Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30401) lvnt


lvnt
őstag

Ne izguljatok, hívjátok ezt a számot: 06 80 018 590 (xbox ÜSZ) ;)

(#30402) nofi válasza (jan) (#30391) üzenetére


nofi
őstag

Van bizony :C
[link]

Xbox GT: nozsolt

(#30403) tiv83us


tiv83us
veterán

Mivel Xirtam baratunk break-en van es nem kuld el a picsaba FAQ-t olvasni, igy meg merem kerdezni a jelenlevoktol, hogy ha a jobb also piros karika villog, akkor kaput? :D
Nem az en gepem allt be, hanem havere amugy.

Szerk: aaaa, most latom mar visszatert :O :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30404) hdman válasza tiv83us (#30403) üzenetére


hdman
őstag

Ez eddig a hét Hsz-e :))

Sopron city :)

(#30405) taylorp válasza Xirtam (#30400) üzenetére


taylorp
senior tag

Hogy játszanék vele, ha már a dash-ba való bejelentkezésnél lefagy?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30406) Xirtam válasza tiv83us (#30403) üzenetére


Xirtam
veterán

Kössz! :D De ez amúgy sincs benne a FAQ-ban! :P

(#30405) taylorp uhh az a rosszabbik esett, akkor hívd fel az MS-t! Aztán gariztasd le gyorsba a gépet! :)

[ Szerkesztve ]

(#30407) Mr.Grincs válasza taylorp (#30405) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hívd mindenképpen az ügyfélszolit ha garis ha nem akkor sufniszervíz:(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30408) taylorp válasza Mr.Grincs (#30407) üzenetére


taylorp
senior tag

Bevittem egy sufniszervízbe, de nem ígértek semmi jót. :O

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30409) Doki16


Doki16
addikt

Azt lehet valahol állítani hogy akivel voice chatelek ne a hedsetben halljam hanem a hangfalon. 2.5-ből 3.5-re Jack átalakítóval működik a mikrofon kipróbáltam, csak hát ugye akkor nincs fejhallgató. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#30410) Mr.Grincs válasza taylorp (#30408) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Lehet az alaplap ment tönkre egy az egyben? Ismeretlen a hiba?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30411) bwoay válasza taylorp (#30390) üzenetére


bwoay
nagyúr

aztán min akarod nyomni a pengetést, a döglött boxodon? ;]
szerintem járasd még a gépet, nekem a végén mindig összejött belőle az RRoD.
mondjuk ha még benne vagy a 2 évben, akkor felesleges, tényleg csak hívd
az ügyfélszolgálatot.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30412) bexinho23


bexinho23
őstag

Nah túl vagyok a vizsgákon, be is rendeltem a Fight Night Round 4-et :) Kérdés... Honlapon Júli 3-át írnak megjelenésre, azonban úgy tudom 29-vagy 30-án megjelenik Európában. Nos szerintetek mikorra számítsak a kiszállításukra? CSüt-péntekig meglesz, vagy csak hétvége után? :(

(#30413) taylorp válasza bwoay (#30411) üzenetére


taylorp
senior tag

Holnap kiderül mi lett a géppel. Ha javíthatatlan, akkor veszek egy újat ha tudok.
A pengetés utána is áll!

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30414) Gebriel válasza hdman (#30404) üzenetére


Gebriel
veterán

Ment is a köpetbe :D

(#30415) bwoay válasza taylorp (#30413) üzenetére


bwoay
nagyúr

de azért lassan csak leesett ám, hogy legutóbb kiveséztük a gari dolgát,
pontos dátumokkal, de olyan az agyam, mint a szita. vagy még rosszabb.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30416) adam_


adam_
senior tag

Honnan lehet megtudni, hogy milyen firmware van a boxomon? :U

(#30417) Mr.Grincs válasza taylorp (#30413) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Reménykedjünk hogy javítható. Pro, prémium, elite vagy Arcade packod van?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30418) p_milan válasza bexinho23 (#30412) üzenetére


p_milan
aktív tag

Múlthéten már megjelent, úgyhogy csak a postától függ illetve az oldaltól, hogy mikor érkezik meg. Honnan rendelted? Mennyiért?

(..(.)..)

(#30419) Xirtam válasza adam_ (#30416) üzenetére


Xirtam
veterán

Többiek örömére!

Nem jó topic-ban érdeklődsz!Ez a kérdés nem ide való! :R

Valaki aki kitolta a PGR 4-et van benne Yamaha R1 ?! :R

[ Szerkesztve ]

(#30420) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Mennyire fog látszódni az áfa emelés a konzolokon? Az xbox 360 ra gondolok hirtelen. Megyek 1 hónapra angliába és nemtudom, hogy megvegyem emelés előtt vagy utánna. Esetleg ott vegyek vasat :F

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30421) bexinho23 válasza p_milan (#30418) üzenetére


bexinho23
őstag

Gamestore.hu -ról rendeltem 12.500ért. + futár. De hát erre tettem félre a pénzemet 4 hónappal ezelőtt. Meg a pár napja megújított live-ra. Akkor lehet h 2 napon belül itt lesz? Csak azért kérdezem, mert úgy tudom, h múlthéten még csak az NTSC típus jelent meg. A pal-os az csak most 29-30.án.

(#30422) Kasza08 válasza Xirtam (#30419) üzenetére


Kasza08
őstag

assem nincs. sőt, valószínű is.
CBR600, VFR(??), Gixer 600-1000-BUSA...

mod: bocs, mégis van!

Itt meg csak R6-ról írnak:F

[ Szerkesztve ]

(#30423) tiv83us válasza Xirtam (#30419) üzenetére


tiv83us
veterán

Hey, foadminator, megjott a Dead Space-em, ma ejjel egy nehany sor kisereteben nekizuhanok :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30424) Xirtam válasza Kasza08 (#30422) üzenetére


Xirtam
veterán

Hmm...én is csak R6-al találkoztam! Pedig volt szerencsém, élőben vittek egy kröt R1-el és hát szerelmes lettem! (2008-as)

Tiv remélem tetszeni fog! :C :C Márt csak azért is mert azt montad kikapok ha nem! :DDD

(#30425) heihachi válasza tiv83us (#30423) üzenetére


heihachi
addikt

foadminator :))

Egyébként szvsz nem fogsz a játékban csalódni, azon kevés horror egyike, ami nekem is tetszett, mert nem kislány a főgonosz :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30426) taylorp válasza Mr.Grincs (#30417) üzenetére


taylorp
senior tag

Core volt. Javíthatatlan. Most én is feltenném az a kérdést, hogy Falcon, vagy Jasper?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30427) Xirtam válasza taylorp (#30426) üzenetére


Xirtam
veterán

Szerintem, ha nem warezolsz akkor mindegy!Mivel így is úgy is bedöglik! Szal a jasper sem egy örök életű, ez is szerintem csak parasztvakítás az MS részéről! Szal ha nem warezolsz mindegy! Gariba megoldod !

(#30428) Djuree válasza Xirtam (#30427) üzenetére


Djuree
félisten

ha warezolsz is mehet gariba, csak okosan kell csinálni ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30429) bwoay válasza Xirtam (#30427) üzenetére


bwoay
nagyúr

az aztán a parasztvakítás, hogy végre a GPU is 65 nm-es lett.
ráadásul a MS ezt nem veri nagydobra, sehol nem tüntetik fel a dobozon,
nekünk kell keményen kutakodni, hogy kiderüljön, mivel szerelték a gépet.
hol a vakítás?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30430) Mr.Grincs válasza taylorp (#30426) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát sajna hogy ezt kell mondanom, de ha CORE volt akkor tényleg csak órák voltak hátra neki. HA nem warezolsz akkor bármelyik jó Mert gari ugyanúgy van rá. Nekem volt Falcon lapos boxom. Jó volt. A jasper sem tökéletes sajna. Addig kéne venni amíg nincs áfa emelés. Szóval ha lehet akkor, még ma:D Holnaptól csúnya világ lesz.
Kíváncsi leszek a nagy áruházakra MM, EW hogy mennyiért fogják adni az így is csillagászati áron felül kirakott cuccokat. Így még rá sem fognak nézni. :DDD

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30431) Kasza08 válasza Xirtam (#30424) üzenetére


Kasza08
őstag

:((( nem szeretlek

(#30432) taylorp válasza Mr.Grincs (#30430) üzenetére


taylorp
senior tag

Ha nem varezolok jó bármelyik.
És mi van akkor ha mondjuk varezolok? ;)
Nem tudom melyiket vegyem.
A ventillátorok hangja mindegyikben egyforma?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30433) Mr.Grincs válasza taylorp (#30432) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen egyforma. Ha szabad javasolni akkor mindenképpen hddset vegyél, mert a játékokat fel tudod amásolni a hddre ezzel is kíméled az olvasófej és a motor amúgy is rövid élettartamát. 55K egy PRO pack ahol én néztem. 78 egy Elite, és 44 egy Arcade pack.
innen
Pro packot akartam de ott elfogyott, szóval vagy mégis elite gépet veszek vagy máshol veszem meg :W Döntésképtelen vagyok énis szóval nem vagy egyedül.
Van egy másik hely is ez . Meg néztem tegnap a joeystation boltot ott 73K egy elite pack piros és feket is. Számomra feltűnően olcsó, félek valami lopott cucc.
Joey Station Az oldal legalján vannak a konzolok és a kiegészítők.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30434) Def26 válasza Mr.Grincs (#30433) üzenetére


Def26
félisten

Nem biztos, hogy lopott. Angliai ár pl. Ha jó áron rendelik kintről akkor szvsz tudják ilyen olcsón adni. Max. ők nem szarrá, hanem kevésbé szarrá keresik magukat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30435) Xirtam válasza bwoay (#30429) üzenetére


Xirtam
veterán

Úgy értem, mi értelme volt a 65 nm! oké fogyasztás valamelyest megcsappant, és a hő képzés is...de ha még fentál a 3LED akkor?! :U

(#30436) Def26 válasza Xirtam (#30435) üzenetére


Def26
félisten

Azért, hogy javítsanak az arányon. Közel sincs szvsz annyi 3 ledes hiba mint anno.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30437) taylorp válasza Mr.Grincs (#30433) üzenetére


taylorp
senior tag

Minden meg van a hozzá. 120 GB-os vinyóm van, 2 kontroller, csak a gép szart be.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30438) Djuree válasza Xirtam (#30435) üzenetére


Djuree
félisten

sokkal olcsóbb a gyártási költség ;)
ez volt a fő szempont, nem a melegedés meg a fogyasztás csökkentése...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30439) Mr.Grincs válasza taylorp (#30437) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akor egy Arcade pack az ideális választás. +Ha nincs akkor egy HDMI kábel mert ahhoz csak sim AV jár tudtommal.

Def26: Inkább kiadok 73 at egy piros elitért mint 78at de az a hely amúgy is kétes, sokak szerint. Igaz én vettem ott játékot és nem volt baja.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30440) Xirtam válasza Djuree (#30438) üzenetére


Xirtam
veterán

Jah, így már mász köszöntem Djuree :R :R

[ Szerkesztve ]

(#30441) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha én egy 60GB-os Premium gépet rendelnék Angliából, annak lenne valami buktatója? (mondjuk például a garanciális ügyintézést tekintve, vagy bármi más)

Gamestation.co.uk-on néztem a Fifa 09-cel csomagolt pakkot, 172.94 £ lenne postaköltséggel együtt. (55k HUF)

Gondolom Jasper alaplapos, de amúgy sem mókoltatnám, szóval ott lenne a garancia. :)

Köszi a válaszokat.

(#30442) Mr.Grincs válasza scorpy02 (#30441) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ugyanennyi itthon is. Ha kintről veszed lehet hogy angliai 3 ágú dugósat kapsz ahhoz még kéne konvertert is venned. Ami 500 Ft. Feljebb linkeltem a boltokat és ott 55K a 60as Pro.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30443) scorpy02 válasza Mr.Grincs (#30442) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Oké, de itthoniakhoz nincs mellékelve Fifa 09. ;)

"Ha kintről veszed lehet hogy angliai 3 ágú dugósat kapsz ahhoz még kéne konvertert is venned."

Ez mit jelent pontosan? :B

(#30444) Mr.Grincs válasza scorpy02 (#30443) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azt hogy nem magyarországi szabvány 2 villása dugót kapsz hanem az ottani 3 villás dugót. Nem két villásat mint ami nállunk van. ilyet kapnál Vagyis ilyen átalakító kéne.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30445) hdman válasza scorpy02 (#30441) üzenetére


hdman
őstag

Az enyém angliából van, PES 09 packos gép. Semmi para nincs vele, 2008.07 hó végi gyártás.

Kellett hozzá pluszban egy pár száz forintos átalakító, amit már a többiek linkeltek.

p.s.: aki akar gépet venni az ma tegye meg, mert holnaptól szopinyali.

Sopron city :)

(#30446) hdman válasza Mr.Grincs (#30420) üzenetére


hdman
őstag

Annyira fog változni, hogy az áfa nem 20 % lesz, hanem 25 % ;)

60 GB verzió volt eddig 55 k, most kb 58 k lesz.

heihachi: miért hol volt kislány a főellenség? Fear-ben? Meg esetleg BioShock 2-ben. ( jaj,de várom már)

Jó kis ősz lesz: Bioshock, Forza....

taylorp: én továbbra is tartom a véleményem: falcont vegyél. Már többször előjött a falcon vs jasper téma, keress vissza.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30447) hdman válasza taylorp (#30432) üzenetére


hdman
őstag

Itt nincs warez ;) :DDD

Ventihang csak a ráadott feszültségől függ, alapjáraton ugyanolyan erős/gyenge. De inkább gyenge :)

Sopron city :)

(#30448) Torry válasza hdman (#30446) üzenetére


Torry
addikt

Forza 3.
Szerintem életemben nem vártam még ennyire egyetlen játékot sem.

scorpy: szállítással együtt annyi?

[ Szerkesztve ]

(#30449) hdman válasza hdman (#30447) üzenetére


hdman
őstag

Én is számolom a napokat, nyugi :)

Ebben az évben 4 játékot vártam/ok igazán: Fight Night, Forza, Bioshock2, Modern Warfare 2.

Ebből már 1 kijött, 3 more to go :)

Grincs: vazze, vegyél már egy k&@# gépet, rossz látni, hogy itt szenvedsz, meg kalkulálsz mindenfele :)

Az angliai boxhoz visszatérve: ha annyival olcsóbb tényleg nyugodtan rendeld meg kintről, aztán ha esetleg para van, akkor az MS nem nézi a vásárlás helyét. (tudtommal.) Ha meg kevésbé olcsó, akkor szvsz jó lesz magyarhonból is.

Amugy hétvégén nem jött össze a X360+ WII party, csak Wii-ztünk.

Volt táncszőnyegtől elkezdve, WiiSports-ig minden. Órákon át küldtük a denszet, a boxot, a teniszt, a patódobálást, az amcsifocit, meg a bocirace-t :) Másnap ugy fájt a karom a sok boxtól, hogy alig birtam felemelni :)

Majd teszek fel képeket :)

Sopron city :)

(#30450) scorpy02 válasza Torry (#30448) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Igen.

Europe | Royal Mail | 3 to 5 business days | £2.95 per order

Viszont ezt még csak most olvasom. Úgyhogy sztornó. :(((

Please Note:

* Delivery lead times shown are approximate and are not guaranteed.
* Every effort will be made for all orders for "immediately" available items received at Gamestation prior to 2.00pm (Mon - Fri) to be shipped that day. This applies to products which are currently available in our distribution centre.

* We are unable to ship orders outside of the UK over 1000g which would include all hardware orders.
* International customers please be aware that we will be unable to refund any postage and packing costs incurred in returning a product to us under our 28 Day Returns policy.
* Standard VAT is charged, where applicable, on all orders shipped. You are responsible for claiming back any VAT that you feel is due to you from your local tax or customs office.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.