Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30201) HagaNRG válasza HagaNRG (#30200) üzenetére


HagaNRG
őstag

Az a baj, hogy mostanában átnéztem minden nevezetesebb kldöldi shopot és sehl nem tűnt úgy, hogy nagyn megérné onnan venni.
A Game shop (hame.co.uk) egyenesen a legdrágább. Mikor Londonban megláttam az első ilyet, nyálcsorogva rohantam be az üzletbe. Aztán kiderült, hogy az új megjelenések bár olcsóbbak, mint itthon, tehát 12 ezer Ft minden új játék, de aztán a használtak meg valahogy nem nagyon mennek 8 ezer alá. Ott, abban a boltban.
Ebayről meg nem merek rendelni.

Az amazonnak mindig van akciója, de pl. játékok esetében nem találtam hét vétele opciót.
A HMV-nél ugyanez van, 1-2 hetente egy premier játékot adnak kb. 5-6 ezer Ft-ért. (kicsit durva dolog). De ezt sehol a neten nem találni meg, csak aki bemegy a boltba, az tudja, melyik az.

(#30202) Def26 válasza HagaNRG (#30201) üzenetére


Def26
félisten

Azt nem is tudtam, hogy az amazonrol lehet rendelni hozzánk. Én próbáltam régebben de olyan üzenetet kaptam, hogy magyarországra nuku szállitás.

Amugy jó oldal még a shopto.net is. Itt vannak faja akciók, pl nézzétek meg ezeket.

http://www.shopto.net/page.php?page=search&categ=sale&platform=XBOX%20360

Hol vannak ehhez képest a game.co.uk árai...?

*(Valamiért nem működnek a lenti kódok, linkelni sem tudok.)*

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30203) p_milan válasza Def26 (#30202) üzenetére


p_milan
aktív tag

Vannak tényleg jó árba dolgok! Esetleg rendeltél is már innen? Van valami tapasztalat?

Most kellene valami a Resi5 helyett, mert tegnap sikerült megszereznem az 1000.Gt. :C Nagyon tetszett a game, bár prof szinten a 2-3 és az 5-3as chapter igen csak nehéz volt. Végig az AI-val toltam profon, mert akik csatlakoztak hozzám Liveról azok elég gyenguszik voltak. :)

(HagaNRG : Nekem 1 munkanap alatt itt volt, neked kettő. Bebebe én nyertem.)

(..(.)..)

(#30204) Mr.Grincs válasza p_milan (#30203) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Grat a Resihez :C Nagy feladat lehetett.

Én tegnap passzoltam el az xboxot. Szóval most egy darabig nélkülöznöm kell a játékot. Van pénzem rá bőven, egy ps3 és 2 db játék is kijönne belőle, de most hirtelen nem akarom elkölteni. Várok hátha bejön valami new vas:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30205) Def26 válasza p_milan (#30203) üzenetére


Def26
félisten

Rendeltem igen. Bubis zacsiban küldték a játékokat. Semmi gondom nem volt velük.

Game.co.uk -vel már volt bonyodalom. Rendeltem 2db Karib tenger kalózai játékot PS3 -ra, 1 nekem 1 ismerősnek,. Újakat rendeltem és mindkettő használtan jött, úgyhogy ez volt az utolsó rendelésem tőlük. Ráadásól a használtnak 5 fontal olcsóbbnak kellett volna lennie. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30206) Mr.Grincs válasza Def26 (#30205) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Azt hittem ott csak új játékok vannak...
Mindenhol átkúrják az embert...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30207) Def26 válasza Mr.Grincs (#30206) üzenetére


Def26
félisten

game.co.uk használt xbox 360 játékok és árak.

Használtban egyébként jó áraik vannak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30208) tiv83us


tiv83us
veterán

No, Dead Space uton Amazon.com-rol, 19 dolcsiert. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30209) Xirtam válasza tiv83us (#30208) üzenetére


Xirtam
veterán

Végre :D

(#30210) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Ha tud valaki GRID, esetleg Race Pro játékot jó áron, érdekelne!

Köszi!

(#30211) tiv83us válasza Xirtam (#30209) üzenetére


tiv83us
veterán

De ha szar lesz, elkuldom a cimedre egy sunnel egyutt. ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30212) hdman válasza p_milan (#30203) üzenetére


hdman
őstag

Gratula!

Sopron city :)

(#30213) Xirtam válasza HagaNRG (#30210) üzenetére


Xirtam
veterán

A Race Pro-t hanyagold! Jó tanács hidd el! :D

(#30211) tiv83us Oksi :D SüN :P

(#30214) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Az elite gép tudja a 720p,1080i,1080p felbontást
A Pro 60as gép csak az 1080ig tudja? Vagy csak szimplán trehányak szerkeszteni az oldalt normálisan?
[link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30215) tiv83us válasza Mr.Grincs (#30214) üzenetére


tiv83us
veterán

Trehanyak.
Mar joparszor kibeszeltuk, hogy az osszes 360 ugyanazt tudja, a Pro, Elite es kulonbozo elnevezesek csak a HDD meretere utalnak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30216) Mr.Grincs válasza tiv83us (#30215) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi :R
Akkor bolonduljanak meg a trehányságuk miatt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30217) taylorp válasza tiv83us (#30215) üzenetére


taylorp
senior tag

Biznyára minden Box ugyan azt tudja, de nem mindegy, hogy mivel van csatlakoztatva.
Komponens kábellel hiába próbálok meg 1080p-t beállítani, árnyképes lesz a TV.
1080i-ben tökéletes a kép.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#30218) 30z.Samu válasza Xirtam (#30213) üzenetére


30z.Samu
félisten

"A Race Pro-t hanyagold! "

Szerintem még mindig jobb, mint a Superstar V8!

Sic Parvis Magna

(#30219) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Óriási tragédia: kölcsönadtam a joy akksim és nem került vissza estére.
Ha reggel veszek egy legolcsóbb ceruzaelemet, azzal játszhatok pár órát, vagy semeddig sem fogják bírni a joyban?
Kérlek segítsetek!

Köszi!

(#30220) HagaNRG válasza Xirtam (#30213) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nem értem, PC-n a GTR játékok mind a legjobb szimulátorok közé tartoztak, itt meg azt mondjátok, hogy nem jó?
Ismerős meg épp azt mondta, hogy mindenben csúcs, a GRID-hez képest pláne, max. a környezet lepukkantabb és elnagyoltabb, így a játékélmény kisebb.

(#30221) nofi válasza HagaNRG (#30219) üzenetére


nofi
őstag

akár napokat is kibírnak azok :C

Xbox GT: nozsolt

(#30222) HagaNRG válasza nofi (#30221) üzenetére


HagaNRG
őstag

Azt mondod?

Akkor megnyugodtam.
De nem ezer forintos Duracell/Energizerre gondolok, hanem amolyan 100 Ft-s Varta, vagy még attól is nonamebb elemekre.
(délután végre összehoztam egy Del Piero-Torres-Christiano Ronaldo csodahármassal támadó Juventust magamnak. De ezt kb. 4 óra folyamatos játék után. Persze nem mentettem, kaptam egy áramszünetet, gép 3 leddel újraindult. Persze újraindítás után a 3 led elmúlt, hűtöttem pár percig és kinyomtam. Gondolom az egész délutáni előrehaladásom, ahogy volt, elveszett.)
Most nyomhatok megint egy egész napot, hogy behozzam magam. Hiába, Fifa buzi vagyok.

(#30223) Def26 válasza HagaNRG (#30219) üzenetére


Def26
félisten

Van ám problémád. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30224) (jan)


(jan)
őstag

Egyik barátom szervez lanpartit ahova elvisszük egy barátommal a 360 as csodákat, és ha már ott vagyunk gondoltam lehetne hálóba kötni azt egymás ellen ökörködni....

hálózattal nincs gond ahhoz értek... de hogy fogják egymást látni a boxok? hogyan tudunk majd multizni ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#30225) Xirtam válasza HagaNRG (#30220) üzenetére


Xirtam
veterán

Azám, de ez Race Pro nézzél róla tesztet vagy bármit! :D iszonyat fos! ;) :B

(#30226) sch_a válasza HagaNRG (#30222) üzenetére


sch_a
addikt

Hacsak nem kapcsoltad ki az automata mentést, akkor semmid nem veszett el. Max. ha meccs közben kapcsolt ki, akkor az aktuális meccs.

A Race Proval nekem annyi a bajom, h normálisan szerintem csak a sima WTCC-vel, meg a Formula3000-el lehet játszani, a több gép-osztály elég gagyi, ezért a karrier módnak sincs sok húzó ereje :U Márpedig ha azzal nem játszok, akkor nem is tudom feloldani a többi autót. WTCC-vel már végignyomtam egy bajnokságot, nem volt rossz, vannak elég húzós pályák. A legkirályabb az F3000 belső nézetből, fék-rásegítés és automata váltóval (TC nélkül én speciel el se tudok indulni). Na az majd hogy nem már F1, csak fura h csak 6 sebességes :)

[ Szerkesztve ]

(#30227) sch_a válasza sch_a (#30226) üzenetére


sch_a
addikt

(Bocsánat, kifutottam a szerkesztési lehetőségből)

Ha esetleg valakit érdekel egy Race Pro, vagy Fifa meccs live-on, az szóljon! :)

(#30228) TakkerX


TakkerX
aktív tag

hali!

ezekben milyen hdd-k vannak? sima sata/ide vagy valami direkt xboxhoz kitalálva?

(#30229) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Köszi!

Tényleg megmaradtak a mentések, nem gondoltam, hogy minden meccs utn magától ment a gép Szerencse.

(#30230) Def26 válasza TakkerX (#30228) üzenetére


Def26
félisten

sata

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30231) TakkerX válasza Def26 (#30230) üzenetére


TakkerX
aktív tag

köszi:)
akkor ha veszek egy arcade-ot beltehetem akár ezt is: WD Velociraprot 150Gb? vagy egy WD 320 ast? :B

[ Szerkesztve ]

(#30232) sch_a válasza TakkerX (#30231) üzenetére


sch_a
addikt

Ha jól tudom van egy bizonyos határ, ami felett elkezd "szarakodni", szóval nem érdemes bele szerintem 120-asnál nagyobbat rakni. Meg alakítgatni is kell előtte, szóval annyira azért nem egyszerű.

(#30233) Def26 válasza TakkerX (#30231) üzenetére


Def26
félisten

Arra figyelj, hogy WD BEVS széria legyen. Amugy 120GB -nál nagyobbat nem érdemes venni, mert én ugy tudom, ugysem látja a gép.

Itt egy link ahol leirják részletesen a dolgot. De asszem valaki innen a fórumból is megcsinálta...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30234) TakkerX


TakkerX
aktív tag

köszi szépen:R

szal akkor kell mindeképpen egy ilyen keret vagy mi hozzá. szal az arcade -del nem járok jól ahogy néztem, mert mondjuk tudok venni ilyen keretet 5-6 körül+a hdd akkor már jobban jövök ki a pro-valm, jól gondolom?:D

(#30235) Def26 válasza TakkerX (#30234) üzenetére


Def26
félisten

Jah, :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30236) 4sal3 válasza TakkerX (#30234) üzenetére


4sal3
tag

én először egy arcade csomagot vettem. nemrég vettem hozzá egy 120gigás hdd-t.
árban ugyanott vagyok, mint egy elite csomagnál, csak headsetem nincs, meg hdmi kábelem.
jobban megéri egyben megvenni.

(#30237) Mr.Grincs válasza TakkerX (#30234) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

43K egy arcade pack +19-21K ig van a 120as HDD garival és átjátszó kábelel. Szerintem nem nagyon éri meg gányolni, hacsak belülre nem építteted be, de akkor gari ugrik.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30238) hdman válasza Mr.Grincs (#30237) üzenetére


hdman
őstag

Megvan még a box-od vagy már eladtad?

Sopron city :)

(#30239) Mr.Grincs válasza hdman (#30238) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tegnap előtt adtam el. Szóval nagy a diskurálás, hogy milyet vegyek.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30240) p_milan válasza Mr.Grincs (#30239) üzenetére


p_milan
aktív tag

A hangok a fejedben diskurálnak? Vagy kik? ;] :DDD
__________________________________________________________________________

Tegnap leültem a box elé, és elkezdtem CSzni a PCn. Oka : eladtam minden játékot/vagy amit nem azt végigvittem. Nem tudtok valamit ami mostanában jelent meg és érdemes lenne beszerezni? (FPS - Resi5höz hasonló pl.) Prototyepot nézem, de senki nem akar eladni 13kt meg sajnálok rá. :))

(..(.)..)

(#30241) Mr.Grincs válasza p_milan (#30240) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen :DDD Gondlkozom a piros eliten is vagy egy sima 60as verzió vagy arcade pack + hdmi +120as hdd....De liveot is akarnék hozzá venni meg játékot is....Szóval ebből 60as verzió lesz majd. De még meglátom.

Jelen esetben a proval jönnék ki a legjobban: Pro 55K +10 a live +1,5 k egy hdmi kábel.
66,5K
És akkor játékot is vehetnék bőven.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30242) hdman válasza p_milan (#30240) üzenetére


hdman
őstag

Vegyél Cobra 11 et :)

Grincs: Te meg ne szarozz, vegyél egy boxot. Még ÁFA emelés előtt :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#30243) p_milan válasza hdman (#30242) üzenetére


p_milan
aktív tag

Nem azért de ez a Cobra 11 kb 15percet bírt ki nálam, aztán kivágtam. Nagyon nem jött be. Inkább valami lövöldözős kaszabolós kellene. Ha minden igaz akkor a héten meglesz a Wolverine. :) Az remélem leköt egy darabig...

(..(.)..)

(#30244) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A Resident Evil 5 öt lehet két személlyel játszani egy képernyőn? Nem osztva....
Hogy én lennék a csákóval haverom meg a csajjal.... :F

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30245) heihachi válasza Mr.Grincs (#30244) üzenetére


heihachi
addikt

Egy képernyőn, de nem osztva? Azt meg hogy? :D Egymás után? :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30246) Mr.Grincs válasza heihachi (#30245) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Úgy ahogy single playerben. Egy teljes képernyőn a csóka meg a csajszi. CO-OP??? :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30247) heihachi válasza Mr.Grincs (#30246) üzenetére


heihachi
addikt

Szakadjak meg nem értem :D

Ketten játszotok, co-op. Eddig oké. Nem osztott képernyő, ezt Te írtad, akkor viszont két külön monitor (vagy TV) kell, de az meg nem egy képernyő.

Nem kötekedni akarok, de télleg nem értem :B

Jah, leesett, két box, két monitor, és mondjuk neten keresztüli co-op, vagy system link. Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30248) p_milan válasza Mr.Grincs (#30246) üzenetére


p_milan
aktív tag

Én értem, de nem lehet. Mivel mind a ketten mehettek akár merre (és kell is külön mennetek.)

heihachi : pl úgy mint mortalt ketten. Érted? :)

[ Szerkesztve ]

(..(.)..)

(#30249) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szóval azt akarom, hogy végigjátszani a játékot, DE nem osztott, hanem teljes egy képernyőn mint ahogy egyedül nyomtam single playerben. Az egyik haverommal két joyyal akarnám végigjátszani.. :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30250) rudymester válasza Mr.Grincs (#30249) üzenetére


rudymester
senior tag

Osztott képernyőn lehet csak egy gépen játszani. Nem állhat egy kamera minkettőtök mögé.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.