Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) pap válasza Keksz (#6999) üzenetére


pap
senior tag

Az a gombot ne nyomd máskor ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#7002) darnellsmith válasza Keksz (#6999) üzenetére


darnellsmith
senior tag

lehet akkor hibás ha egy hét után már recseg :F

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#7003) feka007 válasza misirulez (#6998) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát feltételeztem, hogy becsületes ember... ;] :DDD

(#7004) eddie17 válasza darnellsmith (#7002) üzenetére


eddie17
addikt

Miért amugy masszív a cucc?

(#7005) feka007 válasza eddie17 (#7004) üzenetére


feka007
nagyúr

Sztem jól össze van rakva.
Bár kicsit félek, hogy a gomba el fog lazulni a sok benyomkodstól, CoD4-be azzal sprintel...

(#7006) pap válasza feka007 (#7005) üzenetére


pap
senior tag

Vidd vissza akkor

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#7007) feka007 válasza pap (#7006) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem már így is épp elég az off...

(#7008) spammer


spammer
veterán

Jelentem sikerült megoldanom a kábel-hangfalcsati problémát. Megoldás:

2x RCA hüvely- 2x RCA hüvely ---> ebbe megy a box 2 RCA csatija
2x RCA dugó - 3,5mm Jack hüvely -- > RCA dugó rész csatizik a boxos RCA hüvelybe és a 3,5-es Jack hüvelybe megy a hangfal zöld jack dugója.

a 2 cuccos összesen 1100 Ft volt Electroworldben, és így már megy jól a kis 2.1 Logitech :DD

(Hogy a pc-be ne kelljen állandóan átdugdosni, lehet mellé rakni még Jack elosztót vagy hosszabbítót)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#7009) woodbear válasza spammer (#7008) üzenetére


woodbear
addikt

a jack elosztóval nálam legalább is az a baj, hogy csak az egyik hangszóró szól, nemtom miért, de sztem a sztereo jelet osztja szét két mono csatornára, sajnos!

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7010) bwoay válasza feka007 (#6991) üzenetére


bwoay
nagyúr

itt a lavina, úgyhogy neked címeztem,
de előre szólok, hogy akinek nem inge, ne vegye magára:

megtehetem - nem tehetem meg... én meg ezt unom már marhára.
milyen minden játékot? honnan tudod, hogy hány játékkal játszik?
lehet, hogy havonta egyet tud megvenni.
decemberben volt egy éve, hogy megvettem a premium packet,
most, februárban összesen 10db x360 játékot tudok megszámolni a polcon.
Aki warezol, az ennyit kb 1-2 hónap alatt összeszed.
És ezek az emberek fogják megmagyarázni nekem,
hogy engem biztosan felvet a pénz,
mert megengedhetem magamnak az eredetit?
Persze, mert mindenki úgy kalkulál, hogy az összes játékot,
amit lerántott eddig magának, eredetiben megvenni horror összeg lenne.
Ez valszeg így is van, csak érdekes módon az mindig kimarad a számításból,
hogy nem kötelező ám havonta 5 új játékkal gazdagítani a gyűjteményt.

Aki warezol, annak annyi a dolga, hogy a torrentoldalakat figyelje.
Bőven a magyarországi megjelenés előtt le tudja tölteni a legújabb játékokat,
szóval mire kijön róla nálunk egy teszt, addigra könnyen lehet,
hogy már rég végig is játszotta az adott játékot.
Eközben többségük folyamatosan sír fórumokon,
hogy sanyarú anyagi helyzete nem engedi meg,
hogy eredeti játékokat vásároljon. Ez főleg akkor hiteles,
amikor történetesen a legdrágább boxon játszik, és mondjuk egy 94-es
(ne adj Isten full HD) LCD TV előtt ülve mutogat rám,
hogy bezzeg nekem milyen jól megy, hogy nem kell warezolnom.

Egyébként biztosan van olyan ember, aki azért játszik másolt játékokkal,
mert csak erre van pénze. Ezzel én úgy vagyok,
hogy nem veszek magamnak autót, ha tudom,
hogy utána nem futja majd benzinre, de ez legyen az én bajom.
Viszont azok zöme, aki a warezt nyomja, sokkal inkább sajnálja a pénzt
az eredeti játékokra. Ezt is meg tudom érteni: ahelyett, hogy 1-2 havonta kiadna
tizenX rugót egy gyári játékra, inkább irat a pénzből 10-15 játékot.
de miért kell ehhez belemenni a leghiteltelenebb magyarázkodásba?
Nem egyszerűbb azt mondani, hogy azért töltöm le,
mert sajnálok rá kiadni ennyit?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7011) sakeee82 válasza bwoay (#7010) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Én sajnálom is rá a pénzt, és nem is engedhetem meg magamnak az eredeti játékok vásárlását. Nem kezdem leírni, hogy miért is, mindenki tudja, hogy milyen a nagy magyar valóság. Egy szóban szar, de van fény az alagút végén. A jól fizető melóhelyek nem vidéken vannak!
Aki warezol, az ne hangoztassa, tartsa meg magának, illetve privátban lehet róla diskurálni! A fenese tudja milyen kémek járkálak itt közöttünk:) Nem szeretnék megbántani és meggyanusítani senkit!!!!
Jah és crt-m van nem lcd-m egy arcade box társaságában:)

(#7012) #78734080 válasza bwoay (#7010) üzenetére


#78734080
törölt tag

A másik warezolható konzolnál dettó ugyanez a helyzet más fórumokban így átérzem a problémád...ma reggel benéztem ide mi a helyzet, ph!-n azért mégsem csak azt fogom látni mint máshol és érdekel mivan x-el. Majdnem én is írtam valamit fekának, mivel nem vok x tulaj ezért még időben elhesegettem a gondolatot.

Szerintem simán megérné a topik hogy úgy ahogy van bezárják a pár jómadár miatt, talán a többiek miatt nem teszik meg, mert megint csak az szívna leginkább aki legálisan használja cuccost, a többi meg kidumálná ugyanúgy a dolgokat hogy épp melyik torrent és dvd fajta a menő msnen.

7011:
Úgy imádom amikor a magyar valóságot mint külső tényezőt állítják be az emberkék. Azért ilyen a magyar valóság mert a nép is magyar a maga hülyeségeivel, amilyen a nép olyan a vezetés......és most itt no politika. Valami másról beszélek. Talán leesik talán nem. Jobban nem megyek bele, mert nem az a topik.

[ Szerkesztve ]

(#7013) darnellsmith válasza eddie17 (#7004) üzenetére


darnellsmith
senior tag

én elég keményen szoktam nyomni a játék hevébe ugye de kutya baja max kicsit retkes néha, de azton könnyen lehet segíetni. igényesen össze van rakva a kicsike

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#7014) Djuree válasza feka007 (#7005) üzenetére


Djuree
félisten

ettől ne félj.
nekem 200 óra cod4 után sem lazult még ki...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7015) Djuree válasza feka007 (#6991) üzenetére


Djuree
félisten

ne mondd már hogy nincs pénzed pár eredeti játékra és utána meg cserélgeted. zsebpénzből is kijön így...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7016) Djuree válasza bwoay (#7010) üzenetére


Djuree
félisten

na végre egyetértünk! :R :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7017) Def26 válasza Keksz (#6999) üzenetére


Def26
félisten

Betelefonálsz a Microsoft ugyfélszolgálatára, ott bediktálod a géped széri számát, elmondod mi a bajod, és küldenek másik joy-t. Persze ez csak akkor él, ha nincs flashelve a géped, mert véletlenszerűen jönnek ellenőrzni. -elmondásuk szerint-

Warez témához meg ennyit, hogy az előző gépem flashelt volt. Hetente írtam a játékot hozzá, mert állandóan késztetést éreztem, hogy kell valami új.
Aztán haverom mondta, hogy vegyek egy sima gépet ami nem flashelt, és vegyek hozzá csak 1 játékot havonta, meglátom, hogy jobban le fog kötni az a havi 1 game, mint a többi írott játék. Érdekes, mert igy is lett.
Megvettem elsőnek a PGR4 -et 10k -ért, aztán a Forza2 -őt és a Viva Pinatat (akció), és mondhatom, hogy hiányzik a többi game is de annyira leköt pl.: a PGR4 -ben a Live versenyezés, hogy elvonja a figyelmem másról. (játékról :DDD )
Valahogy az alakul ki az emberben, hogy kiadtam érte egy csomó pénzt és nem rakom félre addig amig végig nem viszem... ami azért nem 1 hónap...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7018) Djuree válasza Def26 (#7017) üzenetére


Djuree
félisten

"véletlenszerűen jönnek ellenőrzni"
aha persze, valószínűsége egyenlő a béka segge alatti nagy büdös nullával :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7019) Def26 válasza Djuree (#7018) üzenetére


Def26
félisten

Jólvanna, ezt én is tudom, :DDD csak nem lenne jó, ha ezt is megszüntetnék 1-2 magyar f@sz miatt akik csak ugy rendelgetnek mindenféle dolgokat, hogy "elromlott" a cuccom...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7020) eddie17 válasza darnellsmith (#7013) üzenetére


eddie17
addikt

Nem félek, hogy tönkre menne, nem vagyok vadulós:) Nekem is tetszik így külsőre a joy.

(#7021) eddie17 válasza Def26 (#7017) üzenetére


eddie17
addikt

Én is így tervezem, havi 1 game belefér a fizetésbe, és úgy választom, hogy lekössön 1 hónapra. Szerintem nem lesz nehéz, főleg az elején, amig tanulom a joy használtatát.

Mod: na basszus, nem akartam két hsz-t, na mindegy :U

[ Szerkesztve ]

(#7022) Def26 válasza eddie17 (#7021) üzenetére


Def26
félisten

Aki van Live -on írja mánd' le, hogy mi a Gamertagja...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7023) proper


proper
őstag

minden nézőpont kérdése
ugyis lehet nézni hogy 10 játék vagy egy lcd tv kb egy árban vannak nem? ;]

(#7024) darnellsmith válasza eddie17 (#7020) üzenetére


darnellsmith
senior tag

én még annó 1-2 gamepadot földhöz vágtam, de ezt nem fogom az tuti :D + "remegés" rullz :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#7025) eddie17 válasza Def26 (#7022) üzenetére


eddie17
addikt

Én szívesen leírnám, de még nem találtam ki mi legyen, ha lesz boxom:D

darnellsmith: Földhöz somsem vágtam semmit, ettől nem tartok:)

proper: de nem kell egyszerre 10 játékot venni, a tv-t meg nem tudod darabolni:) Meg másikt tv-t nem csak az xbox miatt kell venni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7026) sakeee82 válasza #78734080 (#7012) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Tudod vannak embrek akik nem havi 150-200 ezres fizuból tengetik életüket, bár lehet neked apu veszi a dolgokat, nekem nem, minden egyes forintért meg kell dolgoznom!
Anno mikor N64-em volt még működött ez az 1 játék per hó dolog, mostmár nem. Szeretnék Lost Odysseyvel, DMC4-el, Eternal Sonataval és még kb másik 10 gammel játszani és nem 1 év alatt megszerezni őket kemény forintokért. Heti 10-15 óra játék miatt nem fogok vagyonokat kifizetni, ha ez valakinek szúrja a szemét, ez van, felválalom, hogy mocskos patkány vagyok. Én rendkívűl örülök, hogy te megveszed eredetiben őket, támogasd a fejlesztőket. Én is támogatom majd őket, ha jobban keresek , vagyis május 40-ben. Kivéve a Lost Odyssey mert azt megveszem!!!
Döntenem kellett, warez vagy nem veszek gépet...döntöttem! Viszont senkisem láthatta azt tőlem, hogy teleírom a topicot warezos,flashelős,játékírkálós hozzászólásokkal!!!

Ui.: A politikát meg tényleg hagyjuk, mert az utóbbi 1 hónapban nagyon elrugta a pötyöst a magyar társadalom nállam ezzel a szavazós okosággal...
Ui2.: A warezt ne itt beszéljük meg srácok, mert csak vitákat szül! Inkább mondja meg vki miért ilyen retek ez az EA, hogy nem tud egy normális NFS-t összehozni?

[ Szerkesztve ]

(#7027) eddie17 válasza sakeee82 (#7026) üzenetére


eddie17
addikt

Hogy miért ilyen az EA? Nem tudom, pont pár napja tettem fel a HP2-tőt, és teljesen jó, van benne még valami, na meg a PU is jóra sikeredett. Nekem a U1-től kezdve meghalt az nfs széria. (A legtöbbet NFS3 al nyomtam, a 4-et pedig előszőr egy PS1-en próbáltam ki, pc-n még nem is volt:) )

(#7028) sakeee82 válasza eddie17 (#7027) üzenetére


sakeee82
aktív tag

NFS3 valóban karaj volt, a Most Wanted nekem bejött de a többi...

(#7029) darnellsmith válasza sakeee82 (#7026) üzenetére


darnellsmith
senior tag

pro streetbe mi nem tetszik vagy melyik nfsre gondolsz?

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#7030) proper válasza eddie17 (#7025) üzenetére


proper
őstag

én feldarabolom neked ;]

senki nem mondta hogy egyszerre kell megvenni de 10 hó alatt összesporolhatsz egy lcd-re
de kiváncsi lennék hogy a sok warez "ellenes"-nek mennyi pc-s játék van kiirva :U

amugy meg teljesen mindegy kinek milyen játéka van mert ez az xbox360 topik nem pedig a vedd meg az eredeti xbox játékot topik :R

a lényeg hogy élvezzük a konzolunkat :R ki ahogy tudja és teheti

[ Szerkesztve ]

(#7031) darnellsmith válasza proper (#7030) üzenetére


darnellsmith
senior tag

amúgy nem nagyon hiszem én se hogy vkinek tucat számra vannak eredeti játékok, hacsak nem adja el őket :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#7032) eddie17 válasza proper (#7030) üzenetére


eddie17
addikt

Ez az felesleges ezen lovagolni. Mindenkinek ami a háza táján történik magánügy. Én még csak élvezni fogom a konzolomat:)

sakeee82: Hát Most Wanted-et kipróbáltam, de valahogy nem kötött le. Most a PGR4-től várom azt, mint annó az NFS-től.

[ Szerkesztve ]

(#7033) Def26 válasza eddie17 (#7032) üzenetére


Def26
félisten

PGR4 az tökéletes, sok "boldog" időt fogsz vele tölteni. Nagyon sok mindent zsúfoltak bele a készítők, és a Live része egyenesen kiváló. :K
Ha szereted az autós játékokat akkor tudom még neked a Forza 2 -őt ajánlani, szintén nagyon nagy játék ami a PS -es Gran Turismo -t "koppintotta" le Xbox -ra. Egyszerűen tökéletes az is (de erről proper tudna mesélni), az ára pedig qrva olcsó, mert sok Xbox mellé adta ajándékba a Microsoft és a piacon (apronet) szarér-hugyér adják. Én pl.: a Forza 2 -őt és a Viva Pinata -t 4k -ért vettem. Mindkettő játék magyar, sőt a Pinata magyar szinkronos is, ideális a gyerkőcnek a családban.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7034) eddie17 válasza Def26 (#7033) üzenetére


eddie17
addikt

Már a videókból is sejtettem hogy nagyon jó, meg az elődből:)
Elvileg forza2-ős premiumot veszek majd, tehát ez megoldva:)
Hát gyerkőc nincs a családba a pinatara, de majd jó lesz nekem:D

(#7035) eddie17


eddie17
addikt

Lemaradtam a szerkesztésről:
Annyit akartam még, hogy csak azt sajnálom a forza2-ből, hogy nincs belső kamera.
Amugy ha rányomja az ember a headset-et a joy-ra akkor abba szól a játék is(máshonnan nem szól) vagy csak egymás szapulását hallani benne?:)

(#7036) bwoay válasza sakeee82 (#7026) üzenetére


bwoay
nagyúr

"Tudod vannak embrek akik nem havi 150-200 ezres fizuból tengetik életüket, bár lehet neked apu veszi a dolgokat, nekem nem, minden egyes forintért meg kell dolgoznom!"

na pont erről beszéltem... :( kösz, Sakeee, most legalább kiderült,
hogy neked is szólt a HSZ-em!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7037) Prof01 válasza sakeee82 (#7026) üzenetére


Prof01
veterán

Egyet értek veled! :R
Igaz én még nem dolgozok, de így is sajnálom a zsebpénzem az eredeti játékra. Főleg, mert én is max 15 órát játszom egy héten (szal nem vok nagy gémer). :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7038) Viktor26


Viktor26
tag

Én a PGR4-et megcsináltam az 1. helyre, a sok versenyt mostmár csak a "szabadidőmben" fogom nyomni, hogy kiderüljön, ki lehet-e pörgetni teljesen, a játékidőben előjött újra a jó öreg Forza2, jelenleg 39 százalékon állok :))

Kicsit belassult az elején a játék a PGR4 tempója után, de már megszoktam a realitit :D
Kéne csinálni egy játékot a 2 összegyúrásából, a F2 fizikáját a PGR4, vagy szebb köntsbe öltöztetni! Azt nagyon tudnám élvezni :DD

[ Szerkesztve ]

(#7039) Skynet258 válasza proper (#7030) üzenetére


Skynet258
veterán

[I] kiváncsi lennék hogy a sok warez "ellenes"-nek mennyi pc-s játék van kiirva :U

amugy meg teljesen mindegy kinek milyen játéka van mert ez az xbox360 topik nem pedig a vedd meg az eredeti xbox játékot topik[/I]

Első tézisre válaszolva: aki elkezd álszentkedni, az egy gyökér. Legtöbbünknek van illegális forrásból származó bithalmaza, még ha csak arra gondolok, hogy meg akarom nézni a Heroes legújabb epizódját, már akkor is torrentre kell tévednem. Ez van, én nem tagadom.
Viszont van egy kis bökkenő: én nem reklámozom, nem kérek idióta tanácsokat, mert úgy vagyok ezzel: ha már warezolok, elfogadom, hogy az több problémával járhat, mint berakni a lemezt, és nézni az adott cuccot. Ez kell, az kell, erre írom, ezzel az íróval. Ha valaki ehhez is hülye, az ne akarjon warezolni. Ez van.

A másik: igen, a topik címe nem az, hogy "vedd meg az eredeti xbox játékot". De ha jól látom, az sem, hogy " hogyan nyavalyogjunk a lemezírás problémáin, mert nem megy a warezről leszedett szarom".

Mondom ismét: nem a warezzel van bajom, kissé nagy probléma ez ahhoz, hogy én világmegváltó módon ezt megoldjam, a követőit pedig bármilyen szinten elítéljem. De ne kelljen már állandóan ebbe botlani. NEKEM mindössze ennyi a bajom mostanság, persze az én problémámat le lehet szarni, hisz csak nekem számít, de ezzel semmi gond. ;)

És a végére egy kis megjegyzés, hogy ne legyen ilyen véresre sikeredett ez a hsz. :
de kiváncsi lennék hogy a sok warez "ellenes"-nek mennyi pc-s játék van kiirva

Semennyi, erre találták ki a Daemon Tools-t ugyebár :D Ja és proper, nem veled volt a bajom, csak neked válaszoltam, remélem nem gond ;)

https://geekpulse.hu

(#7040) spammer


spammer
veterán

Devil May Cry 4-ben lehet valahogy normálisan menteni?

Hiába savelek, ha be akarom tölteni, mindig a mission elején kezdi, és 1 hosszú pályánál rohadt idegesítő :(

Vagy legalább lehetne választani hogy h melyik pálya, melyik checkpointjától folytatom. Most is mentettem, megnéztem h load game, erre kezdi előről a 6. missiont. Azt hittem kitépem a hajam..

Én baszok el vmit vagy ez ilyen béna módon van megcsinálva?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#7041) bwoay válasza Skynet258 (#7039) üzenetére


bwoay
nagyúr

én már ott elvesztettem a fonalat, hogy warez ellenes...
nemigen látok olyat itt a topicban, aki ellenezné.
viszont én sem szeretem, ha ez a téma.
mondjuk ez nem egyedi jelenség, mert pl a PS2 topicban
simán kívülállónak érzem magam amiatt,
hogy ott a HSZ-ek 98%-a DVD-írásra meg chipelésre szorítkozik.
akár át is nevezhetnék PS2 hack topicra, sokkal jobban ráillene.

itt meg lassan ki fog derülni, hogy aki nem warezol,
azt vagy felveti a pénz, vagy mindent megkap a szüleitől :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7042) sakeee82 válasza bwoay (#7036) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Én nem azt mondtam, hogy aki eredeti játékokat vesz, azt felveti a pénz, hanem csak azt próbáltam leírni, ami az általános, vagyis nem saját pénzből vásárolgat és hű de jó, hogy nekem ez meg az megvan eredetiben.
Tudtam, hogy ez lesz belőle...Legközelebb semmit sem írok inkább, megtartom magamnak és warezolok 3000el...

[ Szerkesztve ]

(#7043) sakeee82 válasza darnellsmith (#7029) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Pro Streetben csak az nem tetszik, hogy jobban szaggat mint amit még elviselek, ennyi!

(#7044) bwoay válasza sakeee82 (#7042) üzenetére


bwoay
nagyúr

én nem úgy vettem észre, hogy ez lenne az általános.
de inkább hagyjuk a témát, a többség úgyis direkt félre fogja érteni.

Pro Street:
ha szerinted ez szaggat, akkor látnod kellene a PS3 verziót.
EA nemigen erőltette meg magát, amikor ezt kiadta.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7045) feka007 válasza Skynet258 (#7039) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem tudom miért baj az, ha az ember tanácsokat kér lemezíráshoz, mindenki tudja, hogy mire kell, de én szerintem ez még nem egy olyan dolog, hogy ezért meg kéne vetni valakit... Ha egyszer feltörik a PS3-at, ott is lesz téma ez...

(#7046) feka007 válasza bwoay (#7044) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem még éppen a tűrhető kategóriában van, nem vmi gyors, de legalább szép az aszfalt, pc-n még csúnya is.

(#7047) bwoay válasza feka007 (#7046) üzenetére


bwoay
nagyúr

mondjuk nekem maga az NFS széria is kilóg a tűrhető kategóriából a MW óta :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7048) Djuree válasza bwoay (#7047) üzenetére


Djuree
félisten

detto....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7049) Kaoru


Kaoru
aktív tag

csak egy kérdés, fizikailag létezik olyan hogy 2rca aljzat a vége és egy 2,5mm sztereó jack aljzat amásik :)? ennek van valami hivatalos neve, tft-re kötöttem, s szeretném a pcs headsetemmel használni :O.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#7050) Keksz válasza Def26 (#7017) üzenetére


Keksz
senior tag

Ha Németországban vásárolt a gép akkor is? :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.