Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17001) Djuree válasza Kaporka (#17000) üzenetére


Djuree
félisten

látod a topik címét :F :U

pü-ben beszéljük meg...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17002) desolator


desolator
senior tag

Nektek megy már a live? Nekem még mindig nem. Most próbáltam meg és a connection tesztnél az MTU-nál ír ki hibát.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#17003) zsocy válasza desolator (#17002) üzenetére


zsocy
őstag

Irígylem a problémádat, én éppen a munkahelyen rohadok :)
Itt egy másik LIVE megy, de az sokkal durvább :D

Estére megjavul, tutira.

[ Szerkesztve ]

(#17004) heihachi válasza zsocy (#17003) üzenetére


heihachi
addikt

:DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17005) Djuree válasza desolator (#17002) üzenetére


Djuree
félisten

én már annak is örülnék ha bekapcsolna a gépem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17006) heihachi válasza Djuree (#17005) üzenetére


heihachi
addikt

Milyen géped volt? Mármint HDMI-s vagy még a régi? Mikori gyártás?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17007) K3NZO


K3NZO
senior tag

Már megy az XBOX LIVE! :).

"Per aspera ad astra"

(#17008) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Én mostantól úgy fogok hozzáállni, hogy félreteszek 50 ezer forintot biztosításként. Ha bármikor bekrepál, már jön is az új, a hibás meg megy az apronetre, hátha valaki úgy is elviszi aprópénzért.
Szerintem jobban is járok, ha így állok a dolghoz, mint a folyamatos rettegés. (ráadásul aki nagy PC-guru volt, az úgyis felfoghatja a dolgot, mint az évközi rendszeres hardverfrissítés ára.)
De előbb nekem még pár hónapot mindenképp ki kell, hogy húzzon a gép, mert összesen alig több, mint egy hónapot tudtam vele nyomulni és nagyon imádom. (előre félek, ha novemberben hazaérek jön nálam is a hülyesgyerek karácsonykor szindróma, ha összeszedek több új játékot, a nagy választékból azt se fogom tudni, mivel játsszak)

(#17009) zsocy válasza HagaNRG (#17008) üzenetére


zsocy
őstag

Persze, igy is lehet, de akkor minek az a 3 év gari? Ha bedöglik kicserélik, nem? 2 hetet meg mindenki kibírhat játék nélkül, addig max olvas.

Bár az is tény hogy az éves PC-bérlet árához képest az 50K nem tétel :)

(#17010) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Kéne egy kis ötlet:
25 font- 7500 forint a legolcsóbb új Top Spin 3 most egy boltban.
Adjak-e érte ennyit, megéri a játék? Csak a demoval nyomultam, közöm nincs a teniszhez, de annyira feelinges kis játék volt, hogy elhatároztam, anélkül nem megyek haza.
De eddig új nem volt 12 ezer alatt sehol, használt is alig-alig van belőle, az is 10 ezer környékén.

Most filózok, még van egy hónapom. Tényleg csak az utosó napokra akarom hagyni a játékvételeket, mert bármikor lemehet az ára bárminek. (meg úgy is járhatok, hogy a végén nem fogok találni semmit, amit szerettem volna).

GRID se nagyon akar olcsóbb lenni, 8 ezer a minimum használtan is.

(#17011) GRaul válasza HagaNRG (#17010) üzenetére


GRaul
őstag

En a Dragonballra palyazok....
De az is boltba hasznaltam 35 font....
Ebayen meg 25.De meg ez sok erte :)
Varok meg 2-3 hetet

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17012) HagaNRG válasza zsocy (#17009) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nyilván máshogy besézlnék én is, ha lenne akárhány év garim is, de sajnos az volt az ára, hogy vettem megbíható embertől egy agyonkímélt, olcsó gépet, tényleg vadiúj állapotban (még a box elején az infraérzékelő is le volt takarva a gyári kis fóliával, hogy hol találta rá, fogalmam nincs), hogy se papír, se gari, semmi nincs hozzá. De berhelve sincs ám.

(#17013) GRaul válasza HagaNRG (#17012) üzenetére


GRaul
őstag

De Neked akkor beregelve sincs a geped?:S
Nezd meg hatha....

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17014) Kasza08 válasza HagaNRG (#17012) üzenetére


Kasza08
őstag

ha annyira új, akkor lehet hogy még nincs beregisztrálva, és ha jól tudom akkor papírokat nem néznek, csak a sorozatszámot meg a nevedet:U

(#17015) HagaNRG válasza Kasza08 (#17014) üzenetére


HagaNRG
őstag

Most sajnos a távolság miatt semmit nem tudom.
Az, hogy be van regisztrálva, az nem egyenlő a live fiókkal?
Hogy tudom ezt kideríteni?
Azt egyébként mondtma, hogy nagyon régi gép, HDMi mentes premium, 2 éves is lehet már, csak meg van kímélve.

[ Szerkesztve ]

(#17016) Kasza08 válasza HagaNRG (#17015) üzenetére


Kasza08
őstag

nem, live egy fiók, a regisztráláskor pedig a gépedet jegyzik fel.
jah, hogy 2 éves... hát nem tudom, meglehet próbálni. felkell hívnod a magyar supportot (ezt majd ha hazajöttél, mert am. sem olcsó, külföldről meg aztán végképp...) és akkor ott elmondod, hogy szeretnéd megtudni, hogy regisztrálva van-e a géped, mert használtan vetted.

(#17017) GRaul


GRaul
őstag

Egy probat meger Szerintem.
En is hasznaltam vettem de Nekem be van regisztralva es kb 9 honapos a gep.Minden doboz megvan hozza, kiskonyv meg minden.Csak a szamla nincs.
Remelem nem fognak Velem vacakolni h ha veletlenul egyszer bedoglene a gep.
Jah is HDMI-s kimenetu vagy milyen:)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17018) zsocy válasza HagaNRG (#17015) üzenetére


zsocy
őstag

Itt lehet regisztrálni webes felületen, ha engedi akkor valószinűleg még nem volt a rendszerben a gép. Egy telefonhívást spórolhatsz vele...

(#17019) tikhunter


tikhunter
tag

Mi a véleményetek az itt szereplő x360 premium packról? [link] Ez az egy hónap ingyenes xbox live gold mennyire kamma?
Egy 66 centis HD ready LCD vel szeretném használni. Tartalmaz ez a csomag minden alkatrészt,kábelt ,hogy ki tudjam használni a HD felbontást?
Egyébként a Multiformatról mint hely milyen tapasztalataitok vannak? Ajánlották még nekem a Golemkonzolt ill. a Konzol-Doktor helyeket is. (megvétel után "almásítani" is szeretném hogy többet tudjon szóval az is szempont lenne)

[ Szerkesztve ]

A lényeg ,hogy tapadjon a bélyeg!

(#17020) mergal válasza tikhunter (#17019) üzenetére


mergal
aktív tag

Igen, van rajta HD csatlakozás és kábel is van hozzá innentől kezdve adott.
Nekem is 66cm HD ready tv-m van és tökéletes a látvány!

(#17021) mergal


mergal
aktív tag

Egyébként már én is elmélkedtem azon hogy ezt a "jól" megtervezett Boxot mi van ha ki kéne takarítani? Mert bár nem a földön van de a porcica mindenütt ott van. A szgépem is állandóan tele van pedig 3-4 havonta kiporszívózom ha eszembe jut. Na mindegy microsoft biztos úgy gondolta hogy mindenkinél keringetik a levegőt hogy a por ne űljön le.

(#17022) HagaNRG válasza zsocy (#17018) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ezen a linken sima live accountot lehet létrehozni, játékosképpel, becenévvel, ilyesmivel.
Szerintem nekem ilyen már van, tehát amivel játszok hálót, meg demokat szedek le.

(#17023) eddie17


eddie17
addikt

Egy fogós ravasz kérdés:
Van nekem egy LCD monitorom, aminek VGA csatlakozása van. Na már most, arra gondoltam, hogy rádobok egy dvi átalakítót, erre rádobom az alaplapomhoz kapott dvi-hdmi átalakítót, és rákötöm hdmi kábellel a box-ra. Nagy hülyeség? :F
Így csak egy egyszerü hdmi kábelt kellene vennem.

(#17024) GRaul válasza HagaNRG (#17022) üzenetére


GRaul
őstag

nem ez nem az.Itt egy mail cim kell meg a jelszo.Es utana kidobja h javitatni akarod, vagy a customer adatait megvaltoztatni.....

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17025) Djuree válasza eddie17 (#17023) üzenetére


Djuree
félisten

így már semmi értelme a hdmi-nek. ha már egyszer vga-ból csinál hdmi-t akkor nincs értelme mivel a vga jelet nem tudja feltolni hdmi-be...fordítva lehetne...

ez olyan mintha azt mondanád minek vennék én 10 megapixeles fényképezőt, lefényképezem 3 megapixelessel és átalakítom. vágod? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17026) 1010 válasza eddie17 (#17023) üzenetére


1010
őstag

marhasag

(#17027) eddie17


eddie17
addikt

Ok, ok, azért köszönöm a választ, mindent én sem tudhatok.
Akkor marad a Speedlink Xbox 360 VGA kábel.
Legalább nem annyira drága.

(#17028) tikhunter


tikhunter
tag

Őszi új dashboardot kitárgyaltátok már?
Eddigi dashboardok frissítésénél ugye eggyiknek se volt köze a hardware firmwareihez?
Kíváncsi vagyok melyik új megjelenő játék lemezén lessz először rajta.

A lényeg ,hogy tapadjon a bélyeg!

(#17029) heihachi


heihachi
addikt

Üdv mindenkinek!

Szeretném meghírdetni az első nemhivatalos PH!-s Forza Motorsport 2 versenyt.

A versenyre bárki nevezhet, aki felvesz engem barátnak lájvon (heihachi78), és holnap 21:10-kor a box és a net előtt tud lenni egy fél órára. Természetesen csak az első 7 nevezés vesz részt a vesenyben, mert összesen ugye 8-an férünk be, és csak friend slotok vannak.

A verseny szabályai:
- 3 alapvetően különböző pálya (TT - Black Mamba, Sunset Infield Short, Mazda Laguna Seca)
- minden pályán 5 kört kell teljesíteni
- B osztályú
- legalább 224kW
- legfeljebb 298kW teljesítményű kocsival
- az autók nem rongálódhatnak
- nem kopik a gumi, és nem fogy a benzin
- de teljes ütközés be lesz kapcsolva
- az ideális ív kikapcsolva
- STM kikapcsolva
- TCS kikapcsolva
- a rajtrácsra True Skill Rank szerinti fordított sorrendben fognak az autók felállni
- end race timer 1 perc
- aki idő előtt kilép, az a következő versenyen már nem vehet részt
- versenyek közt tetszőlegesen másik autó választható

Remélem, hogy ezekkel a beállításokkal sikerül nagyjából egyben tarani a mezőnyt.

Holnap 21:00-kor indítom a lobbyt, és 21:10-kor startol az első pálya. Nincs headsetem, így akinek bármi gondja baja van, az írjon majd.

Díjazás nincs csak a dicsőség, ha egyáltalán rajtam kívül lesz ott bárki is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17030) eddie17 válasza heihachi (#17029) üzenetére


eddie17
addikt

Remélem később is lesz ilyen, úgy jövő hónap közepén, mert én szívesen mennék.

(#17031) Prof01 válasza heihachi (#17029) üzenetére


Prof01
veterán

Engem érdekel, de még nem vettem live-ot :B Szal majd csak lehet pár hét múlva tudnék menni, ha lesz még ilyen verseny. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#17032) Peat;) válasza heihachi (#17029) üzenetére


Peat;)
veterán

"- az autók nem rongálódhatnak
- nem kopik a gumi, és nem fogy a benzin"

ez galibát okoz multiban hogy nincs benne? singlés játékban én kifejezetten örültem ezeknek és azonnal nyomtam befele őket :)

(#17033) heihachi válasza Peat;) (#17032) üzenetére


heihachi
addikt

Az a baj, hogy ha az első kanyarban összetörik minden autó, akkor elveszi az emberek kedvét, és inkább kilépkednek, mert úgy már esélytelen, és ehhez akár egy ráfutásos baleset is elég.
Ezen távon a gumikopás pedig semmit nem jelent, mert ez nagyon rövid táv.

Amúgy szingleben nekem is rajta van minden, amit nehezíteni lehet, kivéve manuálsi váltó és abs, de a multi az más, oda ezek nem jók szvsz, de ha gondoljátok, berakhatjuk :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17034) dunc válasza heihachi (#17029) üzenetére


dunc
nagyúr

Hello én leszek,de autóba egyeztessünk, a benzik gumi szabály maradhat,ert 5 körnél nincs is jeletösége, az ütközést maradhat. A többi dologba pályák stb meg egyeztessünk mert úgy tünik te magadra szabtad testre a versenyt. :DD Valamint nagyon szívessen hostolok én is ,és rendezhetünk hétvégén versenynapot,a szabályokról ,beállitásokról ,autótípusokról elözetessen itt egyeztethetünk.

[ Szerkesztve ]

(#17035) heihachi válasza dunc (#17034) üzenetére


heihachi
addikt

Ennek most csak az a lényege, hogy lássuk, hány embert tudunk összeszedni, van-e érdeklődés, ha lesz, akkor a következőt jobban és közösen többen megszervezzük, ha sokan leszünk selejtezünk, pályát, autó megkötéseket, időpontot, stb. szervezünk. Ahhoz azonban, hogy ez elinduljon, kell valami fix kiinduló pont, ezek adtam én meg, hidd el, nem személyre szabottak, más indokok alapján lett választva (hogy minél több ember érdeklődését felkeltse, hogy kelljen rákészülni, stb.) :B

Pályák: Ezek hárman eléggé különbözőek, más-más beállítások szükségesek hozzá az fix (sunset infiled keresztbordái miatt a felfüggesztés fontos lehet, hosszú egyenese miatt a váltót kell jól beállítani; TT sikánok, visszafordítóiba gyorsulásra és fékre kell gyúrni; MLSRW jellegzetes kanyarjára ráfékezni és jól bevenni mindig kihívás, még ilyen autókkal is, ráadásul undorítóan csúszós az az aszfalt), sőt az is elképzelhető, hogy egyik pályára egyik autó, másik pályára másik autó jön be valakinek. Nyilván, ha ez az egyszeri verseny sorozattá tud fejlődni, akkor kiválasztjuk azokat, amik mindenkinek a legjobban bejönnek.

Autók: Az autókra eléggé nagy a mozgástér, B-re tuningolni egyiket sem gond (ami eleve nem magasabb), de sok autónál így már komoly kompromisszumot kell kötni, nem lehet minden fontos cuccot beledobálni. Az jelenthet gondot, hogy a megadott erőt alulról és felülről is teljesítse, de ez szükséges, a mezőny egyben tartása miatt. Az a baj, hogy ha túl erősek a kocsik, akkor széthullik a mezőny, ha meg túl gyengék, akkor meg elunjuk az életünket 5 kör alatt, ezért szerintem most az első versenyre kell a teljesítmény megkötés.
Egyforma autóknak nem látom értelmét, mert a játéknak úgy egy jelentős élvezeti érteke veszik el, tudni illik a személyre szabott, kedvenc autók, vagy pl. egy Lancer - Impreza csata. Ez megint olyan, mint a pályáknál, most ezzel elindulunk, aztán a következő versenyre finomítunk rajta, de így legalább van valami kiinduló alap.

Vezetési segítségek: Ezek szerintem általánosan elfogadott beállítások. Ha rajzolja a game az ívet, annak semmi értelme, gyakorlatilag átmegy GH-ba, jókor nyomd meg a jó gombot. Az ABS egyszerűen kikapcsolhatatlan, mert ezt a részét elképesztően elszúrták a készítők. A TCS, STM pedig azért kell, mert sok autó vezethetetlen ezek nélkül, ezekkel viszont verhetetlen, mert a gép mindent korrigál. Aki ilyen autóval akar jönni, az tanulja meg vezetni.

És még egy, azért ilyen "hirtelen" dobtam be az ötletet, hogy lássuk, kik azok, akikre gyakorlatilag állandóan lehet számítani, bármikor. Aztán vagy bejön vagy nem.

A végcél természetesen az, amit Te is írsz. Nagy, szervezett verseny sorozat, sok résztvevővel, sok szervezővel, jól eltalált szabályokkal. Startolhatunk úgy is, hogy heteket szervezgetünk itt a PH-n, de úgy is, hogy játszunk közben, és majd kialakul, én ez utóbbira szavazok :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17036) Silencer83


Silencer83
addikt

Eredeti, dobozos gamek ( X360 )

COD4
NFS Pro STreeT
Lost Planet
Gears of War
Spinter Cell : Double Agent

hibatlan allapot, doboz leirasok stb.

kp v biznisz

(#17037) heihachi válasza Silencer83 (#17036) üzenetére


heihachi
addikt

Itt is próbáld meg, hátha. [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17038) Djuree


Djuree
félisten

nah most vittel el a ups a gépemet. azt mondta másfél hét kb. mire visszaér.
((már dobozom nem volt egy alaplapos dobozba tttem és átszigszalagoztam, jó tré de hát nem volt más, meg hirtelen jött a ups srác és nem volt időm jobban elcsomagolni. de ha elveszik az sem baj, biztos kapok újat :DDD ))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17039) Scoobyka válasza Djuree (#17038) üzenetére


Scoobyka
addikt

mikori gyártású volt a gép?....hdmis?.....milyen típus (premium pack,arcade)?

(#17040) (Kolombusz) válasza Silencer83 (#17036) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

SPDA mennyi lenne?

(#17041) Silencer83 válasza heihachi (#17037) üzenetére


Silencer83
addikt

koszi :R

(#17042) Silencer83 válasza (Kolombusz) (#17040) üzenetére


Silencer83
addikt

dobj egy szimpi (de realis) arat, es viheted ;)

(#17043) (Kolombusz) válasza Silencer83 (#17042) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A game.co.uk-n 13 fontért elküldik ide, szóval, én úgy 10 fontot gondoltam. 3k? Vagy esetleg Overlord cserébe?

[ Szerkesztve ]

(#17044) dunc válasza heihachi (#17035) üzenetére


dunc
nagyúr

Oké akkor este "probajáték" és késöbb csiszoljuk a dolgokat. ;) Nagyon komoly játék rengeteg lehetöséggel,tehát jódarabig el lehet lenni vele!

(#17045) Pimpa29


Pimpa29
csendes tag

Sziasztok

Két kretén kérdés egy 2 hetes xbox360-nal kapcsolatban. A cucc egy idei Samsung LCD tv-re van kötve, HDMI-n keresztül.
- Furamód sokkal élesebb (és talán élénkebb is) a kép, ha 720p-re állítom a felbontást a 768-as helyett. Noha a tévé szerintem az utóbbit tudja natívban. Én csinálok valamit rosszul?
- Normális, hogy gyors mozgásnál (például, ha FPS-ben fordulok) eléggé elmosódott a látvány? Tudom, hogy ez jellemző az LCD-kre, de kissé meglepett a mértéke. :)

Előre is köszönöm a segítséget.

(#17046) K3NZO válasza Pimpa29 (#17045) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ez az elmosódás nem FPS függő? Mert tudtommal krájziszban találták ki ezt az elmosódás efektet és azóta mindenki átvette.

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#17047) F.B.I. válasza Djuree (#17038) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha először lett 3 ledes, akkor nem cserélik újra. Tapasztalat...többszörös. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17048) Djuree válasza Scoobyka (#17039) üzenetére


Djuree
félisten

másfél éve vettem. nem hdmi-s. premium...

F.B.I.: ú bakker ez rossz hír :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17049) F.B.I. válasza Djuree (#17048) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem gáz, ha a segédhűtést kicserélik benne ( bár Frankfurtba eléggé szétszórtak ) akkor nem szokott utána probléma lenni. A meghajtót viszont mindenképpen kicserélik.
Anno 2006-ban, a Core packom 3x lett javítgatva, utána kaptam újat, illetve 2x lett ledes egy refurbished, ahelyett is új jött.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17050) Steven válasza Pimpa29 (#17045) üzenetére


Steven
addikt

szerintem szebb képe van kompozittal és vga kábellel....

Szerintem a hdmi fos mint pc mint xboxnál...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.