Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30101) syl5


syl5
őstag

Ha esetleg valakit érdekel!
Új, bontatlan játékok eladóak!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#30102) bwoay válasza cross56 (#30100) üzenetére


bwoay
nagyúr

az ilyen "ja! még eszembe jutott, hogy" esetekre van egy olyan opció,
hogy hozzászólás szerkesztése, érdemes használni

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30103) Def26


Def26
félisten

Tidtok nekem mondani egy progit amivel megosztom a PC -n lévő filmeket, képeket stb. az Xbox felé? A pc -n nincs Media Center.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30104) sch_a


sch_a
addikt

30z.Samu, levi1392:

Oks, akkor megnyugodtam h nem nálam van a hiba :)

(#30105) Xirtam válasza Def26 (#30103) üzenetére


Xirtam
veterán

Akkor gondolom XP-t használsz! Ahoz is le lehet tölteni MS oldaláról direkt!

(#30106) Def26 válasza Xirtam (#30105) üzenetére


Def26
félisten

Próbáltam már WMP11 és Zune progival is de nem megy. Megnéztem TVersity -t de azzal sem megy. Több ötletem nincs. :( Most meg csak ezért nem akarok felrakni egy Vistat.

Habár az is lehet, hogy ez az új t-home -os csoda "digitális központ" végzi szarul a dolgát. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30107) heihachi válasza Def26 (#30106) üzenetére


heihachi
addikt

WMP-vel nálam megy, valami beállítási gond lesz Nálad.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30108) Def26 válasza heihachi (#30107) üzenetére


Def26
félisten

Szűz windows van a pc -n. Eddig igy mindig ment, igaz az más routerrel volt.

Te le tudsz játszani igy mkv fájlokat?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30109) Xirtam válasza Def26 (#30108) üzenetére


Xirtam
veterán

A Box nem játszik le MKV-t csak HD AVI-t!

(#30110) heihachi válasza Def26 (#30108) üzenetére


heihachi
addikt

jogos, MKV-t nem

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30111) ToBeY


ToBeY
nagyúr

kb 10 perc játék után kapok egy ilyen zavaros képet és lefagy az egész….De nincs 3led!
Most már semmi nem jön be, csak az a csíkos kép

kep

(#30112) hdman válasza ToBeY (#30111) üzenetére


hdman
őstag

Ha nem kaptál 3 LED-et, akkor nagy valószínűséggel E74 hiba, avagy ismerebb nevén: RAM-hiba.

Tudtommal nem is javitható. :(

Sopron city :)

(#30113) Xirtam válasza hdman (#30112) üzenetére


Xirtam
veterán

Míg az Xbox 360 tulajdonosok többsége továbbra is nagyszerű élményekkel gazdagodik, tudomásunkra jutott, hogy ügyfeleink egy nagyon kis százaléka a képernyőn megjelenő “E74”-es hibaüzenetet jelentette. Miután kivizsgáltuk az esetet, megállapítottuk, hogy az E74 hibaüzenet általános hardware hibát jelezhet, mely kapcsolatban áll a három vörös villogó fény hibakóddal. Következésképpen úgy döntöttünk, hogy az E74 hibakóddal kapcsolatos javítási költségeket mi álljuk, azon a három éves garancia programon belül, melyet 2007 júliusában jelenttettünk be bizonyos általános hardware hibákra. A konzolon már végeztünk fejlesztéseket, melyek csökkentik a jelenség előfordulásának valószínűségét. Részletes információ az Xbox 360 garanciájáról, illetve segítségnyújtás azoknak, akiknek szervízre van szüksége, a következő oldalon található: www.xbox.com/support.

Microsoft kártalanítani fogja azokat a vásárlókat, akik garancián kívüli szervízért fizettek olyan általános hardware hibáért, mely kapcsolatban áll az E74 hibaüzenettel. Ezek az ügyfelek automatikusan megkapják az összeget 4-12 héten belül és a vásárlónak nem szükséges ezen túl intézkedni. Mindamellett, ha a vásárló nem kapta meg az összeget 2009. július 1-ig, látogasson el 2009. november 1. november 1. előtt a www.xbox.com/support oldalra további információért a kártérítési igényt illetően. Minden kártérítési igénynek 2009. November 1-én vagy az előtt kell beérkeznie. A hibajelenség megoldásával kapcsolatos további információkat a következő cikkben találhat: For more information, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:
941377 E74 hibaüzenet jelenik meg az Xbox 360 konzolon

:R Köszönjük Microsoft© :R

[ Szerkesztve ]

(#30114) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Most már 3ledes :DDD

(#30115) Kasza08 válasza Xirtam (#30113) üzenetére


Kasza08
őstag

hihetetlen mennyire korrektek. Most maradjon csöndben az, aki azt mondaná, hogy "még jó, hogy korrektek ha már ránk sózták ezt a sz*rt". Jah, oszt' melyik más cég csinálná meg ezt?

(#30116) Xirtam válasza ToBeY (#30114) üzenetére


Xirtam
veterán

Akkor kéretik hétfőn felhívni Krisztit ( magyar microsoft kirendeltség ) aztán szólni neki!Majd jönni futár és elvinni Box! :R

(#30117) Kasza08 válasza Xirtam (#30116) üzenetére


Kasza08
őstag

Ágotának kedvesebb a hangja:K

(#30118) hdman válasza Kasza08 (#30117) üzenetére


hdman
őstag

hogy ügyfeleink egy nagyon kis százaléka blabla panaszkodik hibára..

Hát, rájuk ne szakadjon a plafon :DDD

Kasza08: Sajnos be kell hogy szóljak. Egy normális cég nem b@szta volna el ennyire a tervezést, (gondolom a MS-nál nem éppen vérpistikék dolgoznak, hanem egy nagy adag jólképzett mérnök, stb) vagy ha igen, nem arra költik el a nagy hévvel bejelentett 1 milliárd dollárt, hogy a meglévő hibás gépeket javitsák belőle, hanem dobják ki az egész kostrukciót a kukába, és csinálják ujra. Ahhoz azonban nem volt merszük, hogy hivatalosan elismerjék hogy szar. Jönnek ezzel " az ügyfelek egy nagyon kis százaléka" szöveggel. Aha, a kezdetekben több mint 30%. Aműgy meg, ez alap, hogy javítsák, ennek nem kellene örülni.

Nem beszélve arról, hogy pont a napokban linkeltem, hogy megint frissitettek a boxon valamit, hát basszák meg, hogy nem sikerült 4-5 év alatt egy hibátlan gépet kihozni.... :(((

Valljuk be: az xbox egy nagy szar, egy totálisan félretervezett hulladék.

Ennyi, kimondtam amit mindenki titokban gondol, jöhetnek a kövek.

(lehet picit kusza a gondolatmenet, de fáradt vagyok)

Sopron city :)

(#30119) hdman


hdman
őstag

Még egy dolog:

Tudjátok rólam, hogy boxpárti vagyok és nem vagyok áruló ( :) ), DE hadd hozzak fel két példát:

wii: igaz, hogy jóval gyengébb a HW, de elromlik? Nem. Normálisan meg lett tervezve? Igen.

PS3: egy kaliber az x360-nal, Elromlik? Nem. (max az olvasó, dehát van ilyen, elhasználódik. )Normálisan meg lett tervezve? Igen.

Akkor most vetítsük le ezt a történetet szeretett gépünkre, ezt mindenkire rábízom :)

Sopron city :)

(#30120) Xirtam


Xirtam
veterán

Drága barátom egybe tisztelt kollégám! :R

Ezen napestig rágódhatnánk, mondhat mindenki, amit akar elcseszett tervezés, avagy sem összeesküvés, avagy sem, vagy csak Microsoft© marketingje?! Mert, hülye user nem vesződik, vesz másikat ... Erre csak ő maguk tudják a választ!

Na de elteszem az okoskodásomat reggelre! Jó8 mindenkinek! Engedjék meg a modik, hogy kedvenc beszólásommal éljek < CsöCs a szátokba > :C :C

(#30121) Kasza08 válasza Xirtam (#30120) üzenetére


Kasza08
őstag

Hasonló jókat neked is:DDD

hdman: szar, de legalább megcsinálják. Nem úgy mint a PS2-nél is annó, hogy volt 1 vagy 2 év gari és utána baszódik el, aztán többe kerül megcsináltatni mint maga a gép.
Mások azt mondják, megvetted, mostmár a te szarod. Vagy beidőzítik a hibát addigra, amire lejár a gari. Xboxnál legalább garin belül baszódik el:DDD
Teljesen mindegy, a lényeg, hogy megcsinálják.

(#30122) bwoay


bwoay
nagyúr

amit a MS bevállalt meghosszabbított garancia címén, azt úgy hívják,
hogy szavatosság, és tudtommal pont 3 év tartós fogyasztási cikkek esetén.
Magyarán azokra a termékeknél, amik bizonyíthatóan már a vásárlás napján
rendelkeztek a hibával, melynek köszönhetően a későbbiek során
működésképtelenné váltak, a gyártó köteles gondoskodni a díjmentes javításról.
Ezt elő lehet adni úgy is, mint a világ legtermészetesebb dolga, meg úgy is,
hogy mi szuperrendesek vagyunk, megcsináljuk, csak neked, csak most.

Szóval nem kell elájulni.
Ugyanakkor a futárszolgálat, a szervizelés időtartama (tapasztalataim szerint)
kiváló, sőt, engem lenyűgöztek a szolgáltatás minőségével,
leginkább azzal, hogy 10 nap után visszakaptam a gépet cserélt alaplappal.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30123) ToBeY válasza Xirtam (#30116) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt már csak kukázni lehet:D Levan festve narancsárgára a tetje kivan vágva amibe 12cm ledes venti van hűtésmod késleltetés is van benne

Íme az xbox

[ Szerkesztve ]

(#30124) Xirtam válasza ToBeY (#30123) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát az biza szivacs...Ha a 3 év lejárta után csináltad volna még oké! De te tudod :)

Vagy kidobod/megtartod emléknek/vagy valami suttyónak eladod aki nem ért hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30125) do3om válasza hdman (#30119) üzenetére


do3om
addikt

Én is hasonlóan gondolom, mint te.
Szerintem biztos, hogy direkt baszták el. És mindenki tudja hogy ez több hasznot hoz mint veszteséget.
A garancia meg nevetséges. Amikor megveszed csak attól félsz minden nap hogy mikor döglik meg, mert tudod hogy hibás a tervezése. Ahogy írták természetes a 3 év gar mint minden hasonló esetben.
De aztán? Ha lejárt a 3 év mit kezdesz vele?
Tudták hogy hosszú lesz az életciklusa a gépnek így nagyon jó ha bedöglik egy idő után.
Simán meg lehettet, volna oldani a hűtést jobban, de nem tették.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#30126) ToBeY válasza Xirtam (#30124) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ja haver xbox -a nem az enyém! Amúgy első generációs xbox volt és most döglött be :)

Enyémnek nincs semmi baja csak valahogy átkéne íratni a nevemre hogy tudjam gariztatni itt vettem a ph-n

[ Szerkesztve ]

(#30127) Xirtam válasza ToBeY (#30126) üzenetére


Xirtam
veterán

Nevedet ugyse nézik tökmindegy kinek a nevén van!

(#30128) ToBeY válasza Xirtam (#30127) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát jó de az ő nevére gondolom cimére egyéb adataival beregizve ez a x box.

(#30129) Xirtam válasza ToBeY (#30128) üzenetére


Xirtam
veterán

De te mondod,meg hova menjenek! :D ;)

De am érdekes egy ember lehetsz:DVan Xbox-od haverodé nálad van és direkt azon játszól, hogy ne a tied menjen tönkre :D Ez hatalmas :D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#30130) bwoay válasza do3om (#30125) üzenetére


bwoay
nagyúr

direkt? és az miféle üzleti modell lenne?
lejáratnak vele egy brandet, pont, amikor az a cél, hogy megszilárdítsák
a piaci pozícióját, aminek így biztosan nem áll neki senki szándékosan.

hol hoz ez pénzt? arra gonolsz, hogy az ember mindig vesz egy másikat?
ez a warezbélákat érinti, mindenki más gariban javíttat, ami meg
nagyon komoly pénz a MS-nak, pláne, hogy az alap garancia 2 év,
+ 1 év van RROD-ra.

mi az, hogy 3 év után mi lesz? eleve 2 évet sem kapsz más konzolnál.
ha 5 évet adnának, akkor meg lehetne azon károgni, hogy mi lesz azután.

egyébként nem nehéz ám alultervezni egy hűtést.
annyi kell hozzá, hogy el kell sietni a fejlesztést, kihagyni a rendes tesztelést,
és már kész is. nyilvánvaló, hogy még így is megérte nekik,
ha nem tesz szert a MS egy év előnyre, akkor most nem szorongatná a Sonyt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30131) ToBeY válasza Xirtam (#30129) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem havormét csak megnéztem mi lehet vele a gond,mert mondta hogy szar.

(#30132) 30z.Samu válasza hdman (#30119) üzenetére


30z.Samu
félisten

"PS3: egy kaliber az x360-nal, Elromlik? Nem. (max az olvasó"

Meg a HDMI, a PS 3 sem hibátlan. :)

Sic Parvis Magna

(#30133) tiv83us válasza bwoay (#30130) üzenetére


tiv83us
veterán

ha nem tesz szert a MS egy év előnyre, akkor most nem szorongatná a Sonyt.

Ugy erted eladasban.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30134) almaspece


almaspece
tag

Hello mindenki!

Pár napja boldog tulaja lettem egy Elite gépnek, de lenne pár kérdésem! A gép okosítva van, viszi az írott játékokat is, de azt nem tudom, hogy ezzel most mehetek netre vagy nem? Eredeti játékkal? Divx filmeket hogyan tudok nézni vele? Most így elsőre ennyi jutott eszembe, köszönöm mindenkinek aki válaszol!

üdv

(#30135) do3om válasza bwoay (#30130) üzenetére


do3om
addikt

Hát ha bevallaná nem is jönne ki jól de ugye sosem lehetsz megtudni hogy tudtak-e a megjelenés előtt az adott hibákról. Azzal gondolom tisztában vannak hogy a világ legnagyobb cégei között van, vádolni úgy sem nagyon merik majd.

Pontosan, beszarik és vehetsz egy másikat. Jó lenne tudni menyi a warwzos gépek aránya, de pl. aki átalakítja más módon (hűtés, hát stb az is beszopja)
Egy drága Műszaki cikket szerintem nem mindenki cserélget túl gyakran. Szóval ha az x-boxok 50% megdöglik 5 év után az egy rakás szar. Mert nekem itthon van egy 10 éves tvm és eszembe sincs hogy hamarosan vége, van egy 6 éves szintén, meg egy új plazma de azt sem cserélem egy darabig.

Szemét húzás tőlük hogy nem javítják a hibáját.
Vagy szerinted ezt lehetetlem megoldani? Jobban rögzíteni egy leszorítóval a gpu-t, jobb szellőztetést, pl egy normális mérető hősöves rendszerrel amit már minden szarra ráraknak manapság. Vagy ha csak 10cm hosszabb lesz tőle ki nem szarná le, csak ne keljen félni hogy fogy az ideje szegénynek és kileheli lelkét :DDD .

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#30136) Xirtam válasza almaspece (#30134) üzenetére


Xirtam
veterán

Hello rossz topicban kérdezed! Láttom elkerülte a figyelmed a No Warez!!! a címben! :W

Szia! :DDD

(#30135) do3om én nem tudom, hogy voltál képes végigtolni a DS-t de én 4. fejezetnél megáltam nembírom! :D Nekem ez már túlságosan gatyábacsinálós! :O

[ Szerkesztve ]

(#30137) almaspece válasza Xirtam (#30136) üzenetére


almaspece
tag

akkor bocsánat, de nem is azt kérdeztem honnan töltsek le, meg hogyan flasheljek... esetleg akkor linkelnél másik topikot, ahol válaszolnak az eredeti kérdésekre?

(#30138) bwoay válasza do3om (#30135) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem az a kérdés, hogy tudtak-e róla, mert a mi szempontunkból
ez semmin nem változtat. a lényeg, hogy egy csomó gép került forgalomba,
amik aztán rövid időn belül elpatkoltak.
hogy min szarakodnak, azt én sem értem, igaz, hogy a meghibásodási ráta
drasztikusan csökkent időközben, de szerintem még a Falconnál sem az igazi,
Jaspert meg egyelőre nem ismerjük. Persze jó lenne tudni a konkrét adatokat,
hogy egyáltalán tudjunk miről beszélni :D 50% sosem volt, ha minden igaz,
30 körül volt az első széria csúcsa.

10 meg 6 éves TV az egy dolog, és kívánom, hogy az új plazmát se kelljen
lecserélni még 10 évig, de van egy olyan sejtésem, hogy ezt már nem te döntöd el :)

Amúgy lehet, hogy én vagyok perverz, de két behalt gép után én nemhogy
nem fosok, hanem nyugodtabb vagyok, mert tudom, mire számíthatok
a szervizelést illetően. :) Aminél foshatok, az pont a PS3, mert már rég nincs rajta
gari, semmiféle. Boxnál meg ráérek ronyózni akkor, amikor betölti a 3-at.

Tiv: jaja

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30139) do3om válasza Xirtam (#30136) üzenetére


do3om
addikt

Na igen volt pár rázós rész.
Egyszer úgy éjfél után kezdtem el és le kellet halkítani a házimozit mert a hangok nagyon beszarattak :D Főleg este nyomtam a vége felé :Y
Jó kezel a tv-hez a feliratok miatt.

Én a legkönnyebb fokozaton nyomtam, alig haltam meg csak szopatós részeken. Mégis fél az ember hogy elkapják és vége meg hogy valami mögéd kerül pedig simán ki lehettett nyírni mindenki de valahogy folyton félsz.

Azért én szeretem a horrorfilmeket :K , főleg a szörnyeseket :D , az új fajtákat amiben kisfiú, kislány ijezget nem csipem mert szarok :(

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#30140) Xirtam válasza almaspece (#30137) üzenetére


Xirtam
veterán

Google a barátod wiki meg a barátnőd! ;)

(#30139) do3om hát én legnehezebe tolom! De feszt 360-ban forgok! :D A hangoktól kész vagyok, mind1! Egy időre letettem nembírom sok ez nekem így egyedül! :D Én is szeretem a horrort de amikor már 20.jára ugrasz egyet a fotelben 5 percen belül :D az cinkes!

Pl. kijöttem a liftből állt velem szembe egy ember! megnéztem a térképet már nem volt ott és a fények is kialudtak!Ez volt az a pont mikor kinyomtam a box szemét! :D

[ Szerkesztve ]

(#30141) do3om válasza bwoay (#30138) üzenetére


do3om
addikt

Engem főleg az is idegesít hogy nem szedhetem szét mert ugrik a gar. Ha tudmá hogy kicsi a valószínűség a meghibásodásra már rég szétkaptam volna és kicserélném a hűtésrendszert :D .
A PC-met mindíg tuningoltam meg amikor 100e-ért megvettem az új vga-t még ki sem próbáltam már leszedtem a hűtést hogy átnézzem :DDD
Most a gépben van 4x8cm-es venti, 1x12cm, 2db a tápban, meg a cpu-n egy 9cm-es hőcsöves, a vga-n is spéci, (persze mind világit :DDD )
Ehez a box-hoz meg nem nyúlhatok :O :O

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#30142) nofi válasza almaspece (#30137) üzenetére


nofi
őstag

Itt a PH! -n nemigen találsz olyat, sőt abszolút nem játszik a warez ha a regisztrációd óta nem vetted volna észre. Semmilyen szinten nincs támogatva és ezért ne is várd, hogy ilyen kéréseknek bárki is eleget tegyen, linkelgessenek neked. Elárulom, hogy ebben a topicban is vannak warezolók, de nem azzal kapcsolatban kommentelnek.
Egy jó tanács: Live! -ról előbb utóbb bannolnak flashelt boxszal
A filmekkel meg az a helyzet, hogy otthoni hálózatban pc-ről media centerrel lehet nézni, vagy kiírva dvd-re, de azt hiszem pendrive-ról is beolvas. Felirat sajna nem lesz, csak ha "beleégeted a filmbe"

Xbox GT: nozsolt

(#30143) do3om válasza Xirtam (#30140) üzenetére


do3om
addikt

És ha nappal tolod?

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#30144) Xirtam válasza do3om (#30143) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezaz , hogy úgy tolom! :D

(#30145) do3om válasza Xirtam (#30144) üzenetére


do3om
addikt

:D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#30146) Xirtam


Xirtam
veterán

Közben hoztam híreket!

Assassin's Creed II GT Pop-Block: Venice HD

Platforms: PC, PlayStation 3, Xbox 360
Posted: June 20, 2009 @ 09:00 AM
Release Date: November 1, 2009

[ Szerkesztve ]

(#30147) bwoay válasza almaspece (#30134) üzenetére


bwoay
nagyúr

bármilyen géppel mehetsz netre legalább egyszer ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30148) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Dead Space... sokan irtátok, hogy jó és tényleg! 3 óra játék után sikerült eljutni az 5. fejezetig, a 4.ben a látvány :Y :C csodálatos. Asszem megérte a pénzét.
Viva Pinataról mit lehet tudni? Jó választás lehet ált. iskolás családtagnak ajándékba?

(#30149) lvnt válasza Gombinyó (#30148) üzenetére


lvnt
őstag

Hát az szerintem attól is függ, hogy milyen korú az általános iskolás.

(#30150) bwoay válasza lvnt (#30149) üzenetére


bwoay
nagyúr

mondjuk mint a mi Gyurink :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.