Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29951) Xirtam válasza Kasza08 (#29950) üzenetére


Xirtam
veterán

Múltkor volt az MM-ben verseny! Jól néz ki, meg rengeteg szám van benne!Elég nehéznek tűnt! :D

bwoay Most a lelkembe tiportál! :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#29952) Kasza08 válasza Xirtam (#29951) üzenetére


Kasza08
őstag

hogy érted, hogy jól néz ki? Változott valamit? Mondjuk a 4-hez képest?
4 fő csapatta, vagy csak 3-an?

(#29953) hdman válasza Kasza08 (#29952) üzenetére


hdman
őstag

Picit komolyabb hangvételű,mint az eddigiek. Nem ilyen irkafirkás :)

Persze, 4en nyomták. 2 gitáros ( basszus+ szóló ), 1 énekes, 1 dobos.

Sopron city :)

(#29954) tiv83us válasza Kasza08 (#29950) üzenetére


tiv83us
veterán

Jo, bar rakhattak volna bele tobb Metallica-t es kevesebb tolteleket zenekart, toltelek egyuttesekkel.
Elkezdtem expert+-on jatszani, de a 3/4-nel mar olyan mocskos modon szorja a dupla labdobokat, hogy ket pedal kene hozza, en meg ezert nem veszek GH-s szettet is, kapjak be. Ennyit a nagy kompatibilitasrol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29955) Tomazoe


Tomazoe
tag

Na még 50 hsz kell! :)

(#29956) Kasza08 válasza tiv83us (#29954) üzenetére


Kasza08
őstag

mik vannak, már dupla lábdob:D Hátha a gitár nem is, de a GH dob lassan rendesen felkészít egy igazi dobra:)

(#29957) Xirtam


Xirtam
veterán

Csináltam egy videót Dead Space kedvcsinálás képp! Most az elöbb,sajnos a telom videó felvétele nem a legjobb minőség!

[link]

Ha tehetitek hangal nézétek meg a közepétől izgis! :C

Egyik kezemel játszottam másikkal fogtam a telot! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29958) tiv83us válasza Kasza08 (#29956) üzenetére


tiv83us
veterán

Nezd vegig ezt, a vege fele eleg erdekes kezd lenni. Ezen meg mondjuk atmentem egy labbal is, de vannak olyan szamok /meg a regebbi szamaik, pl Whiplash, Fuel, Ride The Lightning...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29959) bexinho23 válasza Xirtam (#29957) üzenetére


bexinho23
őstag

Én vagy 3x kivittem a DS-t, valami iszonyat nagy élmény volt! Csak sajnos eléggé kiszámítható pár újrakezdés után :S

(#29960) rudymester válasza tiv83us (#29954) üzenetére


rudymester
senior tag

Ezzel a dupla lábdobos dologgal akarták a dobos virtuóz képességeit kiemelni. Nem ismerem a Metallicát ilyen szempontból, de biztos van ennek valami alapja. Elég nekem a GH 3 is, de már szemezek az Aerosmith játékkal, a MM-ban 4990-ért láttam. :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29961) Xirtam


Xirtam
veterán

Tiv ezt ajánlom figyelmedbe remélem még nem láttad! Csak mert tudom, hogy te is legalább annyira várod mint én! [link]Nagyon komoly! ;)

[ Szerkesztve ]

(#29962) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Ha az MS pont egyenlegemet kód segítségével akarom feltölteni, akkor azt a Redeem code menüben tehetem meg? Illetve csak meg kell adni a kódot és kész? Mert mintha olvastam volna, hogy kér utána mást is....
Illetve szerintetek megéri egy 256-os memóriakártyát 1600 MS pontra elcserélni?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#29963) tiv83us válasza Xirtam (#29961) üzenetére


tiv83us
veterán

Platform: PC :O

Nincs PC-m...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29964) rudymester válasza syl5 (#29962) üzenetére


rudymester
senior tag

Szerintem megéri, mert nehéz árában eladni a memóriakártyát. Amikor megadtam a LIVE kódomat a neten, akkor kért egy szabályos angol címet is és megadtam neki a Londoni nagykövetségünk címét. Nem tudom minek kell ez, de így elfogadta.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#29965) Xirtam válasza tiv83us (#29963) üzenetére


Xirtam
veterán

Tudom Apple terméked van!De ha abból indulunk ki, hogy a WoW(World of Warcraft) is kijött PC-re akkor a BioWare se hülye! ;) ;)

(#29966) Peat;) válasza Djuree (#29901) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem dead space egyik kedvenc lett, szerencsére fejlesztik a kettőt. Nagyon egyben van az a játék, elejétől a végéig, illetve a vége talán kicsit könnyű. De nem lövöm le a poént. :)

(#29967) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok!

Ti is kaptatok egy "Xbox Live for 1 £" levelet? Ez mit takar? Meg lehet oldani, hogy havonta fizessem a Live-ot?

Sic Parvis Magna

(#29968) F.B.I. válasza Xirtam (#29961) üzenetére


F.B.I.
veterán

Sírtam, annyira jó lett. Ezért veszek egy videokártyát...olcsót ( HD4670 ), megérdemli. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29969) Xirtam válasza Peat;) (#29966) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne is lőd le! Már 2. fejezetnél járok! :C :C

(#29970) Djuree Így van ez lesz az MMO! De am ha szemfűles vagy pár dolgot lelöttek megint! Pl. lesznek arénék 25 vs. 25 playerrel! stb. ! Jóféle! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29970) Djuree válasza Xirtam (#29961) üzenetére


Djuree
félisten

király lesz! ez lesz az ami online lesz játszható?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29971) bwoay válasza Djuree (#29970) üzenetére


bwoay
nagyúr

MMO neked mit mond, Gyurikám? :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29972) Djuree válasza bwoay (#29971) üzenetére


Djuree
félisten

jóvan na, így már világos, nem láttam :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29973) do3om válasza Xirtam (#29969) üzenetére


do3om
addikt

sorry, de kiszedtem a spoilert. Tartsuk tiszteletben, hogy a többség
maga szeretné felfedezni a játékot. Persze Xirtamért nem kár... ;]

Én most vagyok a 11 fejezetnél. Már írtam de lehetne benne több a pénz, hogy a fegyvereket jobban lehessen fejleszteni, vagyis inkább többet. Mert igy most pl 3 fegyverem van fejlesztve (az egyik ráadásul alig) és a többinek is sok a jó funkciói de nem tudom kipróbálni, mert nem tudnám felfejleszteni és ha gyenge lenyomnak a lények.

[ Módosította: bwoay ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#29974) Xirtam válasza do3om (#29973) üzenetére


Xirtam
veterán

kösz, hogy lelötél egy póént! Am én már az elején megvettem mind a 4 fegyot! :C de lehet van több is! :D

De attól kész vok, megyek síri csend a lámpák elkezdenek villogni hirtelen kikapcs ilyen lemezes csörgés, mintha a szelőzőbe menne! aztán egy éles hang megindul a zene és tádá:D hátam mögött van a köcsög! ;] :O nagyon para :DNem mertem elöbb lemenni a földszintre csak ha felkapcsoltam a lámpát! :O

[ Szerkesztve ]

(#29975) Xirtam válasza do3om (#29973) üzenetére


Xirtam
veterán

bwoay ha így folytatod írok rólad egy blog bejegyzést!De csak mert olyan jó vagy hozzám! :DDD

(#29976) Djuree válasza do3om (#29973) üzenetére


Djuree
félisten

ilyen hsz. módosító jog nekem is kell. tök jó poén lenne beleírkálni más hsz.-eibe :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29977) Xirtam válasza Djuree (#29976) üzenetére


Xirtam
veterán

nekem meg saját avatar :DDD meg boci csoki! soroljam?! :DDD

(#29978) hdman


hdman
őstag

Ma hajnalban, egy hosszú éjszaka után elértem a 10.000 GS-t!

Gratula Nekem :C :R

Sőt igazság szerint már 10.650 GS van ;)

Sopron city :)

(#29979) hdman


hdman
őstag

(#29980) sch_a


sch_a
addikt

(#29981) Xirtam válasza hdman (#29978) üzenetére


Xirtam
veterán

Grat! :DDD És jó reggelt! :C

(#29982) hdman válasza Xirtam (#29981) üzenetére


hdman
őstag

Neked/tek is!

Már munkából, de legalább péntek van :(

Sopron city :)

(#29983) p_milan


p_milan
aktív tag

Egy hülye kérdés. Nem tud valaki beilleszteni egy képet az MS matricájáról? Mert már többször is nézegettem a gépet, de nem láttam rajta matricát, csak egy fehér szart, amit a konzolbolt rakott rá. Lehet az alatt van? (Nem akartam nagyon basztatni. :)) )

én sem téged, de ha így folytatjátok...

[ Módosította: bwoay ]

(..(.)..)

(#29984) Xirtam válasza hdman (#29982) üzenetére


Xirtam
veterán

Mit dolgozol?!

(#29983) p_milan A HDD alatt van!Az egyik csavaron! ;)

[ Szerkesztve ]

(#29985) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem veszek egy 60as verziót plusz veszek játékot is majd meg 12+1 hónap live előfizut és akkor indulhat a móka:)
Nemhiszem hogy kell nekem 120as hdd max később de akkor majd veszek egyet külön.
55+10kb a live+ játék max 10=kb 75K Ennyiért nem tudnék jó elitet venni live előfizuval meg akármivel. Bár szívem szerint még várok vele egy kicsit, hátha bejön valami eksőn:)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29986) Mr.Grincs válasza p_milan (#29983) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

hihetetlen vagy, komolyan mondom

[ Módosította: bwoay ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29987) p_milan válasza Mr.Grincs (#29986) üzenetére


p_milan
aktív tag

bwoay mit írt? Mert nem tudtam elolvasni! Fel kell pofozni? :C

(..(.)..)

(#29988) Xirtam válasza Mr.Grincs (#29985) üzenetére


Xirtam
veterán

Szerintem várj is! MS srácék úgy érzem megint árcsökkenését fognak bejelenteni! Egy pár hónappal ezelőtt azt nyilatkozták ugyanis, hogy mivel válság van, sok család inkább otthon marad, nem utaznak el, és ők abban reménykednek, hogy sok box fog fogyni és lehet lesz árcsökkentést

(#29989) hdman


hdman
őstag

Ajaj, mi folyik itt?

Warezmentesítés? :DDD

p_milan: remélem nem kapok büntit: [link]

Többféle matrica van, most ez a legujabb, ha jól tudom. Ezt nem lehet levenni, illetve csak nehezen, mert szétesik ;)

azt nyilatkozták ugyanis, hogy mivel válság van, sok család inkább otthon marad, nem utaznak el, és ők abban reménykednek, hogy sok box fog fogyni és lehet lesz árcsökkentést

Ez nagyon kész ;) Szerintem ők sem gondolták komolyan :)

Sopron city :)

(#29990) Xirtam válasza hdman (#29989) üzenetére


Xirtam
veterán

:D Ők nyilatkozták és a vicc, hogy a Sony is!Csak ők árcsökkentést nem mondtak! :P

10 Hsz.! Enyém lesz! :DDD :DDD :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#29991) p_milan válasza hdman (#29989) üzenetére


p_milan
aktív tag

Isten ments, csak érdekes módon én nem láttam egy MS matricát se a gépen, és azért érdekelt volna, hogy hol van. Ez amit linkeltél kép a HDD alatt van? Nem szedtem még le róla, és nem is szándékozom, megcsak megmozdítani sem a polcról. (Ma azt álmodtam, hogy 3 piros led világított, teljesen beteg a tudatalattim :DD )

(..(.)..)

(#29992) Xirtam válasza p_milan (#29991) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem ez az előlap mögött!Nekem még a HDD alatti csavaron van! :B De nekem falconos a gépem!

(#29993) sch_a


sch_a
addikt

Hmm, láttátok a Le-mans-os Forza3 vidit? Ha jól értettem ebben is lehet majd visszatekerni mint a GRiDben. :U

(#29994) bwoay válasza p_milan (#29987) üzenetére


bwoay
nagyúr

max veled együtt, mert közösen nyomjátok a matricázást,
úgyhogy lassan nekiállok kigyomlálni az egészet.
remélhetőleg ti nem estek áldozatául, de ugye sosem lehet tudni...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29995) zsocy válasza sch_a (#29993) üzenetére


zsocy
őstag

Nagyon komolyan néz ki a Forza 3, én már most oda vagyok tőle. Valóban raktak bele könnyítéseket, nyitni akartak nagyobb piac felé, de ezek mind kikapcsolhatók.

Bár az is igaz hogy ha már ott van a visszatekerés opció, sokan használni is fogják. Online pl. kiváncsi vagyok hogyan oldják meg.

[ Szerkesztve ]

(#29996) p_milan válasza bwoay (#29994) üzenetére


p_milan
aktív tag

Már nem azért de mi a ... baj van a matricával? Attól még, hogy nem tudom, hogy hol kell keresni azt a szart, és esetleg ellenőrizni, hogy nincs e vele valami, attól az még nem warez szerintem.

Ha nem megy ez a Moderátorosdni akkor add át Xirtamnak, úgy is annyira akarja :)

(..(.)..)

(#29997) sch_a válasza zsocy (#29995) üzenetére


sch_a
addikt

Biztos vagyok benne h online játék közben nem lesz elérhető ez a funkció, máskülönben elég érdekes lenne..

(#29998) Xirtam válasza zsocy (#29995) üzenetére


Xirtam
veterán

Online mint a GRID-ben nem lesz visszatekerés!Gondold végig akkor minden playert visszatekerne ők se hülyék!

(#29996) p_milan Mondanivalód első felével egyettértek, de a vége az túlzás volt! ;)

(#29999) bwoay válasza p_milan (#29996) üzenetére


bwoay
nagyúr

nyilván azért árul Grincs matricákat, hogy aki megveszi,
az le tudja ellenőrizni, vajon a gépén is eredeti van-e.

amúgy ti honnan szerzitek be a gépeiteket, hogy ennyire ellenőrizni kell? :D
nem ám átvernek titeket, véletlenül bontott gépet kaptok,
ami meg is van flashelve!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30000) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Box-ra létezik kamionos játék? :R
30000. :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.