenetére


Janou
őstag

Internet.vodafone.net

(#19974) crok válasza Janou (#19973) üzenetére


crok
Topikgazda

az pont nem jo, logout blogomban ott a megoldas

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19975) crok válasza Buszos (#19971) üzenetére


crok
Topikgazda

az error 7 altalaban azt jelenti, hogy a zipben levo keszulekkod meg a keszuleked kodja nem egyezik - biztos, hogy a jo keszulekhez valo zipeket toltotted le?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#19976) Oldman2 válasza Buszos (#19971) üzenetére


Oldman2
veterán

Az előírt "firmware" is telepítve van?

(#19977) pluhm válasza crok (#19974) üzenetére


pluhm
aktív tag

Nem az internet megosztással volt baja, hanem magával a mobilinternettel. Az én APN-em is internet.vodafone.net, és tökéletesen működik. Tudom, így a hotspot nem megy, de ha standardnet-re átállítom úgy igen. Igaz, akkor szerintem nagyobb az adatforgalom, mert pl. a képeket nem tömörítve tölti le egy weboldal esetében....

(#19978) arcsin válasza Oldman2 (#19976) üzenetére


arcsin
senior tag

Wipenál lelehet söpörni a firmwaret is, igen. Én is megjártam így :U

(#19979) aRm1n válasza BSOD (#19937) üzenetére


aRm1n
aktív tag

De meg lehet rendelni kütyük nélkül, csak ki kell venni a pipát a "szükséges tartozékok" szöveg elől. Bár pár százast biztos megérnek azért... :) Amúgy köszi szépen az oldalt, látom, van választék alkatrészből, még jól jöhet...

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#19980) Janou válasza crok (#19974) üzenetére


Janou
őstag

Én csak annyit találtam, hogy standardnet.vodafone.net-re írjam át. De az nem segít.

(#19981) Buszos válasza Oldman2 (#19976) üzenetére


Buszos
tag

RR után flashelném a letöltött kb. 500mb-os lineage-t. Firmware nem volt feltüntetve. Mido-hoz való romot szedtem le.

[ Szerkesztve ]

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#19982) regos


regos
tag

Üdv Uraim!
Holnap kapom kézhez az Eustocktól rendelt Redmi Note 4 3/32 EU telót.
Lehet,hogy volt már róla ezerszer kérdés,de most még a topikba beleolvasva totál káoszt látok csak.
Első lépésként kell valamit mókolgatnom gari vesztés nélkül vagy csak használjam és hajrá? :-)
Köszönöm a válaszokat.

(#19983) Imi1981 válasza regos (#19982) üzenetére


Imi1981
veterán

Szerintem teljesen jó a gyári rendszer. Nem mindig azért megy a mókolás mert muszáj.

Más. A legújabb miuihu 9 7.12.31 béta a redmi note 4-em redmi note 4x-nek írja a telefon paramétereknél. Ez gáz? Bár miuihu fórumon azt írta valaki nem gáz de azért itt is megkérdezem.

(#19984) fudi2002 válasza regos (#19982) üzenetére


fudi2002
veterán

"Lehet,hogy volt már róla ezerszer kérdés,de most még a topikba beleolvasva totál káoszt látok csak."
Összefoglaló esetleg? Ott fent az az izé, amit lenyitsz és tele van érthető infókkal. :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#19985) trebrona válasza Imi1981 (#19983) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt is írom, hogy nem gáz, elhiszed? :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19986) Pedrito86


Pedrito86
újonc

Sziasztok!

Van egy fél éves Redmi Note 4 Global telefonom.
Kb.3 hónapja felmerült egy olyan probléma,hogy amikor a töltőre csatlakoztatom,
a kijelzője villog és eldobálja a töltést!
Van amikor szinte másodpercenként villan fel, van amikor csak időnként.
Teljesen kiszámíthatatlan "random" módon.
Szervizbe is vissza küldtem, de ott azt mondták,ők ilyet nem tapasztaltak és 2 hét várakozás után visszaküldték.
Közben közben kapott egy friss Androidot is 7.0 és egy szintén friss MIUI-t.
Kb 1 hónapig jól működött, de pár napja megint ugyan az a jelenség.
Másnak is volt már ilyen gondja? Ha igen mi lehet a megoldás?

(#19987) regos válasza fudi2002 (#19984) üzenetére


regos
tag

Voltam az "izében" köszönöm,de a kérdésemre nem tőled kaptam megnyugtató választ :D

[ Szerkesztve ]

(#19988) Kaktusz92 válasza regos (#19982) üzenetére


Kaktusz92
tag

Teljesen jó úgy, ahogy van. Amit fölajánl frissítést azt fölrakod és annyi.

(#19989) z0d1@Ku$ válasza Pedrito86 (#19986) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Az eredeti töltőjével használod? Ha igen, akkor másik töltővel is ugyan ez?

(#19990) Imi1981 válasza trebrona (#19985) üzenetére


Imi1981
veterán

Te voltál? Akkor elhiszem ! :)

[ Szerkesztve ]

(#19991) Pedrito86 válasza z0d1@Ku$ (#19989) üzenetére


Pedrito86
újonc

Igen. Csak a saját töltőjével használtam.
De próbáltam másikkal is azzal is azt csinálta.

(#19992) alexandrosz válasza regos (#19982) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Hű, akkor már ketten vagyunk ;)

(#19993) ht42 válasza Pedrito86 (#19991) üzenetére


ht42
senior tag

Gondolom másik kábellel is próbáltad...
Beviszed a szervízbe, és bemutatod az effektust.

(#19994) kukinyo válasza Buszos (#19971) üzenetére


kukinyo
addikt

(#19995) Upo válasza ubul23 (#19899) üzenetére


Upo
addikt

Azt számold bele, hogy 29000-ért eredeti kijelzőt kapsz, és megmarad a garancia. is. Külön nem cserélhető, üveg+kijelző egyben van. Illetve lehet kapni olyan gépet amivel szét lehet választani, és fel lehet újítani, de egy szétszedő+kemence+egyéb járulékos dolgok amik kellenek a művelethez jóval többe kerül, mintha vennél egy jópár új telefont.
Garázsüzletben amit cseréltetsz, az kb 99.9% hogy nem lesz eredeti (original néven csupa utángyártottak vannak az ali-n ebay-en), zsákbamacska az érintő minősége, érzékenysége, valamint a kijelző színhűsége, tartóssága, pár hónap utáni foltosodása, sárgulása.
Ha csináltatni akarod akkor szerintem nem éri meg kockáztatni. Volt már olyan, hogy az egyszeri gsm boltos még jól össze is barmolta a készüléket a csere folyamán. Esetleg tud valaki javasolni bevált szakembert aki biztosan jól megcsinálja.
Ha magadnak megcsinálod, akkor esetleg rendelsz kerettel együtt komplett előlapot, amit némi csavarozással otthon is ki lehet cserélni, aztán lesz amilyen lesz. Árban viszont töredékéből kijössz.

Itt van egy példa, az árakat nem néztem, ez volt az első találat amit kidobott a kereső. Nem tudom hogy milyen minőségű, nem tudom mennyire megbízható eladó, nyilván lehet találni olcsóbban és drágábban is. Csak a példa miatt rakom be! [link]
Ha megnézed, fent bal oldalt van 6 kis kép. Fentről a harmadik a keretes (with frame), látszik hogy komplett előlap, csavar helyekkel, mindennel, beragasztott és pozicionált üveggel-kijelzővel. Kb. negyed óra alatt át lehet rá csavarozni a régi teló többi részét.
Fentről a negyedik kis kép a keret nélküli, ez csak az üveg a kijelzővel. Ha ezt veszed, akkor a régi előlapból ki kell faragni a törött üveget-kijelzőt, és annak a helyére kell ezt beragasztani. Ha egy kicsit félremegy a kiszedés, akkor lesz egy sérült karistolt előlapi keretbe beragasztott kijelződ. És még kell valami jó ragasztó is hozzá, ami nem esik az öledbe pár hónap múlva mint a kétoldalas ragasztóból vágott csíkoknál. És az átépítési idő is több, ráadásul gyakorlott kezet és káromkodásra érzéketlen családtagokat kíván. És csak 3$-al olcsóbb mint a komplett előlapos. Nincs az az ember akinek én ezt a műveletet 3$-ért megcsinálnám (privátokat se kérek, még a csavarozást sem csinálom meg senki másnak a saját magamén kívül), ráadásul ha mondjuk egy normális uv ragasztót is kell venni mellé, akkor már drágább is az egész a plusz sz0pás mellett.

Mérlegeld a lehetőségeket, aztán magadnak kell meghozni a döntést.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#19996) ubul23 válasza Upo (#19995) üzenetére


ubul23
senior tag

Köszi a választ nézegettem kijelző cserét a youtubon nem tünik olyan bonyolultnak de nem biztos, hogy bele mernék vágni még filozom a dolgon lehet ezt eladom alkatrésznek, és veszek egy új telót talán redmi 5 vagy redmi 5 pluszt Kínából. Kb mennyit érhet így törött üveggel?

(#19997) vargalex válasza Upo (#19995) üzenetére


vargalex
félisten

Nem vagyok szervizes, így csak a tapasztalatomat tudom leírni. Nekem sajnos a gyári kijelző is besárgult 4 hónap alatt, majd a cserélt kijelző is 3 hónap múlva. Kérdés, hogy a Wayteq egyáltalán gyári kijelzőket használ-e.

A linkelt termékhez pedig: a keretes valóban csak becsavarozandó, de ha jól gondolom, akkor a keret maga az nem látszik kívülről, tehát ha összekarcolja a kolléga, nem feltétlenül gond. Viszont valóban le kell választani az eredeti keretről a kijelzőt, majd ragasztani az újat. Tehát szerintem sem éri meg az a minimális különbség...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#19998) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Még mindig a stabil v8.2es romot használom. Akik használják az új stabil v9.0.5.0 romot, írjanak már véleményt. Nem merek frissíteni. Igazából a wifi nem az igazi, 28Mb/s a maximum fel/le töltés.
Pár kérdés :
-Jobb a memória kezelés?
-Smoothabb kicsit a teló?
-Navigációk jól mennek?
-Wifi hotspot
probléma van-e?
-kamera jobb-e?
-Antutu(tudom nem mérvadó) hány pontot ad?
Ehhez hasonló infók érdekelnének, hogy dönteni tudjak a frissítést illetően.

Köszönöm előre is ;)

[ Szerkesztve ]

(#19999) Imi1981 válasza droti25 (#19998) üzenetére


Imi1981
veterán

Szia! Már nem mostanában használtam a stabil miui 9-et de amire emlékszem azt leírom neked.
1. Memóriakezelésre nem nagyon emlékszem de kb ugyan az. Ezt beállításokkal lehet nagy mértékben javítani!
2 Nem smoothabb szerintem tök ugyan az. Talán picit fürgébb.
3. Navigációt nem próbáltam azon a romon.
4. Wifi hotspot-ot szintén nem próbáltam.
5. Kamera szerintem ugyan olyan.Az autofókusz mintha fürgébb lenne.
6. Antutuban 62200 volt.
Akkukezelésben nekem jobbnak tűnt mint a miui 8.5.

(#20000) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy el lehet-e tüntetni bizonyos gyorsbeállításokat a zárképernyőn? Főleg a wifi/mobilnet, repülőgép mód, gps érdekelne, mert ugye ha valaki jóindulatúan elsétál a telefonnal, hiába keresném ha az elején kinyomja ezeket... jelenleg AEX-en vagyok, de (eddig) nem találtam natív megoldást. Köszönöm szépen!

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.