Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20001) The Butcher


The Butcher
tag

Szerintetek érdemesebb megtartani az Xbox 360 konzolomat vagy váltsak erre--->
XFX 9800GX2 XT 640M 1G DDRIII
Asus P5K DELUX /Wifi-AP
Intel Core 2 Duo E4400 (@3,8GHz)
Thermaltake SllenTower CPU hűtő
OCZ GameXtreme 700W (PCI-E 6pin, 6+2pin)
2x1024 Geil Ultra 1066MHz CL5
Aopen midi torony
Pioneer 110D író
Acer 22" X223W TFT monitor <2ms, 2000:1>
250 GB Seagate/Maxtor SataII 8Mb
Microsoft billentyűzet + egér <fekete>
Várom a válaszokat! :F :R

[ Szerkesztve ]

(#20002) The Butcher


The Butcher
tag

Ezzel a Tv-vel van LG 42PG200R. Ezt és a boxot érdemes szerintetek elcserélni a fenti gépre?
A válaszokat , véleményeket előre is köszönöm! :B

[ Szerkesztve ]

(#20003) tiv83us válasza The Butcher (#20001) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem vagyok otthon a PC-s dolgokkal, de igy ranezesre szerintem minimum ket-harom Arcade 360-at el kene adnod, hogy kihozz egy ilyen gepet /mar csak a monitor ara maga egy Box.../.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20004) Prof01 válasza The Butcher (#20002) üzenetére


Prof01
veterán

42"-ost 22"-osra? hmm. :U na ná! Jobb a gép előtt görnyedni. :K ;]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20005) p_milan válasza The Butcher (#20001) üzenetére


p_milan
aktív tag

Szerintem majdnem mindegy milyen konfigot írsz le, vagy állítasz össze! Nem lehet összehasonlítani a konzolt/Pc-t. Én a helyedben megtartanám az Xboxot is. Mennyit kapsz most érte? 20.000et? Akkor inkább vegyél egy olcsóbbb tápot, ne ilyen 30ezres fost (Nem is értem minek neked abba a házba, egy ekkora szar, ami egyébként GameXStreme azt hiszem.)

Szóval mellé vedd a gépet, ne helyette. :)) :))

(..(.)..)

(#20006) -kdM- válasza The Butcher (#20001) üzenetére


-kdM-
senior tag

nem a legszerencsesebben osszeallitott konfig az biztos (mondjuk intel-ben nagyon nem vagyok jartas), de en is azt mondanam hogy inkabb egy gyengebb konfig + a box

egyebkent ha csak a gep kellene se lenne indokolt az a kartya meg a tap

(#20007) desolator


desolator
senior tag

Meg tudja valaki mondani, hogy a 360 hdd-je milyen fájl rendszert használ? FAT vagy NTFS?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20008) Jozzz válasza Jozzz (#19971) üzenetére


Jozzz
tag

19971 hozzászóláshoz valak? Help :Y

(#20009) p_milan válasza desolator (#20007) üzenetére


p_milan
aktív tag

Fat?

(..(.)..)

(#20010) desolator válasza p_milan (#20009) üzenetére


desolator
senior tag

Igazából egy új vinyót szeretnék bele tenni, most indítottam rá egy fat32-es formázást, remélem jó lesz és felismeri. Eltart még egy darabig...

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20011) heihachi


heihachi
addikt

ahh, benéztem...

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20012) p_milan válasza desolator (#20010) üzenetére


p_milan
aktív tag

(#19722) Steven ebben a hszben van egy kis segítség, nem tudom milyen HDD-t szeretnél csatlakoztatni.

(..(.)..)

(#20013) desolator válasza p_milan (#20012) üzenetére


desolator
senior tag

egy fujitsu-t. Az is volt nekem benne csak 20-as ez meg egy 60-as. Sajnos az a leírás csak WD vinyókhoz jó.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20014) The Butcher válasza p_milan (#20005) üzenetére


The Butcher
tag

jó lenne mellé venni a gépet, de most ennyi pénzem tutti nincs :DDD :O

(#20015) The Butcher válasza Prof01 (#20004) üzenetére


The Butcher
tag

Nahát ez a baj, hogy sztem is :P

(#20016) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Hi!
Tudna valaki segíteni, hogy van-e bármi mód leszedni az új dashboard-nak a 128 megás avatar kiegészítőjét?
Szerk.: Mármint a boxról eltávolítani.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#20017) p_milan válasza The Butcher (#20014) üzenetére


p_milan
aktív tag

Jó de egy olyan táp 30ezer körül van nem? Vegyél egy "rossz" 400asat ~5ezerért és akkor pluszba leszel 25ezerrel, amit kb a boxért kapnál.

De azért gondolom azt el tudod magad is dönteni, hogy most Xboxon akarsz játszani, vagy inkább PCn.

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#20018) Padlow


Padlow
csendes tag

Sziasztok!
Én is csatlakoztam az Xboxosok táborába!Már csak játékokat kéne hozzá vennem :)
Esetleg nincs meg valakinek a Mortal Kombat Armageddon?Szívesen megvenném az illetőtől. :R

(#20019) Scoobyka


Scoobyka
addikt

tényleg régi xboxos gémek közül mit visz az új x360-as?.....ha van 120as winyóm akkor arra is felrakhatom a régi gémeket?.....a sima boxos dvdkre gondolok.(4,73)

[ Szerkesztve ]

(#20020) -kdM- válasza Jozzz (#20008) üzenetére


-kdM-
senior tag

pont most frissitettem fel, nem hiszem hogy kell hozza gold acc. (mondjuk en az accountot is frissen csinaltam szoval gold volt)

annyi hogy bejelentkeztem live-ra, elinditottam a divx-es filmet es felajanlotta hogy toltsem le a frissitest...vegignyomkodtam, siman vegigment es mar fent is volt

nekem pedig az lenne a kerdesem hogy annyiszot kapok 1 honap goldot ahanyszor regelek egy accountot?

(#20021) heihachi válasza Padlow (#20018) üzenetére


heihachi
addikt

üdv a klubban :)

(#19971) Jozzz:
Totál kizárt, ott alami más hiba lehet.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20022) Mr.Grincs válasza The Butcher (#20001) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én megtartanám a konzolomat, a pct nemtudod úgy pénzelni hogy naprakész legyen, vagyis lehet hogy tudod egy darabig utánna csak anyukázás van. Nem lehet összehasonlítani egy pct- és egy konzolt:( :) :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20023) tiv83us válasza Scoobyka (#20019) üzenetére


tiv83us
veterán

Itt a lista, ha mar lusta vagy guglizni ;] /elso hsz-be ezt is beiktatom/.
Masodik kerdesre passz, probald ki.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20024) Scoobyka válasza tiv83us (#20023) üzenetére


Scoobyka
addikt

thx....tényleg marha lusta vok ma....:D

(#20025) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Xbox 360 szétszedő készletet vagy univerzális konzol szétszedő készletet mennyiért és hol lehet beszerezni? (portalanítás miatt szeretném majd egyszer szétszedni) Találtam egyet 1200 ft ért de sztem az olyan is két vas meg egy csavarozó:( Ilyet torx készletet a praktikerben is tudok venni? :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20026) Peat;) válasza Mr.Grincs (#20025) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem vegyél rambo kést, de csak olyat amiben van fogpiszkáló, fojtó madzag meg iránytű az alján. Vegyél egy hordozható műanyagöntödét mert lehet eltörik az előlap, vegyél 20 darab dvd drive-ot, gyártass le 20 gpu és 20 cpu magot és 20 alaplapot. Vegyél még pár szerszámot, karcher 6000xboxTurbina porszívót, utána ezeket vidd be egy 100 ponton záró fém biztonsági ajtóval ellátott acélból felépített szobába. Majd kiabálj ki hogy bezárhatják. ;]

(#20027) Jozzz válasza heihachi (#20021) üzenetére


Jozzz
tag

Nem tudom mi más hiba lehet, mert az új dash is simán felment és a live is működik rendesen...
Rádugom a pendrivet é fel is ajánlja, hogy a lejátszáshoz frissítést kell letölteni, fel is dobja az oldalt. Ott viszont kidobja fentre amit írtam és csak a B gomb él semmi mást nem enged...

Mi lehet az a más probléma?

(#20028) zsocy válasza Mr.Grincs (#20025) üzenetére


zsocy
őstag

Torx csavarhúzót tudsz venni elég sok helyen, de ugye azt tudod hogy elveszted a garanciát ha szétszeded? Megéri úgy is?

(#20029) spammer válasza Padlow (#20018) üzenetére


spammer
veterán

MK Armageddonból nincs PAL verzió, még warez szinten sem, csak NTSC gépekre van. Marad az MK vs. DC universe.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20030) tiv83us válasza Mr.Grincs (#20025) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezt most total komolyan kerdezem; te szoktal jatszani is a boxon? :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20031) capafog23 válasza -kdM- (#20020) üzenetére


capafog23
őstag

Háromszor kapsz goldot. 3X1 hónap hogyha új accocat regelgetsz.

Szerk:
Mr.Grincs: Te mindig aggódsz valamin, pár napja/hete még azon hogy mi lesz ha tönkremegy az olvasó. Játszál, aztán majd ha elromlik valami, ráérsz aggódni.

[ Szerkesztve ]

(#20032) zsocy válasza tiv83us (#20030) üzenetére


zsocy
őstag

Hát ez már bennem is többször felmerült... Elromolhat ez-az, lefagyhat amaz, poros lesz, elkopik, mindig ezek a szorongó gondolatok és kérdések...

Ez csak egy tárgy. Lazítanod kell, hagyni hogy betöltse a funkcióját, különben sosem leszel boldog vele :) Az van érted, nem fordítva!

(#20033) heihachi válasza Jozzz (#20027) üzenetére


heihachi
addikt

Sajnos nem tudom így látatlanban, nekem Gold-om van, és nekem is csak másodszorra ment fel, valamit kiírt (már nem tom mit :D), én meg nyomtam rá egy okét, és kilépett...
De ennek ellenére sem hiszem, hogy ez a Gold privilégium lenne, mivel ez nem egy online szolgáltatás, hogy filmet nézel. Az aztán embertelen pofátlanság lenne, ha ezért Gold reg kéne. Tudom ez nem segít ki...

Peat;)
"vidd be egy 100 ponton záró fém biztonsági ajtóval ellátott acélból felépített szobába. Majd kiabálj ki hogy bezárhatják" :))

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20034) taylorp


taylorp
senior tag

A Top Spin 3 játékról van valakinek tapasztalata?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20035) Mr.Grincs válasza tiv83us (#20030) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

tiv83us: Persze, elég sokat is játszom hála az égnek, szokták mondani itthon, hogy előbb utóbb elromlik ha ilyen sokat játszom:D

capafog23: Előreláto vagyok:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20036) szaszlaci


szaszlaci
addikt

"Szóval van valami módja eltávolítani az új dasboard 128 megás avatar kiegészítőjét?"

Közben rájöttem hogyan lehet, leírom hátha érdekel valakit:

Szóval memókártya kiválaszt, és utána Y-t kell nyomni, és ott kiválasztani, hogy "Update delete"

Egyébként az új dashboard szerintem sokkal jobb minden tekintetben, érdemes felrakni.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#20037) Padlow


Padlow
csendes tag

Kösz a választ Spammer. Akkor viszont jövőhéten beugrok egy konzolboltba egy MK vs DC Universe-ért. ;)

(#20038) capafog23 válasza taylorp (#20034) üzenetére


capafog23
őstag

LINK

Nézd meg itt a videókat, főleg a review-t.

Én csak a demot próbáltam, nem volt rossz, de a tenisz nem az én műfajom.

(#20039) HagaNRG válasza taylorp (#20034) üzenetére


HagaNRG
őstag

A TOP SPIN 3 számomra is meglepő módon az első olyan játék volt, amit teljes áron is megvettem volna. (végül akciós lett).

Semmi közöm a teniszhez, mégis annyira hangulatos ez a játék, csúcs grafikával és tényleg nagyon profi kivitelezéssel, hogy élvezet vele minden meccse. (azért a Fifával mostanság újra szivesebben nyomulok).
Nagyon sok választható karakter, talán a világ összes tornája benne van, viszont elég nehéz, a gép ellen alap fokozaton is épphogy eladogatok. (vagyis adogatni nem nehéz, inkább mikor az ember végre kicsit ki akarja cselezni az ellenfelet valami csavarintósabb ütéssel, az sokszor visszafelé sül el).
De tényleg nagyon komisz, egymás ellen biztos jó móka lehetne, ha lenne két joyom.

Demo letölthető a LIVE-ról, szóval csak rajta! (a Virtua tennis 3-mal ezerszer könnyebb játszani, de annyira arcade, az embered olyan gyorsan futkos egyik sarokból a másikba, mintha puskából lőnék ki, szinte nevetséges-az ütő által lekanyarított effektekről-mint a Soul Calibur 3-ben-meg ne is beszéljünk, egy teniszjátéknál).

(#20040) heihachi válasza szaszlaci (#20036) üzenetére


heihachi
addikt

És ha ezt eltávolítja az ember, akkor mi történik, azon kívül, hogy lesz némi szabad helye? Nem tud avatárt létrehozni, az rendben, de a többiek avatarja se látszik? Vagy hogy megy ez?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20041) taylorp válasza HagaNRG (#20039) üzenetére


taylorp
senior tag

Karrier mód is van bene? Gondolok itt olyanra, hogy választok, vagy létrehozok egy karaktert, és több évig játszok vele? Világranglista, stb. ?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20042) -kdM- válasza taylorp (#20041) üzenetére


-kdM-
senior tag

en most vettem meg a top spin 2-ot es olyan osszetett karrier mod van benne hogy leesett az allam (virtua tennis 3 utan legalabbis)

szoval a 3-ban is gondolom van legalabb ilyen szinvonalu (ts3-nak csak a demojat probaltam)

ja es a karakter generalas is olyan reszletes lehet hogy en 15 percig szorakoztam kb vele de sok opciot igy is alapbol atugrottam

[ Szerkesztve ]

(#20043) ambrus14


ambrus14
tag

sziasztok!

Abban szeretném segítségetek kérni, hogy hogyan kell regisztrálnom az xboxom a microfosnál, hogyha esteleg gond lenne vele érvényesíteni tudjam a garanciát!
Köszönöm! :R

U.i. MIkor lesz ujra Forza 2 Ph!-s verseny?! :DD

Gamertagem: AMBRUS144

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#20044) eddie17 válasza ambrus14 (#20043) üzenetére


eddie17
addikt

Szia.
ITT

Más: Most ugye, hogy fel vannak másolva a játékok, akár állítva is használhatnám a gépezetet? Elvileg talán már nem sül meg, kap elég levegőt. Csak így férne el a tv mellett. Más helyre meg nem nagyon tudom tenni.

(#20045) antikarts válasza taylorp (#20041) üzenetére


antikarts
csendes tag

Van benne karrier mód, saját karaktert kell csinálni és szép lassan elindulni a tornákon... Mondjuk nekem az nem tetszik benne, hogy szinte minden meccsen a legelejétől fogva erősebb ellenfelet ad a gép + néha irreálisan nehezet :((( Némelyik fiktív játékost nehezebb megverni, mint pl. Federert. Összeségében viszont príma játék :)) Csak könnyen fel tud idegesíteni fajta.

(#20046) taylorp válasza antikarts (#20045) üzenetére


taylorp
senior tag

Engem fel tud idegesíteni a FIFA 09 is. Kilenc gól lövök a Milan-nak, utána meg 0-0 a Newcastle ellen.
Asszem a következő játékom a Top Spin 3 lesz. :R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20047) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok, ki a fanatikus??? :B

[ Szerkesztve ]

(#20048) eddie17 válasza Xirtam (#20047) üzenetére


eddie17
addikt

Minek vettél még egy boxot?:D

(#20049) heihachi válasza Xirtam (#20047) üzenetére


heihachi
addikt

:DDD Én is akarok venni egy Elite-et :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20050) Xirtam válasza heihachi (#20049) üzenetére


Xirtam
veterán

Nekem előbb volt elite, utána a fehér! 120 GB miatt előny , de a feketesége nekem nem jön be! :P

-Öcsémnek, hogy végre ne arra jöjjek haza, hogy lenyúlta a joy-t és játszik a boxomon! :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.