Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30301) p_milan válasza Xirtam (#30300) üzenetére


p_milan
aktív tag

És ha lejár a garancia, akkor hova vigyük a boxot? Az MS-hez olcsó pénzért? Valahogy csak meg kell oldani garizás után is, így jár a pirospont hdman-nak. :DDD (Te kapsz egy kéket, esetleg zöldet. :)) )

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#30302) hdman válasza Xirtam (#30300) üzenetére


hdman
őstag

p_milan: feketét neki :D

Ők nem flashelnek warezolnak, stb. A Consolecorner nevű üzlettel élnek szimbiózisban ( :) ), és kifejezetten a box javításra specializálódtak, + vizhűtés, stb. Nézz meg pár videót, hogy milyen komoly cuccaik vannak.

Már nagyon sok box megfordult náluk, és a többsége menthető volt.

Már többször fejegettem, hogy ha megdöglik a boxom, akkor szerintem kihagyom a MS-os kört, inkább egyből megy be hozzájuk.

Sopron city :)

(#30303) hdman


hdman
őstag

Fagyogató FNR4

Érdekes nekem egyszer sem fagyott be, pedig vagy 5-6 x lett indítva, 2 különböző gépben...

Sopron city :)

(#30304) brownus válasza p_milan (#30299) üzenetére


brownus
veterán

Tényleg. Mi kell ahhoz, hogy MS Win media centerrel (vagy mi segítségével) összekössem a PCt a Boxxal? Elég ha csak egy alhálón vannak? - ez érdekelne engem is! legalább 720p filmeket tudjon nézni...

(#30305) Xirtam válasza hdman (#30303) üzenetére


Xirtam
veterán

hdman te warez gyurka lettél? Mert azt montad nem veszed meg másrészt én még sehol nem láttam! :U

(#30304) brownus Elöbb leírtam, örülök, hogy tudnak egyesek olvasni! Routerre rádugod PC egyből kiírja hogy megtalálta a boxot! és csak HD AVI-t játszik le ennyi!

szeretek 50-edjére is válaszolni egy kérdésre! :U Keresés mire való?!

mellesleg off brownus az avatarod az nem abból a meséből való amiben egy fehér kutyával mászkált?:DÉs mindig csak azt mondta " JA " ?

[ Szerkesztve ]

(#30306) hdman válasza Xirtam (#30305) üzenetére


hdman
őstag

Pedig már kaphatóóóó! USA RF.

Nem veszem meg? Nem emlékszem ilyenre! Én már k** régóta várom/tam! :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30307) p_milan válasza Xirtam (#30305) üzenetére


p_milan
aktív tag

tú sztyupi D og

Red Faction : Guerilla-val volt már valakinek dolga?

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#30308) Xirtam válasza hdman (#30306) üzenetére


Xirtam
veterán

jah, bocs az avatart kevertem! :D másik srác azt mondta FNR -at nem űbereli ezért megse veszi!

(#30309) hdman válasza p_milan (#30307) üzenetére


hdman
őstag

Ma elég jól elbeszélgetünk, mert nekem igen! :)

Atomjó játék, mindent szét lehet benne csapni, zúzni, törni :) Nekem kb ennyi maradt meg. ;)

Egy fárasztó nap után beülni elé, és gyakni mindent a kalapáccsal, ami mozog :)

Amúgy tényleg jó, változatosak a küldetések is!

Sopron city :)

(#30310) roliii


roliii
tag

lenne egy olyan kérdésem h a falcon és jasper alaplap közt mi a különbség xbox360 elite-nél?? előre is köszönöm a segítséget. :))

(#30311) (jan) válasza roliii (#30310) üzenetére


(jan)
őstag

a rápakolt memóriák és processzor gyártástechnológiája ;)

valamint a fogyasztás és a melegedés.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30312) taylorp válasza Xirtam (#30300) üzenetére


taylorp
senior tag

Nem is lenne ezzel probléma, de a BOX-om 2006-os :Y , úgyhogy a garis Microsoft szervíz kilőve.
Viszont ma többórás Resident Evil 5 után sem volt vele semmi gond.
Tájékozódj kicsit a bolt honlapján, és észre fogod venni, hogy flashelést nem vállalnak! :K

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30313) Xirtam válasza roliii (#30310) üzenetére


Xirtam
veterán

:R F.A.Q :R

(#30312) taylorp nem a flashelésről volt szó, maga a 3LED javítás is illegális! De hadjuk! Így,hogy már nincs rá MS gari nem szóltam!Én a garis gépere mondtam! :R

[ Szerkesztve ]

(#30314) Gebriel válasza Xirtam (#30313) üzenetére


Gebriel
veterán

"maga a 3LED javítás is illegális! "
Ezt Te sem gondoltad komolyan :F :U

Szerk: Vagy nagyon rossz a szövegkörnyezet....

[ Szerkesztve ]

(#30315) bwoay válasza taylorp (#30312) üzenetére


bwoay
nagyúr

2006-os, de mikori? nekem is van 2006-os gépem,
ami 2009 decemberéig garis (3LED-es hiba tekintetében)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30316) taylorp válasza bwoay (#30315) üzenetére


taylorp
senior tag

2009.09.03.
Hűtésmódosított, és használtan vettem, úgyhogy MS gari ugrott.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30317) bwoay válasza taylorp (#30316) üzenetére


bwoay
nagyúr

akkor mégsem a gyártási dátum miatt bukó a gari

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30318) taylorp válasza Xirtam (#30313) üzenetére


taylorp
senior tag

Amit írsz, az kb olyan, mint amikor elromlik egy video, vagy bármilyen más híradástechnikai eszköz és én nem a gyári szervízben csináltatom meg, hanem mondjuk a maszek szerelőnél. lol

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30319) sch_a válasza Xirtam (#30305) üzenetére


sch_a
addikt

bazz, komolyan, nem lennél elő se jönne a warez téma soha :DDD

(#30320) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem tudja valaki hogy Lost Planet 2-ben 3 pályán a nagy "kukacot" hogyan kell kinyírni?

(#30321) 4sal3 válasza p_milan (#30307) üzenetére


4sal3
tag

én a demót próbáltam. nekem bejön kicsit olyan hitman feelingem van tőle. de minden bontható :) elvagyok a demóval egyenlőre.

(#30322) Djuree válasza ToBeY (#30320) üzenetére


Djuree
félisten

még meg sem jelent a 2. rész :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30323) ToBeY válasza Djuree (#30322) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor az első rész 3 pályája :DDD

(#30324) nofi


nofi
őstag

Ma megvolt az utolsó vizsgám, úgyhogy beizzítom az újoncokat: Prototype és Fallout 3 lesz a menü (utóbbit p-milan kollégának köszönhetem, akinek plusz piros pont jár a módfelett rugalmas átvételért :R )

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#30325) Xirtam


Xirtam
veterán

Nah jöttem elköszönni mert fél óra és nem leszek 1 hétig! Megyek olaszba!Lehet sírni és ujjongani! :D Vigyázatok magatokra! ;)

(#30326) p_milan válasza nofi (#30324) üzenetére


p_milan
aktív tag

Tegnap azért még vártam utánad egy fél órát. :DDD Na mind1, a lényeg, hogy megvolt. A Prototypere vevő leszek majd, ha addig nem szerzem be, és véletlen eladnád! :-) Szerintem a Wolverinenel végzek jövőhéten. (Ez nagyon tetszik, kár hogy nincs valami multi része... :( )

(..(.)..)

(#30327) brownus válasza Xirtam (#30305) üzenetére


brownus
veterán

ha a two stupid dogsra gondolsz akkor onnan:) a párja ő volt

és köszi a választ! :R

(#30328) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Probaltam keresgelni itt is, mashol is, de ugy nez ki, hogy user error: valahol olvastam, hogy az eredeti jatekokat is fel lehet masolni a HDD-re, ami halkabb gepet eredmenyez. Ez a gyakorlatban hogy nez ki? Van egy opcio a menuben, hogy copy disc to hdd vagy micsoda? koszi

Szereted az állatokat?

(#30329) hdman válasza Xirtam (#30325) üzenetére


hdman
őstag

Te is vigyázz magadra, várunk vissza! :C

-------

Gyerekek, tegnap asszonnyal GH és RB bulit csaptunk :) Én gitároztam, Ő pedig énekelt!

Nagyon durván zúztunk :)

Ma este, ha minden igaz, X360+Wii buli lesz, viszem a boxomat meg a gitáromat a buliba.

Majd teszek be képeket! :))

Sopron city :)

(#30330) p_milan válasza piqla (#30328) üzenetére


p_milan
aktív tag

Hali!

Beteszed a lemezt. Y (Game details), És ott lesz hogy Play Disc, Download, Install HDD.

Aztán felmásolja, kb ennyi.Halkabb is lesz, és nem bassza el az olvasót.

(..(.)..)

(#30331) Djuree válasza Xirtam (#30325) üzenetére


Djuree
félisten

aki megteheti :DDD
jó nyaralást! ;)

én idén csak a járdaszigetekre megyek :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30332) piqla válasza p_milan (#30330) üzenetére


piqla
őstag

Es atlagban mennyit foglal egy jatek? Mert en 60 gigas boxot tervezek venni.
Ha veszek egy xboxot es van egy elfekvo tft monitorom, akkor elvileg minden adott lesz a jatekhoz? minden kabel, minden eloszto, minden kutyafasza?

Szereted az állatokat?

(#30333) bishoplogan válasza piqla (#30332) üzenetére


bishoplogan
senior tag

60 gigás az tökéletes. nem érdemes venni elite-t, mert amúgy sok az a 120 giga. nekem egyébként 60 gigás van. igen, mindent adnak hozzá. egy controller lesz. ha kell a 2. controller, meg kell vegyed. meg kapsz hozzá egy hónapos Gold-ot is

[ Szerkesztve ]

(#30334) p_milan válasza piqla (#30332) üzenetére


p_milan
aktív tag

Átlagban 6Gigával kell számolni, tegnap töröltem 4-5gamet az mind 5,8-6,4 Gb között volt. Attól függ, hogy milyen csatik vannak a TFT monitorodon. Ha minden igaz, akkor ezeket kapod a PRO packhoz :

Microsoft Xbox 360 Pro Pack
- 60Gb merevlemez - Vezeték nélküli joypad - Scart adapter - Component HD-Av kábel - HDMi port - Fejhallgató - Hálózati kábel - Adapter - 1 hónapos Gold Live kártya...

(Lehet venni kell majd egy VGA kábelt. :U

(..(.)..)

(#30335) Bikerman


Bikerman
aktív tag

hi,

nagy valószínűséggel eladom a ps3-mat, és xboxra váltanék, játékok miatt. úgy érzem, olcsóbban is be tudnám szerezni az xbox játékokat. minden valószínűséggel újonnan veszem a gépet, van-e valami kockázat, illetve mire kell odafigyelni ilyen gép vásárlásakor? még mindig létezik a 3led betegség?

ragazzi della curva...

(#30336) piqla


piqla
őstag

Rendben, koszonom a valaszokat! Ez lenne a monitor. Kell majd vegyek valami atalakitot? Keretik nem cikizni, 17" is lehet alkalmas xboxra :C

Szereted az állatokat?

(#30337) hdman válasza Bikerman (#30335) üzenetére


hdman
őstag

Másik topikban lejelentkezel, ide meg be :DDD Széép! :))

Azt tanácsolom Neked, hogy mindenképpen új gépet vegyél, a használttal csak gond van. (igaz ez mindenre, de főleg a szeretett boxunk-ra :) )

Gép vásárlásakor igazából mindegy, hogy milyet veszel, Falcon vagy Jasper alaplapos, ki az egyikre, ki a másikra esküszik.

Jasper kb 6-8 hónapja van, szóval hosszú távú tapasztalatok még nincsenek.
Falcon lap már elég megbízható, az netes források szerint ez a legmegbízhatóbb.

Azt azonban nem értem, hogy az MS miért ilyen gyenge hűtőventivel látja el a boxot. A 4V igaz, hogy halk, de alig hűt, 20p után már forró a levegő.

Az én boxom hűtésmoddolva van, egész napos játék után is alig langyos a levegő.

Ja, és még valami: illik jól szellőző helyre tenni, ha benézel a blogomba, ott az én megoldásom rá! :)

Nálunk 2 Falcon v2 lapos gép megy, eddig hibátlanul (kopp-kopp) egyik 8 hónapja, másik 3 hónapja.

A 3 Ledet még mindig nem küszöbölték ki teljesen, sőt néha egy másik hibalehetőség is felmerül: ez pedig a RAM-hiba.

Ez igaából szerencse kérdése, valakinek az 1 bekapcs után (hallottam ilyet), valakinek 2 hét után, valakinek pedig 1 év után hal meg.

Van olyan emberke is akinek 3 éve tökéletesen megy a box-a, szal ilyen is van :)

Ha nem warezgyurkázol, akkor a gari is megmarad, 3 év a 3ledre, meg a Ramhibára is.

Ha warezolsz, akkor magadra vessz ( ;)), de akkor is van lehetőség javításra.

Nagyjából ennyit kell tudni, ha kérdésed van jöhet, de azért olvasd el a FAKK-ot is :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30338) hdman válasza hdman (#30337) üzenetére


hdman
őstag

* Ha warezolsz, akkor magadra vess

Örülhetsz, hogy nem Xirtam jött, mert kapásból elküldött volna szépen FAQ gyakorlatra. ;]

Sopron city :)

(#30339) heihachi válasza Xirtam (#30325) üzenetére


heihachi
addikt

És akkor addig ki fogja moderálni a topikot? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30340) hdman válasza heihachi (#30339) üzenetére


hdman
őstag

Nyugalom, nyugalom!

Rettenthetetlen Oroszlánszívű Xirtam (TM, COPYRIGHT) olaszból is be fog jelentkezni, hogy rendet tartson imádói (;)) körében :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30341) Gebriel válasza heihachi (#30339) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem teljesen nevezném én azt moderálásnak :U

(#30342) heihachi válasza Xirtam (#29601) üzenetére


heihachi
addikt

Most hogy nyomom egy hete intenzíven a gammát, kimerem jelenteni, hogy ez nem így van :D
Az első pár ellenfél még hardon is könnyű, az lehet. Aztán a címmeccsek meg még könnyűben is hardok :).
A karakter fejlesztése is igen jól el lett találva, 3 fő tulajdonság (erő, gyorsaság, kardio) fejleszthető, egy szint után csak egymás rovására.
A 16 féle skill fejlesztéséhez, a következő heteket nyomni tuti nem elég, bizony rohadt sokat kell az edzőteremben kesztyűzni, hogy legyen sok pont, amiből ezeket fejleszeni lehet, és ráadásul ott is jól kell teljesíteni (különben kevés pont kapsz).
Aztán a harci stílus is fejleszthető 3 szinten át, ehhez ugye konkrét feladatokat kell teljesíteni, ami össze vissza nyomkodással tutira nem fog menni senkinek sem, még könnyű fokozaton sem.
Mindezek mellett a staminára is vigyázni kell, hogy meccsre ne essen le nagyon, nem beszélve arról, hogy cred-et kell gyűjteni, amiből fejlesztve lesz az edzőterem, aminek hatására könnyebben lehet tulajdonságokat fejleszteni.
Szóval egész jól el van találva, a karrier mód. Oké, az emailek olvasása tök felesleges :)
Az egyetlen kiábrándító dolog, hogy két bíró van az egész rohadt játékban ÉS KÉT RING :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30343) mocsisz


mocsisz
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni abban hogy vettem egy wireless networking adaptert az xbox360-am hoz es nem tudom "összekötni" a wireless-es router-rel!
Nem találják egymást! :( :( :(

(#30344) bwoay válasza mocsisz (#30343) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát micsoda véletlen, hogy már volt hasonló tünet

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30345) mocsisz válasza bwoay (#30344) üzenetére


mocsisz
csendes tag

köszi!
Csak kicsit sz.r lett ettől a kedvem :O
Túl sokba fáj ez hogy ne működjön! :W
:R

(#30346) bwoay válasza mocsisz (#30345) üzenetére


bwoay
nagyúr

kétségkívül, nem olcsó mulatság, bár ahogy elnézem,
nem véletlenül esett az ára a felére, ha 5-ből 3 hibás...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30347) Sanya válasza mocsisz (#30345) üzenetére


Sanya
nagyúr

visszaviszed, kicserélik

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30348) (jan) válasza Sanya (#30347) üzenetére


(jan)
őstag

És ha nem akarnak cserélni ... kérsz panaszkönyvet meg főnököt... :D

meg megemlíted a fogyasztóvédelmet is , egyből készségesebbek lesznek :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30349) Mr.Grincs válasza mocsisz (#30343) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A kábel a biztos. Inkább vettél volna azon a pénzen vagy 50 méter kábelt:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30350) (jan) válasza Mr.Grincs (#30349) üzenetére


(jan)
őstag

biztos a wifi is csak jó legyen ... :)

nekem volt már egy hónapos wifi linkem is ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.