Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47001) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Van-e, létezik-e olyan headset a box-hoz amivel hallom a játék hangját is és beszélgetni is tudok? Vagy ezt házilag kell mutyizni.

Elég gáz éjjel játszani úgy, hogy kettő füles van a fejeden.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#47002) Xirtam válasza Crazyman33 (#47001) üzenetére


Xirtam
veterán

Neked kell mutyizni! De viszont van egy COD MW2 microfon amit a nyakadra kell tenni!

Első Forza videóm! :C [link]

(#47003) Gebriel válasza Crazyman33 (#47001) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez elég jó.

(#47004) Crazyman33 válasza Gebriel (#47003) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Köszi, ezek szerint nem kell nekem mutyizni mégsem. Hmmm.

Szóval ha ezt rádugom a Boxra usb-n, akkor egyszerre jön ezen a hangja a játéknak, és annak a hangja akivel beszélek lájvon?
Kicsit húzós az ára, egy fülesért. A Forzánál és a Tennisnél nem is annyira lényeg az 5.1.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#47005) Xirtam válasza Crazyman33 (#47004) üzenetére


Xirtam
veterán

Én nem hiszem, hogy USB-n te tudsz majd microzni... :U

(#47006) Gebriel válasza Xirtam (#47005) üzenetére


Gebriel
veterán

"* Ismertető

5.1-es headset. 8 hangszóró (4 mindkét oldalon). Digitális, in-line hangerő szabályzás. Minden csatorna hangereje külön szabályozható. Levehető mikrofon. Dolby Digital 2.0, Dolby Digital 5.1 and Dolby Pro Logic támogatás. PS3, Xbox and Xbox 360 Chat funkció támogatás. Dynamic Range Control. Kompatibilitás: PC / MAC / más eszközök: analóg bemenet." ;)

(#47007) Xirtam válasza Gebriel (#47006) üzenetére


Xirtam
veterán

:R

(#47008) Crazyman33 válasza Xirtam (#47005) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ülj le fiam, egyes.

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#47009) sch_a válasza Xirtam (#47005) üzenetére


sch_a
addikt

Szerinted a vezetékes joy-t hova kell dugni? És a headset-et? Na látod! ;)

[ Szerkesztve ]

(#47010) MeszarosB. válasza sch_a (#47009) üzenetére


MeszarosB.
tag

"És a headset-et?"
Én először a hangszóró fülhallgató aljzatába dugtam,aztán csodálkoztam,hogy miért esik onnan folyton ki. :W
Már épp kezdtem volna emlegetni Bill Gates hozzátartozóit,mikor megjött az isteni szikra. :DDD

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#47011) Xirtam válasza sch_a (#47009) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne nézz már hülyének! :D Tudtam h a joy-t hova kell dugni, De mivel a microfonos fülest a joy-ba kell gondoltam USB-n keresztül ez a dolog nem müködhet...

(#47012) karakpecze21 válasza sch_a (#47009) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ha már a headset-nél tartunk, akkor lenne egy kérdésem nekem is.
Amit ugye gyárilag kapunk a géphez headset-et azt csak chaet-re lehet használni?

Boxot nem használom live-n így még nem próbáltam és nincs tapasztalatom benne.
Tegnap gondoltam beledugom az irányíróba mert az asszony vizsgára készült és nem akartam zavarni.
Sajnos azt tapasztaltam, hogy egy deka játék hangot nem hallottam a headset-en keresztül.
Esetleg valamit át kell állítani, hogy működjön vagy tényleg csak chaet-re jó?

[ Szerkesztve ]

(#47013) eddie17 válasza karakpecze21 (#47012) üzenetére


eddie17
addikt

Csak beszédre jó. A játék hangját nem viszi át.

(#47014) lumpen_stex válasza karakpecze21 (#47012) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

Nem lehet. Elvileg xbox classic-os játékok tudnák használni, de gyakorlatilag azok sem.

(#47015) karakpecze21 válasza eddie17 (#47013) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Értem, akkor nem is csodálkozom, hogy nem jött össze. :B
Akkor kitalálok valami mást majd.

Köszönöm az info-t. :R

lumpen_stex : Neked is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#47016) lumpen_stex válasza Morden24 (#46995) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

Jó lett a box-os verzió, talán pörgősebb is, mint a pc-s,mert nem egérrel kell szerencsétlenkedni, ami ennél a játéktipusnál kifejezetten előny. A garfika elég fos, pc-hez képest, (én 106-os plazmán toltam) viszont nem folyik ki a szemed amig végigjátszod.

kb 2..3x lehet végigtolni különböző karakterekkel, de nem éri meg az árát. Mert végigtolod és ott ülsz, hogy még játszanál, de az archdeamon már halott és annyi. A dlc-k emlitésre se méltóak, kivéve az awakening, de az is rövid cc 2..3 óra alatt végigjátszahtó.

Ha lenne online játékmód simán megérné az árát de igy... ugyanez igaz a mass effectre1/2-re is.

(#47017) Morden24 válasza lumpen_stex (#47016) üzenetére


Morden24
nagyúr

Párdőz, bár próbáltam úgy írni, hogy a kommentemből kiderüljön: nekem megvan a Dragon Age PC-n (plusz történetesen az összes déelcé meg az Awakening is), ami érdekelt, az csupán annyi, hogy a konzolos változat milyen a PC-shez képest. De köszönöm.

Viszont nem értek veled egyet: én magasról teszek az online játékmódra RPG esetén (mai napig nem érdekel egy MMORPG sem, csak single player RPG-k). A Mass Effect 1-2 szerintem kifejezetten megéri az árát, a Dragon Age-dzsel kicsit kritikusabb vagyok, de ha a mai rpg-piacot nézem, akkor magas torony a híg fos tengerében a sok és durva hibája ellenére :)

Sectumsempra - For Enemies

(#47018) sch_a válasza Xirtam (#47011) üzenetére


sch_a
addikt

De érted, ha a vezetékes joy-ba csatlakoztatod a headsetet, akkor is usb-n érkezik meg a boxba.

(#47019) Xirtam válasza sch_a (#47018) üzenetére


Xirtam
veterán

Ó baze leesett! :W :DDD

(#47020) lumpen_stex válasza Morden24 (#47017) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

Szerintem a fable2-höz képest gyenge próbálkozás... A 3. részt várom azért még hajlandó lennék fizetni is. Egyébként ha live-ozni is meg low-cost gm-elni is akarsz, akkor a dual flash-es box a megoldás.

Visszatérve az eredeti kérdésshez sztem jobban jársz ha a pc vonalat viszed tovább. hdmi-vel rányomod a tv-re +wireless keyboard+egér. Én úgy tolom az age3-at meg a cs:s-t is.

(#47021) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Nyár elejére szeretnék venni egy xbox360-at.Lenne pár kérdésem.Mivel szerintem super elite-t akarok venni, miben különbözik a simától?Csak az, hogy van hozzá egy 250gb-os vinyo?Meg 2 joy vagy+1 játék?És lehet fekete színben választani?
Amúgy kinéztem magamnak pár jó játékot is elsőnek a medal airborn-t akarom elég olcsó is meg jónak néz ki.És még1 kérdés ugye élvezhető sima tévén is nem kell hozzá HD?

Szerk:Ja és miket lehet tárolni a vinyon?Mentéseket filmeket zenéket?

[ Szerkesztve ]

(#47022) Odin_James válasza Bencus88 (#47021) üzenetére


Odin_James
tag

A Super Elite a HDD méretében, az alapgép és a controllerek színében és a doboz tartalmában különbözik a többi verziótól.
Azt hiszem a Super Elite csak fekete színben létezik (kivétel FF XIII pack).
SD TV-n is élvezhető, bár a feliratokal lehetnek gondok. Egy jobb LCD monitor, vagy TV ajánlott a BOX-hoz.
Amúgy meg első hozzászólás. Minden le van írva benne! :K

[ Szerkesztve ]

(#47023) Bencus88 válasza Odin_James (#47022) üzenetére


Bencus88
nagyúr

aham köszi!!
Az jó is, hogy feketébe van csak.Remélem a joy-ok fehérek vagy max veszek hozzá fehéret.
Akkor ezek szerint rá lehet kötni monitorra.remek.
És vinyon miket lehet tárolni?Na, de jobban átnézem első hozzászólást biztos megtalálom köszöntem

(#47024) Odin_James válasza Bencus88 (#47023) üzenetére


Odin_James
tag

"És vinyon miket lehet tárolni?"

Ez például pont nincs leírva az első hozzászólásban, habár már rengetegszer le lett írva a topic-ban.

Szóval a HDD-re felmásolhatod a lemezeidről a játékokat (de a lemez marad a gépben), így a BOX halkabb lesz és kíméled az olvasófejet.
Továbbá a mentéseidet, a LIVE-ról letöltött DLC-ket, demókat, videókat, képeket, témákat, XBLA játékokat tárolhatod rajta.

[ Szerkesztve ]

(#47025) Bencus88 válasza Odin_James (#47024) üzenetére


Bencus88
nagyúr

hú kössz szépen :R

(#47026) Odin_James válasza Bencus88 (#47025) üzenetére


Odin_James
tag

igazán nincs mit :B

(#47027) Morden24 válasza lumpen_stex (#47020) üzenetére


Morden24
nagyúr

Köszi, nálam a low cost gaming azt jelenti, hogy olcsóbban vagy később vásárolok, nem azt, hogy lopok ;)

A Fable 3-at én is várom.

Sectumsempra - For Enemies

(#47028) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ezekről valami vélemény:

The battle for the pacific,The bourne conspiracy... :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#47029) Crazyman33 válasza karakpecze21 (#47012) üzenetére


Crazyman33
senior tag

47001.hsz
"Elég gáz éjjel játszani úgy, hogy kettő füles van a fejeden."

Egyik chat, másik a játék hang.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#47030) karakpecze21 válasza Crazyman33 (#47029) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát igen, az úgy elég gázos.
Én még egy fülest is nehezen viselek el, egy idő után nagyon kényelmetlen kezd lenni.

Viszont annyi könnyebbség van az én helyzetemben, hogy nekem csak a játék hang is elég.
Nem játszok a boxal live-n és így a chat-re nincs szükségem.

Most úgy oldottam meg, hogy vettem egy kábel hosszabbítót és a tv-re kötöttem a fülest.

(#47031) Djuree válasza Crazyman33 (#47029) üzenetére


Djuree
félisten

este ne csetelj és meg van oldva. este csak singli, én is így toltam :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47032) Gebriel válasza karakpecze21 (#47030) üzenetére


Gebriel
veterán

"Most úgy oldottam meg, hogy vettem egy kábel hosszabbítót és a tv-re kötöttem a fülest."

Mi vaaannnnn??????????? :F

(#47033) Xirtam válasza Gebriel (#47032) üzenetére


Xirtam
veterán

Valszeg vett egy 3,5 mm jack hosszabítótt!

(#47034) TgH válasza Crazyman33 (#47029) üzenetére


TgH
csendes tag

Talán ez,de nem biztos
http://www.pixel.hu/katalogus.php?termek_id=391

(#47035) Crazyman33 válasza Djuree (#47031) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Este 10-től hajnal 1-ig nyomtuk szombaton a Forzát, 6-an privátban.

Nehogy már mindenki üljön, mint a kuka. Nem az a megoldás, hogy nem beszélgetek egész idő alatt senkivel. Főleg versenybalesetnél illik bocsánatot kérni minimum.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#47036) Djuree válasza Crazyman33 (#47035) üzenetére


Djuree
félisten

akkor meg halkan, gondolom az nem zavar senkit ha suttogsz :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47037) TgH válasza Crazyman33 (#47001) üzenetére


TgH
csendes tag

-

[ Szerkesztve ]

(#47038) karakpecze21 válasza Gebriel (#47032) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Igen, úgy van ahogy Xirtam írta.
Így megoldódott az esti játék problémám.
Napközben már nem sokáig kell kibírnom fülessel, mert az asszony levizsgázik lassan.
(nem is azért kell annyira, hogy én ne zavarjam őt, hanem már én kapok agyvérzést a magolásától :DDD )

Ha meg Live-re adom a fejem, akkor megoldom úgy mint PS3-nál.
Pc+Skype aztán mehet a játék a konzolon.

[ Szerkesztve ]

(#47039) czaki10


czaki10
csendes tag

Gyerekek nem akarok idiótának tűnni, de ha Xbox Arcade-t veszek, abba nincs vinyó? :F
Köszi a választ előre is!

(#47040) heihachi válasza czaki10 (#47039) üzenetére


heihachi
addikt

Abba nincs, abban beépített memó van újabban, 512M. De később rakhatsz rá vinyót.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#47041) czaki10 válasza heihachi (#47040) üzenetére


czaki10
csendes tag

Egy 20 gigás HDD mennyibe fáj? :F

(#47042) Xirtam válasza czaki10 (#47041) üzenetére


Xirtam
veterán

Nézz szét GÜGÖLBEN. nem vagyunk mi árzabálók! :D Am újonan 16 ezer kb.

(#47043) Gebriel válasza czaki10 (#47041) üzenetére


Gebriel
veterán

20GB13GB szabad helyed marad csak nem nagyon éri meg venni akkor inkább már az 512MB :(
60GB már lehet valamit kezdeni.
A játékokat ugyan is fel kell másolni, ha esetleg ezt nem tudtad.
Egy játék kb 4-6GB

(#47044) czaki10 válasza Gebriel (#47043) üzenetére


czaki10
csendes tag

De az az 512 MB mire elég? :F :F :F

(#47045) foppa


foppa
tag

Sziasztok!
Érdekelne, hogy az Xbox360 HDMI kimenetén át lehet-e küldeni az erősítőre a Dolby Digital illetve a DTS hangot, vagy mindenféleképpen optikai kábellel kell ezt megoldani? A PS3 esetében ugyanis simán megy a dolog, viszont ezt az Xbox témát nem nagyon vágom!

(#47046) Tomics válasza czaki10 (#47044) üzenetére


Tomics
addikt

Játékmentésekre :)
Azért is célszerű vinyósat, mert nem gyilkolod vele az optikai meghajtót mivel vinyóról futtatja a játékot (persze be kell rakni a lemezt de csak azonosításra használja).

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#47047) Djuree válasza Tomics (#47046) üzenetére


Djuree
félisten

nem nagyon gyilkolja az a meghajtót. így nem 6 évig működik hanem csak 5 és félig, na és akkor? akkor már úgyis új box lesz :DDD
nekem 2 év alatt napi 5-6 óra játék után sem volt semmi baja a meghajtómnak és nem volt winyóm :U
inkább a dlc-k miatt kell a winyó....de nem létszükség, mentések bőven elférnek 512-őn...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47048) Tomics válasza Djuree (#47047) üzenetére


Tomics
addikt

OK, csak egy szempont. Ja, és így halkabb is :P :D

PH! addikt since 2004

(#47049) _ak_ válasza Xirtam (#46932) üzenetére


_ak_
addikt

Igazad van, nem kell annyit szarakodni, jó nekem a standard verzió most és később mellé pedig egy fallout 3 goty, ahogy eredetileg is terveztem. :D

(#46933) heihachi: :R ez esetben akkor megleszek azok nélkül is.

Más. Most hétvégén sikerült egy pár órát játszanom a PS3 exkluzív Demons Souls-al...hát az tényleg vmi rohadt jól sikerült cucc megint. Ilyen TPS-RPG keverékkel még nem találkoztam, ill. amikkel igen, azok szinte árkád feelingüek ehhez képest. Még mindig nem vennék PS3-at, de az exkluzívok nagyon tetszenek eddig.

Let's begin, de gozaimasu!

(#47050) karakpecze21 válasza _ak_ (#47049) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én is csak az exkluzívok és a live miatt vettem meg egy Ps3-at.
De ezeket leszámítva sokkal jobban bejön az x360.Valahogy más, jobban tetszik.
Főleg az irányító ég és föld az x360 javára.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.