Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30051) tiv83us válasza Def26 (#30045) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem, nem kell. Xirtam, nyugalom van pliz! :K
A PC-seket dobalhatod szarral azt nem banom, de legalabb mi konzolosok tartsunk ossze :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30052) hdman válasza tiv83us (#30050) üzenetére


hdman
őstag

Igen, én hardon toltam végig elsőre. (bár általában mindent hardon játszom :) )

/ bár ha már itt tartunk,a hard acsit nem kaptam meg érte, kiváncsi vagyok Te megkapod-e /

Hát nekem ugy sikerült megölnöm, hogy a kis édes pici splicereket kaptam el először, és közben természetesen fél szemmel mindig apucit néztem, hogy merre settenkedik :)

Az a trükk, hogy folyamatosan mozgásban kell lenni!

Megnézted a 30.001 hsz-ben lévő bioshockos képet?

Nagyon ott van :)

Sopron city :)

(#30053) tiv83us válasza hdman (#30052) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja megneztem :K

De a qrva annyukat, Hard-on, meg a kis faxom Splicer-ek is olyanokat sebeznek, hogy egy loves es lemegy a fel eletem...:U
Nem vagyok egy amator FPS jatekos, de a vege normalon picit azert megizzasztott.

Melyik Fountaine ellen a legjobb fegyver? En egyedul az aknavetovel tudtam bele embereset sebezni, hiaba a nyilpuska sokkal jobban sebez, qrva nehez vele celozni.

ps: En meg azt az achievment-et nem kaptam, meg, hogy "Dealt with every little sister", pedig minden palyan figyeltem ra, hogy elkapjam az osszeset.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30054) Xirtam válasza tiv83us (#30051) üzenetére


Xirtam
veterán

Direkt írtam smájlit csak vicceltem! :K

RE5 -öt ha beszerzem, hátrányban részesülök, hogy előzőekkel nem játszotam?! :R

(#30055) tiv83us válasza Xirtam (#30054) üzenetére


tiv83us
veterán

En nem jatszottam az elozo neggyel es nem ereztem magam hatranyban :N

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30056) Xirtam válasza tiv83us (#30055) üzenetére


Xirtam
veterán

Akk oks!Ha kitoltam a Dead Space-t akkor lehet beszerzem! :C :C

(#30057) 30z.Samu válasza Xirtam (#30049) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Moderátor meg csak az lehet aki tett is le valamit az asztalra az meg nem én vagyok a hülye hsz-eimmel és a mogorva stílusommal! :DDD"

Pont az a jó, Te lennél a PH Dr. House-a. :D Dr Xirtam House! :D

Sic Parvis Magna

(#30058) hdman válasza tiv83us (#30053) üzenetére


hdman
őstag

Nekem kb 3-4x lett meg, de mákom volt.

Amielőtt felmentem a lifttel, feltankoltam minden fegyverből.

Hogy mi a legjobb? ha mindig ellentétes plazmiddal támadsz mint amilyennel ő. (tűz-jég..)

De ami a legtutibb... gyertek közelebb elárulom a titkot..... Az elektro-shotgun és a elektro gel.

Az elektromosság hatására picit megtorpan, szal lehet adni neki az ívet. :) Ugyanez a helyzet a Big Daddyvel is.

Nyílpuska szerintem szar, alig használtam :(

Nekem azt beadta, csak 2 hiányzik: találd meg az összes audio diary-t ( azt nem irja, hogy mennyi lett meg, szóval ez esélytelen, de szerintem nem keleltt volna sok hozzá. Összesen 122 db van) és ugye az ominozus hardos :( :(((

Különben amig nem mész fel a lifttel, addig az összes helyre vissza tudsz menni a metroval.

"Dealt with every little sister": minden egyes pályán ha benyomod a pause-t akkor látod a little sister fejeket, és mindig mutatja, hogy ott hány darabot kell harvestelni, vagy megmenteni.

Én mindet megmentettem :C

Sopron city :)

(#30059) hdman válasza 30z.Samu (#30057) üzenetére


hdman
őstag

Ezzel ne is vicceljünk! :)

Elképzelt szitu:

Xirtam as moderator @ day 1:

hétfőn reggel félig álmosan nézek be a topikba, addigra Xirtam már mindenkit lemészárolt, és véres szájjal támad rám :) Főleg a Dead Space után ;)

Vagy a lightosabb verzió: mindenkit elhajt a topikból, és egymaga fog kapirgálni a kis szemétdombján :)

Sopron city :)

(#30060) Def26 válasza 30z.Samu (#30047) üzenetére


Def26
félisten

Maximum diktátorra tudok gondolni. :DDD

"Micsodaaa neked saját véleményed van vmiről...!? Na 'húzzá innen a g**ibe!!! "

Jah, és a "szmájli" le ne maradjon... Ne. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30061) Xirtam


Xirtam
veterán

Szóljatok ha véga a Xirtam féle OFF-olásnak! ;)
Def te meg nyasgem! :C :R

mellesleg valakinek valami gondja baja van!

MSN: varric1991@gmail.com
vagy cím: 8000 székesfehehérvár isvánmajor u 1

De ha már jöttök akkor Boxot is hozzatok és lanozunk! :C :C

(#30057) 30z.Samu kössz :D aztán minden héten legyek a TV2-ön?! úgy hogy 10 perc és reklám! :D

(#30062) do3om igen arra gondoltam! Most ott járok! De ma már nem játszok...már sötét van hozzá! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30062) do3om válasza Xirtam (#30049) üzenetére


do3om
addikt

Amikor az ajtot áttöri és megtámad?
Annál elégé megijedtem, mert azt hittem nagyon nehéz lessz de közben semi nem volt, bár elsöre csak néztem hogy feltámad és megint él mert a fejét meghagytam.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#30063) hdman válasza Xirtam (#30061) üzenetére


hdman
őstag

A hét elején voltam székesfehérváron átutazóban. Mentem dunaföldvárra :)

A címedet meg szerintem vedd le, hátha valaki akinek beszóltál tényleg felkeres és megver :) Vagy Rádküldjük a BSA-t mert írtad, hogy van pár illegál programod meg cuccod :DDD :DDD

De szerintem tényleg vedd le, nem bölcs dolog kiadni ilyen dolgokat.

Ja és azért meg lecseszés jár, mert ennyire lebujt csináltál a topikból :) ;)

nademátényleg ON

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30064) Xirtam válasza hdman (#30063) üzenetére


Xirtam
veterán

hdman inkább nem írok erre semmit! ;)

(#30062) do3om a ruhámat csak tervrajzal tudom tovább fejleszteni? :R

[ Szerkesztve ]

(#30065) do3om válasza Xirtam (#30064) üzenetére


do3om
addikt

Igen. :K

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#30066) 30z.Samu válasza Xirtam (#30061) üzenetére


30z.Samu
félisten

"30z.Samu kössz :D aztán minden héten legyek a TV2-ön?! úgy hogy 10 perc és reklám! :D"

Nem, Te a konkurens csatornánál leszel, és akkor fogsz jönni, amikor mondja a Fábry: "Most jön egy kis PH érték..." :D

Sic Parvis Magna

(#30067) Def26 válasza Xirtam (#30061) üzenetére


Def26
félisten

A cimedet tényleg kapasd le. Nem a legjobb dolog ezt nyilvánosságra hozni. :B

Amugy meg jó gyerek vagy te, csak sok a szabadidőd :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30068) hdman válasza Def26 (#30067) üzenetére


hdman
őstag

Már késő, én felírtam ;) Nem ám.

Gyerekek ez a Braid XBLA valamai elképesztően jól sikerült!!!

Nagyon hangulatos, nagyon szeretnivaló. Elég erősen kell benne agyalni basszus, főleg a végefelé...

Sopron city :)

(#30069) Def26


Def26
félisten

Érdekes lesz a forma 1. :K Kiváncsi vagyok, hogy oldja meg a Codemasters ezt a helyzetet. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30070) 30z.Samu válasza Def26 (#30069) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kiadja az idei szezont és szevasz.

Sic Parvis Magna

(#30071) Xirtam válasza Def26 (#30069) üzenetére


Xirtam
veterán

Nah jah, igazából, ha visszatudják adni teljesen az F1 élményét akkor nyert ügyük van!Csak ne az legyen, hogy se időmérő, se szabadedzés,se boxkiálás, csak mész 3 kört és FINISH!

Mondjuk, ahogy most elnézem az F1-et :F FIA Vs. FOTA erről szól...csak gratulálni tudoknekik szétb*szták az egész sériát! :W :W

Jah, hogy Def te nem így értetted amit írtál! :D De sztem is így lesz 2009-es season-t kiadják azt szevasz! Utána meg az F1 = traban vs. bicikli futam! ;]

Mellesleg nyugottan rákereshettek a címre! Nincs is ilyen, azért ennyi gógyim nekem is van! :P

[ Szerkesztve ]

(#30072) 30z.Samu válasza Xirtam (#30071) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Utána meg az F1 = traban vs. bicikli futam! ;]"

Az izgi lesz! :))

Sic Parvis Magna

(#30073) Def26


Def26
félisten

Arra gondolok, hogy 2009 -es szezon bizti meglesz, de utánna mi lesz? Szvsz jól megsz**ta a Codemasters, mert ők a jogokat az FIA -tól vette. Ferrari, meg Toyota stb. nélkül meg ki fogja megvenni a 2010 -es játékot? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30074) Xirtam válasza Def26 (#30073) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát én biztos nem! Ferrari az olasz isten Toyota meg a japán kedvenc! :D Szal ezt most úgy eltaláltad :P

(#30075) Def26 válasza Xirtam (#30074) üzenetére


Def26
félisten

Toyota nekem is kedvenc. Egy gyors fotó... :DDD

My car.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30076) 30z.Samu válasza Def26 (#30075) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem rossz! :K

Sic Parvis Magna

(#30077) nofi


nofi
őstag

"Jópofa volt Batmannel püfölni Raident, a villámok istenét, azonban a Mortal Kombat sorozat védjegye mindig is a brutalitás volt, ebből pedig nem sok jutott a tavaly nyáron megjelent részbe. Volt egy vágatlan verzió ugyan, de mindent egybevetve a korábbi játékokhoz képest a Mortal Kombat vs. DC Universe pisiseknek való, hiszen például a kivégzések kihagyásával a széria esszenciája tűnt el. Ed Boon a Twitteren csiripelte el, hogy a Mortal Kombat 9 visszatér a gyökerekhez, nem lesznek szuperhősök, s ismét dúl majd az erőszak - 17 éves kor alatt ne is próbálkozzunk majd a boltokban!"

Ó igen, Csak jönne már!

Xbox GT: nozsolt

(#30078) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Valaki, akinek meg van a GTA 4 Lost and Damned DLC nem adná kölcsön egy kis időre a gamertag-jét? Csak addig amíg letöltöm a gépemre a profilt. Mert nekem megvan hdd-n, csak azt a profilt, amivel letöltöttem elhagytam(memókártyán volt a profilom, amin épp cimbinek vittem cuccokat, miközben elveszlett :( ), és csináltam új profilt, de azzal nem megy.
Szóval most így ez beugrott, hogy így lehet hogy menne.
Szerintetek? Vagy mivel próbálkozzak? Vagy nem tom....
ui.: persze utánna a profilt csakis offline használnám

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#30079) Xirtam válasza Def26 (#30075) üzenetére


Xirtam
veterán

Def egyre jobb arc vagy! :P

Nekünk egy új corollaánk van!Meg egy Rav4!De mostohafaternek meg nekem a vágyunk egy Lexus GS 450H :C

(#30077) kabalthenbk Egyetértek! Mondjuk nálam az abszolúlt várományos játék a Mass Effect 2 ...és itt be is fejeződőt :D

[ Szerkesztve ]

(#30080) lvnt


lvnt
őstag

Valaki fifázik innen liveon? Remélem a héten meg tudom venni az előfizetést és tudok játszani én is...Világklasszis szinten játszok offline.
Ha van kedvetek, akkor játszhatnánk egy-két meccset. :))

[ Szerkesztve ]

(#30081) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Úgynézki marad az F1 2010 ig szóval játszhatunk nyugodtan.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30082) hdman válasza lvnt (#30080) üzenetére


hdman
őstag

Ha van accountod bithumen-re, akkor gyere be az X360 fórumba, ott sokan Fifáznak!

Sopron city :)

(#30083) lvnt válasza hdman (#30082) üzenetére


lvnt
őstag

Köszi, de sajnos nem vagyok fent bithun. :N

(#30084) Xirtam


Xirtam
veterán

Kellene nekem HELP! :)

A monitoromon játszok a boxxomal...eredeti MS vga kábelem van hozá! Na most a moncsimon van egy D-Sub és egy DVI csati! Az a gond , hogy ha boxozni akarok, mindig kikel húzni a gépet a monitorból!És kezdem unni ezt az ugrabugrát! Valami megoldást tudtok erre?! :R

(#30086) Djuree Köszi! pff 20-tól felfelé,akkor ez hanyagolandó! :DDD Te meg használd a MOD gombot , ne hsz-eket gyűjts :P ( fúú ez olyan bwoay-osan hangzott )

[ Szerkesztve ]

(#30085) Djuree válasza hdman (#30082) üzenetére


Djuree
félisten

mi nem warezolunk, minek lennének a bithumenen ;] :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30086) Djuree válasza Xirtam (#30084) üzenetére


Djuree
félisten

vga switch a kulcsszó ;)
írd be gugliba.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30087) lvnt válasza Xirtam (#30084) üzenetére


lvnt
őstag

Akkor most ugye d-sub-on van a gép is és a box is? Én javaslom ezesetben, hogy a számítógépet kösd inkább dvi-n a monitorra.
Bocs, ha félreértettem és nem ez a tényállás. :)
Djuree: hdman csak fórumozik ott ;]

(#30088) Djuree válasza lvnt (#30087) üzenetére


Djuree
félisten

ja igen :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30089) Xirtam válasza lvnt (#30087) üzenetére


Xirtam
veterán

"Djuree: hdman csak fórumozik ott " by.: levi1392 :DDD :DD :DDD

De De jól értetted! Próbáltam úgy is, D-Sub to DVI átalakítóval rádugtam dvi-ra! a boxot meg D-Sub-bal! A moncsim menüjében lehet állítani,hogy melyiket alkalmaza,de semmi!Direkt ment a box is hogy adja a jelet de semmi! :(((

[ Szerkesztve ]

(#30090) lvnt válasza Xirtam (#30089) üzenetére


lvnt
őstag

Szóval a videókártyádon nincs dvi?
Szerk.: Most néztem meg az adatlapodat, akkor van.
Akkor viszont nem értem, hogy minek a dvi átalakító.
Ugye van egy ilyened, ezzel kötöd a boxot és szerzel egy ilyet, ezzel pedig a pc-t.

[ Szerkesztve ]

(#30091) Xirtam válasza lvnt (#30090) üzenetére


Xirtam
veterán

De de van! Csak mivel nincs DVI kábelem! Raktam egy átalakítót a vga kimenetére , így megy bele a D-sub-ba!Aztán mondom átrakom DVI-ra és a másik vgre is raktam egy átalakított , de így nem érzékelte a monitorom!

(#30092) lvnt válasza Xirtam (#30091) üzenetére


lvnt
őstag

Szerintem próbálj meg szerezni olcsón egy dvi kábelt, az lenne a legegyszerűbb.Én is úgy használom és szebb is a kép pc-n.Ugye a source gombbal pedig váltogatom a képet.
Itt ph-n is vannak ezer forint környékén új kábelek.

[ Szerkesztve ]

(#30093) Djuree válasza Xirtam (#30091) üzenetére


Djuree
félisten

mondom vga switch kell neked. egy gombnyomással váltja a jelet a box és gép között. nekem is volt ilyenem régen.

ittvane

nekem innen ilyen volt: König 2 portos VGA switch, a 6. a lsitában.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30094) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Forza 2 / Viva Pinata párosomat (Bundle) cserélném más játékra, FPS (pl CoD2) előnyben, de érdekelhet más is! Érdeklődőket várom priviben!

Sic Parvis Magna

(#30095) tiv83us


tiv83us
veterán

Gyerekek, en elhiszem hogy haveri tarsasag, jokedv, moka, kacagas, de be fogom zarni egy idore a jatszoteret, ha tovabbra is szarra offoljatok a topikot, szoval plz... :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30096) sch_a válasza lvnt (#30080) üzenetére


sch_a
addikt

Én is szeretnék a nyárra goldot, de lehet majd először próbaképp még kijátszom a maradék egy ingyen hónapomat. ;] Akkor majd ha gondolod játszhatunk ;) Am. csak én érzem úgy h hamarabb bele lehet jönni a játékba boxon? PC-n pl. soha nem jutott el legendás fokozatig, itt meg a múltkor pl. 8-2-re vertem rajta egy 5 csillagos csapatot :F

(#30097) 30z.Samu válasza sch_a (#30096) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jobban bele lehet jönni, mert az irányítás minden formája ott van a két kezedben, nem kell ide-oda nyúlkálni különböző gombokhoz. :)

Sic Parvis Magna

(#30098) lvnt válasza sch_a (#30096) üzenetére


lvnt
őstag

Nem csak te érzed úgy, én mondjuk pc-n is gamepaddal játszottam, de a boxon sokkal jobb vagyok. :K

(#30099) cross56


cross56
senior tag

Csátok. Aki GTAIV-ezik multiplayeren az írja le PÜ-be a gamertagját,felveszem őket és majd toljuk. Sajna alig van magyar akiket látok GTAIV multiplayeren.

(#30100) cross56


cross56
senior tag

Jah és ha esetleg vki meg elöbb felvenne mint hogy leírja PÜ-be a gamertagját,annak itt a Gamertagom: HipCross

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.