Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30951) Mr.Grincs válasza Don47 (#30950) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez a szamuk: 0680 018590 :DD

Gebriel: RePU is:)

Prince of Persiat kiprobaltam, hat egy nagyon nagy borzalom....Tobbet nem tudok nyilatkozni a joizles hatarain belul.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30952) XuChi


XuChi
addikt

Na fiúk lányok. Megvettem harmadszor is az Xbox360-amat :D.

Féltem az új dashboard-tól, de megszoktam 5 perc alatt. :D

Leszedtem a még számomra ismeretlen demo-kat, videókat.

Hát az új castlevania (lord of shadow) nagyon komoly lesz. Istenem mekkorát fejlődött. Még anno game boy (1993) nyomtam az elsőt, aztán snes, psx, gba. Ps2 kimaradt. De ez valami állat ahogy kinéz.

Golden Axe BR: Ez a videók alapján egész jó. Szerintetek?

Midnight LA: Erről valami vélemény? Van olyan mint a TDU? Mert a TDU nálam etalon.

Arcade gémekből: Alien Homecid HD, Castle Crasher, Dishwasher. Ezek atom beteg cuccok, de ezeket tuti megveszem :D.

Ma meg megyek Fable 2-ért. Alap gém :D.

[ Szerkesztve ]

(#30953) Def26 válasza XuChi (#30952) üzenetére


Def26
félisten

Fable 2 az nagyon nagy játék. Érdemes végigtolni többször is. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30954) Markoka1993


Markoka1993
tag

Szerintem is :) Én még a Resident Evil 5-öt vagy a Gears of War 2-t próbálnám ki :)

live gt: Markoka1993

(#30955) Sanya válasza Mr.Grincs (#30948) üzenetére


Sanya
nagyúr

az kibaszott élvezetes, hogy kifizeted a 16K-t, berakod, aztán rájösz, hogy szar.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30956) Mr.Grincs válasza Sanya (#30955) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ezert jo a LIVErol leszedni es kiprobalni a demokat. Meg neten utannajarni.
Bar a Resident evil pont az volt ami leszedtem liverol es elsore nem tetszett. Volt cod 4emet csereltem egy zsir uj foliasra es nem bantam meg. Csak azt hogy eladtam. De majd beszezem megint. Hatalmas jatek. Az elejen szenvedni kell az irnyitassal meg szokni de pazar a game.

XuChi: Milyen vasat vettel? Arcade vagy pro vag elite?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30957) Sanya válasza Mr.Grincs (#30956) üzenetére


Sanya
nagyúr

a demon 1 pálya van max, ami esetenként még jó is lehet. aztán elfogy az ötlet, és ennyi.

btw, azért van sok dobozos játékom

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30958) Mr.Grincs válasza Sanya (#30957) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Megis jobb letolteni a demot a liverol ingyen, mint mas velemenyere alapozni es megvenni es akkor lehet nem is jon be de az is lehet hogy bejon. 50%-%50%.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30959) Sanya válasza Mr.Grincs (#30958) üzenetére


Sanya
nagyúr

de én szinte az összes demot letöltöm live-ról! ;)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30960) Mr.Grincs válasza Sanya (#30959) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Helyes. En is letoltom ami tetszik es azutan gondolom meg hopgy vegyem vagy ne vegyem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30961) XuChi válasza Mr.Grincs (#30956) üzenetére


XuChi
addikt

Hát végül pro pakk 60gb lett. Falcon-os. Mert Jasperes, már nem volt seholsem :((. Csak a resident editon amire nekem nem volt pénzem.

Amúgy tényleg igaz hogy csak akkor van +2 év gari ha az első 1 évben rrod-t kap a gépem???? :Y Legalábbis platinumshop-ban ezt mondták.

(#30962) 30z.Samu válasza XuChi (#30961) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy a 3 ledre szól a 3 év, az összes többire az 1.

Sic Parvis Magna

(#30963) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Igaz. 1 ev alabol csak.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30964) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#30963) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez is vicces, ahány volt annyi story... :(

Sic Parvis Magna

(#30965) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#30964) üzenetére


30z.Samu
félisten

*bolt

Bocsi, csak most vettem észre! :B

Sic Parvis Magna

(#30966) XuChi válasza Mr.Grincs (#30963) üzenetére


XuChi
addikt

Hát akkor majd az 1 év lejárata előtt pár hónappal teszek róla hogy rrod legyen :DDD.

[ Szerkesztve ]

(#30967) Djuree válasza XuChi (#30961) üzenetére


Djuree
félisten

nehogy azt hidd hogy jobb a jasper ;)
jobban jártál a falcon v2-vel (ez a legmegbízhatóbb széria, kevesebb hibásodott meg belőle ugyanannyi idő alatt mint a jasperből) :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30968) XuChi válasza Djuree (#30967) üzenetére


XuChi
addikt

Akkor nem bántom :D

Halo 3: Jó játék, csak nekem kimaradt a 2. Valaki elmesélné nekem a storyt? Egyépként van köztetek olyan aki vágja a halo világát? Vagy nincs valami magyar rajongói oldal ahol a full story le van írva? Meg hogy ki-kicsoda?

Annyi kérdés kering bennem.

[ Szerkesztve ]

(#30969) Markoka1993 válasza XuChi (#30968) üzenetére


Markoka1993
tag

Hát engem nem nagyon fogott meg a Halo :DD

[ Szerkesztve ]

live gt: Markoka1993

(#30970) XuChi válasza Markoka1993 (#30969) üzenetére


XuChi
addikt

Engem nagyon megfogott. Anno xbox1-en kitoltam 2x pc 3x :D

(#30971) Mr.Grincs válasza XuChi (#30966) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ne bantsad mert annelkul is tonkre mehet. Amugy a halo nekem is kimaradt, de nem is izgat.
Inkabb amit probalj ki az az unreal tournament 3. Az nagyon duda.

En is most veszek boxot. Mert a masikat eladtam. 60GB osat.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30972) Kasza08 válasza XuChi (#30970) üzenetére


Kasza08
őstag

Én azt hittem, hogy egy fasza FPS, max. TPS, mert annyit mutogatták azt a katonát. Erre ilyen felülnézetes izé.:(

(#30973) mad1 válasza Djuree (#30967) üzenetére


mad1
veterán

Ezt a statisztikat honnan vetted?Egyebkent falcon v2 az enyem is.Szerencsere meg ebben a melegben is siman bir 8ora jatekot.Most nyaron unokaocsem nem kimeli,.Csak azt tudnam hogy birjak ezt mindketten...marmint a box meg o..... :N

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#30974) XuChi válasza Kasza08 (#30972) üzenetére


XuChi
addikt

Mi lett felülnézetes??? :DD.

Halo3-ban basszus mit kitaláltak:

Film mod: A gép lementi minden egyes játékal eltöltött mozdulatot, és vissza nézéskor a kamerával arra lehet menni amerre akarsz. Marha jó volt a sniper-es mozdulataimat az áldozat oldaláról lassítva vágiglesni :DDD.

[ Szerkesztve ]

(#30975) Djuree válasza mad1 (#30973) üzenetére


Djuree
félisten

meg nem mondom hol olvastam, valamelyik külföldi fórumon, vagy az rdi-sat-on, már nemtom :U de több helyen is olvastam, szóval lehet benne valami...
meg még falcon v2-ről nem hallottam hogy meghibásodott volna itt haveri körben, igaz jasperről sem :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30976) efegyke válasza Djuree (#30975) üzenetére


efegyke
tag

Nekem volt már 3 ledes a hütésmoddolt Falcon v2

(#30977) 30z.Samu válasza efegyke (#30976) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na tessék, idejön statisztikát rombolni. :DDD

Sic Parvis Magna

(#30978) Sanya válasza XuChi (#30968) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem falconos van, semmi baja sincs.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30979) sch_a


sch_a
addikt

Na közben Fuel lett a dologból.
A grafika csalódáskeltően ronda. Pedig a képek amiket láttam róla... :U Néha nem tudom megkülönböztetni az utat a víztől és a homoktól. Talán az eddigi legrondább játékom 360-on. pzitívum h tényleg nagy terület áll rendelkezésre, és mindenhol fel/át lehet menni. A karrier módot még nem igazán értem, se a story-t, de ez gondolom még alakul, a nehézség okésnak tűnik. Remélem később kevésbé fogom rossz döntésnek tartani.

(#30980) 4sal3 válasza Markoka1993 (#30969) üzenetére


4sal3
tag

videók alapján nekem sem tetszett először a halo3.
aztán megvettem, mert anno olcsón hozzá tudtam jutni. és végigtoltam :)
mostanába is azt nyomom multiba ha van időm.
legközelebb co-opban szeretném végignyomni.

@Sanya: nekem a jasperes van. a hűtése tegnap este feltűnően hangos volt. De bírta! először fél1ig filmeztünk rajta, utána nyomtam egy kis halo-t 2ig.

[ Szerkesztve ]

(#30981) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Eleg sokaig eljutottam az NFS Undercoverben, es batran kijelenthetem hogy nyugodtan adhattak volna neki inkabb az NFS DODGEM nevet.
Aztga hogy mik vannak benne. Megyek ezerrel es belem jon egy kocsi es kb porgok a levegobe jo magasan mintha valami taviranyitasu kisauto lennek.
Allandoan kiloknek termeszetesen oket lehetetlenseg kilokni, mert nagyobbat adnak vissza.
300al beveszik a kanyarokat:D Amugy jo jatek erdekesen van megcsinalva.
Volt hogy megeyk nagyba idore es veletlenul nekimentem a korlatnak vagy a nyilas falnak ami mutatja hogy balra, azt atmentem a falon tulra minden gond nelkul mintha valami szellem auto lennek. Vissza ugyanigy:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30982) Markoka1993 válasza Mr.Grincs (#30981) üzenetére


Markoka1993
tag

"Volt hogy megeyk nagyba idore es veletlenul nekimentem a korlatnak vagy a nyilas falnak ami mutatja hogy balra, azt atmentem a falon tulra minden gond nelkul mintha valami szellem auto lennek"
Náalm ez ugyan így volt az underground 2 be :lol: Am ez az undercover még a türhető kategória volt...kíváncsi vagyok a shiftre :DD

live gt: Markoka1993

(#30983) Djuree válasza Mr.Grincs (#30981) üzenetére


Djuree
félisten

a legjobb hogy végtelen nitro van benne egy idő után. jó kis bugot bennehagytak nemmondom :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30984) Gebriel


Gebriel
veterán

Nah kicsit megkésve, de ma beszerváltam egy new 60GB X-et :))

(#30985) DieHard


DieHard
senior tag

üdv. egy kis help kellene. hdmi-s boxom összekötöttem hdmi kábellel az ugyancsak hdmi-s házimozi erősitőmmel. kép van hang van, viszont az nem dolby digital. tudtok erről valamit? hdmi-n menni kéne a 5.1-nek. optikán tökéletes a hang, viszont nem akarnék annyi kábelt... köszi

(#30986) Mr.Grincs válasza Gebriel (#30984) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

GRATULA :C 3 led mentes GAMET kivanok:) Segitett a ;rivat beszelgetes a dontesben?|

Djuree: Az ellenfelek nagyon genyak tudnak lenni. Kiloknek. Ez nem is NFS mar hanem valami katasztrofa. 200al ugy becsapodok a falnak es semmi baja sincs az autonak. Nagyon irrealis az egesz jatek.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30987) heihachi válasza DieHard (#30985) üzenetére


heihachi
addikt

Ajjaj, jön Xirtam, ebből nagy lebaszás lesz :D

A zikszbox csak sztereó hangot visz át HDMI-n.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30988) DieHard válasza heihachi (#30987) üzenetére


DieHard
senior tag

na ennek roppantmód örülök :S. akkor a fa.nak teszik rá...
köszi amugy

(#30989) Djuree válasza Gebriel (#30984) üzenetére


Djuree
félisten

ideje volt. akkor mostmár jáccá' ezerrel :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30990) Gebriel válasza Mr.Grincs (#30986) üzenetére


Gebriel
veterán

Ott vásároltam meg a gépet ahol ajánlatod, bár kicsit fenntartásaim vannak a bolttal kapcsolatban.
Persze segített :K

(#30991) XuChi válasza Gebriel (#30990) üzenetére


XuChi
addikt

Hol vetted? És mik a fentartásaid a boltal?? Jöhet priviben is a válasz ha nem fórum kompatibilis :DD

Amúgy a köv játékokról mik a vélemények:

Alone in the dark. (Ezen gondolkodom most 5900ft. De nem merem megvenni tapasztalat nélkül. Demo sincs belőle. A videó alapján atom jó fizikai motor van benne,)

Crash Bandicot Titan

Dark Messiah

Dead Rising. (Ez anno megvolt, de ebben nem értek sok dogot. Pl mikor meg kell valakit mentenem akkor az istenért nem találok rá :( ).

Midnight Club L.A

[ Szerkesztve ]

(#30992) Gebriel válasza XuChi (#30991) üzenetére


Gebriel
veterán

Itt

[ Szerkesztve ]

(#30993) Mr.Grincs válasza Gebriel (#30990) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hat velemenyem szerint nem az udvariassagukrol hiresek.
De korrekt aron adjak a cuccokat, nemugy mint a tobbi konzolbolt.

Markoka1993: Turheto kategoria, de szerintem ez mar tulzas amit csinal az EA. kicsit unom mar ezt a fajta versenyzest. Esz nelkul menni kell es apritani torni zuzni. Meg kiutni a rendorautokat 3-5 utkozesre..Vicc.. Egy nagyobb puff es OFF mind a kedt autonak:D

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30994) Markoka1993 válasza Mr.Grincs (#30993) üzenetére


Markoka1993
tag

Én igazából a mostwanted óta utálom a NFS et :D IGazából csak GTA -ban tudok elszórakozni a vezetéssel :D Én az ilyen árkádos autós gammákat szeretem ;]

[ Szerkesztve ]

live gt: Markoka1993

(#30995) Gebriel válasza Djuree (#30989) üzenetére


Gebriel
veterán

Van mit bepótolni :K

Equilibrium :K :K :K Kedvenc filmem :)

(#30996) mad1 válasza XuChi (#30991) üzenetére


mad1
veterán

Dead rising:khm....kijelolod a terkepen es a nyil mutatja.

Ne szemetelj ! = Steam

(#30997) Mr.Grincs válasza Markoka1993 (#30994) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem is a Most Wanted volt ami meg bejott meg meg a Carbon aztan azota nagyon nem jott be a tobbi. Bar meg sajna a Pro Streetet nem probaltam. A GTA4 be viszont szerettem zuzni. Az eletszerubb.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30998) bwoay válasza sch_a (#30979) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem még most add el, amíg új és van ára.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30999) Markoka1993 válasza Mr.Grincs (#30997) üzenetére


Markoka1993
tag

MEg az a jó a gtaban, hogy ha megunod az autót, akkor ott a motor, helikopter, csónak, gyilkolás stb :D Szal van egy kis szavatossága

live gt: Markoka1993

(#31000) Djuree válasza Gebriel (#30995) üzenetére


Djuree
félisten

jaja. alapfilm :)

Markoka1993: egy 16 évesnek biztos ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.