Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11020) micafighter válasza csurgoi (#11018) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ahhoz, hogy menjen az OTPSmart bank:
1) fel kell rakni a magisk manager app-ot (a play áruházban nincs fent, lentebb van hozzá link)
2) flashelni kell magát a magisk managert recoveryből (nem a fentebb emlitett appot, hanem a magisk zip-et)
3) ez után a magisk manager app irni fogja hogy magisk manager telepitve
4) fel kell rakni a magisk manager safetynet fix-et, amihez be kell lépni ennek a fix-nek a telegram csoportjába, onnan le tudod tölteni mindig az aktuális legfrissebb safetynet fix-et (telóra ehhez kell a telegram app a paly áruházból) magához a csoporthoz lentebb link
5) ha letöltötted a safetynet fix-et akkor flasheld recoveryből, aztán magisk manager app-nál a modulokban mutatnia kell hogy fent van ez a safetynet fix
6) magisk manager appban csinálj egy safetynet check-et, ha zöld pipa minden, akkor okés
7) magisk hide menüben az OTP Smart Bankot jelöld ki

Én igy csináltam meg, nálam müködik a smartbank app gond nélkül, minden nap használom :)

Itt találsz linket mindenhez amit fentebb irtam: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.