Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29251) HagaNRG


HagaNRG
őstag

A linkelést elszúrtam, na mindegy.

Nézzétek a gametrailers.com-ot, ott úgyis fent van minden!
:)

(#29252) HagaNRG válasza _ak_ (#29229) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ez a helyes megoldás.

A PS lépéselőnyben volt, mert mire megjelent az X360, a PS játékosok már a 3. generációt várták és mivel gondolom a vásárlók 90% olyan hülye és tájékozatlan (nem csak) konzoltéren, hogy bemegy a boltba és ha látja, hogy a polcon van egy Sony termék, aminek 3. a neve, és van egy MS, aminek esetleg csak 2. akkor természetesen az újabbnak és jobbnak vélt PS 3-at vinné.
Így meg még jobbnak is tűnik az MS, mert az nem csak simán 3, hanem még 60-nal több is.
:C

(#29253) gege71.hu válasza gege71.hu (#29244) üzenetére


gege71.hu
addikt

#29244-re ill elotte lev problémafelütésre ha valakinek van még ötlete akkor szívesen várom!
Voltam a boltban, ott s eműködött, de a szállítmányból kivettek még 1et, az se volt jó. Pontosabban nem latja az eszkozt a box.
Most varom a hivasukat, hogy kideritsek az adapter(ek)kel van e a gond vagy valami rém egyszerű dolog amin(mostmár elég sokan) átsiklunk.

gege

(#29254) Xirtam válasza HagaNRG (#29250) üzenetére


Xirtam
veterán

Először is kíváncsi lennék, mivel tudod alátámasztani ezeket a dolgokat, amiket itt felsoroltál! :U

Végig olvastam az összes totyikot, ami a Project Natal-al foglalkozik vagy legalábbis valami köze van hozzá itt a PH-n! De hogy mindenki lehúzni tud, dolgokat ettől nagyon elegem van itt!
Szeretek ide járni itt fórumozni, de mindenki látatlanba lehúz mindent! Lásd Gamepod játékoknál első game play, de a drága PH Társunk, aki néha felnéz akkor is azért, hogy lehúzón valamit első hsz-e!

" Hát ez nagyon gáz biztos nem próbálom ki tiszta csúnya stb."

Egy Gameplay-ből vagy teszem azt Bemutató Videó-ból, amit az MS is csinált a PN-ről ennyiből véleményt és kritikát tudtok levonni? Meg hogy nem lesz, olyan élvezetes honnan tudod? Próbáltad? Tapasztaltad?

Kiváncsian várom a reakciódat! :R

(#29257) nofi válasza HagaNRG (#29250) üzenetére


nofi
őstag

A Natal nem arra készül, hogy minden játékot irányíthassunk vele, hanem főleg a könnyebb szórakozásra vágyóknak fog sok örömet okozni, mint pl a lips, gh, hasonlók. Látható, hogy társas szórakozásra van kitalálva mint a WII. Magasan a fiatalabb korosztály számára lesz nagy durranás, ahogy próbálunk leutánozni egy zenés videoklipet, vagy boxolunk egyet a nappaliban. Én idegbajt kapnék, ha pl a GoWban végig "tartani" kellene egy fegyvernek látszó valamit célzás gyanánt...
Szóval nem akarok megsérteni senkit, de kötve hiszem, hogy a forumból bármelyikünk is hasznát venné majd a Natalnak, kivétel talán a gyermekes családapák. Na jó, lehet a haverokat is ráveszed pár sör után egy virtuális divatbemutatóra :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#29259) _ak_ válasza Xirtam (#29254) üzenetére


_ak_
addikt

Említett egy példát: force feedback hiánya.
Amit én tudok felhozni az a voice recognition. egyszer nekiültem, h akkor megtanítom a vistámat és majd jól hang vezérlem, de h is mondjam, van még mit szépíteni a dolgon.

HagaNRG szerintem nem arra gondolt, h nem fog működni a dolog, csak egyrészt ez egy promovideo, ahol minden tökéletes, másrészt nem a HC gamereket fogja érdekelni elsősorban, hanem az alkalmi játékosokat.

kabalthenbk: szerintem egyáltalán nem korosztály függő. egyszerű és szórakoztató, a nagyobb kérdés szerintem, h meddig, ez pedig nagyban függ, h milyen játékok fogják támogatni és mennyire lesz változatos a felhozatal, legalábbis a wii sportsal mi is elvoltunk egy pár hétig, de a többi játék engem pl nem mozgatott annyira. haver is egy ideig még játszott ezzel azzal (nem emlékszek már a címekre, ill a zeldát meg egy másik véres kaszabolós játékott mutatott), de egy idő után ezek a játékok is unalmasak voltak főként azért, mert mutogatnod kellett a tv előtt.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#29260) (jan)


(jan)
őstag

Létezik xbox-hoz dob szett ?

vagy csak én nem találok sehol se ? :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29261) Silent77 válasza (jan) (#29260) üzenetére


Silent77
veterán

[link] :K

Project Natal-t biztos befogom szerezni, van 2 kisgyermekem, sztem jó móka lesz, FPS-hez viszont nem tudom elképzelni, de autóshoz sem.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29262) morris4169


morris4169
csendes tag

Hali! Vettem egy VGA kábelt az xbox360omhoz,mert a tévém igen gyenge gondoltam monitoron menőbb lesz. a monitorom 1280x1024es felbontást bír ehhez képest ha a beállításoknál 640x480asnál nagyobbra állítom a képet akkor elhomályosodik az egész és élvezhetetlen lesz. Még azt vettem észre,hogy ha az audio kábel nincs összedugva a hangfalszettemmel akkor valamivel jobb a kép, de még közel sem jó. Régebben is volt ilyen kábelem az ha jól tudom speedlink márkájú volt és amennyire emlékszem jól működött csak azt ellopták egy betörésnél. a mostani hivatalos microsoftos.kérlek segítsetek. Lehet-e, hogy rossz a kábel, és újat kell vennem?

[ Szerkesztve ]

(#29263) taylorp válasza (jan) (#29260) üzenetére


taylorp
senior tag

Hogyne létezne?
Ez az.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#29264) bexinho23


bexinho23
őstag

Hát az idei E3 fergeteges!
Ezidáig
Assassin's Creed 2 (ha nem lesz annyira unalmas a játékmenet mint az 1ben, akkor akár az ÉV JÁTÉKA is lehet)
Ez a kontroller nélküli irányítás (tuti beszerzem :D)
Splinter Cell (régiek a kedvenceim voltak PC-n)
CoD MF 2 (pedig elterveztem h az 5 után nem veszek még1et, csak a sztori miatt...)
Mafia 2 (ezen nem lehet mit kommentelni, ALAP játék, az 1-et kb 4-5x vittem ki :))
Alien vs. Predator (elég ígéretesnek tűnik)

Vannak még dolgok, amiket szívesen beszereznék, de mivel nem dolgozok (főiskolás vagyok), ezért kihívás lesz ezeket is beszerezni megjelenéskor :) Mafia 2 - Assassin 2 tuti előredelés :) :C :C

(#29265) gege71.hu válasza bwoay (#29245) üzenetére


gege71.hu
addikt

Kiderült, hogy a bolt 5 darabos wifi adapter készletéből 4 rossz volt!!!
Délután hívtak, hogy bocsesz ez van, egyet találtak jónak és arra természetesen kicserélik.
Hazajttem és kb 15 masodperc volt beállítani. Már bekapcsolásnál szólt, hogy van egy wifi adapter, be akarom e most állítani. Listában kimutatta a 2 szomszédé mellet a saját wifit, rákatt, majd jelszó beír (WPA védelmes) és ennyi.
Ezért csodálkoztam tegnap a sok szívás miatt, hisz ez alapvetően tufa amerikai juzereknek(is) készült és amennyit szívtam vele tegnap, azalatt egy linuxos kisvállalati wifis netet be lehetett volna állítani. :D

(#29266) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ma elcseréltem a COD 4emet egy teljesen új fóliás Resident Evil 5 re és nem is kellett ráfizetnem semmit sem. Mondjuk nem is akartam, meg amúgysem kellett. Tökre meglepődtem amikor hozta a gyerek hogy ittvane fóliás:)
Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen a játék.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29267) (jan)


(jan)
őstag

és ez csak guitar hero-val megy ? meg csak xbox-al ?;)

az az igazság rock zenét nem csipázom viszont valami jo Drum and Bass játékal játszanék ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29268) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

El is felejtettem mondani, hogy felhívtam ma az M$ ügyfélszolit. MOndatm a Krisztikének hogy gyönyörűm kerreg az xbox 360 konzolom ventillátora. vegyengtünk egy darabig magyaráz össze vissza. Mondatm hogy 3 ledre garis már csak, erre olyat mondott hogy seggreültem. Aztmondja hogy akkor ez fizetős kör lenne. Mondja hogy a ventillátor csere futár oda vissza 100 EJRÓ ami kb 30 ezer forint. KB itt is ért véget a csevej.
Annyit megtett, hogy felírta mint hiba, és beírt még egy 3 led jelzését is. És azt mondha ha 3 ledes lesz akkor hívjam föl.
Szóval ha leseggel 3 LED re a kerregő venti miatt amiből kövi egy 3 led mert nincs hűtés akkor hívom őket. Tiszta érdekes a gondolkodásuk.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29270) bwoay válasza gege71.hu (#29265) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezen egész sokáig lehet röhögni/dühöngeni,
attól függően, hogy valaki meséli neked, vagy veled történik.
mennyibe került és hol vetted?

Grincs:
inkább a te gondolatmeneted fura.
A garancia a 3LED-es, fatális hibára vonatkozik, nem magára a hűtési rendszerre.
Ha megsütöd a géped, de nem 3LED-del jelzi, hanem csak 2-vel,
akkor simán bukod :D

(jan):
az tetszik, hogy xbox dobszetet keresel, amikor meg belinkelik,
rákérdezel, hogy ez akkor csak boxhoz jó?
igen, miért, mihez szeretnéd használni?
GH-n kívül Rock Band is megy vele, sőt, RB-hez van másik dobszet,
meg még az utángyártottak, de ilyesmivel nemigen fogsz találkozni.
Rock Bandben van lehetőség arra (tudtommal), hogy saját zenéidre dobolj.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29271) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#29268) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor meg van a következő pár napodban a cél: Seggreültetni a boxod! :D

Sic Parvis Magna

(#29272) (jan) válasza 30z.Samu (#29271) üzenetére


(jan)
őstag

amit marhára nem nehéz csak a ventilátorokat kell kiiktatni mondjuk egy tollbetéttel :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29273) Xirtam


Xirtam
veterán

Krisztike számát mennyiért hívhatom?! :F :F

[ Szerkesztve ]

(#29274) tiv83us válasza (jan) (#29267) üzenetére


tiv83us
veterán

[link]

Megy GH-val, RB-del es kulon is funkcional elektromos dobszettkent, ha van ra +300 dolcsit, hogy vegyel neki egy agyat.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29275) Mr.Grincs válasza bwoay (#29270) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ezért kell 3 ledre szétjátszani az agyát.
Voltam ma konzolboltba is ott 5K ért csinálnák meg úgy hogy ne döljek meg a garimatricával 2+3K Amúgy simán 2 K a venticsere.

Samu: 940G-t kiszedtem a COD 4 ből és egész nap és egész éjjel ment a gép és meg sem kottyant neki:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29276) 30z.Samu válasza Xirtam (#29273) üzenetére


30z.Samu
félisten

Krisztike száma elvileg ingyenes. De javítsatok ki, ha tévedek.

Mr.Grincs: :D Az én Drágaszágom hál' Isten hiba mentes :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#29277) gege71.hu válasza bwoay (#29270) üzenetére


gege71.hu
addikt

12,9k volt (még így is sok, de a 20k-s átlagárhoz képest még mindig jobb).
A bolt a konzolvilág nevű hely, a Váci úton( 51A) van, közel az Árpád hídhoz. Teljesen korrekt fiatal srácok. Bár ma egy másik testvér/féltestvér boltba kellett menjek a cserecuccért közel a mammuthoz mert a váci útit pont ma kezdték felújítani. Ez meg valami game stop(.hu) szintén konzolos bolt, de ez úgy láttam elég új és még a weboldaluk is most készül/félkész.
gege

[ Szerkesztve ]

(#29278) bwoay válasza gege71.hu (#29277) üzenetére


bwoay
nagyúr

na, én még teljes áron vettem, és az kapásból működött is,
de szívesen választottam volna a fél nap szopást és a félárat!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29279) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Csak szerintem nagy targédi ez a Resident Evil 5? A leggyíkabb fokozaton megyek és megesznek ezek a tetves zombik vagy a lotyó spanomat.... Össze vissza vannak a gombkombinációk...A zombik elpárolognak meg kincs lesz belőlük :DDD :F
A lefejezős résznél járok az elején amikor a fószer a megafonba beszél...
Kár volt kibontani......

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29280) Djuree válasza Mr.Grincs (#29279) üzenetére


Djuree
félisten

béna vagy :DDD
egyébként az irányítás elég érdekes tényleg, de 1 óra alatt meg lehet szokni ;)
nagyon jó játék, érdemes megtanulni az irányítást :K
nekem nagyon bejött, rég tetszett már ennyire játék...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29281) (jan) válasza tiv83us (#29274) üzenetére


(jan)
őstag

gh-t vagom RB az miaz ?

és milyen agyat kell neki venni ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#29282) tiv83us válasza (jan) (#29281) üzenetére


tiv83us
veterán

Rock Band.

Ennek segitsegevel a dobszett hasznalhato, mint egy igazi elektromos kit, nem csak egy jatekszer a boxhoz. Magyaran xbox sem kell hozza, hanem kapsz egy alap elektromos dob szettet, amit fuggetlenul hasznalhatsz mindentol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29283) _ak_ válasza Mr.Grincs (#29279) üzenetére


_ak_
addikt

Egyetértek Djuree-val. :K Miután megszoktad az irányítást, normalon is könnyű lesz, de sebaj, nem véletlenül került bele a professional fokozat. Persze ehhez előbb végig kell vinni hardon is. ;]

Let's begin, de gozaimasu!

(#29284) nofi


nofi
őstag

A video láttán egyszerre mosolyogtam és féltem, hogy ennyire közel lenne-e a virtuális valóság. Ez a Molineux figura egyszerűen mindig felcsigázza a népet valami elsőre abszolút hihetetlennek tűnő ötlettel és mire észbekapsz már játszol is vele.

[link]

Xbox GT: nozsolt

(#29285) kutyman


kutyman
aktív tag

Xbox 360-hoz vásárolt vga kábelnél érdemes-e a HDMI kimenetet
egy HDMI-DVI átalakíton keresztül a monitor DVI bemenetére
csatlakoztatni, vagy elég ha simán a D-Sub csatlakozót használom ?

(#29286) bexinho23 válasza Mr.Grincs (#29279) üzenetére


bexinho23
őstag

Ha van kedved, én tolok veled coop-ban :) csak írj rám ha liveon vagyok, vagy rádírok én, ha előbb észre veszlek.

(#29287) Mr.Grincs válasza Djuree (#29280) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Érdekes az irányítás valóban, de azért az milyen hogy lekvár lesz a zombikból:D Azt hittem hasonló az irányítása mint a GTA 4 é, de nem:(
Adok neki még egy napot aztán ha ratyi nagyon akkor elcserélem vagy eladom.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29288) gege71.hu válasza Djuree (#29280) üzenetére


gege71.hu
addikt

Én is csak elkezdtem eddig. Szép kis játék bár (főleg én mint pchez szokott egér/klaviatúra-"harcos") én egyelőre csak a szopóálarcot vettem fel. Már az első zombitámadás is komoly kihívást jelentett. Asszem 3x seggeltem le mire tovább tudtam vinni azt a részt ahol először jönnek tömegesen. Biztos meg lehet szokni, de még nem volt rá időm. Eddig a gta 4 és a battlefield bad company amivel többet nyomtam. A bad company szerintem zseniális. Jópofa sztori és jó a játékmenet. Na meg a pusztítható tereptárgyak...királyság :)

[ Szerkesztve ]

(#29289) p_milan válasza Mr.Grincs (#29287) üzenetére


p_milan
aktív tag

Szerintem nagyon jó játék, ami engem zavar, hogyha coopba játszunk haverral, akkor csinál belőle 2x kb 21"os monitor nagyságú képet... Jobban is meg lehetett volna oldani ezt, vagy esetleg nem lehet állítani rajta?

Ja és Grincs, 8kért árulják a fóliás Resi5öt, úgyhogy a 9k kicsit sok lesz szerintem. :C

(..(.)..)

(#29290) mad1 válasza Mr.Grincs (#29287) üzenetére


mad1
veterán

Isten kiraly jatek!!!Mar 2x vegigtoltam :DD

Ne szemetelj ! = Steam

(#29291) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nah meglátom mennyire istenkirály játék, nekiülök jáétszani. Nah már csak azért is mert holnap két gyakorlati vizsgám is van:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29292) Sanya válasza gege71.hu (#29244) üzenetére


Sanya
nagyúr

tedd már fel a legújabb dash-t kérlek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29293) p_milan válasza Sanya (#29292) üzenetére


p_milan
aktív tag

Ez az új nem? :D (Nek5özködj :)) )

(..(.)..)

(#29294) gege71.hu válasza Sanya (#29292) üzenetére


gege71.hu
addikt

ez netes kép nem a sajátom, de googliban nem találtam pont olyat ami már az újjal van.
Az otthonin persze az új dash van.
Te is a lényeget szúrod ki a problémafelvetésből :D No offense :)
Amúgy hibás volt a wifi adapter és kicserélték.

(#29295) Xirtam válasza Sanya (#29292) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó hogy visszaolvasol néha! Mielőtt szurkálódsz! :U

(#29296) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Belemerülve a resi 5 be elég parás játék, jó a garfika irányítás erős jóindulattal közepes de szokható. Kezdem megszeretni. Beraktama hamvasztókazánba azt a nagy szörnyeteget:D 3adjára sikerült. Poén volt mert előtt direkt szétlőttem a 2 db nagy gázpalackot utólag jöttem rá hogy itt valami para lesz és nem kellett volna székúrni:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29297) zsocy válasza Mr.Grincs (#29296) üzenetére


zsocy
őstag

Resi 5-re tényleg több időt kell szánni mint 1-2 nap. Ha megvan az irányítás akkor hatalmas játék. Az elején meg, a nagy zombitámadásnál nem kell velük túl sokat harcolni, el kell futni, és kivárni a 4 percet amíg megjön a helikopter. Csak azokat kell kilőni aki közeljön, mivel folyamatosan újratermelődnek csak lőszerpocsékolás.
Nagyon nagy játék a Resi5, csak kis türelem és kitartás kell hozzá.

(#29298) Sanya


Sanya
nagyúr

lol, bocs :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29299) Mr.Grincs válasza zsocy (#29297) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az irányítást már kezdem megszokni, egyre jobban belejövök a dologba. És valóban hangulatos csak zavar, hogy a tv bal oldalán van a forma akivel hentelek, de az sem vészes. Bár most elakadtam a játékban :DDD GEy nagy szörny jön ki az úton keresztbefordult kukásautóból és nem tudom leszedni sehogy sem...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29300) tiv83us válasza Mr.Grincs (#29299) üzenetére


tiv83us
veterán

Pakolj le aknakat es amikor belemegy es elkezd szenvedni, akkor kimutatja a sebezheto pontjat /mar nem emlekszem, hogy a farka, vagy a szaja belseje/ es azt kell loni mint azzallat. Ezt megismetled 6-7x es szevasz.
En is szoptam vele egy orat.

#28299 p_milan: Ezt en sem ertem, hogy az osztott kepernyot miert ilyen fosra csinaltak meg, semmi nem indokolja. Meg a 40"-es tevenken is kiguvadt a szemem, olyan szar volt osztott kepernyon a co-op.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.